پت شاپ پرشین پت
Follow Us
facebook twitter blog google

خبر های روز حیوانات خانگی

 • کیف طرح فیل ◄ کیف طرح فیل
    کیف های دستی ناز ساخته شده از چرم که شبیه فیلهای مینیاتوری طراحی شده اند. کیسه هایی به شکل فیل با رنگ های مختلف که توسط LittleWingArtBoho ساخته شده است.
 • تخم مرغ نگه داری به شگل حیوانات ◄ تخم مرغ نگه داری به شگل حیوانات
    طبیعت از دارندگان تخم مرغ الهام گرفته شده است که به گونه ای شبیه پرندگان ، گربه ها و حیوانات وحشی طراحی شده اند. فنجان های تخم مرغ سرامیکی ساخته دست هانا ترنر تخم مرغ های آب پز را نگه داشته و چیز خاصی را به میز صبحانه خود اضافه می کنند.
 • تخم مرغ جدا کن با طرح ماهی ◄ تخم مرغ جدا کن با طرح ماهی
    ابزار آشپزخانه نوآورانه ای که شبیه ماهی قرمز طراحی شده به شما کمک می کند تا زرده تخم مرغ را از سفیده جدا کنید. بدن ماهی را فشار دهید و زرده تخم مرغ به دهان مکیده می شود.
 • این یک جا تخم مرغی حذاب مدل پنگوئن ◄ این یک جا تخم مرغی حذاب مدل پنگوئن
    نگهدارنده تخم مرغ خلاق طراحی شده به نظر می رسد مانند یک پنگوئن امپراطور باشه
 • طرحی برای حمل تحم مرع ◄ طرحی برای حمل تحم مرع
    همیشه میگند با یک دست نمیشه خیلی چند تا هندوانه برداشت ولی این بار دامنی با طرح حمل تخم مرع براتون قرار دادیم نگاه کنید پیش بند ابتکاری دارای جیب های بزرگ تخم مرغ است که برای نگهداری تخم مرغ طراحی شده است.
 • طرحی برای دارندگان گربه ها ◄ طرحی برای دارندگان گربه ها
    دیدین گربه ها هر زمان کار داری میشینند جلو میز و نمیزارن کار کنی و همین مشکل ایجاد میکنه که نتونی کار کنی کلا گربه ها فضول هستند الا این میز خوراک شماست که گربه دارید
 • لباس طرح کروکودیل ◄ لباس طرح کروکودیل
    این یک طرج بسیار زیبا همه دوستداران خزندگان
 • لباس هایی با طرج حیوانات ◄ لباس هایی با طرج حیوانات
    هنر مند باشی عاشق حیوانات هم باشی دیگه همین میشه رو رخت پهن کردن هم عکس حیونات میبینی
 • فرش تام جری ◄ فرش تام جری
    تام جری یادتونه این تام بیچاره همیشه صاف میشد اینجا هم فرش تامی هست تا ایده های کودکی ما به واقعیت تبدیل شه
 • طرح های سه بعدی از حیوانات ◄ طرح های سه بعدی از حیوانات
    طراحی وقتی ازش حرف میزنیم یعنی این باقیش سوسول بازیه
 • طرحی برای کربه دوست ها ◄ طرحی برای کربه دوست ها
    طرحی بسیار زیبا از ظرف گربه ها که برای دوستداران گربه میتونه هیجان انگیز باشه
 • نان هایی با طرح حیوانات ◄ نان هایی با طرح حیوانات
    این ایده خوبی هست که بچه هایی که غذا نمیخورند رو سر اشتها بیارید ولی واقعا این همه هنر برای خوردن بچه ها !! خدایش سخته
 • کوسن هایی با گربه ها ◄ کوسن هایی با گربه ها
    این طرح های برای گربه دوستان هست که بتوانند دز گنار عشق به گربه ها همه چیز زندگی شون هم گربه ای باشه
 • شیری برای گربه ها ◄ شیری برای گربه ها
    اخیرا در روسیه شیر های مدت دار را با طرحی بسیار جذاب برای گربه دوستان تهیه کردن که عکس ها را در زیر قرار میدم
 • طرحی فوق العاده برای گربه ها ◄ طرحی فوق العاده برای گربه ها
    این جای خواب بسیار جذاب برای شما در واقع میتواند برای گربه شما هم جذاب باشه چرا چون خودش تونل بازی گربه ها هم هست
 • کیف حمل ای بار به شکل وال ◄ کیف حمل ای بار به شکل وال
    چند تا پست قبل کیف های به شکل فیل گذاشتم حالا اینجا طرح نهنگ هم پیدا کردم
 • گیلاس های به شگل پرندگان ◄ گیلاس های به شگل پرندگان
    این شربت خوری ها میتواند طرجی بسیار جذاب برای پرنده دوستان باشه
 • فشن از نوع فیلی ◄ فشن از نوع فیلی
    این کیف ها با طرح فیل درست شده که بسیار جذاب ار کار درامده است
12345678910بعدیآخرین
(1 - 18) / 29043    |     صفحه 1 از 1614
RSS

