پت شاپ پرشین پت
Follow Us
facebook twitter blog google

خبر های روز حیوانات خانگی

 • باورت میشه این ها با گچ باشه ◄ باورت میشه این ها با گچ باشه
    طرح هایی با نقاشی خیابانی با گچ
 • درخت گربه در منزل ◄ درخت گربه در منزل
    این درخت گربه بسیار جالب در خانه میباشد و این طرح خوشگل برای گربه دار ها خیلی میتونه جذاب باشه
 • کیف طرح فیل ◄ کیف طرح فیل
    کیف های دستی ناز ساخته شده از چرم که شبیه فیلهای مینیاتوری طراحی شده اند. کیسه هایی به شکل فیل با رنگ های مختلف که توسط LittleWingArtBoho ساخته شده است.
 • تخم مرغ نگه داری به شگل حیوانات ◄ تخم مرغ نگه داری به شگل حیوانات
    طبیعت از دارندگان تخم مرغ الهام گرفته شده است که به گونه ای شبیه پرندگان ، گربه ها و حیوانات وحشی طراحی شده اند. فنجان های تخم مرغ سرامیکی ساخته دست هانا ترنر تخم مرغ های آب پز را نگه داشته و چیز خاصی را به میز صبحانه خود اضافه می کنند.
 • تخم مرغ جدا کن با طرح ماهی ◄ تخم مرغ جدا کن با طرح ماهی
    ابزار آشپزخانه نوآورانه ای که شبیه ماهی قرمز طراحی شده به شما کمک می کند تا زرده تخم مرغ را از سفیده جدا کنید. بدن ماهی را فشار دهید و زرده تخم مرغ به دهان مکیده می شود.
 • این یک جا تخم مرغی حذاب مدل پنگوئن ◄ این یک جا تخم مرغی حذاب مدل پنگوئن
    نگهدارنده تخم مرغ خلاق طراحی شده به نظر می رسد مانند یک پنگوئن امپراطور باشه
 • طرحی برای حمل تحم مرع ◄ طرحی برای حمل تحم مرع
    همیشه میگند با یک دست نمیشه خیلی چند تا هندوانه برداشت ولی این بار دامنی با طرح حمل تخم مرع براتون قرار دادیم نگاه کنید پیش بند ابتکاری دارای جیب های بزرگ تخم مرغ است که برای نگهداری تخم مرغ طراحی شده است.
 • طرحی برای دارندگان گربه ها ◄ طرحی برای دارندگان گربه ها
    دیدین گربه ها هر زمان کار داری میشینند جلو میز و نمیزارن کار کنی و همین مشکل ایجاد میکنه که نتونی کار کنی کلا گربه ها فضول هستند الا این میز خوراک شماست که گربه دارید
 • لباس طرح کروکودیل ◄ لباس طرح کروکودیل
    این یک طرج بسیار زیبا همه دوستداران خزندگان
 • لباس هایی با طرج حیوانات ◄ لباس هایی با طرج حیوانات
    هنر مند باشی عاشق حیوانات هم باشی دیگه همین میشه رو رخت پهن کردن هم عکس حیونات میبینی
 • فرش تام جری ◄ فرش تام جری
    تام جری یادتونه این تام بیچاره همیشه صاف میشد اینجا هم فرش تامی هست تا ایده های کودکی ما به واقعیت تبدیل شه
 • طرح های سه بعدی از حیوانات ◄ طرح های سه بعدی از حیوانات
    طراحی وقتی ازش حرف میزنیم یعنی این باقیش سوسول بازیه
 • طرحی برای کربه دوست ها ◄ طرحی برای کربه دوست ها
    طرحی بسیار زیبا از ظرف گربه ها که برای دوستداران گربه میتونه هیجان انگیز باشه
 • نان هایی با طرح حیوانات ◄ نان هایی با طرح حیوانات
    این ایده خوبی هست که بچه هایی که غذا نمیخورند رو سر اشتها بیارید ولی واقعا این همه هنر برای خوردن بچه ها !! خدایش سخته
 • کوسن هایی با گربه ها ◄ کوسن هایی با گربه ها
    این طرح های برای گربه دوستان هست که بتوانند دز گنار عشق به گربه ها همه چیز زندگی شون هم گربه ای باشه
 • شیری برای گربه ها ◄ شیری برای گربه ها
    اخیرا در روسیه شیر های مدت دار را با طرحی بسیار جذاب برای گربه دوستان تهیه کردن که عکس ها را در زیر قرار میدم
 • طرحی فوق العاده برای گربه ها ◄ طرحی فوق العاده برای گربه ها
    این جای خواب بسیار جذاب برای شما در واقع میتواند برای گربه شما هم جذاب باشه چرا چون خودش تونل بازی گربه ها هم هست
 • کیف حمل ای بار به شکل وال ◄ کیف حمل ای بار به شکل وال
    چند تا پست قبل کیف های به شکل فیل گذاشتم حالا اینجا طرح نهنگ هم پیدا کردم
12345678910بعدیآخرین
(1 - 18) / 29045    |     صفحه 1 از 1614
RSS

