پت شاپ پرشین پت
Follow Us
facebook twitter blog google

خبر های روز حیوانات خانگی

 • 10 علامت خطرناک در سگ ها ◄ 10 علامت خطرناک در سگ ها
    هنگامی که سگی را به‌عنوان عضوی از خانواده خود می‌پذیرید، باید برای سلامت، آسایش و امنیت او تمام تلاش خود را بکنید. علاوه بر واکسیناسیون و معاینات دوره‌ای موارد دیگری نیز هستند که باید به آنها توجه کنید. پیش ازینکه سگ بسیار بیمار شده و حال وخیمی پیدا کند، باید باتوجه به نشانه‌هایی که از خود بروز می‌دهد متوجه مشکل شده و به دامپزشک مراجعه کنید. به این 10 علامت هشداردهنده توجه کنید و با دیدن آنها با دامپزشک مشورت نمایید:
 • استرس در سگ ها را کمتر کنید ◄ استرس در سگ ها را کمتر کنید
    درست همانطور که انسان ها از استرس رنج می برند، حیوانات خانگی نیز ممکن است با این عارضه دست به گریبان باشند. سیستم عصبی حیوان خانگی شما مستعد تنزل زیست محیطی و ارتباطی است، درست مثل شما. در واقع، وقوع استرس در سگ شایع تر از آن چیزی است که ممکن است تصور کنید. حتی بدتر از آن، استرس می تواند سلامت سگ را به خطر بیاندازد. سگ ها می توانند به دلایلی از جمله موارد زیر احساس استرس داشته باشند:
 • آمبیازیس در سگ ها ◄ آمبیازیس در سگ ها
    آمبیازیس در سگ ها ؛ نشانه ها، علل، روش های تشخیص و روش های درمان آمبیازیس عفونت انگلی است که توسط یک ارگانیزم سلولی شناخته شده به نام آمیب ایجاد می شود. این عفونت می تواند بر روی بدن انسان ها، سگ ها و گربه ها تاثیر بگذارد. این بیماری بیشتر در مناطق گرمسیری دیده می شود و در آمریکای شمالی بیشتر شیوع دارد. در ادامه این مطلب مجله پیام سلامت بیشتر در مورد نشانه ها، علل، روش های تشخیص و روش های درمان آمبیازیس در سگ ها صحبت می کنیم.
 • مقابله و درمان خارش پوست سگ ◄ مقابله و درمان خارش پوست سگ
    اگر سگ تان خارش پوستی دارد، این نشانه خوبی نیست. در واقع، خارش پوست، یکی از دلایلی است که موجب می شود صاحبان حیوانات خانگی آن ها را نزد دامپزشک ببرند. به عقیده عموم مردم، خارش دائمی پوست سگ نشانه از وجود کک در بدن حیوان است. اما علل دیگری برای این خارش وجود دارد. در ادامه این مطلب مجله پیام سلامت در مورد روش های خانگی برای مقابله و درمان خارش پوست سگ صحبت می کنیم.
 • 10 حسی که سگ ها می فهمند ◄ 10 حسی که سگ ها می فهمند
    احساس سگ ها درباره انسان چیست؟ آنها چه چیزهایی را از رفتار شما احساس می کنند. شاید برایتان جالب باشد بدانید که سگ ها موارد بسیاری، از احوالات شما را حس می کنند. اگر از دوست داران حیوانات خانگی هستید؛ این مطلب جالب پیام سلامت را از دست ندهید.
 • ده علامت شایع بیمار شدن سگ ها ◄ ده علامت شایع بیمار شدن سگ ها
    بیمار شدن سگ ها، درست مثل انسان ها، بخشی از واقعیت زندگی است. دیدن یک سگ بیمار برای دوستداران حیوانات و صاحب سگ آزاردهنده و دلخراش است. در این مطلب پیام سلامت به بازگویی ده نشانه بیمار شدن سگ ها اشاره می کنیم.
 • خواص سرکه سیب برای سگ ها ◄ خواص سرکه سیب برای سگ ها
    خواص سرکه سیب برای سگ ها و حل مشکلات مختلف این حیوان در طول دهه گذشته، محصولی که توانسته است جایگاه ویژه ای بین اقشار مختلف جامعه پیدا کند سرکه سیب است. این نوع سرکه خواص بیشماری برای بدن دارد. البته خواص سرکه سیب فقط مخصوص انسان نیست. حتی سگ ها نیز می توانند از خواص این ماده شگفت انگیز بهره مند شوند. در ادامه این مطلب مجله پیام سلامت در مورد خواص سرکه سیب برای سگ ها و حل مشکلات مختلف این حیوان صحبت می کنیم.
