پت شاپ پرشین پت
Follow Us
facebook twitter blog google

خبر های روز حیوانات خانگی

 • باورت میشه این ها با گچ باشه ◄ باورت میشه این ها با گچ باشه
    طرح هایی با نقاشی خیابانی با گچ
 • درخت گربه در منزل ◄ درخت گربه در منزل
    این درخت گربه بسیار جالب در خانه میباشد و این طرح خوشگل برای گربه دار ها خیلی میتونه جذاب باشه
 • کیف طرح فیل ◄ کیف طرح فیل
    کیف های دستی ناز ساخته شده از چرم که شبیه فیلهای مینیاتوری طراحی شده اند. کیسه هایی به شکل فیل با رنگ های مختلف که توسط LittleWingArtBoho ساخته شده است.
 • تخم مرغ نگه داری به شگل حیوانات ◄ تخم مرغ نگه داری به شگل حیوانات
    طبیعت از دارندگان تخم مرغ الهام گرفته شده است که به گونه ای شبیه پرندگان ، گربه ها و حیوانات وحشی طراحی شده اند. فنجان های تخم مرغ سرامیکی ساخته دست هانا ترنر تخم مرغ های آب پز را نگه داشته و چیز خاصی را به میز صبحانه خود اضافه می کنند.
 • تخم مرغ جدا کن با طرح ماهی ◄ تخم مرغ جدا کن با طرح ماهی
    ابزار آشپزخانه نوآورانه ای که شبیه ماهی قرمز طراحی شده به شما کمک می کند تا زرده تخم مرغ را از سفیده جدا کنید. بدن ماهی را فشار دهید و زرده تخم مرغ به دهان مکیده می شود.
 • این یک جا تخم مرغی حذاب مدل پنگوئن ◄ این یک جا تخم مرغی حذاب مدل پنگوئن
    نگهدارنده تخم مرغ خلاق طراحی شده به نظر می رسد مانند یک پنگوئن امپراطور باشه
 • طرحی برای حمل تحم مرع ◄ طرحی برای حمل تحم مرع
    همیشه میگند با یک دست نمیشه خیلی چند تا هندوانه برداشت ولی این بار دامنی با طرح حمل تخم مرع براتون قرار دادیم نگاه کنید پیش بند ابتکاری دارای جیب های بزرگ تخم مرغ است که برای نگهداری تخم مرغ طراحی شده است.
 • طرحی برای دارندگان گربه ها ◄ طرحی برای دارندگان گربه ها
    دیدین گربه ها هر زمان کار داری میشینند جلو میز و نمیزارن کار کنی و همین مشکل ایجاد میکنه که نتونی کار کنی کلا گربه ها فضول هستند الا این میز خوراک شماست که گربه دارید
 • لباس طرح کروکودیل ◄ لباس طرح کروکودیل
    این یک طرج بسیار زیبا همه دوستداران خزندگان
 • لباس هایی با طرج حیوانات ◄ لباس هایی با طرج حیوانات
    هنر مند باشی عاشق حیوانات هم باشی دیگه همین میشه رو رخت پهن کردن هم عکس حیونات میبینی
 • فرش تام جری ◄ فرش تام جری
    تام جری یادتونه این تام بیچاره همیشه صاف میشد اینجا هم فرش تامی هست تا ایده های کودکی ما به واقعیت تبدیل شه
 • طرح های سه بعدی از حیوانات ◄ طرح های سه بعدی از حیوانات
    طراحی وقتی ازش حرف میزنیم یعنی این باقیش سوسول بازیه
 • طرحی برای کربه دوست ها ◄ طرحی برای کربه دوست ها
    طرحی بسیار زیبا از ظرف گربه ها که برای دوستداران گربه میتونه هیجان انگیز باشه
 • نان هایی با طرح حیوانات ◄ نان هایی با طرح حیوانات
    این ایده خوبی هست که بچه هایی که غذا نمیخورند رو سر اشتها بیارید ولی واقعا این همه هنر برای خوردن بچه ها !! خدایش سخته
 • کوسن هایی با گربه ها ◄ کوسن هایی با گربه ها
    این طرح های برای گربه دوستان هست که بتوانند دز گنار عشق به گربه ها همه چیز زندگی شون هم گربه ای باشه
 • شیری برای گربه ها ◄ شیری برای گربه ها
    اخیرا در روسیه شیر های مدت دار را با طرحی بسیار جذاب برای گربه دوستان تهیه کردن که عکس ها را در زیر قرار میدم
 • طرحی فوق العاده برای گربه ها ◄ طرحی فوق العاده برای گربه ها
    این جای خواب بسیار جذاب برای شما در واقع میتواند برای گربه شما هم جذاب باشه چرا چون خودش تونل بازی گربه ها هم هست
 • کیف حمل ای بار به شکل وال ◄ کیف حمل ای بار به شکل وال
    چند تا پست قبل کیف های به شکل فیل گذاشتم حالا اینجا طرح نهنگ هم پیدا کردم
12345678910بعدیآخرین
(1 - 18) / 29045    |     صفحه 1 از 1614
RSS

