پت شاپ پرشین پت
Follow Us
facebook twitter blog google

خبر های روز حیوانات خانگی

 • کیف طرح فیل ◄ کیف طرح فیل
    کیف های دستی ناز ساخته شده از چرم که شبیه فیلهای مینیاتوری طراحی شده اند. کیسه هایی به شکل فیل با رنگ های مختلف که توسط LittleWingArtBoho ساخته شده است.
 • تخم مرغ نگه داری به شگل حیوانات ◄ تخم مرغ نگه داری به شگل حیوانات
    طبیعت از دارندگان تخم مرغ الهام گرفته شده است که به گونه ای شبیه پرندگان ، گربه ها و حیوانات وحشی طراحی شده اند. فنجان های تخم مرغ سرامیکی ساخته دست هانا ترنر تخم مرغ های آب پز را نگه داشته و چیز خاصی را به میز صبحانه خود اضافه می کنند.
 • تخم مرغ جدا کن با طرح ماهی ◄ تخم مرغ جدا کن با طرح ماهی
    ابزار آشپزخانه نوآورانه ای که شبیه ماهی قرمز طراحی شده به شما کمک می کند تا زرده تخم مرغ را از سفیده جدا کنید. بدن ماهی را فشار دهید و زرده تخم مرغ به دهان مکیده می شود.
 • این یک جا تخم مرغی حذاب مدل پنگوئن ◄ این یک جا تخم مرغی حذاب مدل پنگوئن
    نگهدارنده تخم مرغ خلاق طراحی شده به نظر می رسد مانند یک پنگوئن امپراطور باشه
 • طرحی برای حمل تحم مرع ◄ طرحی برای حمل تحم مرع
    همیشه میگند با یک دست نمیشه خیلی چند تا هندوانه برداشت ولی این بار دامنی با طرح حمل تخم مرع براتون قرار دادیم نگاه کنید پیش بند ابتکاری دارای جیب های بزرگ تخم مرغ است که برای نگهداری تخم مرغ طراحی شده است.
 • طرحی برای دارندگان گربه ها ◄ طرحی برای دارندگان گربه ها
    دیدین گربه ها هر زمان کار داری میشینند جلو میز و نمیزارن کار کنی و همین مشکل ایجاد میکنه که نتونی کار کنی کلا گربه ها فضول هستند الا این میز خوراک شماست که گربه دارید
 • لباس طرح کروکودیل ◄ لباس طرح کروکودیل
    این یک طرج بسیار زیبا همه دوستداران خزندگان
 • لباس هایی با طرج حیوانات ◄ لباس هایی با طرج حیوانات
    هنر مند باشی عاشق حیوانات هم باشی دیگه همین میشه رو رخت پهن کردن هم عکس حیونات میبینی
 • فرش تام جری ◄ فرش تام جری
    تام جری یادتونه این تام بیچاره همیشه صاف میشد اینجا هم فرش تامی هست تا ایده های کودکی ما به واقعیت تبدیل شه
 • طرح های سه بعدی از حیوانات ◄ طرح های سه بعدی از حیوانات
    طراحی وقتی ازش حرف میزنیم یعنی این باقیش سوسول بازیه
 • طرحی برای کربه دوست ها ◄ طرحی برای کربه دوست ها
    طرحی بسیار زیبا از ظرف گربه ها که برای دوستداران گربه میتونه هیجان انگیز باشه
 • نان هایی با طرح حیوانات ◄ نان هایی با طرح حیوانات
    این ایده خوبی هست که بچه هایی که غذا نمیخورند رو سر اشتها بیارید ولی واقعا این همه هنر برای خوردن بچه ها !! خدایش سخته
 • کوسن هایی با گربه ها ◄ کوسن هایی با گربه ها
    این طرح های برای گربه دوستان هست که بتوانند دز گنار عشق به گربه ها همه چیز زندگی شون هم گربه ای باشه
 • شیری برای گربه ها ◄ شیری برای گربه ها
    اخیرا در روسیه شیر های مدت دار را با طرحی بسیار جذاب برای گربه دوستان تهیه کردن که عکس ها را در زیر قرار میدم
 • طرحی فوق العاده برای گربه ها ◄ طرحی فوق العاده برای گربه ها
    این جای خواب بسیار جذاب برای شما در واقع میتواند برای گربه شما هم جذاب باشه چرا چون خودش تونل بازی گربه ها هم هست
 • کیف حمل ای بار به شکل وال ◄ کیف حمل ای بار به شکل وال
    چند تا پست قبل کیف های به شکل فیل گذاشتم حالا اینجا طرح نهنگ هم پیدا کردم
 • گیلاس های به شگل پرندگان ◄ گیلاس های به شگل پرندگان
    این شربت خوری ها میتواند طرجی بسیار جذاب برای پرنده دوستان باشه
 • فشن از نوع فیلی ◄ فشن از نوع فیلی
    این کیف ها با طرح فیل درست شده که بسیار جذاب ار کار درامده است
12345678910بعدیآخرین
(1 - 18) / 29043    |     صفحه 1 از 1614
RSS

