پت شاپ پرشین پت
Follow Us
facebook twitter blog google

خبر های روز حیوانات خانگی

 • باورت میشه این ها با گچ باشه ◄ باورت میشه این ها با گچ باشه
    طرح هایی با نقاشی خیابانی با گچ
 • درخت گربه در منزل ◄ درخت گربه در منزل
    این درخت گربه بسیار جالب در خانه میباشد و این طرح خوشگل برای گربه دار ها خیلی میتونه جذاب باشه
 • کیف طرح فیل ◄ کیف طرح فیل
    کیف های دستی ناز ساخته شده از چرم که شبیه فیلهای مینیاتوری طراحی شده اند. کیسه هایی به شکل فیل با رنگ های مختلف که توسط LittleWingArtBoho ساخته شده است.
 • تخم مرغ نگه داری به شگل حیوانات ◄ تخم مرغ نگه داری به شگل حیوانات
    طبیعت از دارندگان تخم مرغ الهام گرفته شده است که به گونه ای شبیه پرندگان ، گربه ها و حیوانات وحشی طراحی شده اند. فنجان های تخم مرغ سرامیکی ساخته دست هانا ترنر تخم مرغ های آب پز را نگه داشته و چیز خاصی را به میز صبحانه خود اضافه می کنند.
 • تخم مرغ جدا کن با طرح ماهی ◄ تخم مرغ جدا کن با طرح ماهی
    ابزار آشپزخانه نوآورانه ای که شبیه ماهی قرمز طراحی شده به شما کمک می کند تا زرده تخم مرغ را از سفیده جدا کنید. بدن ماهی را فشار دهید و زرده تخم مرغ به دهان مکیده می شود.
 • این یک جا تخم مرغی حذاب مدل پنگوئن ◄ این یک جا تخم مرغی حذاب مدل پنگوئن
    نگهدارنده تخم مرغ خلاق طراحی شده به نظر می رسد مانند یک پنگوئن امپراطور باشه
 • طرحی برای حمل تحم مرع ◄ طرحی برای حمل تحم مرع
    همیشه میگند با یک دست نمیشه خیلی چند تا هندوانه برداشت ولی این بار دامنی با طرح حمل تخم مرع براتون قرار دادیم نگاه کنید پیش بند ابتکاری دارای جیب های بزرگ تخم مرغ است که برای نگهداری تخم مرغ طراحی شده است.
 • طرحی برای دارندگان گربه ها ◄ طرحی برای دارندگان گربه ها
    دیدین گربه ها هر زمان کار داری میشینند جلو میز و نمیزارن کار کنی و همین مشکل ایجاد میکنه که نتونی کار کنی کلا گربه ها فضول هستند الا این میز خوراک شماست که گربه دارید
 • لباس طرح کروکودیل ◄ لباس طرح کروکودیل
    این یک طرج بسیار زیبا همه دوستداران خزندگان
 • لباس هایی با طرج حیوانات ◄ لباس هایی با طرج حیوانات
    هنر مند باشی عاشق حیوانات هم باشی دیگه همین میشه رو رخت پهن کردن هم عکس حیونات میبینی
 • فرش تام جری ◄ فرش تام جری
    تام جری یادتونه این تام بیچاره همیشه صاف میشد اینجا هم فرش تامی هست تا ایده های کودکی ما به واقعیت تبدیل شه
 • طرح های سه بعدی از حیوانات ◄ طرح های سه بعدی از حیوانات
    طراحی وقتی ازش حرف میزنیم یعنی این باقیش سوسول بازیه
 • طرحی برای کربه دوست ها ◄ طرحی برای کربه دوست ها
    طرحی بسیار زیبا از ظرف گربه ها که برای دوستداران گربه میتونه هیجان انگیز باشه
 • نان هایی با طرح حیوانات ◄ نان هایی با طرح حیوانات
    این ایده خوبی هست که بچه هایی که غذا نمیخورند رو سر اشتها بیارید ولی واقعا این همه هنر برای خوردن بچه ها !! خدایش سخته
 • کوسن هایی با گربه ها ◄ کوسن هایی با گربه ها
    این طرح های برای گربه دوستان هست که بتوانند دز گنار عشق به گربه ها همه چیز زندگی شون هم گربه ای باشه
 • شیری برای گربه ها ◄ شیری برای گربه ها
    اخیرا در روسیه شیر های مدت دار را با طرحی بسیار جذاب برای گربه دوستان تهیه کردن که عکس ها را در زیر قرار میدم
 • طرحی فوق العاده برای گربه ها ◄ طرحی فوق العاده برای گربه ها
    این جای خواب بسیار جذاب برای شما در واقع میتواند برای گربه شما هم جذاب باشه چرا چون خودش تونل بازی گربه ها هم هست
 • کیف حمل ای بار به شکل وال ◄ کیف حمل ای بار به شکل وال
    چند تا پست قبل کیف های به شکل فیل گذاشتم حالا اینجا طرح نهنگ هم پیدا کردم
12345678910بعدیآخرین
(1 - 18) / 29045    |     صفحه 1 از 1614
RSS