 • التهاب چشم در سگ ها ◄ التهاب چشم در سگ ها
    ؛ نشانه ها، علل و روش های درمان وجود التهاب در چشم حیوانات خانگی مانند سگ ها، باعث قرمزی چشم می شود. این التهاب ممکن است به علل مختلفی، از جمله خونریزی بیش از حد در پلک ها یا پارگی عروق خونی در چشم رخ دهد. این اتفاق زمانی می افتد که عروق در واکنش به عوامل خارجی یا داخلی دچار التهاب یا تجمع خون می شوند. در ادامه این مقاله مجله پیام سلامت می خواهیم در مورد علل، نشانه ها و روش های درمان التهاب چشم در سگ ها صحبت کنیم. شرایطی که در این مقاله پزشکی توصیف می شود، می تواند هم بر روی سگ ها و هم بر روی گربه ها تاثیر بگذارد.
 • پنوموتوراکس در سگ ها ◄ پنوموتوراکس در سگ ها
    پنوموتوراکس در سگ ها ؛ نشانه ها، علل و روش های درمان پنوموتوراکس واژه پزشکی برای توصیف انباشت هوا در فضایی پلور (ناحیه بین دیواره قفسه سینه و ریه) است. این بیماری به ۴ دسته تروماتیک، خود به خودی، بسته و یا باز تقسیم می شود. هم سگ ها و هم گربه ها حساس به پنوموتوراکس هستند. اعتقاد بر این است که سگ های بزرگ و کثیف مانند سگ های هندی، بیشتر به پنوموتوراکس خود به خودی حساس هستند. در ادامه این مطلب مجله پیام سلامت در مورد علائم، علل و روش های درمان پنوموتوراکس در سگ ها صحبت می کنیم.
 • کمپیلوباکتریوز در سگ ها ◄ کمپیلوباکتریوز در سگ ها
    اگر اهل نگهداری از حیوانات خانگی هستید و سگ در خانه نگه می دارید، حتما ادامه این مطلب مجله پیام سلامت را با موضوع معرفی نشانه ها، علل و درمان عفونت باکتریایی کمپیلوباکتریوز در سگ ها بخوانید. کمپیلوباکتریوز عفونت باکتریایی شایع در توله سگ های جوان تر از شش ماه است. باکتری که باعث بیماری می شود حتی در روده (دستگاه گوارش) سگ های سالم و دیگر پستانداران نیز یافت می شود. حدود ۴۹ درصد از سگ ها، کمپیلوباکتریوز را در بدن دارند و حمل می کنند. این حیوانات قادرند که بیماری را از طریق مدفوع خود، در معرض تماس با دیگر حیوانات قرار داده و آن ها را آلوده کنند.
 • imha در سگ ها ◄ imha در سگ ها
    کم خونی مرتبط با سیستم ایمنی بدن در سگ ها از علائم تا روش های درمان سیستم ایمنی بدن یک سگ، از مجموعه سلول های اختصاصی، پروتئین، بافت ها و اندام ها تشکیل شده که همه آنها یک سیستم دفاعی جامع علیه انواع عفونت ها، از جمله عفونت های باکتریایی، قارچی، انگلی و ویروسی هستند. آنتی بادی ها پروتئین هایی هستند که توسط سلول های خاصی در سیستم ایمنی ترشح می شوند. این مواد به مواد خارجی که به عنوان آنتی ژن شناخته می شوند، متصل شده و آن ها را دفع می کنند. در ادامه این مطلب مجله پیام سلامت می خواهیم در مورد کم خونی مرتبط با سیستم ایمنی بدن در سگ ها صحبت کنیم.
 • مسمومیت در سگ ها ◄ مسمومیت در سگ ها
    مسمومیت با شکلات در سگ ها ؛ علائم، روش ها تشخیص و روش های درمان سگ ها برای خوردن چیزهایی که برایشان مضر است گاها حریص هستند. این قانون به خصوص در مورد توله سگ ها صادق است. همچنین، سگ ها حس بوی خوبی دارند، و برایشان پیدا کردن چیزهایی که پنهان می کنید مثل شکلات، مانند آب خوردن است. اما شکلات می تواند یک ترکیب خطرناک با قابلیت ایجاد مسمومیت باشد. در ادامه این مطلب مجله پیام سلامت در مورد علائم، روش ها تشخیص و روش های درمان مسمومیت با شکلات در سگ ها صحبت می کنیم.
 • ماسک هایی برای سگ ها با طرح تک شاخ ◄ ماسک هایی برای سگ ها با طرح تک شاخ
   
