پت شاپ پرشین پت
Follow Us
facebook twitter blog google

خبر های روز حیوانات خانگی

 • 10 علامت خطرناک در سگ ها ◄ 10 علامت خطرناک در سگ ها
    هنگامی که سگی را به‌عنوان عضوی از خانواده خود می‌پذیرید، باید برای سلامت، آسایش و امنیت او تمام تلاش خود را بکنید. علاوه بر واکسیناسیون و معاینات دوره‌ای موارد دیگری نیز هستند که باید به آنها توجه کنید. پیش ازینکه سگ بسیار بیمار شده و حال وخیمی پیدا کند، باید باتوجه به نشانه‌هایی که از خود بروز می‌دهد متوجه مشکل شده و به دامپزشک مراجعه کنید. به این 10 علامت هشداردهنده توجه کنید و با دیدن آنها با دامپزشک مشورت نمایید:
 • استرس در سگ ها را کمتر کنید ◄ استرس در سگ ها را کمتر کنید
    درست همانطور که انسان ها از استرس رنج می برند، حیوانات خانگی نیز ممکن است با این عارضه دست به گریبان باشند. سیستم عصبی حیوان خانگی شما مستعد تنزل زیست محیطی و ارتباطی است، درست مثل شما. در واقع، وقوع استرس در سگ شایع تر از آن چیزی است که ممکن است تصور کنید. حتی بدتر از آن، استرس می تواند سلامت سگ را به خطر بیاندازد. سگ ها می توانند به دلایلی از جمله موارد زیر احساس استرس داشته باشند:
 • آمبیازیس در سگ ها ◄ آمبیازیس در سگ ها
    آمبیازیس در سگ ها ؛ نشانه ها، علل، روش های تشخیص و روش های درمان آمبیازیس عفونت انگلی است که توسط یک ارگانیزم سلولی شناخته شده به نام آمیب ایجاد می شود. این عفونت می تواند بر روی بدن انسان ها، سگ ها و گربه ها تاثیر بگذارد. این بیماری بیشتر در مناطق گرمسیری دیده می شود و در آمریکای شمالی بیشتر شیوع دارد. در ادامه این مطلب مجله پیام سلامت بیشتر در مورد نشانه ها، علل، روش های تشخیص و روش های درمان آمبیازیس در سگ ها صحبت می کنیم.
 • مقابله و درمان خارش پوست سگ ◄ مقابله و درمان خارش پوست سگ
    اگر سگ تان خارش پوستی دارد، این نشانه خوبی نیست. در واقع، خارش پوست، یکی از دلایلی است که موجب می شود صاحبان حیوانات خانگی آن ها را نزد دامپزشک ببرند. به عقیده عموم مردم، خارش دائمی پوست سگ نشانه از وجود کک در بدن حیوان است. اما علل دیگری برای این خارش وجود دارد. در ادامه این مطلب مجله پیام سلامت در مورد روش های خانگی برای مقابله و درمان خارش پوست سگ صحبت می کنیم.
 • 10 حسی که سگ ها می فهمند ◄ 10 حسی که سگ ها می فهمند
    احساس سگ ها درباره انسان چیست؟ آنها چه چیزهایی را از رفتار شما احساس می کنند. شاید برایتان جالب باشد بدانید که سگ ها موارد بسیاری، از احوالات شما را حس می کنند. اگر از دوست داران حیوانات خانگی هستید؛ این مطلب جالب پیام سلامت را از دست ندهید.
 • ده علامت شایع بیمار شدن سگ ها ◄ ده علامت شایع بیمار شدن سگ ها
    بیمار شدن سگ ها، درست مثل انسان ها، بخشی از واقعیت زندگی است. دیدن یک سگ بیمار برای دوستداران حیوانات و صاحب سگ آزاردهنده و دلخراش است. در این مطلب پیام سلامت به بازگویی ده نشانه بیمار شدن سگ ها اشاره می کنیم.
 • خواص سرکه سیب برای سگ ها ◄ خواص سرکه سیب برای سگ ها
    خواص سرکه سیب برای سگ ها و حل مشکلات مختلف این حیوان در طول دهه گذشته، محصولی که توانسته است جایگاه ویژه ای بین اقشار مختلف جامعه پیدا کند سرکه سیب است. این نوع سرکه خواص بیشماری برای بدن دارد. البته خواص سرکه سیب فقط مخصوص انسان نیست. حتی سگ ها نیز می توانند از خواص این ماده شگفت انگیز بهره مند شوند. در ادامه این مطلب مجله پیام سلامت در مورد خواص سرکه سیب برای سگ ها و حل مشکلات مختلف این حیوان صحبت می کنیم.