GetPagedList: 0,440,,False,False,False,CreationDate,0,18

معرفي نژاد گربه


اخبار ومقالات - گالری

 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
12بعدیآخرین
(1 - 10) / 17    |     صفحه 1 از 2

نمایش متن مقالات

فروشگاه پت شاپ

مانور مقابله با خرید و فروش پرندگان شکاری/ استقرار کیوسکهای حفاظتی محیط زیست

 
 
فرمانده یگان حفاظت محیط زیست استان تهران، از برگزاری مانور مقابله با خرید و فروش پرندگان شکاری در بازار خلیج فارس خبر داد.

به گزارش خبرنگار مهر، اسماعیل میران زاده در حاشیه مانور محیط زیست استان تهران در بازار پرندگان خلیج فارس گفت: این عملیات با توجه به گزارشاتی مبنی بر اینکه تعدادی از جانوران وحشی وارد بازار پرندگان خلیج شده اند بلافاصله با هماهنگی مراجع قضایی و نیروی انتظامی آغاز شد.

به گفته وی، در این بازار ازدحام شدیدی از افرادی که به صورت غیر قانونی اقدام به خرید و فروش جانوران وحشی و به ویژه پرندگان می کنند وجود دارد که تعدادی از این افراد دستگیر و پرندگان قاچاق آنها کشف و ضبط شد.

میران زاده با بیان اینکه هر گونه خرید، فروش، حمل و عرضه جانوران وحشی و حتی لاشه آنها بر اساس قانون جرم محسوب می شود اظهار داشت: افرادی که دستگیر شده اند برای تعیین تکلیف قضایی تشکیل پرونده می شود و تمام پرندگان کشف شده از آنها نیز ضبط شده و به پارک پردیسان تحویل داده می شود.

فرمانده یگان حفاظت محیط زیست استان تهران تصریح کرد: در این بازار عده ای با آگاهی و عده ای به دلیل نداشتن اطلاع از قوانین اقدام به خرید و فروش پرندگان وحشی می کنند به این منظور یگان حفاظت ازمحیط زیست استان تهران برای گشت و پایش های ادواری متعدد در سطح استان به ویژه در کانونی مانند بازار پرندگان خلیج برنامه ریزی کرده است.

وی با بیان اینکه بسیاری از پرندگان وحشی و شکاری که در این بازار به صورت غیر قانونی به فروش می رسند ازسنین بسیار پایین و نزادی از عرصه های طبیعی جمع آوری می شوند افزود: سن برخی از پرندگانی که در این بازار عرضه می شود آنقدر کم است که حتی نمی توان گونه آنها را تشخیص داد.

میران زاده در ادامه گفت: بسیاری از آنها ازگونه های با ارزش و در معرض تهدید مانند دلیجه هستند که به دلیل عدم نگهداری درست خیلی زود از بین می روند.

فرمانده یگان حفاظت محیط زیست استان تهران جرائم معمول برای متخلفان خرید و فروش پرندگان وحشی را از 1 ماه تا یک سال حبس عنوان کرد.

به گفته وی، در این مانور تعدادی جوجه دلیجه، طرقه ، کبک و مرغ مینا که همگی از گونه های با ارزش اکولوژیک هستند کشف و ضبط شد.