GetPagedList: 0,440,,False,False,False,CreationDate,0,18

معرفي نژاد گربه


اخبار ومقالات - گالری

 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
12بعدیآخرین
(1 - 10) / 17    |     صفحه 1 از 2

نمایش متن مقالات

فروشگاه پت شاپ

در خانه سینما بار دیگر بسته شد/ توقف یک ماهه "قلب یخی"


اتفاقات خانه سینما در هفته دوم خرداد ماه سال 91 سینمای ایران یکی تیترهای مهم به شمار می رود که در پایان نیز منجر به تعطیلی مجدد خانه سینما شد.

به گزارش خبرنگار مهر، اتفاقات مربوط به خانه سینما، ساخت فیلم جدید کریمی و بهزادی، حضور کریم باقری در یک فیلم، توقف یک ماهه "قلب یخی"، مرخص شدن یک فیلمساز و... ازاخبار مهم سینمای ایران در هفته دوم خرداد ماه سال 91 سینمای ایران به شمار می رود.

- خانه سینما فعالیت رسمی خود را از روز 7 خرداد ماه آغاز کرد. اما در بعد از ظهر همان روز هیئت رسیدگی به امور مراکز فرهنگی در آخرین نشست خود بررسی مجدد صلاحیت خانه سینما را در دستور کار قرار داد و در نهایت، پس از بررسی همه جانبه فعالیت و ملاحظه کلیه اسناد و مدارک، این تشکل را فاقد هرگونه وجاهت قانونی دانست.

اما فردا ان روز خانه سینما به فعالیت خود ادامه داد تا اینکه این حکم به آنها ابلاغ شود. در همین راستا هیات مدیره خانه سینما تصمیم گرفتند نشست مطبوعاتی مشاور حقوقی خانه سینما را در تارخ 9 خرداد ماه برگزار کنند که ابن نشست به دلیل بیماری وکیل خانه سینما منتفی شد. همان روز جابری انصاری دبیر هیات رسیدگی و نماینده ای از طرف کلانتری برای پلمب به خانه سینما رفتند. این امر به گفته مدیرعامل خانه سینما به دلیل نداشتن حکم قضایی و انتظامی محقق نشد.

البته در این روز احمدرضا درویش، میرکریمی، راعی، اسعدیان، محمدی و... نیز در خانه سینما حضور داشتند و مانع این اتفاق شدند. جابری انصاری نیز تاکید کرد ما به دنبال حکم قضایی هستیم تا خانه سینما را در چند روز آینده پلمب کنیم.

با توجه به اتفاقات تنش زا در چند روز گذشته هیات مدیره خانه سینما روز 10 خرداد ماه تصمیم به تعویق فعالیت های خانه را گرفتند و اعلام کردند درب خانه سینما تا رسیدن به نتیجه نهایی از طریق روال قانونی بسته خواهد شد. خانه سینما اعلام کرده قطعا طی 20 روز آینده به حکم ارشاد اعتراض خواهد کرد.