 • التهاب چشم در سگ ها ◄ التهاب چشم در سگ ها
    ؛ نشانه ها، علل و روش های درمان وجود التهاب در چشم حیوانات خانگی مانند سگ ها، باعث قرمزی چشم می شود. این التهاب ممکن است به علل مختلفی، از جمله خونریزی بیش از حد در پلک ها یا پارگی عروق خونی در چشم رخ دهد. این اتفاق زمانی می افتد که عروق در واکنش به عوامل خارجی یا داخلی دچار التهاب یا تجمع خون می شوند. در ادامه این مقاله مجله پیام سلامت می خواهیم در مورد علل، نشانه ها و روش های درمان التهاب چشم در سگ ها صحبت کنیم. شرایطی که در این مقاله پزشکی توصیف می شود، می تواند هم بر روی سگ ها و هم بر روی گربه ها تاثیر بگذارد.
 • پنوموتوراکس در سگ ها ◄ پنوموتوراکس در سگ ها
    پنوموتوراکس در سگ ها ؛ نشانه ها، علل و روش های درمان پنوموتوراکس واژه پزشکی برای توصیف انباشت هوا در فضایی پلور (ناحیه بین دیواره قفسه سینه و ریه) است. این بیماری به ۴ دسته تروماتیک، خود به خودی، بسته و یا باز تقسیم می شود. هم سگ ها و هم گربه ها حساس به پنوموتوراکس هستند. اعتقاد بر این است که سگ های بزرگ و کثیف مانند سگ های هندی، بیشتر به پنوموتوراکس خود به خودی حساس هستند. در ادامه این مطلب مجله پیام سلامت در مورد علائم، علل و روش های درمان پنوموتوراکس در سگ ها صحبت می کنیم.
 • کمپیلوباکتریوز در سگ ها ◄ کمپیلوباکتریوز در سگ ها
    اگر اهل نگهداری از حیوانات خانگی هستید و سگ در خانه نگه می دارید، حتما ادامه این مطلب مجله پیام سلامت را با موضوع معرفی نشانه ها، علل و درمان عفونت باکتریایی کمپیلوباکتریوز در سگ ها بخوانید. کمپیلوباکتریوز عفونت باکتریایی شایع در توله سگ های جوان تر از شش ماه است. باکتری که باعث بیماری می شود حتی در روده (دستگاه گوارش) سگ های سالم و دیگر پستانداران نیز یافت می شود. حدود ۴۹ درصد از سگ ها، کمپیلوباکتریوز را در بدن دارند و حمل می کنند. این حیوانات قادرند که بیماری را از طریق مدفوع خود، در معرض تماس با دیگر حیوانات قرار داده و آن ها را آلوده کنند.
 • imha در سگ ها ◄ imha در سگ ها
    کم خونی مرتبط با سیستم ایمنی بدن در سگ ها از علائم تا روش های درمان سیستم ایمنی بدن یک سگ، از مجموعه سلول های اختصاصی، پروتئین، بافت ها و اندام ها تشکیل شده که همه آنها یک سیستم دفاعی جامع علیه انواع عفونت ها، از جمله عفونت های باکتریایی، قارچی، انگلی و ویروسی هستند. آنتی بادی ها پروتئین هایی هستند که توسط سلول های خاصی در سیستم ایمنی ترشح می شوند. این مواد به مواد خارجی که به عنوان آنتی ژن شناخته می شوند، متصل شده و آن ها را دفع می کنند. در ادامه این مطلب مجله پیام سلامت می خواهیم در مورد کم خونی مرتبط با سیستم ایمنی بدن در سگ ها صحبت کنیم.
 • مسمومیت در سگ ها ◄ مسمومیت در سگ ها
    مسمومیت با شکلات در سگ ها ؛ علائم، روش ها تشخیص و روش های درمان سگ ها برای خوردن چیزهایی که برایشان مضر است گاها حریص هستند. این قانون به خصوص در مورد توله سگ ها صادق است. همچنین، سگ ها حس بوی خوبی دارند، و برایشان پیدا کردن چیزهایی که پنهان می کنید مثل شکلات، مانند آب خوردن است. اما شکلات می تواند یک ترکیب خطرناک با قابلیت ایجاد مسمومیت باشد. در ادامه این مطلب مجله پیام سلامت در مورد علائم، روش ها تشخیص و روش های درمان مسمومیت با شکلات در سگ ها صحبت می کنیم.
 • ماسک هایی برای سگ ها با طرح تک شاخ ◄ ماسک هایی برای سگ ها با طرح تک شاخ
   
