پت شاپ پرشین پت
Follow Us
facebook twitter blog google

خبر های روز حیوانات خانگی

 • کیف طرح فیل ◄ کیف طرح فیل
    کیف های دستی ناز ساخته شده از چرم که شبیه فیلهای مینیاتوری طراحی شده اند. کیسه هایی به شکل فیل با رنگ های مختلف که توسط LittleWingArtBoho ساخته شده است.
 • تخم مرغ نگه داری به شگل حیوانات ◄ تخم مرغ نگه داری به شگل حیوانات
    طبیعت از دارندگان تخم مرغ الهام گرفته شده است که به گونه ای شبیه پرندگان ، گربه ها و حیوانات وحشی طراحی شده اند. فنجان های تخم مرغ سرامیکی ساخته دست هانا ترنر تخم مرغ های آب پز را نگه داشته و چیز خاصی را به میز صبحانه خود اضافه می کنند.
 • تخم مرغ جدا کن با طرح ماهی ◄ تخم مرغ جدا کن با طرح ماهی
    ابزار آشپزخانه نوآورانه ای که شبیه ماهی قرمز طراحی شده به شما کمک می کند تا زرده تخم مرغ را از سفیده جدا کنید. بدن ماهی را فشار دهید و زرده تخم مرغ به دهان مکیده می شود.
 • این یک جا تخم مرغی حذاب مدل پنگوئن ◄ این یک جا تخم مرغی حذاب مدل پنگوئن
    نگهدارنده تخم مرغ خلاق طراحی شده به نظر می رسد مانند یک پنگوئن امپراطور باشه
 • طرحی برای حمل تحم مرع ◄ طرحی برای حمل تحم مرع
    همیشه میگند با یک دست نمیشه خیلی چند تا هندوانه برداشت ولی این بار دامنی با طرح حمل تخم مرع براتون قرار دادیم نگاه کنید پیش بند ابتکاری دارای جیب های بزرگ تخم مرغ است که برای نگهداری تخم مرغ طراحی شده است.
 • طرحی برای دارندگان گربه ها ◄ طرحی برای دارندگان گربه ها
    دیدین گربه ها هر زمان کار داری میشینند جلو میز و نمیزارن کار کنی و همین مشکل ایجاد میکنه که نتونی کار کنی کلا گربه ها فضول هستند الا این میز خوراک شماست که گربه دارید
 • لباس طرح کروکودیل ◄ لباس طرح کروکودیل
    این یک طرج بسیار زیبا همه دوستداران خزندگان
 • لباس هایی با طرج حیوانات ◄ لباس هایی با طرج حیوانات
    هنر مند باشی عاشق حیوانات هم باشی دیگه همین میشه رو رخت پهن کردن هم عکس حیونات میبینی
 • فرش تام جری ◄ فرش تام جری
    تام جری یادتونه این تام بیچاره همیشه صاف میشد اینجا هم فرش تامی هست تا ایده های کودکی ما به واقعیت تبدیل شه
 • طرح های سه بعدی از حیوانات ◄ طرح های سه بعدی از حیوانات
    طراحی وقتی ازش حرف میزنیم یعنی این باقیش سوسول بازیه
 • طرحی برای کربه دوست ها ◄ طرحی برای کربه دوست ها
    طرحی بسیار زیبا از ظرف گربه ها که برای دوستداران گربه میتونه هیجان انگیز باشه
 • نان هایی با طرح حیوانات ◄ نان هایی با طرح حیوانات
    این ایده خوبی هست که بچه هایی که غذا نمیخورند رو سر اشتها بیارید ولی واقعا این همه هنر برای خوردن بچه ها !! خدایش سخته
 • کوسن هایی با گربه ها ◄ کوسن هایی با گربه ها
    این طرح های برای گربه دوستان هست که بتوانند دز گنار عشق به گربه ها همه چیز زندگی شون هم گربه ای باشه
 • شیری برای گربه ها ◄ شیری برای گربه ها
    اخیرا در روسیه شیر های مدت دار را با طرحی بسیار جذاب برای گربه دوستان تهیه کردن که عکس ها را در زیر قرار میدم
 • طرحی فوق العاده برای گربه ها ◄ طرحی فوق العاده برای گربه ها
    این جای خواب بسیار جذاب برای شما در واقع میتواند برای گربه شما هم جذاب باشه چرا چون خودش تونل بازی گربه ها هم هست
 • کیف حمل ای بار به شکل وال ◄ کیف حمل ای بار به شکل وال
    چند تا پست قبل کیف های به شکل فیل گذاشتم حالا اینجا طرح نهنگ هم پیدا کردم
 • گیلاس های به شگل پرندگان ◄ گیلاس های به شگل پرندگان
    این شربت خوری ها میتواند طرجی بسیار جذاب برای پرنده دوستان باشه
 • فشن از نوع فیلی ◄ فشن از نوع فیلی
    این کیف ها با طرح فیل درست شده که بسیار جذاب ار کار درامده است
12345678910بعدیآخرین
(1 - 18) / 29043    |     صفحه 1 از 1614
RSS