 • حیوانات ساخته روزنامه ◄ حیوانات ساخته روزنامه
   
 • هاپو هایی با طرح بسیار بامزه رباتیک ◄ هاپو هایی با طرح بسیار بامزه رباتیک
   
 • ماسک های کله گنده با طرح گربه ◄ ماسک های کله گنده با طرح گربه
   
 • باورتون میشه این ها نان باشه شبیه پاگ ◄ باورتون میشه این ها نان باشه شبیه پاگ
   
 • حیوانات با طرحی بعد از مهمانی شبانه ◄ حیوانات با طرحی بعد از مهمانی شبانه
    تهوع صبح حیوانات بعد از شب
12345678910بعدیآخرین
(1 - 18) / 29022    |     صفحه 1 از 1613
RSS

GetPagedList: 0,440,,False,False,False,CreationDate,0,18

معرفي نژاد گربه


اخبار ومقالات - گالری

 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
12بعدیآخرین
(1 - 10) / 17    |     صفحه 1 از 2

نمایش متن مقالات

فروشگاه پت شاپ

وحشت از چشم‌های گرگ

  چشم‌های گرگ سیاه کابوس شبانه این مرد است. فریاد می‌زند و از خواب می‌پرد. مدام گریه می‌کند، این مرد در حمله ۵ گرگ گرسنه به طرز معجزه‌آسایی نجات یافته است.

به گزارش ایران این مرد ۳۰ ساله بعد از گذشت چند روز، هر وقت به یاد آن روز می‌افتد گریه می‌کند و از یادآوری حمله گرگ، وحشت زده می‌شود.

ساعت یک نیمه شب جمعه سکوت وهم‌انگیزی بر کوهستان نشسته بود.

مرد جوان می‌دانست تا صبح تنها است و باید صبح زودتر از خواب بیدار شود تا کارها را برای رسیدن دیگر کارگران انجام دهد.

سیامک به همراه برادرش مهدی تعمیرات منبع آب شهر کوثر را برعهده گرفته بودند.

آن شب برادرش به همراه خانواده برای مراسم عروسی به اردبیل رفته بودند و قرار بود سیامک شب را تا صبح در چادرها بماند و مراقب وسایل باشد.

آن شب کمی زودتر خوابید اما نیمه‌شب صدای خرخری توجهش را به خود جلب کرد و وی را از خواب بیدار کرد.

تازه از خواب پریده بود تا یادش بیاید کجاست چند ثانیه‌ای گذشت. به اطرافش که نگاه کرد ناگهان برق چشم حیوان چهارپایی وی را سرجایش میخکوب کرد.

گرگ وحشی خرناسه می‌کشید و آرام‌آرام وارد چادر میشد. سیامک می‌خواست کاری کند که ۴ گرگ دیگر را هم در پشت سر گرگ مهاجم دید. کاملاً تسلیم بود به یاد همسر و بچه‌اش افتاد و اینکه چقدر دوست داشت پسرش را در آغوش بکشد.

گرگ‌ها همزمان به سمت سیامک حمله کردند. با چنگ زدن و فروبردن دندان‌ها در بدن مرد تنها وی همزمان فریاد می‌زد و هرچه در اطرافش بود را به سمت ۵ گرگ پرتاب می‌کرد تا بتواند آنها را از خود دور کند.

صدای فریادهای سیامک و زوزه وحشتناک گرگ‌های مهاجم کافی بود تا سگ‌های روستا به سمت چادر این کارگر بروند.

سگ‌ها وقتی رسیدند گرگ‌ها از ترس درگیری با آنها وحشت کرده و گریختند. گرگ‌ها وقتی بازگشتند مأموران پلیس را در برابر خود دیدند و آنان با شلیک‌های هوایی گرگ‌ها را فراری داده و سیامک را نجات دادند.

سیامک آنقدر در شوک این ماجرا است که هنوز هر وقت به یاد آن روز می‌افتد اشک در چشم‌هایش حلقه می‌زند. سیامک نتوانست با خبرنگار ما حرف بزند و مهدی شیری برادرش به شوک گفت: سیامک به خاطر آن روز هنوز شوک‌زده است و حتی صحنه‌های حادثه را به یاد ندارد.
وی پس از آنکه از دست گرگ‌ها نجات پیدا کرده بود تا ۵ساعت نمی‌توانست صحبت کند و پس از معاینات توانست به سختی حرف بزند. سیامک باور ندارد زنده است و مدام از دو چشم گرگ وحشی و حمله آنان حرف می‌زند. این مرد در ادامه گفت: من و برادرم تعمیرکاران منبع آب بودیم. آن شب ما به عروسی رفته بودیم و سیامک تنها مانده بود اما نپذیرفت در چادرها بماند تا صبح روز بعد ما هم نزدش برویم. اصولاً هر شب به دلیل آنکه وسایلی در چادرها داریم در آنجا می‌مانیم و از آنها محافظت می‌کنیم. آن شب هم سیامک در آنجا ماند که ساعت یک نیمه شب از صدای زوزه گرگ‌ها از خواب بیدار شده و خودش را در محاصره ۵ گرگ می‌بیند. آنقدر وحشت‌زده می‌شود که هیچ کاری نمی‌تواند بکند. گرگ‌ها حمله می‌کنند. ابتدا سگ‌های روستا که متوجه حضور گرگ‌ها می‌شوند به سمت آنها حمله می‌کنند و گرگ‌ها پا به فرار می‌گذارند. در این فرصت سیامک تنها فرصت می‌کند که با مادرم تماس بگیرد.

