پت شاپ پرشین پت
Follow Us
facebook twitter blog google

خبر های روز حیوانات خانگی

 • 10 علامت خطرناک در سگ ها ◄ 10 علامت خطرناک در سگ ها
    هنگامی که سگی را به‌عنوان عضوی از خانواده خود می‌پذیرید، باید برای سلامت، آسایش و امنیت او تمام تلاش خود را بکنید. علاوه بر واکسیناسیون و معاینات دوره‌ای موارد دیگری نیز هستند که باید به آنها توجه کنید. پیش ازینکه سگ بسیار بیمار شده و حال وخیمی پیدا کند، باید باتوجه به نشانه‌هایی که از خود بروز می‌دهد متوجه مشکل شده و به دامپزشک مراجعه کنید. به این 10 علامت هشداردهنده توجه کنید و با دیدن آنها با دامپزشک مشورت نمایید:
 • استرس در سگ ها را کمتر کنید ◄ استرس در سگ ها را کمتر کنید
    درست همانطور که انسان ها از استرس رنج می برند، حیوانات خانگی نیز ممکن است با این عارضه دست به گریبان باشند. سیستم عصبی حیوان خانگی شما مستعد تنزل زیست محیطی و ارتباطی است، درست مثل شما. در واقع، وقوع استرس در سگ شایع تر از آن چیزی است که ممکن است تصور کنید. حتی بدتر از آن، استرس می تواند سلامت سگ را به خطر بیاندازد. سگ ها می توانند به دلایلی از جمله موارد زیر احساس استرس داشته باشند:
 • آمبیازیس در سگ ها ◄ آمبیازیس در سگ ها
    آمبیازیس در سگ ها ؛ نشانه ها، علل، روش های تشخیص و روش های درمان آمبیازیس عفونت انگلی است که توسط یک ارگانیزم سلولی شناخته شده به نام آمیب ایجاد می شود. این عفونت می تواند بر روی بدن انسان ها، سگ ها و گربه ها تاثیر بگذارد. این بیماری بیشتر در مناطق گرمسیری دیده می شود و در آمریکای شمالی بیشتر شیوع دارد. در ادامه این مطلب مجله پیام سلامت بیشتر در مورد نشانه ها، علل، روش های تشخیص و روش های درمان آمبیازیس در سگ ها صحبت می کنیم.
 • مقابله و درمان خارش پوست سگ ◄ مقابله و درمان خارش پوست سگ
    اگر سگ تان خارش پوستی دارد، این نشانه خوبی نیست. در واقع، خارش پوست، یکی از دلایلی است که موجب می شود صاحبان حیوانات خانگی آن ها را نزد دامپزشک ببرند. به عقیده عموم مردم، خارش دائمی پوست سگ نشانه از وجود کک در بدن حیوان است. اما علل دیگری برای این خارش وجود دارد. در ادامه این مطلب مجله پیام سلامت در مورد روش های خانگی برای مقابله و درمان خارش پوست سگ صحبت می کنیم.
 • 10 حسی که سگ ها می فهمند ◄ 10 حسی که سگ ها می فهمند
    احساس سگ ها درباره انسان چیست؟ آنها چه چیزهایی را از رفتار شما احساس می کنند. شاید برایتان جالب باشد بدانید که سگ ها موارد بسیاری، از احوالات شما را حس می کنند. اگر از دوست داران حیوانات خانگی هستید؛ این مطلب جالب پیام سلامت را از دست ندهید.
 • ده علامت شایع بیمار شدن سگ ها ◄ ده علامت شایع بیمار شدن سگ ها
    بیمار شدن سگ ها، درست مثل انسان ها، بخشی از واقعیت زندگی است. دیدن یک سگ بیمار برای دوستداران حیوانات و صاحب سگ آزاردهنده و دلخراش است. در این مطلب پیام سلامت به بازگویی ده نشانه بیمار شدن سگ ها اشاره می کنیم.
 • خواص سرکه سیب برای سگ ها ◄ خواص سرکه سیب برای سگ ها
    خواص سرکه سیب برای سگ ها و حل مشکلات مختلف این حیوان در طول دهه گذشته، محصولی که توانسته است جایگاه ویژه ای بین اقشار مختلف جامعه پیدا کند سرکه سیب است. این نوع سرکه خواص بیشماری برای بدن دارد. البته خواص سرکه سیب فقط مخصوص انسان نیست. حتی سگ ها نیز می توانند از خواص این ماده شگفت انگیز بهره مند شوند. در ادامه این مطلب مجله پیام سلامت در مورد خواص سرکه سیب برای سگ ها و حل مشکلات مختلف این حیوان صحبت می کنیم.