میران زاده در پاسخ به اینکه آیا می توان امیدوار بود که با ینگونه مانورها قاچاق پرندگان شکاری در بازار پرندگان خلیج فارس به پایان برسد گفت: اینکه قاچاق پرندگان به پایان برسد به عزم و اراده جدی همه ارگانها و در رآس آنها محیط زیست مربوط می شود ولی همکاری مراجع قضایی، نیروی انتظامی و به ویژه خود مردم با محیط زیست نقش بسیار مهمی در این پروسه دارد.

وی شماره تلفنهای 7735578 و 77359564 را به عنوان تلفنهایی که مردم می توانند از طریق آنها هر گونه خرید و فروش غیر قانونی پرندگان وحشی را به محیط زیست اطلاع دهند اعلام کرد.

به گفته فرمانده یگان حفاظت محیط زیست استان تهران با افتتاح این مرکز بیش از 80 درصد از پرندگان خیابان مولوی به بازار پرندگان خلیج فارس منتقل شد اما هنوز تعدادی از دست فروشان در خیابان مولوی اقدام به خرید و فروش قاچاقی پرندگان شکاری می کنند که مرتب با آنها برخورد می شود.

میران زاده با اشاره به اقداماتی که در سال جاری توسط یگان حفاظت محیط زیست استان تهران انجام شده اظهار داشت: در سال جاری یک مرکز نگهداری وحوش در حوالی امامزاده داوود به طور کامل پلمپ و تمام جانوران آن به پارک پردیسان منتقل شد.
وی افزود : در مانور مقابله با پرندگان شکاری بازار خلیج اگرچه حکم قضایی داشتیم و مأموران نیروی انتظامی و پلیس 110 اعلام آمادگی برای پشتیبانی گارد محیط زیست کرده بودن اما مأموران سعی کردند این عملیات با حداقل درگیری انجام شود و نیازی به استفاده از این حکم نبود.

میران زاده در پاسخ به اینکه با توجه به ازدحام این بازار و شمار زیاد دست فروشان به نظر می رسد تعداد کمی از پرندگان قاچاق کشف و ضبط شده اند تصریح کرد: متأسفانه مأموران به صورت ضرب العجل و بدون درگیری تنها قادر به کشف و ضبط بخشی از پرندگان غیر قانونی شده اند و سایر فروشندگان غیر مجاز از ازدحام سوء استفاده کرده و متواری شدند.

وی با بیان اینکه از این به بعد این مانورها ماهیانه 2 تا 3 بار انجام می شود اظهار داشت: امیدواریم با این روند خرید و فروش پرندگان وحشی کاهش یابد.

فرمانده یگان حفاظت محیط زیست استان تهران در پاسخ به اینکه با توجه به مدیریت بازار پرندگان خلیج فارس که به عهده شهرداری است این ارگان چه نقشی می تواند در ساماندهی خرید و فروش غیر قانونی پرندگان داشته باشد گفت: در حال حاضر بیش از 5 برا بر آنچه که در بازار پرندگان خلیج فارس خرید و فروش انجام می شود در محوطه خارج از آن دست فروشان حضور دارند که معضل اصلی هستند و باید ساماندهی شوند و تنها مدیریت داخل بازار به عهده شهرداری است با این در جلساتی که با مسئولان شهرداری داشتیم قولهای مساعدی برای همکاری در جلوگیری از ورود پرندگان غیر قانونی به این بازارداده شد.

میران زاده در پایان اظهار داشت: تا پایان سال جاری کیوسکهای حفاظتی محیط زیست در بازار پرندگان خلیج فارس مستقر می شوند.

نظرات کاربران
ثبت نظر
نام شما
ایمیل شما
نظر شما
ارسال به دوستان
نام شما
ایمیل شما
ایمیل گیرنده
توضیحات
کد امنیتی
کد CAPTCHA
کدی که در زیر نمایش داده شده است را وارد نمایید
:                شبکه های اجتماعی پرشین پت را دنبال کنید 

face.jpg (205×206)   tw.jpg (204×224)pin.jpg (204×224)