GetPagedList: 0,440,,False,False,False,CreationDate,0,18

معرفي نژاد گربه


اخبار ومقالات - گالری

 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
12بعدیآخرین
(1 - 10) / 17    |     صفحه 1 از 2

مقالات مشابه

نمایش متن مقالات

فروشگاه پت شاپ

10شعبده‌باز برتر جهان: یک ایرانی در بین بهترین ها

سالهاست که اسم مرلین به عنوان شعبده‌باز اسطوره‌ای به گوش بسیاری از مردم جهان آشناست و در این باره فیلم‌‌‌های زیادی نیز ساخته شده است...
10شعبده‌باز برتر جهان: یک ایرانی در بین بهترین ها

روزگارنو: سالهاست که اسم مرلین به عنوان شعبده‌باز اسطوره‌ای به گوش بسیاری از مردم جهان آشناست و در این باره فیلم‌‌‌های زیادی نیز ساخته شده است. مرلین اسطوره تاریخی شعبده‌بازان دنیا نامش برای نخستین بار در ادبیات تاریخی بریتانیا در زمان «شاه‌آرتور» مطرح شد که با گذشت سال‌‌ها هنوز بر سر زبان‌‌ها است. امروزه شعبده‌بازان و تردستان جهان با گرفتن جایزه مرلین تبدیل به چهره‌‌‌هایی کاملاً مشهور می‌شوند و توانایی و قدرتشان به رسمیت شناخته می‌شود. کسب این جایزه، کسب بالا‌‌ترین سطح از مهارت در مرحله ملی و بین‌المللی است. جایزه مرلین در سه مرحله به دست می‌آید که معیار‌‌های در نظر گرفته شده، استعداد، نمایشگری، اصالت، مهارت و توانایی برای سرگرم کردن تحت هر شرایطی است. جایزه مشهور مرلین برای نخستین بار توسط کارول میچاور دانشجوی رشته هنر دانشگاه نیویورک در سال 1968 تعیین شد و افرادی چون دیوید کاپرفیلد، داگ هنینگ، زیگفریدوروی و... موفق به کسب این جایزه شده‌اند. سالهاست که شعبده‌باز معروفی به نام دیویدکاپرفیلد برای همه شناخته شده است و با تردستی‌‌‌ها و اعمال شگفت‌آورش به شهرت جهانی رسیده است. در زیر به شرح کوتاهی از زندگینامه او و تعدادی از این چهره‌‌‌های معروف دنیا می‌پردازیم که متعلق به دوره‌‌‌های مختلف زمانی بوده‌اند اما همگی جزو 10 شعبده‌باز برتر دنیا تا عصر حاضر محسوب می‌شوند.
 
دیوید کاپرفیلد:
یکی از معروف‌‌‌ترین و ثروتمند‌‌ترین شعبده‌بازان دنیا است. او که از طریق برنامه‌‌‌های تلویزیونی برای میلیون‌‌‌ها نفر طی دو دهه گذشته شناخته شده است، 56 سال پیش در نیوجرسی امریکا به دنیا آمد. وی که جزو جوان‌‌‌ترین شعبده‌بازان مراجعه‌کننده به انجمن شعبده‌بازان امریکایی (sam) بوده است، در سن 16 سالگی در دانشگاه نیویورک این حرفه را آموخت و در سن 18 سالگی در فیلم سحر و جادو به عنوان بازیگر نقش ایفا کرد.
کاپرفیلد کار‌‌های زیادی در دوران خود انجام داده که شهرتش را جهانی کرده است؛ از جمله ناپدید شدن و دوباره ظاهر شدن، فرار از سلول‌‌‌های قفل شده، محو قطار، به چالش کشیدن مثلث برمودا و از همه مهمتر عبور از دیوار چین که هنوز کسی نتوانسته این کار را انجام دهد. او خود از بنیانگذاران جوایز مرلین و طرح اعطای جوایز برای شعبده‌بازان بوده است.
 
