پت شاپ پرشین پت
Follow Us
facebook twitter blog google

خبر های روز حیوانات خانگی

 • 10 علامت خطرناک در سگ ها ◄ 10 علامت خطرناک در سگ ها
    هنگامی که سگی را به‌عنوان عضوی از خانواده خود می‌پذیرید، باید برای سلامت، آسایش و امنیت او تمام تلاش خود را بکنید. علاوه بر واکسیناسیون و معاینات دوره‌ای موارد دیگری نیز هستند که باید به آنها توجه کنید. پیش ازینکه سگ بسیار بیمار شده و حال وخیمی پیدا کند، باید باتوجه به نشانه‌هایی که از خود بروز می‌دهد متوجه مشکل شده و به دامپزشک مراجعه کنید. به این 10 علامت هشداردهنده توجه کنید و با دیدن آنها با دامپزشک مشورت نمایید:
 • استرس در سگ ها را کمتر کنید ◄ استرس در سگ ها را کمتر کنید
    درست همانطور که انسان ها از استرس رنج می برند، حیوانات خانگی نیز ممکن است با این عارضه دست به گریبان باشند. سیستم عصبی حیوان خانگی شما مستعد تنزل زیست محیطی و ارتباطی است، درست مثل شما. در واقع، وقوع استرس در سگ شایع تر از آن چیزی است که ممکن است تصور کنید. حتی بدتر از آن، استرس می تواند سلامت سگ را به خطر بیاندازد. سگ ها می توانند به دلایلی از جمله موارد زیر احساس استرس داشته باشند:
 • آمبیازیس در سگ ها ◄ آمبیازیس در سگ ها
    آمبیازیس در سگ ها ؛ نشانه ها، علل، روش های تشخیص و روش های درمان آمبیازیس عفونت انگلی است که توسط یک ارگانیزم سلولی شناخته شده به نام آمیب ایجاد می شود. این عفونت می تواند بر روی بدن انسان ها، سگ ها و گربه ها تاثیر بگذارد. این بیماری بیشتر در مناطق گرمسیری دیده می شود و در آمریکای شمالی بیشتر شیوع دارد. در ادامه این مطلب مجله پیام سلامت بیشتر در مورد نشانه ها، علل، روش های تشخیص و روش های درمان آمبیازیس در سگ ها صحبت می کنیم.
 • مقابله و درمان خارش پوست سگ ◄ مقابله و درمان خارش پوست سگ
    اگر سگ تان خارش پوستی دارد، این نشانه خوبی نیست. در واقع، خارش پوست، یکی از دلایلی است که موجب می شود صاحبان حیوانات خانگی آن ها را نزد دامپزشک ببرند. به عقیده عموم مردم، خارش دائمی پوست سگ نشانه از وجود کک در بدن حیوان است. اما علل دیگری برای این خارش وجود دارد. در ادامه این مطلب مجله پیام سلامت در مورد روش های خانگی برای مقابله و درمان خارش پوست سگ صحبت می کنیم.
 • 10 حسی که سگ ها می فهمند ◄ 10 حسی که سگ ها می فهمند
    احساس سگ ها درباره انسان چیست؟ آنها چه چیزهایی را از رفتار شما احساس می کنند. شاید برایتان جالب باشد بدانید که سگ ها موارد بسیاری، از احوالات شما را حس می کنند. اگر از دوست داران حیوانات خانگی هستید؛ این مطلب جالب پیام سلامت را از دست ندهید.
 • ده علامت شایع بیمار شدن سگ ها ◄ ده علامت شایع بیمار شدن سگ ها
    بیمار شدن سگ ها، درست مثل انسان ها، بخشی از واقعیت زندگی است. دیدن یک سگ بیمار برای دوستداران حیوانات و صاحب سگ آزاردهنده و دلخراش است. در این مطلب پیام سلامت به بازگویی ده نشانه بیمار شدن سگ ها اشاره می کنیم.
 • خواص سرکه سیب برای سگ ها ◄ خواص سرکه سیب برای سگ ها
    خواص سرکه سیب برای سگ ها و حل مشکلات مختلف این حیوان در طول دهه گذشته، محصولی که توانسته است جایگاه ویژه ای بین اقشار مختلف جامعه پیدا کند سرکه سیب است. این نوع سرکه خواص بیشماری برای بدن دارد. البته خواص سرکه سیب فقط مخصوص انسان نیست. حتی سگ ها نیز می توانند از خواص این ماده شگفت انگیز بهره مند شوند. در ادامه این مطلب مجله پیام سلامت در مورد خواص سرکه سیب برای سگ ها و حل مشکلات مختلف این حیوان صحبت می کنیم.