GetPagedList: 0,440,,False,False,False,CreationDate,0,18

معرفي نژاد گربه


اخبار ومقالات - گالری

 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
12بعدیآخرین
(1 - 10) / 17    |     صفحه 1 از 2

نمایش متن مقالات

فروشگاه پت شاپ

پیروزی تیم ملی والیبال ایران مقابل چین/ راه صعود هموارتر شد


تیم ملی والیبال ایران در دومین روز مسابقات انتخابی المپیک چین را شکست داد و راه خود را برای صعود به بازی های المپیک هموارتر کرد.

به گزارش خبرنگار مهر، در چارچوب دومین روز مسابقات والیبال انتخابی المپیک که در ژاپن جریان دارد، امروز شنبه تیم‎های ملی والیبال ایران و چین در سالن "مترو پولیتن" توکیو به مصاف هم رفتند. این بازی با قضاوت داورانی از لهستان و ژاپن برگزار شد که طی آن تیم ملی والیبال صاحب پیروزی 3 بر 2 شد و از این پیروزی دوامتیاز به دست آورد.

نتیجه کامل دیدار تیم‎های ملی والیبال ایران و چین در روز دوم مسابقات انتخابی المپیک به شرح زیر است:

* ایران 3 - چین 2
(23 بر 25)، (25 بر21)، (29 بر 31)،(25 بر 15)، (15 بر 13)

در دقایق ابتدایی گیم نخست دیدار تیم‏های ایران و چین که با سرویس فرهاد قائمی و ثبت اولین امتیاز برای تیم ایران آغاز شد، تیم ملی کشورمان با تکیه برسرویس‎های قدرتمند و دفاع متمرکز روی تور، چین را در کنترل خود قرار داد و بازی را اداره کرد. در این میان بازیکنان چین بنای کار را روی بازی سرعتی گذاشته بودند اما دفاع محکم ایران کار آنها را در حمله مشکل‌ساز می‎کرد. بدین ترتیب ملی‎پوشان والیبال ایران تا اواسط گیم نخست فاصله امتیازی خود را با حریف حتی در حد حداقل حفظ کردند اما در ادامه از دست رفتن سه سرویس متوالی تیم ایران فرصت لازم را به چین داد تا شرایط را به سود خود پیش ببرد. ولاسکو با انجام تغییر در ترکیب تیمش و استفاده از مهدوی و قرا به جای معروف و غفور سعی داشت شرایط را بازی را به حالت اول بازگرداند اما افت تدریجی تیم ملی ایران در نواختن سرویس‎های قدرتی باعث شد تا چین این گیم را به سود خود خود تمام کند.

گیم دوم هم با امتیازآوری تیم ملی والیبال ایران آغاز شد. در آغاز این گیم خراب شدن دو سرویس متوالی چینی‌ها در مقابل دریافت‌های خوب بازیکنان کشورمان کمک کرد تا اختلاف امتیاز دو تیم در همان دقایق ابتدایی به 5 امتیاز (به سود ایران) برسد. در جریان این گیم بازیکنان چین که از پاس‌های سرعتی و ترکیبی در اداره بازی استفاده می‌کردند همانند گیم نخست، نزدیک شدن تدریجی به ایران را در دستور کار داشتند اما شاگردان خولیو ولاسکو برخلاف گیم ابتدایی بازی هوشیارانه عمل کردند و با حفظ سرویس‌های قدرتی و استفاده بهتر از توپ‎های برگشتی پیروزی در گیم دوم را از آن خود کردند. 