 • حیوانات ساخته روزنامه ◄ حیوانات ساخته روزنامه
   
 • هاپو هایی با طرح بسیار بامزه رباتیک ◄ هاپو هایی با طرح بسیار بامزه رباتیک
   
 • ماسک های کله گنده با طرح گربه ◄ ماسک های کله گنده با طرح گربه
   
 • باورتون میشه این ها نان باشه شبیه پاگ ◄ باورتون میشه این ها نان باشه شبیه پاگ
   
 • حیوانات با طرحی بعد از مهمانی شبانه ◄ حیوانات با طرحی بعد از مهمانی شبانه
    تهوع صبح حیوانات بعد از شب
12345678910بعدیآخرین
(1 - 18) / 29022    |     صفحه 1 از 1613
RSS

GetPagedList: 0,440,,False,False,False,CreationDate,0,18

معرفي نژاد گربه


اخبار ومقالات - گالری

 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
12بعدیآخرین
(1 - 10) / 17    |     صفحه 1 از 2

نمایش متن مقالات

فروشگاه پت شاپ

10 اتومبیل سرقتی افراد مشهور +عکس

بافراد مشهور معمولاً صاحب اتومبیل های گران قیمت و زیبا هستند، و اتومبیل های گران قیمت هم معمولاً در معرض خطر دزدیده شدن قرار دارند. در اینجا با 10 نفر از این افراد، که اتومبیلشان مورد سرقت قرار گرفته است آشنا می شوید.
روزگارنو: افراد مشهور معمولاً صاحب اتومبیل های گران قیمت و زیبا هستند، و اتومبیل های گران قیمت هم معمولاً در معرض خطر دزدیده شدن قرار دارند. در اینجا با 10 نفر از این افراد، که اتومبیلشان مورد سرقت قرار گرفته است آشنا می شوید.
 
1.سیلوستر استالونه
 
10 اتومبیل سرقتی افراد مشهور +عکس
 
مدل:  مرکوری کاستوم 1950
قیمت تقریبی: 250000 دلار
این اتومبیل 15 سال پیش از گاراژ سیلوستر استالونه دزدیده شد. در سال 2009 طی یک اتفاق عجیب استالونه اتومبیلی را که دقیقاً مشابه اتومبیل سرقتیش بود در لیست حراج مزایده آنلاین تگزاس دید. تحقیقات در این رابطه ادامه دارد.
 
2. جان اشنایدر
 
10 اتومبیل سرقتی افراد مشهور +عکس
 
مدل: کادیلاک اسکلید 2007
قیمت تقریبی: 60000 دلار
این اتومبیل در سال 2009 در بازاری در کالیفرنیا یه سرقت رفت. البته سرقت اتومبیل برای اشنایدر مسئله مهمی نبود و تنها چیزی که او را ناراحت کرد دو سگ 6 ماهه ای بود که روی صندلی عقب نشسته بودند و به همراه اتومبیل دزدیده شدند.
 
3. فبیولس
 
10 اتومبیل سرقتی افراد مشهور +عکس
 
2009 Ford E350 Turtle Top Vanمدل: 
قیمت تقریبی: 55000 دلار
اتومبیل فبیولس هنگام برگزاری یک شو در واشنگتن دی سی به سرقت رفت اما در نهایت پلیس آن را پیدا کرد و به صاحبش برگرداند.
 
4. گراهام نورتون
 
10 اتومبیل سرقتی افراد مشهور +عکس
 
مدل: لکسوس RX 450 H 2011
قیمت تقریبی: 65000 دلار
اتومبیل این مجری تلویزیون درست در خارج از پارکینگ او به سرقت  رفت. سارقین علاوه بر اتومبیل بعضی اشیای ارزشمند دیگر شامل چندیدن انگشتر طلا را نیز از داخل خانه او ربودند. البته بخت با نورتون یار بود و سگ های گران قیمت او مورد سرقت قرار نگرفتند. 
 
5. رایان شکلر
 
10 اتومبیل سرقتی افراد مشهور +عکس
 
 2009Dodge Ram 1500 Pickup مدل: 
قیمت تقریبی: 75000 دلار
در این ماجرا یک درس عبرت وجود دارد: هرگز موقع سفارش غذا کلید اتومبیل را در اتومبیل جا نگذارید! رایان شکلر، ورزشکار معروف برای آموختن این درس عبرت بهای سنگینی پرداخت چون این اتومبیل  زمانی که او  برای سفارش غذا به رستوران رفته بود  توسط نوجوانی که در حالت مستی از آنجا عبور می کرد دزدیده شد!
 