GetPagedList: 0,440,,False,False,False,CreationDate,0,18

معرفي نژاد گربه


اخبار ومقالات - گالری

 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
12بعدیآخرین
(1 - 10) / 17    |     صفحه 1 از 2

نمایش متن مقالات

فروشگاه پت شاپ

شرکتی چینی با ۴۰ هزار دلار، نام ایران را در المپیک کرایه کرد!

هرچند به نظر می‌رسید آغاز بزرگترین رقابت ورزشی جهان در لندن صفحات روزنامه‌های ایران را مانند بیشتر روزنامه‌های دنیا فتح کند، گویا در ایران پرداختن به موضوعاتی چون عاقبت نرخ ارز، گزارش بانک مرکزی از اقتصاد ایران در سال ۹۰ و تغییر قانون انتخابات مهمتر از حضور ورزشکاران سراسر جهان در لندن است. با این حال، بسیاری از روزنامه‌ها نتوانستند از درخشش تیرانداز زن ایرانی در روز نخست این رقابت‌ها چشم‌پوشی کنند.

مقاومت ارزی دولت

روز گذشته رسانه‌ها جزییات طرح مجلس برای «حمایت از تولید ملی با استفاده از ساماندهی نظام ارزی» را در ۹ ماده منتشر کردند که گفته می‌شود در صورت تصویب، اختصاص ارز با نرخ مرجع (دولتی) فقط برای کالاهای اساسی و راهبردی محدود می‌شود.

روزنامه‌های قدس، شرق، تهران امروز، جمهوری اسلامی، اطلاعات و جهان صنعت این موضوع را برای تیتر یک صفحه نخست خود برگزیدند.

روزنامه شرق در گزارش اقتصادی خود با نام «ترافیک اولویت‌بندی ارزی» از طرح ۹ بندی مجلس پس از اولویت‌بندی ده‌گانه دولت خبر داد و نوشت: «دولت مکلف است تأمین ارز برای واردات با نرخ مرجع را طرفا به کالاهای اساسی و استراتژیک راهبردی محدود کند. بر اساس این ماده فهرست کالاهای موضوع این ماده توسط دولت تهیه و به تصویب هیأت وزیران می‌رسد».

شرق همچنین در سرمقاله امروز خود به قلم محمد نهاوندیان «خطر رانت ارزی» را هشدار داده است. تهران امروز هم در گزارش خود با نام «جزییات مقاوم‌سازی اقتصاد در برابر تحریم» نوشته: «همزمان با احضار دوباره وزرای اقتصادی دولت به مجلس متن طرحی ۹ ماده‌ای منتشر شده است که بر اساس آن حمایت از تولید ملی برای سازماندهی نظام ارزی عملیاتی می‌شود. طرح یاد شده به‌ عنوان بخشی از اقدام عملی مجلس برای مقاومتی کردن اقتصاد کشور برابر تحریم‌ها ارزیابی می‌شود. اقدام جدید مجلس برای مصونیت سازی اقتصاد در برابر فشار‌ها و تحریم‌ها پس از سخنان هفته گذشته مقام معظم رهبری آغاز شده است که ایشان در دیدار با مسئولان و کارگزاران نظام تاکید کردند اقتصاد مقاومتی راه عبور از گردنه‌های سخت است».