چانینگ پولاک:
وی 86 سال پیش در کالیفرنیا به دنیا آمد و شعبده‌باز و بازیگر فیلم شد.
پولاک در سن 21 سالگی به شعبده بازی علاقه‌مند شد و در مدرسه شعبده‌بازی لس‌آنجلس آموزش دید و فارغ‌التحصیل شد. نخستین کار‌‌های او به عنوان شعبده‌بازی در کلوپ شبانه شروع شد و 53 سال پیش در فیلم «اروپا در شب» دیده شد که علاوه بر شعبده‌بازی به بازیگری هم علاقه‌مند شد. پولاک در لاس‌وگاس از عوارض سرطان درگذشت و زمان مرگ 79 سال داشت.
 
جولیانا چن (Luchen):
یک شعبده باز 36 ساله تایوانی است که تحصیلات خود را در دانشگاه سوشو در رشته ادبیات ژاپنی گذراند. لوچن نمایش‌‌‌های خود را در ژاپن، کره جنوبی، اروپا و ایالات متحده اجرا کرده است. او دریافت‌کننده بسیاری از جوایز بین‌المللی از جمله جایزه نیل‌فاستر است که از کالج چاوز دریافت می‌شود. او به گفته خودش علاقه به سحر و جادو را از سن 7 سالگی به دست آورد. او دیده بود که در بازار مردی سکه را پنهان کرده و دوباره آشکار می‌کند. از آن به بعد تمرین‌‌‌های خود را شروع کرد و در سن 12 سالگی موفق به کسب جایزه جوانان شعبده‌باز تایوان شد که توسط دیوید کاپرفیلد در نظر گرفته شده بود. لوچن هنر تردستی‌هایش را در سال 2001 با نمایش‌‌‌های تلویزیونی به تصویر کشید و 9 سال پیش موفق به کسب مقام اول در سمینار جهانی شعبده‌بازی بین‌المللی شد.
او در تلویزیون چین به شهرت دست یافت و جایزه مرلین را در سال 2010 دریافت کرد. 26 جایزه شعبده‌بازی هم تاکنون به وی اعطا شده است.
 
هری بلکستون:
در نزدیکی رودخانه میشیگان به دنیا آمد و شعبده‌بازی را تا حدود زیادی از پدرش آموخت و با علم روز مدرن کرد. او بزودی در برنامه‌‌‌های تلویزیونی شرکت کرد و به شهرت رسید. این شعبده‌باز در سال 1997 در کالیفرنیا به علت سرطان لوزالمعده در سن 62 سالگی مرد. او جایزه خود را در سال 1985 میلادی از آکادمی هنر‌‌های جادویی و تردستی دریافت کرد.
 
لوئیس دماتوس(luis de matos):
این شعبده‌باز 42 ساله پرتغالی پس از تحصیل در دانشگاه موفق به کسب مدرک کارشناسی در رشته مهندسی کشاورزی شده و چندین جایزه مهم از مؤسسه شعبده‌بازان آکادمی هالیوود و مندریک گرفته است. او کار‌های شعبده‌بازی خود را در مجموعه تلویزیونی Magica Noite به نمایش گذاشت. وی همچنین جایزه‌ای را از آکادمی شعبده‌بازان در سال 1999 میلادی دریافت کرده است.
 
عارف غفوری:
یکی دیگر از شعبده‌بازان مشهور عصر حاضر است که ایرانی‌تبار بوده و با کار‌‌های جالبش توانسته در میان شعبده‌بازان معروف دنیا به شهرت برسد. او جایزه مرلین را سال 2011 میلادی دریافت کرد. عارف غفوری که بیشتر به شانیت شهرت دارد، در حال حاضر یکی از رقبای کریس آنجل است. او در مصاحبه‌اش عنوان کرده که کار‌‌های من ترکیبی از شعبده‌‌بازی یا تردستی نیستند، بلکه نوعی بازیگری است که با خطای چشم صورت می‌گیرد. تحصیلات او در رشته طراحی صنعتی بوده است که برای ادامه تحصیل به ترکیه رفته و حدود 4 سال است که در ترکیه بسر می‌برد. او عنوان کرده که برای یادگیری استادی نداشته و تنها استادش مطالعه کتاب‌‌‌های این رشته بوده است. عارف غفوری که سال گذشته در مسابقه رقابت استعداد‌‌های ترکیه شرکت کرده بود با وجود مهارت‌هایش نفر دوم شد. ظرف یک سال او توانست پله‌‌‌های ترقی را بسرعت بالا برود و به شهرت جهانی دست یابد. او به عنوان جوان‌‌‌ترین شعبده‌باز و منتالیست، سال گذشته جایزه مرلین را از آن خود کرده است.
 