 • التهاب چشم در سگ ها ◄ التهاب چشم در سگ ها
    ؛ نشانه ها، علل و روش های درمان وجود التهاب در چشم حیوانات خانگی مانند سگ ها، باعث قرمزی چشم می شود. این التهاب ممکن است به علل مختلفی، از جمله خونریزی بیش از حد در پلک ها یا پارگی عروق خونی در چشم رخ دهد. این اتفاق زمانی می افتد که عروق در واکنش به عوامل خارجی یا داخلی دچار التهاب یا تجمع خون می شوند. در ادامه این مقاله مجله پیام سلامت می خواهیم در مورد علل، نشانه ها و روش های درمان التهاب چشم در سگ ها صحبت کنیم. شرایطی که در این مقاله پزشکی توصیف می شود، می تواند هم بر روی سگ ها و هم بر روی گربه ها تاثیر بگذارد.
 • پنوموتوراکس در سگ ها ◄ پنوموتوراکس در سگ ها
    پنوموتوراکس در سگ ها ؛ نشانه ها، علل و روش های درمان پنوموتوراکس واژه پزشکی برای توصیف انباشت هوا در فضایی پلور (ناحیه بین دیواره قفسه سینه و ریه) است. این بیماری به ۴ دسته تروماتیک، خود به خودی، بسته و یا باز تقسیم می شود. هم سگ ها و هم گربه ها حساس به پنوموتوراکس هستند. اعتقاد بر این است که سگ های بزرگ و کثیف مانند سگ های هندی، بیشتر به پنوموتوراکس خود به خودی حساس هستند. در ادامه این مطلب مجله پیام سلامت در مورد علائم، علل و روش های درمان پنوموتوراکس در سگ ها صحبت می کنیم.
 • کمپیلوباکتریوز در سگ ها ◄ کمپیلوباکتریوز در سگ ها
    اگر اهل نگهداری از حیوانات خانگی هستید و سگ در خانه نگه می دارید، حتما ادامه این مطلب مجله پیام سلامت را با موضوع معرفی نشانه ها، علل و درمان عفونت باکتریایی کمپیلوباکتریوز در سگ ها بخوانید. کمپیلوباکتریوز عفونت باکتریایی شایع در توله سگ های جوان تر از شش ماه است. باکتری که باعث بیماری می شود حتی در روده (دستگاه گوارش) سگ های سالم و دیگر پستانداران نیز یافت می شود. حدود ۴۹ درصد از سگ ها، کمپیلوباکتریوز را در بدن دارند و حمل می کنند. این حیوانات قادرند که بیماری را از طریق مدفوع خود، در معرض تماس با دیگر حیوانات قرار داده و آن ها را آلوده کنند.
 • imha در سگ ها ◄ imha در سگ ها
    کم خونی مرتبط با سیستم ایمنی بدن در سگ ها از علائم تا روش های درمان سیستم ایمنی بدن یک سگ، از مجموعه سلول های اختصاصی، پروتئین، بافت ها و اندام ها تشکیل شده که همه آنها یک سیستم دفاعی جامع علیه انواع عفونت ها، از جمله عفونت های باکتریایی، قارچی، انگلی و ویروسی هستند. آنتی بادی ها پروتئین هایی هستند که توسط سلول های خاصی در سیستم ایمنی ترشح می شوند. این مواد به مواد خارجی که به عنوان آنتی ژن شناخته می شوند، متصل شده و آن ها را دفع می کنند. در ادامه این مطلب مجله پیام سلامت می خواهیم در مورد کم خونی مرتبط با سیستم ایمنی بدن در سگ ها صحبت کنیم.
 • مسمومیت در سگ ها ◄ مسمومیت در سگ ها
    مسمومیت با شکلات در سگ ها ؛ علائم، روش ها تشخیص و روش های درمان سگ ها برای خوردن چیزهایی که برایشان مضر است گاها حریص هستند. این قانون به خصوص در مورد توله سگ ها صادق است. همچنین، سگ ها حس بوی خوبی دارند، و برایشان پیدا کردن چیزهایی که پنهان می کنید مثل شکلات، مانند آب خوردن است. اما شکلات می تواند یک ترکیب خطرناک با قابلیت ایجاد مسمومیت باشد. در ادامه این مطلب مجله پیام سلامت در مورد علائم، روش ها تشخیص و روش های درمان مسمومیت با شکلات در سگ ها صحبت می کنیم.
 • ماسک هایی برای سگ ها با طرح تک شاخ ◄ ماسک هایی برای سگ ها با طرح تک شاخ
   