این روزنامه در ادامه گزارش خود با اشاره به چکش‌کاری این طرح در روزهای آینده می‌نویسد: «البته این طرح در شرایطی برای بررسی‌های کار‌شناسی به کمیسیون‌ها و مرکز پژوهش‌های مجلس ارائه شده است که در حال حاضر برخی برنامه‌های در نظر گرفته شده در آن در حال اجراست. به‌ عنوان مثال رئیس‌جمهور دستور ذخیره‌سازی سه ماهه کالاهای اساسی چون گندم، برنج، روغن و شکر را صادر کرده و ارز مسافرتی جز برای حج تمتع و سفر به عتبات عالیات حذف شده است. همچنین ستادهایی در درون دولت و خارج دولت تشکیل شده است تا بر فرآیند ذخیره‌سازی کالا‌ها نظارت شود و مجلس نیز جلسات پی‌در‌پی علنی و غیر علنی برای رصد دقیق تحولات اقتصادی کشور تشکیل داده است که امروز یک‌شنبه هم جلسه‌ای دیگر این بار با رویکرد حمایت از تولید در مجلس برگزار می‌شود»

سونامی نمک در راه تهران

یک خبر محیط زیستی پس از مدت‌ها به موضوع یک برخی روزنامه تبدیل شد و این خود جای بسی شکر دارد که همه به جز نرخ ارز و طلا و مرغ، اندکی به مسائل زیست محیطی هم توجه نشان داده‌اند. سه روزنامه اصلاح‌طلب شرق و اعتماد و آفتاب یزد در صفحه نخست خود به این موضوع پرداختند.

در گزارش اعتماد در این باره آمده است: «با خشک شدن دریاچه ارومیه، به تدریج از رونق بنادر این دریاچه نیز کاسته شد و چندین کشتی و قایق تفریحی و مسافربری آن در نزدیکی ساحل این بنادر به نمک نشستند. دریاچه ارومیه که بزرگترین دریاچه آب شور جهان به شمار می‌رفت، هم‌اکنون در بحرانی‌ترین وضعیت خود قرار دارد و بیش از ۶۵ درصد آن خشک شده است. معاون سازمان حفاظت محیط زیست از غبار سونامی نمک دریاچه ارومیه می‌گوید که در راه است تا تهران و شهرهای نزدیک به پایتخت را هم سپیدپوش کند».
 
تغییر قانون انتخابات، موافقان و مخالفان

مانند چند روز گذشته و چند هفته گذشته بحث تغییر قانون انتخابات که این روز‌ها بیشتر روی قسمت مجری آن تمرکز کرده‌اند تا سایر بخش‌ها به یک مجادله ادامه‌دار میان روزنامه‌های اصلاح‌طلب و دولتی تبدیل شده است.

امروز هم روزنامه‌های اعتماد و ایران در دو گزارش جداگانه به این موضوع پرداخته‌اند. این دو روزنامه هر دو تیتر یک صفحه نخست خود را به این موضوع اختصاص داده‌اند. ایران در گزارش خود با نام «بازی سیاسی با قانون انتخابات» مطرح شدن این بحث‌ها در ادامه طرح‌هایی چون کمیته صیانت آرا و کمیسیون ملی انتخابات می‌داند.

این روزنامه در گزارش خود می‌نویسد: «اصلاح قانون انتخابات با هدف خلع ید قوه مجریه از اجرای آن بحثی است که متعاقب ادعای دروغین تقلب در انتخابات ۸۸ و از سوی فتنه گران کلید خورد. زمانی که محسن رضایی طرحی برای تشکیل کمیسیون ملی انتخابات ارائه می‌داد، کدخدایی با این طرح مخالفت کرد و تغییر نهادهای انتخابات را خلاف قانون اساسی دانست. حالا اما عباسعلی کدخدایی می‌گوید که اصل ۹۹ قانون اساسی نظارت بر انتخابات را جزو وظایف شورای نگهبان قرار داده اما درباره اجرای انتخابات صحبتی نکرده است لذا اجرای انتخابات می‌تواند بر عهده بخش دیگری قرار بگیرد. نگاهی به مسائل اخیر کشور نشان می‌دهد تلاش برای تغییر در قانون انتخابات تنها حوزه‌ای نیست که اختیارات و مسئولیت‌های اجرایی دولت در آن نقض می‌شود، بلکه تفسیر جدید از اصل ۱۱۳ قانون اساسی، طرح دوباره استقلال بانک مرکزی و پیشنهادی برای تشکیل ستادی که تصمیمات اقتصادی کشور را از دولت سلب کند نیز بخشی از این پروژه است».

اما اعتماد که در یکی از گزارش‌های هفته گذشته خود مشخصا به بحث تغییر مجری انتخابات اشاره کرده بود، در گزارش یک سیاسی امروز خود نوشت: «سرانجام هم آنچه مورد توجه قرار نگرفت انتقاداتی بود که غالبا اصلاح‌طلبان به نحوه بررسی صلاحیت‌ها و نظارت بر انتخابات وارد می‌دانستند و روز گذشته هم همه تلاش اصولگرایان معطوف به این بود که آیا باید انتخابات را دولت برگزار کند یا بهتر است نهادی مستقل برای این کار ایجاد شود».