گیم سوم دیدار امروز هم به سود چین تمام شد. سفید پوشان این تیم در ابتدای گیم سوم و برای نخستین بار در طول مسابقه بازی را به نفع خود آغاز کردند تا اینکه با سرویس خوب کاپیتان علیرضا نادی و امتیاز به دست آمده از آن، نتیجه بازی به سود ایران تغییر کرد. از این زمان به بعد ملی‎پوشان والیبال ایران با چند امتیازی که از سرویس‎های خود به دست آوردند فاصله‎شان را با حریف بیشتر کردند اما آنها قدر امتیازات به دست آمده خود را نداستند و با امتیازاتی که در دریافت از دست دادند کمک کردند تا کفه ترازو به سود حریف شان تغییر کند. البته در این دقایق هم تیم چین با اشتباه بازیکنانش چند امتیاز را از دست داد اما شاگردان ولاسکو نتوانستند از این موقعیت هم به سود خود استفاده کنند و در نهایت با وجود رقابت برابر با حریف متحمل شکست شدند.

با عقب افتادن دو گیم از چین، سرمربی تیم ملی والیبال ایران آرایش تیمش را برای آغاز گیم چهارم با بهره بردن از ترکیبی شبیه گیم نخست، تغییر داد. با جابه‎جایی انجام شده قرمزپوشان تیم ملی ایران با هماهنگی بهتر و آرامش بیشتری رقابت با چینی‌ها را دنبال کردند که نتیجه آن پیش افتادن از حریف بود. کار حساب شده شاگردان ولاسکو در این گیم در کنار سرویس‌های خوب که نقطه قوت تیم ایران است و ضعف چینی‎‏ها در دریافت که چند بار منجر به از دست رفتن امتیاز برای آنها شد، همه دست به دست هم داد تا تیم ملی ایران پیروز این گیم شود که کار به گیم پنجم کشیده شود.

گیم پنجم و تعیین کننده دیدار تیم‎های ایران و چین با رقابت نزدیک دوتیم پیگیری شد اما در نهایت ..... با پیروزی در این گیم بنده نهایی شدند.

 تیم ملی والیبال ایران در حالی دیدار برابر چین را به سود خود تمام کرد که چند ماه پیش در مسابقات جام جهانی مغلوب این تیم شده بود.در هر صورت پیروزی برابر چین، دومین برد ایران در مسابقات انتخابی المپیک به حساب می‎آید. تیم کشورمان در روز نخست مسابقات نیز کره جنوبی را شکست داده بود و با پیروزی در دیدار امروز - با وجود اینکه تنها با کسب دو امتیاز همراه بود - راه خود را برای صعود به بازی‌های المپیک به نسبت هموارتر کرد.

چین درحالی دیدار امروز را واگذار کرد که در نخست خود مقابل پورتوریکو صاحب برتری شده بود. ضمن اینکه پیش از دیدار تیم‌های ملی والیبال ایران و چین، تیم  استرالیا در مصاف با پورتوریکو بانتیجه 3 بر صفر به پیروزی دست یافت. استرالیا در روز نخست مسابقات نیز ونزوئلا را از پیش رو برداشته بود.

دومین روز مسابقات والیبال انتخابی المپیک درتوکیوژاپن امروز با برگزاری دو دیدار دیگر در سالن متروپولیتن توکیو پیگیری خواهد شد. برنامه این بازی‌ها به شرح زیر است:

شنبه 13 خردادماه
* ونزوئلا - ژاپن
* کره جنوبی - صربستان 

تیم‎های شرکت کننده در مسابقات والیبال انتخابی المپیک طی روزهای 14 و 15 خردادماه استراحت می‎کنند. روز سه شنبه این رقابت‎ها با برگزاری چهار دیدار پیگیری می‎شود که طی آن تیم ملی ایران به مصاف استرالیا می‎رود. برنامه دیدارهای روز سوم مسابقات انتخابی المپیک به شرح زیر است:

نظرات کاربران
ثبت نظر
نام شما
ایمیل شما
نظر شما
ارسال به دوستان
نام شما
ایمیل شما
ایمیل گیرنده
توضیحات
کد امنیتی
کد CAPTCHA
کدی که در زیر نمایش داده شده است را وارد نمایید
:                شبکه های اجتماعی پرشین پت را دنبال کنید 

face.jpg (205×206)   tw.jpg (204×224)pin.jpg (204×224)