GetPagedList: 0,440,,False,False,False,CreationDate,0,18

معرفي نژاد گربه


اخبار ومقالات - گالری

 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
12بعدیآخرین
(1 - 10) / 17    |     صفحه 1 از 2

نمایش متن مقالات

فروشگاه پت شاپ

تنگه هرمز با تحریم کامل ایران بسته می شود

  ييس كميسيون اقتصادي مجلس شوراي اسلامي با تأکید بر آمادگی جمهوری اسلامی ایران برای مقابله با هرگونه تحریم، اظهار داشت اگر قرار باشد كه کاملا در تحريم قرار بگيريم، ما هم اجازه نخواهيم داد يك قطره نفت از تنگه هرمز عبور كند. 

"ارسلان فتحي پور" شامگاه یکشنبه در مصاحبه با شبکه العالم، در پاسخ به اين سئوال كه با توجه به كاهش قيمت نفت در بازارهاي جهاني و همچين كاهش واردات نفت ايران از سوي برخي كشورهاي غربي و مشکل احتمالی ايران در زمينه به دست آورد ارز، گفت: كاهش قيمت نفت مقطعي است .. امنيت تنگه هرمز در دست ما قرار دارد و اگر قرار باشد كاملا در تحريم ها قرار بگيريم، ما هم اجازه عبور يك قطره نفت را از تنگه هرمز نخواهيم داد.

وی افزود:  در آن موقع خواهيم ديد كه قيمت نفت افزايش پيدا خواهد كرد به صورتي كه تحریم کنندگان حتی نخواهند توانست پاسخ مردم خودشان را بدهند.

فتحی پور در خصوص آغاز تحريم نفتي اتحاديه اروپا عليه جمهوري اسلامي ايران، گفت: بحث تحريم نفتي عليه ايران از اول ژوئیه از سوي اروپا شروع شد، و آمريكا و رژيم صهيونيستي در پس پرده اين موضوع كاملا سياسي قرار داشتند.

وی ادامه داد: از همین آغاز، تحریم کنندگان در حال عقب نشيني هستند، به صورتیکه در نخستين مرحله آنها بسیاری از كشورها مانند چين و سنگاپور و چند كشور اروپايي را معاف كردند.

فتحی پور با بیان اینکه ایران مبادلات نفتی قابل توجهی با اروپا نداشت، تأکید کرد: ما فقط با چند كشور اروپایی مبادلات نفتی داشتيم كه آنها در همين معافيتها قرار دارند، و خودشان اعلام كرده اند كه ادامه مي دهند.

رییس کمیسیون اقتصادی مجلس با تأکید بر اینکه خود کشورهای تحریم کننده از تحریم ها علیه ایران ضرر می کنند، خاطرنشان کرد: ما مشتري هاي بسياري برای جایگزینی کشورهای اروپایی داريم و اين تحريم ها در اقتصاد ما هيچگونه تأثيري نخواهد داشت .. اين حربه ها گذرا و براي وقت گذراندن و ايجاد فضاي رعب و وحشت است.

فتحی پور تأکیدکرد: با توجه به افزايش قيمت نفت و  فراورده هاي نفتي، این تحریم ها فشار سنگيني را به مردم کشورهای تحریم کننده و غرب وارد مي كند.

وی ادامه داد: اين تحريم ها چند صباحي بيشتردوام نمي آورد، و از همين اكنون نشانه هاي پشيماني آنها مانند اعطای معافيتها، در حال نمايان شدن است.