 • حیوانات ساخته روزنامه ◄ حیوانات ساخته روزنامه
   
 • هاپو هایی با طرح بسیار بامزه رباتیک ◄ هاپو هایی با طرح بسیار بامزه رباتیک
   
 • ماسک های کله گنده با طرح گربه ◄ ماسک های کله گنده با طرح گربه
   
 • باورتون میشه این ها نان باشه شبیه پاگ ◄ باورتون میشه این ها نان باشه شبیه پاگ
   
 • حیوانات با طرحی بعد از مهمانی شبانه ◄ حیوانات با طرحی بعد از مهمانی شبانه
    تهوع صبح حیوانات بعد از شب
12345678910بعدیآخرین
(1 - 18) / 29022    |     صفحه 1 از 1613
RSS

GetPagedList: 0,440,,False,False,False,CreationDate,0,18

معرفي نژاد گربه


اخبار ومقالات - گالری

 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
12بعدیآخرین
(1 - 10) / 17    |     صفحه 1 از 2

نمایش متن مقالات

فروشگاه پت شاپ

راز سرقت منازل ویلایی

 

 راز سرقت منازل ویلایی
در روز شنبه هفدهم تیر 91 فردی با مراجعه به کلانتری 150 تهرانسر به مأموران اعلام داشت که منزلش مورد سرقت قرار گرفتهدر روز شنبه هفدهم تیر 91 فردی با مراجعه به کلانتری 150 تهرانسر به مأموران اعلام داشت که منزلش مورد سرقت قرار گرفته و سارق یا سارقین با تخریب درب‌های داخل ساختمان، اقدام به سرقت اموال باارزش شامل وجوه نقد، طلا و جواهرات و ...، جمعا به ارزش تقریبی 10 میلیون تومان کرده‌اند.

با تشکیل پرونده مقدماتی و به دستور بازپرس شعبه سوم دادسرای ناحیه 10 تهران ، پرونده جهت رسیدگی تخصصی در اختیار پایگاه پنجم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت .

با ارجاع پرونده به پایگاه پنجم پلیس آگاهی، مالباخته در اظهارات خود به کارآگاهان گفت : روز پنجشنبه پانزدهم تیر به همراه اعضای خانواده از منزل خارج شده و جمعه شب، زمانیکه به منزل بازگشتیم متوجه شدیم که سارقین به خانه مان آمده و با شکستن قفل درب ورودی وارد خانه شده و پس از تخریب تمامی درب‌های چوبی اتاق‌ها و زیر و رو کردن تمامی اسباب و اثاثیه منزل، اقدام به سرقت اموال با ارزش خانه از قبیل پول، طلا و جواهرات، تلویزیون LED و .... جمعا به ارزش تقریبی 10 میلیون تومان کرده اند .