وی در ادامه گفت: مادرم هراسان به من زنگ زد و گفت سیامک در محاصره گرگ‌ها است. من نیز در فاصله ۶۵ کیلومتری بین کوثر و اردبیل را در کمتر از ۳۰ دقیقه پشت سر گذاشتم و خودم را به چادر رساندم. وقتی رسیدم مأموران پلیس آنجا حضور داشتند و متوجه شدم که یک بار دیگر هم گرگ‌ها به وی حمله کرده‌اند که با حضور مأموران آنها متواری شده‌اند. این مرد در ادامه گفت: چندی پیش به خاطر رعد و برق، ۳۰ گوسفند در روستای ما تلف شد و شهرداری آنها را پشت کارگاه ما دفن کرد. چند بار اعتراض کردیم اما فایده‌ای نداشت و فکر می‌کنم گرگ‌ها به خاطر بوی گوسفندان به آنجا کشیده شدند و این حادثه رقم خورد.

مهدی شیری در ادامه گفت: سیامک تا ۵ ساعت قدرت حرف زدنش را از دست داده بود و در حال حاضر هیچ چیز از حادثه را به یاد نمی‌آورد. اما تنها یک صحنه را به یاد دارد و آن وقتی است که یکی از گرگ‌ها روی سینه وی نشسته بود. برادرم هر گاه به یاد این صحنه می‌افتد عصبانی می‌شود و گریه می‌کند.

بنابر این گزارش، سیامک بشدت زخمی شده است. طحال او پاره شده و همه بدنش پر از زخم دندان‌ها و چنگال‌های گرگ‌ها است.

نظرات کاربران
ثبت نظر
نام شما
ایمیل شما
نظر شما
ارسال به دوستان
نام شما
ایمیل شما
ایمیل گیرنده
توضیحات
کد امنیتی
کد CAPTCHA
کدی که در زیر نمایش داده شده است را وارد نمایید
:                شبکه های اجتماعی پرشین پت را دنبال کنید 

face.jpg (205×206)   tw.jpg (204×224)pin.jpg (204×224)

10 خبر اخر سایت

◄ 10 علامت خطرناک در سگ ها
◄ قارچی معده در پرندگان
◄ کم خونی در ماهی ها
◄ پولیوما ویروس در پرندگان
◄ نیوکاسل در پرندگان
◄ علل و درمان کمبود کلسیم در پرندگان
◄ بیماری های چشم در پرندگان خانگی
◄ کم خونی فقر آهن در گربه ها
◄ راهنمای کلی برای نگهداری از گربه
◄ جوش در سگ ها
◄ مسمومیت با ایبوپروفن در سگ ها
◄ هیپرپلازی و پرولاپس واژن در سگ ها
◄ التهاب لثه در سگ ها
◄ درمان خون در ادرار سگ
◄ هیپرگلیسمی در سگ ها
◄ انفارکتوس میوکارد در سگ ها
◄ کم خونی در سگ ها (متهموگلوبینمی)
◄ درمان آنافیلاکسی در سگ ها
◄ مسمومیت با آرسنیک در سگ ها
◄ پروستات در سگ ها از علائم تا روش های درمان آن
◄ پلی سیتمی ورا
◄ تشخیص و درمان ناشنوایی در سگ ها
◄ از بین بردن کک بدن سگ و گربه به روش های طبیعی و خانگی
◄ بیماری لایم در سگ ها ؛
◄ مسمومیت با ایبوپروفن در گربه ها از علل تا روش های درمان
◄ تشخیص و درمان ناباروری در سگ های ماده
◄ آب مروارید در سگ ها
◄ ناباروری در سگ های نر
◄ سرطان لنفوسیتی مزمن در سگ ها
◄ چند راه طبیعی برای درمان اسهال در سگ ها
بعدی 1 قبلی