- نیکی کریمی چهارمین فیلم بلند سینمایی خود را با عنوان "بلور" تابستان امسال جلوی دوربین می برد. فیلمنامه این فیلم که در زانر اجتماعی است توسط علیرضا فرید به نگارش در آمده است و حدود یک ماهی است منتظر گرفتن پروانه نمایش است. نیکی کرمی ساخت فیلم های "یک شب"، "چند روز بعد" و "سوت پایان" در کارنامه خود دارد.

در خانه سینما بار دیگر بسته شد/ توقف یک ماهه "قلب یخی"

- در پی انتشار گزارش "مجموعه قلب یخی تعطیل شد/ تسویه حساب با عوامل پروژه" در خبرگزاری مهر درباره تعطیلی یک ماهه این پروژه به دلیل آماده نبودن فیلمنامه، این گزارش با واکنش‌هایی در رسانه‌های مختلف مواجه شد که در این میان واکنش تهیه‌کننده پروژه جالب توجه‌تر بود.

پس از انتشار این گزارش کمال طباطبایی در واکنش به خبر توقف پروژه در گفت‌وگو با یکی از خبرگزاری‌ها عنوان کرد: من به‌عنوان تهیه‌کننده کار چه زمانی شروع فیلمبرداری را اعلام کردم که رسانه‌ها اخبار تعطیلی آن را اعلام می‌کنند. این پروژه کارش را انجام می‌دهد و با تکمیل شرایط کار مراحل فیلمبرداری شروع خواهد شد. من هنوز تست گریم کار را آغاز نکردم، نمی‌دانم خبرنگار خبرگزاری چه نشانه‌هایی از شروع فیلمبرداری دیدند که مجموعه را شروع نکرده تعطیل کردند.

این تهیه کننده بدون اشاره به اینکه دقیقاً کدام مستندات گزارش مهر مورد تکذیب قرار گرفته‌است می‌افزاید: فیلمنامه در حال نگارش است و توسط آقای سامان مقدم بازنویسی نهایی‌اش انجام می‌شود. در اولین فرصت که فیلمنامه تکمیل شد، ما مجموعه را جلوی دوربین می‌بریم و منتظر هستیم تا آخرین مراحل نگارش مجموعه انجام شود. همه گروه منتظر هستند از جمله بازیگر، تولید، صحنه، تدارکات و لباس، ‌معطل آخرین روتوش‌های فیلمنامه هستیم و فیلمنامه مشکل لاینحل سینما است‌.
 
جالب اینکه این بخش از اظهارات طباطبایی تأیید تلویحی همان توقف یک ماهه است که در گزارش مهر اینگونه به آن اشاره شده بود: "هنوز فیلمنامه مورد نظر کارگردان و بازیگران مجموعه آماده نشده است. به همین دلیل ساخت مجموعه به مدت یک ماه تعطیل شد و گروه تولید با بازیگران و عوامل تسویه حساب کرده‌اند تا در صورت به نتیجه رسیدن فیلمنامه دوباره از آنها دعوت به عمل آید. "
 
چند روز پس از اظهارات تهیه‌کننده پروژه، سامان مقدم کارگردان "قلب یخی" هم سکوت خود را شکست و در گفتگو با یکی از روزنامه‌های صبح تلویحاً خبر مهر را تأیید کرد و گفت: "در مورد این توقف کار، باید بگویم که من از تهیه‌کننده خواستم اجازه دهد 20 روز تا یک ماه این کار را متوقف کنیم تا تیم جدید نویسندگان، فیلمنامه را آماده کنند. تیم جدید مشغول کار روی فیلمنامه هستند و علیرضا بذرافشان، به عنوان مشاور من در تیم فیلمنامه‌نویسان فعال است. تا امروز کار به خوبی پیش‌رفته و من به خروجی‌اش بسیار امیدوارم. این کار تا یک ماه دیگر کلید می‌خورد. در اصل ما یک ماه کار را متوقف کرده‌ایم و پروژه قلب یخی تعطیل نشده است.از تهیه‌کننده متشکرم که از آذرماه تا کنون صبر کرده است. "
 
مقدم به کیفیت همکاری با عوامل هم اشاره کرده و گفته‌است: "باید از همه بازیگرانی که بدون فیلمنامه و صرفا براساس اطمینانی که به من داشته‌اند، با ما همکاری می‌کنند، تشکر کنم؛ مهران مدیری، هدیه تهرانی، رضا کیانیان، هانیه توسلی، پژمان بازغی، حسین یاری، علی قربانزاده، رضا عطاران و... سرمایه‌گذار هم سرمایه سنگینی برای این کار گذاشته و همین مسئولیت مرا سنگین‌تر می‌کند."
 