 • التهاب چشم در سگ ها ◄ التهاب چشم در سگ ها
    ؛ نشانه ها، علل و روش های درمان وجود التهاب در چشم حیوانات خانگی مانند سگ ها، باعث قرمزی چشم می شود. این التهاب ممکن است به علل مختلفی، از جمله خونریزی بیش از حد در پلک ها یا پارگی عروق خونی در چشم رخ دهد. این اتفاق زمانی می افتد که عروق در واکنش به عوامل خارجی یا داخلی دچار التهاب یا تجمع خون می شوند. در ادامه این مقاله مجله پیام سلامت می خواهیم در مورد علل، نشانه ها و روش های درمان التهاب چشم در سگ ها صحبت کنیم. شرایطی که در این مقاله پزشکی توصیف می شود، می تواند هم بر روی سگ ها و هم بر روی گربه ها تاثیر بگذارد.
 • پنوموتوراکس در سگ ها ◄ پنوموتوراکس در سگ ها
    پنوموتوراکس در سگ ها ؛ نشانه ها، علل و روش های درمان پنوموتوراکس واژه پزشکی برای توصیف انباشت هوا در فضایی پلور (ناحیه بین دیواره قفسه سینه و ریه) است. این بیماری به ۴ دسته تروماتیک، خود به خودی، بسته و یا باز تقسیم می شود. هم سگ ها و هم گربه ها حساس به پنوموتوراکس هستند. اعتقاد بر این است که سگ های بزرگ و کثیف مانند سگ های هندی، بیشتر به پنوموتوراکس خود به خودی حساس هستند. در ادامه این مطلب مجله پیام سلامت در مورد علائم، علل و روش های درمان پنوموتوراکس در سگ ها صحبت می کنیم.
 • کمپیلوباکتریوز در سگ ها ◄ کمپیلوباکتریوز در سگ ها
    اگر اهل نگهداری از حیوانات خانگی هستید و سگ در خانه نگه می دارید، حتما ادامه این مطلب مجله پیام سلامت را با موضوع معرفی نشانه ها، علل و درمان عفونت باکتریایی کمپیلوباکتریوز در سگ ها بخوانید. کمپیلوباکتریوز عفونت باکتریایی شایع در توله سگ های جوان تر از شش ماه است. باکتری که باعث بیماری می شود حتی در روده (دستگاه گوارش) سگ های سالم و دیگر پستانداران نیز یافت می شود. حدود ۴۹ درصد از سگ ها، کمپیلوباکتریوز را در بدن دارند و حمل می کنند. این حیوانات قادرند که بیماری را از طریق مدفوع خود، در معرض تماس با دیگر حیوانات قرار داده و آن ها را آلوده کنند.
 • imha در سگ ها ◄ imha در سگ ها
    کم خونی مرتبط با سیستم ایمنی بدن در سگ ها از علائم تا روش های درمان سیستم ایمنی بدن یک سگ، از مجموعه سلول های اختصاصی، پروتئین، بافت ها و اندام ها تشکیل شده که همه آنها یک سیستم دفاعی جامع علیه انواع عفونت ها، از جمله عفونت های باکتریایی، قارچی، انگلی و ویروسی هستند. آنتی بادی ها پروتئین هایی هستند که توسط سلول های خاصی در سیستم ایمنی ترشح می شوند. این مواد به مواد خارجی که به عنوان آنتی ژن شناخته می شوند، متصل شده و آن ها را دفع می کنند. در ادامه این مطلب مجله پیام سلامت می خواهیم در مورد کم خونی مرتبط با سیستم ایمنی بدن در سگ ها صحبت کنیم.
 • مسمومیت در سگ ها ◄ مسمومیت در سگ ها
    مسمومیت با شکلات در سگ ها ؛ علائم، روش ها تشخیص و روش های درمان سگ ها برای خوردن چیزهایی که برایشان مضر است گاها حریص هستند. این قانون به خصوص در مورد توله سگ ها صادق است. همچنین، سگ ها حس بوی خوبی دارند، و برایشان پیدا کردن چیزهایی که پنهان می کنید مثل شکلات، مانند آب خوردن است. اما شکلات می تواند یک ترکیب خطرناک با قابلیت ایجاد مسمومیت باشد. در ادامه این مطلب مجله پیام سلامت در مورد علائم، روش ها تشخیص و روش های درمان مسمومیت با شکلات در سگ ها صحبت می کنیم.
 • ماسک هایی برای سگ ها با طرح تک شاخ ◄ ماسک هایی برای سگ ها با طرح تک شاخ
   