کارآگاهان در ادامه رسیدگی به این پرونده، با بررسی پرونده‌های مشابه سرقت منزل موفق به شناسایی تعداد دیگری از مالباختگانی شدند که منازل آنها نیز به همین شیوه و شگرد مورد سرقت قرار گرفته بود .

یکی از مالباختگان پس از حضور در پایگاه پنجم، در اظهارات خود به کارآگاهان گفت : "در روز 26 اردیبهشت 91 منزل من با شکسته شدن قفل درب حیات و راهرو و همچنین تخریب پنجره و درب‌های چوبی داخل ساختمان، مورد سرقت قرار گرفته است ".

با شناسایی تعدادی از مالباختگان و انجام تحقیقات مشخص شد که سارق یا سارقین با اطمینان از عدم حضور صاحبخانه، با انتخاب خانه‌های ویلایی و به شیوه تخریب قفل درب‌های ورودی، وارد ساختمان شده و اقدام به سرقت اموال باارزش داخل خانه کرده اند .

کارآگاهان پایگاه پنجم در ادامه تحقیقات خود اطلاع پیدا کردند که یکی از کارگران شهرداری ( رفته گر )، در روز سرقت منزل یکی از مالباختگان در داخل کوچه مشغول به کار بوده که به یک دستگاه خودرو نیسان مشکوک و به همین علت اقدام به برداشتن شماره پلاک نیسان آبی رنگ می کند . پس از گذشت چند روز از ماجرا و اطلاع کارگر شهرداری از موضوع سرقت در داخل کوچه ( از طریق برخی همسایگان )، با مراجعه به درب منزل مالباخته مشخصات سرنشینان خودرو نیسان و شماره پلاک آنرا در اختیار مالباخته قرار می دهد که مالباخته نیز بلافاصله با مراجعه به پایگاه پنجم پلیس آگاهی، موضوع را به کارآگاهان اطلاع می دهد.

با بدست آمدن شماره پلاک خودرو نیسان، کارآگاهان پایگاه پنجم بلافاصله اقدام به شناسایی مالک خودرو کرده، در تحقیقات صورت گرفته از این شخص مشخص می شود که خودرو به صورت قولنامه ای و در حدود دو سال پیش به فرد دیگری به هویت "علی . ر" (50 ساله ) فروخته شده است .

با شناسایی محل سکونت خریدار نیسان، کارآگاهان پایگاه پنجم با مراجعه به محل سکونت این شخص در منطقه قلعه حسن خان به تحقیق از این شخص پرداخته و اطلاع پیدا کردند که خریدار نیسان، خودرو را از مدتی پیش و به قصد کار کردن در اختیار یکی از فرزندان خود به هویت میثم قرار داده است . با بدست آمدن هویت دقیق "میثم . ر"

( 30 ساله )، کارآگاهان در ادامه تحقیقات خود اطلاع پیدا کردند که میثم چندی پیش نیز به اتهام سرقت لوازم داخل پارک ـ واقع در منطقه قلعه حسن خان ـ دستگیر و روانه زندان شده و به تازگی و با قرار وثیقه از زندان آزاد شده است؛ بلافاصله محل تردد میثم در منطقه راه آهن مورد شناسایی قرار گرفت و در روز نهم مرداد دستگیر و خودرو نیسان نیز پس از توقیف به پارکینگ انتقال داده می شود .

میثم پس از دستگیری و در اظهارات اولیه خود منکر هرگونه سرقت شده اما پس از انجام تحقیقات پلیسی، بویژه پس از شناسایی توسط کارگر شهرداری که او را به عنوان راننده نیسان در زمان سرقت مورد شناسایی قرار داده بود، به ناچار لب به اعتراف گشود و ضمن اعتراف صریح به سرقت منازل، دو همدست خود به اسامی مصطفی . خ ( 30 ساله ) و رسول . الف ( 29 ساله ) را به عنوان بچه محل و همدستان خود در زمان سرقت‌ها معرفی کرد؛ بررسی سوابق مصطفی و رسول نیز نشان داد که هر دو نفر آنها از مجرمان سابقه دار در زمینه سرقت بوده و حتی رسول دارای سابقه دستگیری به اتهام مشارکت در آدم ربایی در سال 87 است .

