پت شاپ پرشین پت
Follow Us
facebook twitter blog google

خبر های روز حیوانات خانگی

12345678910بعدیآخرین
(1 - 18) / 29010    |     صفحه 1 از 1612
RSS

GetPagedList: 0,440,,False,False,False,CreationDate,0,18

معرفي نژاد گربه


اخبار ومقالات - گالری

 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
12بعدیآخرین
(1 - 10) / 17    |     صفحه 1 از 2

نمایش متن مقالات

فروشگاه  پت شاپ

پیروزی تیم ملی والیبال ایران مقابل چین/ راه صعود هموارتر شد


تیم ملی والیبال ایران در دومین روز مسابقات انتخابی المپیک چین را شکست داد و راه خود را برای صعود به بازی های المپیک هموارتر کرد.

به گزارش خبرنگار مهر، در چارچوب دومین روز مسابقات والیبال انتخابی المپیک که در ژاپن جریان دارد، امروز شنبه تیم‎های ملی والیبال ایران و چین در سالن "مترو پولیتن" توکیو به مصاف هم رفتند. این بازی با قضاوت داورانی از لهستان و ژاپن برگزار شد که طی آن تیم ملی والیبال صاحب پیروزی 3 بر 2 شد و از این پیروزی دوامتیاز به دست آورد.

نتیجه کامل دیدار تیم‎های ملی والیبال ایران و چین در روز دوم مسابقات انتخابی المپیک به شرح زیر است:

* ایران 3 - چین 2
(23 بر 25)، (25 بر21)، (29 بر 31)،(25 بر 15)، (15 بر 13)

در دقایق ابتدایی گیم نخست دیدار تیم‏های ایران و چین که با سرویس فرهاد قائمی و ثبت اولین امتیاز برای تیم ایران آغاز شد، تیم ملی کشورمان با تکیه برسرویس‎های قدرتمند و دفاع متمرکز روی تور، چین را در کنترل خود قرار داد و بازی را اداره کرد. در این میان بازیکنان چین بنای کار را روی بازی سرعتی گذاشته بودند اما دفاع محکم ایران کار آنها را در حمله مشکل‌ساز می‎کرد. بدین ترتیب ملی‎پوشان والیبال ایران تا اواسط گیم نخست فاصله امتیازی خود را با حریف حتی در حد حداقل حفظ کردند اما در ادامه از دست رفتن سه سرویس متوالی تیم ایران فرصت لازم را به چین داد تا شرایط را به سود خود پیش ببرد. ولاسکو با انجام تغییر در ترکیب تیمش و استفاده از مهدوی و قرا به جای معروف و غفور سعی داشت شرایط را بازی را به حالت اول بازگرداند اما افت تدریجی تیم ملی ایران در نواختن سرویس‎های قدرتی باعث شد تا چین این گیم را به سود خود خود تمام کند.

گیم دوم هم با امتیازآوری تیم ملی والیبال ایران آغاز شد. در آغاز این گیم خراب شدن دو سرویس متوالی چینی‌ها در مقابل دریافت‌های خوب بازیکنان کشورمان کمک کرد تا اختلاف امتیاز دو تیم در همان دقایق ابتدایی به 5 امتیاز (به سود ایران) برسد. در جریان این گیم بازیکنان چین که از پاس‌های سرعتی و ترکیبی در اداره بازی استفاده می‌کردند همانند گیم نخست، نزدیک شدن تدریجی به ایران را در دستور کار داشتند اما شاگردان خولیو ولاسکو برخلاف گیم ابتدایی بازی هوشیارانه عمل کردند و با حفظ سرویس‌های قدرتی و استفاده بهتر از توپ‎های برگشتی پیروزی در گیم دوم را از آن خود کردند. 

گیم سوم دیدار امروز هم به سود چین تمام شد. سفید پوشان این تیم در ابتدای گیم سوم و برای نخستین بار در طول مسابقه بازی را به نفع خود آغاز کردند تا اینکه با سرویس خوب کاپیتان علیرضا نادی و امتیاز به دست آمده از آن، نتیجه بازی به سود ایران تغییر کرد. از این زمان به بعد ملی‎پوشان والیبال ایران با چند امتیازی که از سرویس‎های خود به دست آوردند فاصله‎شان را با حریف بیشتر کردند اما آنها قدر امتیازات به دست آمده خود را نداستند و با امتیازاتی که در دریافت از دست دادند کمک کردند تا کفه ترازو به سود حریف شان تغییر کند. البته در این دقایق هم تیم چین با اشتباه بازیکنانش چند امتیاز را از دست داد اما شاگردان ولاسکو نتوانستند از این موقعیت هم به سود خود استفاده کنند و در نهایت با وجود رقابت برابر با حریف متحمل شکست شدند.