 • حیوانات ساخته روزنامه ◄ حیوانات ساخته روزنامه
   
 • هاپو هایی با طرح بسیار بامزه رباتیک ◄ هاپو هایی با طرح بسیار بامزه رباتیک
   
 • ماسک های کله گنده با طرح گربه ◄ ماسک های کله گنده با طرح گربه
   
 • باورتون میشه این ها نان باشه شبیه پاگ ◄ باورتون میشه این ها نان باشه شبیه پاگ
   
 • حیوانات با طرحی بعد از مهمانی شبانه ◄ حیوانات با طرحی بعد از مهمانی شبانه
    تهوع صبح حیوانات بعد از شب
12345678910بعدیآخرین
(1 - 18) / 29022    |     صفحه 1 از 1613
RSS

GetPagedList: 0,440,,False,False,False,CreationDate,0,18

معرفي نژاد گربه


اخبار ومقالات - گالری

 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
12بعدیآخرین
(1 - 10) / 17    |     صفحه 1 از 2

نمایش متن مقالات

فروشگاه پت شاپ

طنز: روش‎های موفقیت در امتحانات پایان ترم

روزگارنو: امتحان دادن یکی از معضلات دوران دانشجویی محسوب شده و همواره از معضلات خاص دوران تحصیل محسوب می‌شود؛ هر کس هم ادعایی جز این داشته باشد، بهتر است برود کشک خود را ساییده و بیخودی شایعه سازی نکند! چرا که هر کس بگوید دانشجو از امتحان دادن لذت می‌برد، عملی جز نشر اکاذیب و تویش اذهان عمومی را مرتکب نشده و باید به سزای عمل ننگین خویش برسد!
 
با در نظر گرفتن حقایق موجود و با مدنظر قرار دادن رنج بی‌حساب دانشجوجماعت به سبب تحمل رنج و عذاب‌های قبل، حین و بعد از دوران امتحان(که شامل مراحل درس‌خواندن، امتحان دادن و اخذ نمره از استاد مربوطه می‌شود)، چند توصیه مهم خدمت این قشر مهم تقدیم می‌شود که یقیناً راهگشا بوده و می‎تواند بار سنگین سختی‎های مرتبط با این مسأله با بکاهد.
 
طنز: روش‎های موفقیت در امتحانات پایان ترم
 
الف) تمرکز کنید روی درس
 
محض رضای خدا هم که شده، لطفاً روی درس تمرکز کنید و شهریه‌تان را با حذف واحد یا افتادن در دروس مختلف، باد هوا نفرمایید. برای کارها و فکرهای جانبی، وقت زیاد است.
 
مسایلی همچون عشق و عاشقی، ازدواج، اینکه اون پسره یا دختره چرا سر کلاس از من جزوه خواست، حالا بعد از درس کار پیدا میشه یا نه و مواردی از این دست، با همه اهمیتی که دارند، موقع امتحان کلاً باد هوا هستند و فرعی می‎باشند! برای چه؟ چون وقتی یک درس را شصتاد بار! اخذ کرده و عین شصتاد بار مورد اشاره، نمره‌تان زیر حد نصاب شده و اصطلاحاً افتاده‌اید، دیگر ازدواج و کار که هیچ، حضورتان در دانشگاه و کلاس، به سبب مشروط‌شدن‌های متوالی، تبدیل به یک رویای دایمی خواهد شد!
 
***
 
طنز: روش‎های موفقیت در امتحانات پایان ترم
 
ب) چطور امتحان بدهیم؟
 
امتحان دادن راه و روش خاص خودش را دارد. نیازی نیست که برای امتحان درس بخوانید! درس نخواندن هم می‌تواند موفقیت شما را تضمین کند. کافیست آرامش خود را حفط کنید، شب امتحان آویزان این رفیق و اون همکلاسی، روی برگه وارد بفرمایید. خیلی هم به خودتان زحمت ندهید برای ورود به جلسه امتحان و آداب خاصی را رعایت نکنید تا تمرکزتان به‎هم نریزد. آخرین نفر بیایید، تا می‎توانید سروصدا کنید، سریعاً هم محل را ترک فرمایید تا هیچ‌یک از هم‌کلاسی‎هایتان موفق نشوند به‎راحتی امتحان بدهند. در این صورت موفقیت شما تا حد زیادی تضمین می‎شود. این روش سالیان سال است که امتحان شده و نتیج موفقیت‌آمیزی داشته است.
 
