پت شاپ پرشین پت
Follow Us
facebook twitter blog google

خبر های روز حیوانات خانگی

12345678910بعدیآخرین
(1 - 18) / 29010    |     صفحه 1 از 1612
RSS

GetPagedList: 0,440,,False,False,False,CreationDate,0,18

معرفي نژاد گربه


اخبار ومقالات - گالری

 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
12بعدیآخرین
(1 - 10) / 17    |     صفحه 1 از 2

نمایش متن مقالات

فروشگاه  پت شاپ

سالم ترين آشپزي جهان " چگونه است؟

 
مقوي‌ترين غذاها را با بهترين روش هاي پخت ادغام كرده تا هم طعم را بهبود داده و هم از خواص مواد غذايي به گونه اي بهينه استفاده شود. همچنين از راههايي بسيار سريع و آسان براي آماده كردن غذاها استفاده مي‌شود. در نتيجه شما سالم ترين آشپزي جهان را خواهيد داشت .

ما آشپزي را براي شما با ارائه دستورات غذايي كه از غذاهاي مقوي هر فصل تهيه مي‌شوند، آسان كرده ايم. سپس روش هاي پختي مانند سرخ كردن سالم، سرخ كردن بدون روغن ،پختن با استفاده از عصاره ها که با آب محلول شده‌اند به جاي روغن و سرخ كردن در فر را به عنوان راههايي براي پخت اين غذاها لحاظ كرده ايم. اين روش ها ،‌طعم طبيعي مواد غذايي را حفظ كرده بدون اينكه به خواص آنها آسيبي برسد.

متوجه خواهيد شد كه در هيچ دستور پختي،‌ ما روغن را داغ نخواهيم كرد. تحقيقات علمي در سراسر جهان نشان داده اند كه روغن هاي داغ شده به طور جدي براي سلامتي مضر هستند . متدهاي آشپزي سالم اين امكان را براي شما فراهم مي‌كنند كه مواد غذايي مقوي را پخته و به گونه اي كه طعم خوبي هم داشته باشند ، نهايت سود را از آنها ببريد .

اگر مواد غذايي را در زمان اوج عمل آوري آنها در فصلشان مصرف كنيم ، نه تنها خاصيت بيشتر بلكه طعم بسيار بهتري هم در اين زمان دارند . استفاده از اين متدهاي آشپزي سريع و آسان كه طعم غذاهاي فصلي را بهبود مي‌بخشند ، به لذت بردن از فوايد غذاهاي خوشمزه و سالم كمك مي‌كنند.

شيوه سرخ كردن سالم

سرخ كردن سالم ، ‌روش پختي است كه به شما اجازه مي‌دهد طعم سبزيجات سرخ شده را داشته باشيد بدون اينكه لازم باشد از روغن داغ شده استفاده كنيد. در واقع به دليل آگاهي از مضرات حرارت دادن روغن ، ما سعي مي‌كنيم دستوراتي را تهيه كنيم كه در آنها نيازي به اين كار نباشد . شما متوجه خواهيد شد كه در دستوراتي هم كه از روغن استفاده مي‌كنيم ، آن را در آخر اضافه مي‌كنيم .

در اين روش ما با پياز شروع مي‌كنيم ، چون پياز از خود روغن آزاد مي‌كند و مي‌توان آن را بدون اضافه كردن روغن ، سرخ كرد. اضافه كردن مقدار كمي آب ، به پياز اجازه مي‌دهد كه شروع به روغن انداختن كند. زماني كه پياز روغن بيندازد ، آب نيز بخار شده است ، بنابراين شما طعم بهتري خواهيد داشت. ما استفاده از يك ماهيتابه نچسب را براي اين كار به شما پيشنهاد مي‌كنيم . با اين حال من دريافته ام كه اگر شما چنين ماهيتابه اي نداريد ، يك ماهيتابه ضدزنگ از جنس فولاد نيز مي‌تواند مناسب باشد. شما فقط بايد از حرارت كمتري استفاده كنيد. اگر پيازهاي شما شروع به چسبيدن به ماهيتابه كرد ، نگران نباشيد .فقط همچنان هم بزنيد . وقتي آب را به غذا اضافه كنيد ، پيازهايي كه به ماهيتابه چسبيده اند ، جدا خواهند شد .اين كار طعم بهتري هم به غذاي شما خواهد داد . چنانچه به نظر رسيد كه در حال سوختن هستند ، خيلي راحت فقط شعله را كم كنيد و به پختن ادامه دهيد .

چطور سالم سرخ كنيم ؟
سرخ كردن غذاي خود را با گرم كردن 1 قاشق سوپخوري عصاره بر روي حرارتي ملايم ، در يك قابلمه نچسب شروع كنيد .به محض اينكه عصاره شروع به جوشيدن كرد ، پيازها را اضافه كنيد و مرتب به هم بزنيد . بعد از 5 دقيقه وقتي پياز ها پختند شما مي‌توانيد بقيه مواد مثل سير يا زنجبيل تازه را اضافه كنيد . وقتي اين مواد با هم به مدت 1 دقيقه حرارت داده شدند، سبزيجات را اضافه كنيد . اين روش امكان داشتن سبزيجات سرخ شده و خوشمزه را بدون حرارت دادن روغن فراهم مي‌كند.
نظرات کاربران
ثبت نظر
نام شما
ایمیل شما
نظر شما
ارسال به دوستان
نام شما
ایمیل شما
ایمیل گیرنده
توضیحات
کد امنیتی
کد CAPTCHA
کدی که در زیر نمایش داده شده است را وارد نمایید
:                شبکه های اجتماعی پرشین پت را دنبال کنید 

face.jpg (205×206)   tw.jpg (204×224)pin.jpg (204×224)

10 خبر اخر سایت

◄ ماسک هایی برای سگ ها با طرح تک شاخ
◄ حیوانات ساخته روزنامه
◄ هاپو هایی با طرح بسیار بامزه رباتیک
◄ ماسک های کله گنده با طرح گربه
◄ باورتون میشه این ها نان باشه شبیه پاگ
◄ حیوانات با طرحی بعد از مهمانی شبانه
◄ حیوانات با طرح جنگل
◄ حیوانات وقتی روی شال گردن میایند
◄ حیوانات ساخته شده با سیم
◄ دوست داری در این ظرف ها غذا بخوری
◄ بادکنک هایی با طرح حیوانات
◄ طرحی جالب برای میز حلوی صندلی
◄ حیوانات شیشه ای
◄ حیوانات مد رو ز
◄ جای کیسه ای با طرح حیوانات
◄ اگر حیوانات یوگار کار میشدند
◄ ترکیب حیوانات و میوه ها
◄ طرح ها کلدان با ایده از حیوانات
◄ حیواناتی با براده های چوب
◄ Animal X-Rays
◄ حیوانات ساخته شده با گل
◄ سلفی حیوانات
◄ ماسک هایی با طرح حیواتات
◄ انگشتر با طرح حیوانات
◄ حیوانات در لباس انسان ها
◄ اگر گربه ها در قالب هنر بودند
◄ حمایت از حیوانات در قالب تبلیغات
◄ ایده های خلاف با موضوعیت حیوانات 2
◄ باغ وحش شب ها باز است
◄ ایده های خلاق برای تبلیغات با موضوع حیوانات
بعدی 1 قبلی