دو فصل اول مجموعه "قلب یخی" به‌عنون اولین سریال ایرانی شبکه نمایش خانگی توسط محمدحسین لطیفی به تهیه‌کنندگی سیدکمال طباطبایی ساخته شد که فیلمنامه آن نیز متعلق به حامد عنقا بود اما فصل سوم این مجموعه با جدا شدن لطیفی و عنقا همراه با تغییر اساسی عوامل دنبال خواهد شد. باید منتظر ماند و دید پس از پایان مهلت یک ماهه این پروژه با چه ترکیبی کلید خواهد خورد.
 
- بهنام بهزادی فیلم جدید خود را امسال کلیدمی زند. وی در این ارتباط گفت:مدتی پیش پروانه ساخت این فیلم را دریافت کردم و هم اکنون مشغول مذاکره با عوامل و انتخاب بازیگران هستم. تلاش می‌کنم اوایل تیرماه این فیلم را کلید بزنم. این فیلم با محوریت جوانان ساخته می‌شود و در ارتباط با رابطه خانواده‌ها با جوانان است. "قاعده تصادف" فیلمی پربازیگر است و تصمیم دارم 9 بازیگر اصلی را هم از میان حرفه‌ای‌ها و هم از چهره‌های جدید انتخاب کنم.
 
بهزادی ادامه داد: به همین دلیل مشغول تست گرفتن از بازیگران دختر و پسر جوان در رنج سنی 20 تا 25 سال هستم و می‌خواهم چهره جدید معرفی کنم. فیلمنامه فصل خاصی ندارد و تصمیم دارم تا اوایل تابستان کار را کلید بزنم. قطعا تلاش می‌کنم "قاعده تصادف" برای حضور در جشنواره سی‌ویکم فیلم فجر آماده شود.
 
"تنها دوبار زندگی می‌کنیم" عنوان اولین فیلم بلند سینمایی بهنام بهزادی است که در آن علیرضا آقاخانی و نگار جواهریان به ایفای نقش می‌پردازند. اکران این فیلم در جشنواره فیلم فجر مورد توجه منتقدان و مخاطبان قرار گرفت.
 
- کریم باقری در نقش خود در فیلم سه بعدی "آقای الف" بازی میکند. علی عطشانی در این ارتباط گفت: من خودم پرسپولیسی هستم و علاقمند بودم از حضور وی در یکی از آثارم استفاده کنم. کریم باقری در نقش خودش به عنوان یک فوتبالیست در دو جلسه کاری بین چهار تا شش سکانس به ایفای نقش می پردازد.
 
وی افزود: وی وقتی فیلمنامه "آقای الف" را خواند از متن استقبال کرد. خوشبختانه تا حدودی با کارهای قبلی من هم آشنایی داشت و این موضوع به ما کمک کرد.  در این فیلم مهران احمدی، آنا نعمتی و فرزاد حسنی نیز بازی می کنند.
 
- محسن امیر یوسفی فیلمساز سینمای ایران که به دلیل گرفتگی عروق مغزی در بیمارستان توس تهران بسستری شد با مساعد شدن وضعیت جسمی روز گذشته از بیمارستان مرخص شد. وی تا کنون ساخت فیلم های "آتشکار" و "خواب تلخ" را برعهده داشته است.
 
نظرات کاربران
ثبت نظر
نام شما
ایمیل شما
نظر شما
ارسال به دوستان
نام شما
ایمیل شما
ایمیل گیرنده
توضیحات
کد امنیتی
کد CAPTCHA
کدی که در زیر نمایش داده شده است را وارد نمایید
:                شبکه های اجتماعی پرشین پت را دنبال کنید 

face.jpg (205×206)   tw.jpg (204×224)pin.jpg (204×224)