با شناسایی مصطفی و رسول به عنوان دیگر اعضای گروه سارقان منازل، مخفیگاه این دو نفر در منطقه قلعه حسن خان مورد شناسایی قرار گرفت و هر دو نفر آنها در روز شانزدهم مرداد دستگیر و در تحقیقات به سرقت منازل ویلایی، به شیوه تخریب درب قفل ورودی اعتراف کردند . متهمان در اعترافات خود و در خصوص شیوه و شگرد سرقت‌های خود عنوان داشند که از ساعت 23 به بعد، با شناسایی خانه‌های ویلایی و اطمینان از عدم حضور اعضای خانه ( از طریق زدن زنگ درب منازل )، به شیوه تخریب قفل درب حیاط وارد خانه شده و پس از تخریب درب‌های ورودی، اقدام به سرقت اموال و وسایل باارزش کرده و اموال مسروقه را با استفاده از خودرو نیسان از محل خارج و متواری می شدند .

سرهنگ کارآگاه علی اکبر اسدی، رئیس پایگاه پنجم پلیس آگاهی تهران بزرگ، در ادامه اعلام این خبر گفت : "با توجه به اعتراف صریح متهمان در خصوص سرقت منازل در غرب و جنوب غرب تهران بویژه در شهرک آزادی، قرار قانونی برای هر سه متهم از سوی مقام محتر قضایی صادر و تحقیقات تکمیلی جهت شناسایی دیگر محل‌های سرقت و همچنین سایر جرایم ارتکابی متهمان در دستور کار کارآگاهان پایگاه پنجم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفته است "
 
نظرات کاربران
ثبت نظر
نام شما
ایمیل شما
نظر شما
ارسال به دوستان
نام شما
ایمیل شما
ایمیل گیرنده
توضیحات
کد امنیتی
کد CAPTCHA
کدی که در زیر نمایش داده شده است را وارد نمایید
:                شبکه های اجتماعی پرشین پت را دنبال کنید 

face.jpg (205×206)   tw.jpg (204×224)pin.jpg (204×224)

10 خبر اخر سایت

◄ 10 علامت خطرناک در سگ ها
◄ قارچی معده در پرندگان
◄ کم خونی در ماهی ها
◄ پولیوما ویروس در پرندگان
◄ نیوکاسل در پرندگان
◄ علل و درمان کمبود کلسیم در پرندگان
◄ بیماری های چشم در پرندگان خانگی
◄ کم خونی فقر آهن در گربه ها
◄ راهنمای کلی برای نگهداری از گربه
◄ جوش در سگ ها
◄ مسمومیت با ایبوپروفن در سگ ها
◄ هیپرپلازی و پرولاپس واژن در سگ ها
◄ التهاب لثه در سگ ها
◄ درمان خون در ادرار سگ
◄ هیپرگلیسمی در سگ ها
◄ انفارکتوس میوکارد در سگ ها
◄ کم خونی در سگ ها (متهموگلوبینمی)
◄ درمان آنافیلاکسی در سگ ها
◄ مسمومیت با آرسنیک در سگ ها
◄ پروستات در سگ ها از علائم تا روش های درمان آن
◄ پلی سیتمی ورا
◄ تشخیص و درمان ناشنوایی در سگ ها
◄ از بین بردن کک بدن سگ و گربه به روش های طبیعی و خانگی
◄ بیماری لایم در سگ ها ؛
◄ مسمومیت با ایبوپروفن در گربه ها از علل تا روش های درمان
◄ تشخیص و درمان ناباروری در سگ های ماده
◄ آب مروارید در سگ ها
◄ ناباروری در سگ های نر
◄ سرطان لنفوسیتی مزمن در سگ ها
◄ چند راه طبیعی برای درمان اسهال در سگ ها
بعدی 1 قبلی