این روزنامه همچنین در گزارش خود جدولی از اظهارنظرهای گوناگون را درباره تغییر قانون انتخابات توسط چهرهای سیاسی منتشر کرده که نشانگر سمت و سوی این افراد در خصوص تغییر قانون انتخابات است.

حضور سپاه در خلیج عدن و مأموریت فرا‌تر از خط استوا

فرمانده یگان‌ ویژه دریایی سپاه روز گذشته با اشاره به فعالیت‌های این نیرو در آب‌های آزاد از حضور سپاه در ورودی و خروجی خلیج عدن سخن گفت؛ رخدادی که وی را به تیتر و عکس نخست روزنامه رسالت بدل کرد و سخنان وی در روزنامه دیگری نظیر فرهیختگان و آرمان هم در صفحات نخست خود به آن پرداختند.

رسالت در گزارش خود در این خصوص از ۱۱۷ روز حضور مقتدرانه سپاه در خلیج عدن خبر داد و نوشت که مأموریت‌های سپاه در آن سوی خط استوا افزایش می‌یابد.

در بخشی از گزارش این روزنامه از قول این فرمانده سپاه در خصوص ریشه فعالیت‌های دزدان دریایی آمده است: «فرمانده یگان‌ ویژه دریایی سپاه درخصوص دزدان دریایی سومالی نیز گفت: دزدان دریایی خلیج عدن یک سری ماهیگیران ساده هستند که اسپانسر‌ها و سرهرم‌های اصلی آن‌ها شیوخ‌ امارات، یمن و عربستان هستند و این غائله را آن‌ها به پا کرده‌اند».
 
درخشش الهه ایران و لباس چینی ورزشکاران

بیشتر روزنامه‌ها در بخش کوتاهی در صفحه نخست خود به عملکرد دور از انتظار تیرانداز تیم ملی بانوان اشاره کرده‌اند که روز گذشته در فینال ماده تفنگ ده متر به مقام ششم المپیک دست یافت. با این حال این مقام ارزشمند ورزشکار زن ایرانی به چشم روزنامه‌های ورزشی صبح ایران نیامد و آن‌ها همچنان به ماجرای رفتن مجتبی جباری به قطر و بازوبند کاپیتانی فرهاد مجیدی و پس گرفتن پست علی پروین در پرسپولیس پرداختند.

اما علاوه بر این موضوع لباس‌های چینی ورزشکاران ایرانی هم مورد توجه دو روزنامه آفتاب یزد و خورشید قرار گرفت. خورشید در این خصوص نوشت: «جمشید بصیری، دبیر سابق انجمن صنایع نساجی، با انتقاد شدید از چینی بـــودن لباس‌های ورزشکاران ایران در المپیک می‌گوید: «یک شرکت چینی در ازای پرداخت تنها ۴۰ هزار دلار نام ایران را در بازی‌های المپیک کرایه کرده و برای خود تبلیغ می‌کند».

وی با طرح این پرسش که آیا نام ایران تنها چهل هزار دلار می‌ارزد و آیا نمی‌شد سفارش ساخت لباس‌های ورزشکاران ایران را در المپیک به تولیدکنندگان داخلی داد، گفت: «چین خودش بزرگ‌ترین خریدار ماشین‌آلات نساجی خارجی بوده و این در حالی است که از نام ایران برای تبلیغ در المپیک سوءاستفاده کرده است. تبلیغ یک برند چینی در المپیک توسط کاروان ورزشی ایران بزرگترین توهین به ملت ایران است. واقعا جای تأسف است که کاروان ورزشی ایران در المپیک به ‌جای پوشیدن لباس تولید داخل، لباس ساخت چین را بر تن داشت».

نظرات کاربران
ثبت نظر
نام شما
ایمیل شما
نظر شما
ارسال به دوستان
نام شما
ایمیل شما
ایمیل گیرنده
توضیحات
کد امنیتی
کد CAPTCHA
کدی که در زیر نمایش داده شده است را وارد نمایید
:                شبکه های اجتماعی پرشین پت را دنبال کنید 

face.jpg (205×206)   tw.jpg (204×224)pin.jpg (204×224)