فتحی پور اظهار داشت: ما بيش از 33 سال در تحريم قرار داریم و با شرايطي بدتر ازاينها مواجه شديم، ولي اتفاقي نيفتاد.

وی تأکید کرد: ما اكنون توانايي توليد قطعات، فن آوري ها و كالاهاي اساسي را داريم، و هر روزي كه اتفاقي بيفتد ما مصمم تر و جدي تر مي شويم .. به صورتیکه اين تحریم ها به نفع اقتصاد كشور ما شده است.

فتحی پور با بیان اینکه منابع ارزی در کشور به اندازه کافی وجود دارد، خاطرنشان کرد: بحث هاي ارزي ما فقط بر اساس نفت نیست؛ ما مبادلات تجاري، و همچنین راه و روشهاي به خصوصي را براي دور زدن تحريم ها در اختیار داريم.

رییس کمیسیون اقتصادی مجلس اظهار داشت: همه پيش بيني هاي لازم از چند سال قبل براي اينگونه تحريم ها انجام شده، و قطعا غربی ها نتيجه اي از اين تحريم ها به دست نمي آورند.

فتحی پور با بیان اینکه ایران مشتريان بسياري از كشورهاي ديگر برای نفت دارد، تأکید کرد: نفت ما هيچگاه بدون مشتري نمي ماند، ما بيشتر از آنچه كه اروپا از ما مي خريد مشتري داريم، ولی نيازي نمي بينيم كه اكنون به نام آن كشورها اشاره كنيم.

فتحی پور تأکید کرد: ايران امروزه به كشوري قدرتمند در دنيا تبديل شده و با بسياري از كشورها روابط خوبي دارد .. ما هرگز تسليم دشمن نخواهيم شد و از حقوق مسلم خود دست نخواهيم كشيد.

فتحی پور با بیان اینکه اروپا دیگر عامل فشار جدیدی برای تهدید ایران در اختیار ندارد گفت: همه اين تحريم های جدید همان چيزي است كه قبلا نیز انجام داده اند .. زماني تهديد كردند كه بنزين را تحريم مي كنند ولي ما قبل از اين تحريم ها خودمان دست به توليد بنزين زديم.

وی ادامه داد: غرب بانك مركزي، واردات داروهاي مورد نياز، و كالاهاي اساسي را تحريم كرده و مستقيما وارد جنگ عليه جمهوري اسلامي شده، ولي زور نهايي کشورهای غربی همين است، و تأكيد مي كنم كه آنها در اين مورد هم شكست مي خورند و رسوا خواهند شد.

فتحی پور تأکید کرد: ملت ايران در برابر زورگويان محكم تر و مصمم تر مي ايستد و جواب آنها را خواهد داد.

رییس کمیسیون اقتصادی مجلس با اشاره به پیشرفت بورس در روزهای اخیر، گفت: بهترين و مناسب ترين محل براي سرمايه گذاري جمهوري اسلامي ايران است .. كشورهاي غربي اكنون با بحرانهاي مالي مواجه هستند، درحالیکه در ایران این بحران و رکود تأثیر چندانی نداشته است.

فتحی پور با اشاره به وجود معادن متنوع طبیعی و منابع انسانی و ثروت گسترده در ایران خاطرنشان کرد: ما در کشور ركود اقتصادي مشاهده نمي كنيم، و براي برون رفت از اين تحریم ها تدابير خاصي را تدارک دیده ایم، و كمسيوسيون اقتصادي هم برنامه اي كامل را با نظر كارشناسان اقتصادي براي دور زدن تحريم ها و كاهش قيمت ها و مبارزه با بازار سياه ارز و سكه آماده کرده ، که ظرف روزهاي آينده تحويل رييس مجلس خواهد شد.

نظرات کاربران
ثبت نظر
نام شما
ایمیل شما
نظر شما
ارسال به دوستان
نام شما
ایمیل شما
ایمیل گیرنده
توضیحات
کد امنیتی
کد CAPTCHA
کدی که در زیر نمایش داده شده است را وارد نمایید
:                شبکه های اجتماعی پرشین پت را دنبال کنید 

face.jpg (205×206)   tw.jpg (204×224)pin.jpg (204×224)