با عقب افتادن دو گیم از چین، سرمربی تیم ملی والیبال ایران آرایش تیمش را برای آغاز گیم چهارم با بهره بردن از ترکیبی شبیه گیم نخست، تغییر داد. با جابه‎جایی انجام شده قرمزپوشان تیم ملی ایران با هماهنگی بهتر و آرامش بیشتری رقابت با چینی‌ها را دنبال کردند که نتیجه آن پیش افتادن از حریف بود. کار حساب شده شاگردان ولاسکو در این گیم در کنار سرویس‌های خوب که نقطه قوت تیم ایران است و ضعف چینی‎‏ها در دریافت که چند بار منجر به از دست رفتن امتیاز برای آنها شد، همه دست به دست هم داد تا تیم ملی ایران پیروز این گیم شود که کار به گیم پنجم کشیده شود.

گیم پنجم و تعیین کننده دیدار تیم‎های ایران و چین با رقابت نزدیک دوتیم پیگیری شد اما در نهایت ..... با پیروزی در این گیم بنده نهایی شدند.

 تیم ملی والیبال ایران در حالی دیدار برابر چین را به سود خود تمام کرد که چند ماه پیش در مسابقات جام جهانی مغلوب این تیم شده بود.در هر صورت پیروزی برابر چین، دومین برد ایران در مسابقات انتخابی المپیک به حساب می‎آید. تیم کشورمان در روز نخست مسابقات نیز کره جنوبی را شکست داده بود و با پیروزی در دیدار امروز - با وجود اینکه تنها با کسب دو امتیاز همراه بود - راه خود را برای صعود به بازی‌های المپیک به نسبت هموارتر کرد.

چین درحالی دیدار امروز را واگذار کرد که در نخست خود مقابل پورتوریکو صاحب برتری شده بود. ضمن اینکه پیش از دیدار تیم‌های ملی والیبال ایران و چین، تیم  استرالیا در مصاف با پورتوریکو بانتیجه 3 بر صفر به پیروزی دست یافت. استرالیا در روز نخست مسابقات نیز ونزوئلا را از پیش رو برداشته بود.

دومین روز مسابقات والیبال انتخابی المپیک درتوکیوژاپن امروز با برگزاری دو دیدار دیگر در سالن متروپولیتن توکیو پیگیری خواهد شد. برنامه این بازی‌ها به شرح زیر است:

شنبه 13 خردادماه
* ونزوئلا - ژاپن
* کره جنوبی - صربستان 

تیم‎های شرکت کننده در مسابقات والیبال انتخابی المپیک طی روزهای 14 و 15 خردادماه استراحت می‎کنند. روز سه شنبه این رقابت‎ها با برگزاری چهار دیدار پیگیری می‎شود که طی آن تیم ملی ایران به مصاف استرالیا می‎رود. برنامه دیدارهای روز سوم مسابقات انتخابی المپیک به شرح زیر است:

نظرات کاربران
ثبت نظر
نام شما
ایمیل شما
نظر شما
ارسال به دوستان
نام شما
ایمیل شما
ایمیل گیرنده
توضیحات
کد امنیتی
کد CAPTCHA
کدی که در زیر نمایش داده شده است را وارد نمایید
:                شبکه های اجتماعی پرشین پت را دنبال کنید 

face.jpg (205×206)   tw.jpg (204×224)pin.jpg (204×224)

10 خبر اخر سایت

◄ ماسک هایی برای سگ ها با طرح تک شاخ
◄ حیوانات ساخته روزنامه
◄ هاپو هایی با طرح بسیار بامزه رباتیک
◄ ماسک های کله گنده با طرح گربه
◄ باورتون میشه این ها نان باشه شبیه پاگ
◄ حیوانات با طرحی بعد از مهمانی شبانه
◄ حیوانات با طرح جنگل
◄ حیوانات وقتی روی شال گردن میایند
◄ حیوانات ساخته شده با سیم
◄ دوست داری در این ظرف ها غذا بخوری
◄ بادکنک هایی با طرح حیوانات
◄ طرحی جالب برای میز حلوی صندلی
◄ حیوانات شیشه ای
◄ حیوانات مد رو ز
◄ جای کیسه ای با طرح حیوانات
◄ اگر حیوانات یوگار کار میشدند
◄ ترکیب حیوانات و میوه ها
◄ طرح ها کلدان با ایده از حیوانات
◄ حیواناتی با براده های چوب
◄ Animal X-Rays
◄ حیوانات ساخته شده با گل
◄ سلفی حیوانات
◄ ماسک هایی با طرح حیواتات
◄ انگشتر با طرح حیوانات
◄ حیوانات در لباس انسان ها
◄ اگر گربه ها در قالب هنر بودند
◄ حمایت از حیوانات در قالب تبلیغات
◄ ایده های خلاف با موضوعیت حیوانات 2
◄ باغ وحش شب ها باز است
◄ ایده های خلاق برای تبلیغات با موضوع حیوانات
بعدی 1 قبلی