طنز: روش‎های موفقیت در امتحانات پایان ترم
 
ج) فکر تقلب کردن را از سرتان بیرون کنید
 
حاشا که کسی نخواهد توانست در هیچ شرایطی اقدام به تقلب در سر جلسه امتحان کند چرا که مسوولان محترم کلیه دانشگاه‎های کلیه نقاط کشور در کلیه مراحل کلیه امتحانات کلیه رشته‎ها، شدیداً مراقب هستند که خدای ناکرده، کسی تقلب نکند. حالا اگر دوست دارید امتحان کنید و طی برگزاری امتحان خود، به این‎طرف و آن‎طرف نگاه کنید و برگه‎های دیگران را دید بزنید تا مسوولان امتحانات، شبیه عقاب بیاییند بالای سرتان. گفتنی است انواع ماشین‌حساب‌های پیشرفته و دیگر امکانات الکترونیکی و ارتباطی مورد استفاده دیگر دانشجویان (خصوصاً دانشجویان متمول)، ممکن است از موارد ممنوعه محسوب نشوند؛ لذا کاری نداشته باشید که چرا کس، به کار انها کاری ندارد! حواستان به برگه خودتان باشد لطفاً
 
طنز: روش‎های موفقیت در امتحانات پایان ترم
 
د) زیر میزی مال یک جای دیگر است، نه دانشگاه
 
خداوکیلی دانشگاه هرچی که باشد، اداره …. و سازمان…. و بعضی جاهای دیگر نیست که با پرداخت پول چایی، بتوانید کارتان را پیش ببرید، پس لطفاً فکر دادن پول به استاد و مسوول آزمون و دیگران نباشید. اگر به فکر آبروی این بندگان خدا نیبستید، دست کم فکر شخصیت خودتان باشید که مثلاً دانشجو هستید، مثلاً روشنفکر هستید، خدای ناکرده می‎خواهید با مدرک‌تان دو تا لقمه نان حلال در بیاورید! نکنید این کارها را…نکن داداش من…خجالت بکش.
 
طنز: روش‎های موفقیت در امتحانات پایان ترم
 
ه) روش‌های ناجوانمردانه جهت أخذ نمره هم وجود دارد
 
این روش‌های موسوم به ناجوانمردانه، در صورتی که نامرد باشید! ویا آنکه اصولاً مرد نباشید! خیلی کاربرد دارد. این راه‌ها نیازمند توانایی‎های ویژه‌ای نیست، بلکه فقط و فقط کافیست به استادتان دروغ بگویید!
 
بر اساس این روش که مبنای آن، متضاد گویی است، باید اساتید بی‎سواد را باسواد، اساتید بداخلاق را خوش‎اخلاق، اساتید بی‎حا را باحال و… خلاصه هریک را خلاف آن چیزی که هست، نامیده و در جمع دیگر دانشجویان، از وی تعریف‎های بلند بالا کنید.
 
نظرات کاربران
ثبت نظر
نام شما
ایمیل شما
نظر شما
ارسال به دوستان
نام شما
ایمیل شما
ایمیل گیرنده
توضیحات
کد امنیتی
کد CAPTCHA
کدی که در زیر نمایش داده شده است را وارد نمایید
:                شبکه های اجتماعی پرشین پت را دنبال کنید 

face.jpg (205×206)   tw.jpg (204×224)pin.jpg (204×224)

10 خبر اخر سایت

◄ 10 علامت خطرناک در سگ ها
◄ قارچی معده در پرندگان
◄ کم خونی در ماهی ها
◄ پولیوما ویروس در پرندگان
◄ نیوکاسل در پرندگان
◄ علل و درمان کمبود کلسیم در پرندگان
◄ بیماری های چشم در پرندگان خانگی
◄ کم خونی فقر آهن در گربه ها
◄ راهنمای کلی برای نگهداری از گربه
◄ جوش در سگ ها
◄ مسمومیت با ایبوپروفن در سگ ها
◄ هیپرپلازی و پرولاپس واژن در سگ ها
◄ التهاب لثه در سگ ها
◄ درمان خون در ادرار سگ
◄ هیپرگلیسمی در سگ ها
◄ انفارکتوس میوکارد در سگ ها
◄ کم خونی در سگ ها (متهموگلوبینمی)
◄ درمان آنافیلاکسی در سگ ها
◄ مسمومیت با آرسنیک در سگ ها
◄ پروستات در سگ ها از علائم تا روش های درمان آن
◄ پلی سیتمی ورا
◄ تشخیص و درمان ناشنوایی در سگ ها
◄ از بین بردن کک بدن سگ و گربه به روش های طبیعی و خانگی
◄ بیماری لایم در سگ ها ؛
◄ مسمومیت با ایبوپروفن در گربه ها از علل تا روش های درمان
◄ تشخیص و درمان ناباروری در سگ های ماده
◄ آب مروارید در سگ ها
◄ ناباروری در سگ های نر
◄ سرطان لنفوسیتی مزمن در سگ ها
◄ چند راه طبیعی برای درمان اسهال در سگ ها
بعدی 1 قبلی