هیننگ(Doug Henning):
متولد 55 سال پیش و شعبده‌باز معروف اهل کاناداست. او شعبده‌بازی را در دانشکده اواکنوالا در فورت گری آموخت و در سن 14 سالگی در جشن تولد خود دست به جادوگری زد که تعجب همه را بر انگیخت، او با آگهی‌‌‌هایی در روزنامه‌‌‌های محلی برنامه‌‌‌های تلویزیونی خود را در تورنتو اجرا کرد.
او مطالعاتی نیز در زمینه روانشناسی داشته و دکترای خود را در علم هوش خلاق از دانشگاه ماهاریشی سوئیس گرفت. هیننگ در سن 52 سالگی در مرکز پزشکی لس‌آنجلس به دلیل ابتلا به سرطان کبد مرد و خاکسترش به اقیانوس ریخته شد. او جایزه تردستی خود را از آکادمی شعبده‌بازان در سال 1974 میلادی دریافت کرد.
 
پن و تلر:
این دو شعبده‌باز که در کنار یکدیگر به شهرت رسیده‌اند در سال 1985 میلادی برنده جایزه خود شدند. آنها در سال 1987 میلادی دست به اجرای نمایش‌‌‌هایی از نیویورک تا سانفرانسیسکو زدند و برنامه‌‌‌های تلویزیونی نیز داشتند.
پن یک شعبده‌باز، موسیقیدان، نویسنده و کمدین بود و57 سال پیش در ماساچوست به دنیا آمد. تلر نیز نویسنده، کمدین و شعبده باز معروف امریکایی است که در فیلادلفیا به دنیا آمد. معروف است که در هنگام کارش هرگز صحبت نمی‌کند و سکوتش باعث شهرتش شده است.
آن‌ها در سال 2001 موفق به دریافت جایزه مرلین شدند.
 
زیگفرید و روی:
دو آلمانی – امریکایی تبار که به شیر و ببر سفید معروف بودند. آنها در لاس‌ وگاس و نوادای ایالات متحده از شهرت خوبی برخوردار بودند. زیگفرید73سال پیش و روی 68 سال پیش به دنیا آمدند. زیگفرید شعبده باز سنتی (خیالباف) بود در حالی که روی در میان حیوانات عجیب و غریب رشد کرده است. آنها در سال 1972 موفق به دریافت جایزه بهترین نمایش شعبده‌بازی شده‌اند.
 
کریس آنجل Criss Angel:
کریستوفر نیکلاس سارانتاکوس(45 ساله) شعبده‌باز امریکایی است. او بهترین روش برای رسیدن به شهرت را در بازیگری و اجرای کارهایش در تلویزیون انتخاب کرده است. کریس شعبده‌بازی را از دوران کودکی آغاز کرده و کارهایش را در برنامه تلویزیونی به شکل سریال mind freak اجرا می‌کند. این برنامه‌‌‌ها در لاس‌وگاس فیلمبرداری شده است. کریس آنجل کار‌‌های عجیبی چون شناور بودن بین دو ساختمان، ناپدید شدن، گذر از در چوبی و... را به نمایش گذاشته و حتی خود را نیز به آتش کشیده که دوباره سالم و سرحال نمایان شده است. او طرفداران زیادی دارد که برنامه‌هایش را پیگیری می‌‌کنند. او در مصاحبه‌اش با شبکه تلویزیونی سی‌ان‌ان گفت: هیچ کس در توانایی‌‌‌های من شک ندارد، آگاهی‌‌‌های من در حدی است که می‌‌توانم کار‌‌های مافوق طبیعی انجام دهم. دوست دارم اگر کسی مانند من بتواند چنین ادعا‌‌هایی داشته باشد حاضر به رودررویی با او در تلویزیون خواهم بود. یکی از جالب‌‌‌ترین نمایش‌هایش، دو نیم کردن بدن خود بود. او جایزه مرلین را در 17 سپتامبر 2008 میلادی دریافت کرد. کریس برنده 5 جایزه طی سال‌‌‌ها از جامعه جهانی شعبده‌‌بازان شده است.
نظرات کاربران
ثبت نظر
نام شما
ایمیل شما
نظر شما
ارسال به دوستان
نام شما
ایمیل شما
ایمیل گیرنده
توضیحات
کد امنیتی
کد CAPTCHA
کدی که در زیر نمایش داده شده است را وارد نمایید
:                شبکه های اجتماعی پرشین پت را دنبال کنید 

face.jpg (205×206)   tw.jpg (204×224)pin.jpg (204×224)