6. راد استوارت 
 
10 اتومبیل سرقتی افراد مشهور +عکس
 
 1995Dodge Viperمدل: 
قیمت تقریبی: 60000 دلار
هرگز به یک باغبان اعتماد نکنید! ظاهرا این خواننده محبوب به این نکته توجه کافی نداشته و در سال 2004، زمانی که استوارت در تعطیلات به سر می برد، باغبان او به داخل گاراژ پا گذاشت، کلید خودرو را برداشت و آن را دزدید. البته این باغبان بعداً دستگیر و به 11 سال حبس محکوم شد.
 
7. چارلی شین
 
10 اتومبیل سرقتی افراد مشهور +عکس
 
مدل: مرسدس 550S 2009
قیمت تقریبی: 95000 دلار
اتومبیل مرسدس شین را پس از سرقت دردره ای در چند مایلی خانه اش پیدا کردند. 
 
8. کانی وست
 
10 اتومبیل سرقتی افراد مشهور +عکس
 
مدل: پورشه پانامرا 2010
قیمت تقریبی: 110000 دلار
این تصویر خودروی پورشه وست را پس از تصادف نشان می دهد. سارقان در حین فرار با خانه ای در هانولولو تصادف کردند و این اتومبیل گران قیمت را به این روز انداختند!
 
9. جان تراولتا
 
10 اتومبیل سرقتی افراد مشهور +عکس
 
مدل: مرسدس بنز SL 280 1970
قیمت تقریبی: 70000 دلار
سارق تنها به سرقت این اتومبیل اکتفا نکرد، بلکه قطعات آن را جدا کرد و به فروش رساند. مایکل گرین، سارق این اتومبیل بالاخره دستگیر و به 14 سال زندان محکوم شد. 
 
10. گای فری
 
10 اتومبیل سرقتی افراد مشهور +عکس
 
مدل: لامبورگینی گالاردو
قیمت تقریبی: 150000 دلار
سارق این خودرو کسی نبود به جز نوجوان 17 ساله ای که از روی سقف به داخل تعمیرگاه پرید و اتومبیل را به سرقت برد. این پسر جوان سپس لامبورگینی را به مدت 1 سال در یک انبار نگه داشت تا آن را به دوستانش نشان دهد و افتخار کند.  این نوجوان اکنون دستگیر شده و ناچار است 11 سال را در زندان بگذارند.
نظرات کاربران
ثبت نظر
نام شما
ایمیل شما
نظر شما
ارسال به دوستان
نام شما
ایمیل شما
ایمیل گیرنده
توضیحات
کد امنیتی
کد CAPTCHA
کدی که در زیر نمایش داده شده است را وارد نمایید
:                شبکه های اجتماعی پرشین پت را دنبال کنید 

face.jpg (205×206)   tw.jpg (204×224)pin.jpg (204×224)

10 خبر اخر سایت

◄ 10 علامت خطرناک در سگ ها
◄ قارچی معده در پرندگان
◄ کم خونی در ماهی ها
◄ پولیوما ویروس در پرندگان
◄ نیوکاسل در پرندگان
◄ علل و درمان کمبود کلسیم در پرندگان
◄ بیماری های چشم در پرندگان خانگی
◄ کم خونی فقر آهن در گربه ها
◄ راهنمای کلی برای نگهداری از گربه
◄ جوش در سگ ها
◄ مسمومیت با ایبوپروفن در سگ ها
◄ هیپرپلازی و پرولاپس واژن در سگ ها
◄ التهاب لثه در سگ ها
◄ درمان خون در ادرار سگ
◄ هیپرگلیسمی در سگ ها
◄ انفارکتوس میوکارد در سگ ها
◄ کم خونی در سگ ها (متهموگلوبینمی)
◄ درمان آنافیلاکسی در سگ ها
◄ مسمومیت با آرسنیک در سگ ها
◄ پروستات در سگ ها از علائم تا روش های درمان آن
◄ پلی سیتمی ورا
◄ تشخیص و درمان ناشنوایی در سگ ها
◄ از بین بردن کک بدن سگ و گربه به روش های طبیعی و خانگی
◄ بیماری لایم در سگ ها ؛
◄ مسمومیت با ایبوپروفن در گربه ها از علل تا روش های درمان
◄ تشخیص و درمان ناباروری در سگ های ماده
◄ آب مروارید در سگ ها
◄ ناباروری در سگ های نر
◄ سرطان لنفوسیتی مزمن در سگ ها
◄ چند راه طبیعی برای درمان اسهال در سگ ها
بعدی 1 قبلی