پت شاپ پرشین پت
Follow Us
facebook twitter blog google

خبر های روز حیوانات خانگی

 • باورت میشه این ها با گچ باشه ◄ باورت میشه این ها با گچ باشه
    طرح هایی با نقاشی خیابانی با گچ
 • درخت گربه در منزل ◄ درخت گربه در منزل
    این درخت گربه بسیار جالب در خانه میباشد و این طرح خوشگل برای گربه دار ها خیلی میتونه جذاب باشه
 • کیف طرح فیل ◄ کیف طرح فیل
    کیف های دستی ناز ساخته شده از چرم که شبیه فیلهای مینیاتوری طراحی شده اند. کیسه هایی به شکل فیل با رنگ های مختلف که توسط LittleWingArtBoho ساخته شده است.
 • تخم مرغ نگه داری به شگل حیوانات ◄ تخم مرغ نگه داری به شگل حیوانات
    طبیعت از دارندگان تخم مرغ الهام گرفته شده است که به گونه ای شبیه پرندگان ، گربه ها و حیوانات وحشی طراحی شده اند. فنجان های تخم مرغ سرامیکی ساخته دست هانا ترنر تخم مرغ های آب پز را نگه داشته و چیز خاصی را به میز صبحانه خود اضافه می کنند.
 • تخم مرغ جدا کن با طرح ماهی ◄ تخم مرغ جدا کن با طرح ماهی
    ابزار آشپزخانه نوآورانه ای که شبیه ماهی قرمز طراحی شده به شما کمک می کند تا زرده تخم مرغ را از سفیده جدا کنید. بدن ماهی را فشار دهید و زرده تخم مرغ به دهان مکیده می شود.
 • این یک جا تخم مرغی حذاب مدل پنگوئن ◄ این یک جا تخم مرغی حذاب مدل پنگوئن
    نگهدارنده تخم مرغ خلاق طراحی شده به نظر می رسد مانند یک پنگوئن امپراطور باشه
 • طرحی برای حمل تحم مرع ◄ طرحی برای حمل تحم مرع
    همیشه میگند با یک دست نمیشه خیلی چند تا هندوانه برداشت ولی این بار دامنی با طرح حمل تخم مرع براتون قرار دادیم نگاه کنید پیش بند ابتکاری دارای جیب های بزرگ تخم مرغ است که برای نگهداری تخم مرغ طراحی شده است.
 • طرحی برای دارندگان گربه ها ◄ طرحی برای دارندگان گربه ها
    دیدین گربه ها هر زمان کار داری میشینند جلو میز و نمیزارن کار کنی و همین مشکل ایجاد میکنه که نتونی کار کنی کلا گربه ها فضول هستند الا این میز خوراک شماست که گربه دارید
 • لباس طرح کروکودیل ◄ لباس طرح کروکودیل
    این یک طرج بسیار زیبا همه دوستداران خزندگان
 • لباس هایی با طرج حیوانات ◄ لباس هایی با طرج حیوانات
    هنر مند باشی عاشق حیوانات هم باشی دیگه همین میشه رو رخت پهن کردن هم عکس حیونات میبینی
 • فرش تام جری ◄ فرش تام جری
    تام جری یادتونه این تام بیچاره همیشه صاف میشد اینجا هم فرش تامی هست تا ایده های کودکی ما به واقعیت تبدیل شه
 • طرح های سه بعدی از حیوانات ◄ طرح های سه بعدی از حیوانات
    طراحی وقتی ازش حرف میزنیم یعنی این باقیش سوسول بازیه
 • طرحی برای کربه دوست ها ◄ طرحی برای کربه دوست ها
    طرحی بسیار زیبا از ظرف گربه ها که برای دوستداران گربه میتونه هیجان انگیز باشه
 • نان هایی با طرح حیوانات ◄ نان هایی با طرح حیوانات
    این ایده خوبی هست که بچه هایی که غذا نمیخورند رو سر اشتها بیارید ولی واقعا این همه هنر برای خوردن بچه ها !! خدایش سخته
 • کوسن هایی با گربه ها ◄ کوسن هایی با گربه ها
    این طرح های برای گربه دوستان هست که بتوانند دز گنار عشق به گربه ها همه چیز زندگی شون هم گربه ای باشه
 • شیری برای گربه ها ◄ شیری برای گربه ها
    اخیرا در روسیه شیر های مدت دار را با طرحی بسیار جذاب برای گربه دوستان تهیه کردن که عکس ها را در زیر قرار میدم
 • طرحی فوق العاده برای گربه ها ◄ طرحی فوق العاده برای گربه ها
    این جای خواب بسیار جذاب برای شما در واقع میتواند برای گربه شما هم جذاب باشه چرا چون خودش تونل بازی گربه ها هم هست
 • کیف حمل ای بار به شکل وال ◄ کیف حمل ای بار به شکل وال
    چند تا پست قبل کیف های به شکل فیل گذاشتم حالا اینجا طرح نهنگ هم پیدا کردم
12345678910بعدیآخرین
(1 - 18) / 29045    |     صفحه 1 از 1614
RSS

GetPagedList: 0,440,,False,False,False,CreationDate,0,18

معرفي نژاد گربه


اخبار ومقالات - گالری

 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
12بعدیآخرین
(1 - 10) / 17    |     صفحه 1 از 2

نمایش متن مقالات

فروشگاه پت شاپ

ورزشکار جوانمرد ایرانی، در صدر اخبار دنیا

  بخش ورزشی سايت ياهو در گزارشی، به تمجيد از اقدام شجاعانه يک ورزشکار ايرانی در جلوگيری از غرق شدن پدر و دختر آلمانی پرداخته است.

به گزارش روزگار نو، مگی هندريکس نويسنده مطلب، نحوه سقوط اين پدر و دختر دختر خردسالش به دريا را توضيح داده و گفتگويی نيز با رضا مددی، ناجی ايرانی دو غريق آلمانی انجام داده است.

رضا مددی که در سوئد زندگی می کند، ورزش کشتی را در غرب تهران و باشگاه باغ فيض، پايين تر از ميدان پونک آغاز کرد. در نوجوانی به سوئد مهاجرت کرد و پس از چندسال حضور در تيم های کشتی آزاد و فرنگی اين کشور، به ورزش های رزمی ترکيبی روی آورد و اينک عنوان نخست اروپا در رشته مهيج «ميکس مارشال آرتس» (Mixed martial arts ) را در اختيار دارد.

با توجه به اينکه اين رشته ورزشی تلفيقی از رشته های مختلف است، سوابق او در کشتی، همچنين شناختش از جوجيتسوی برزيلی تاثير چشمگيری در موفقيت هايش داشته است.

ورزشکار جوانمرد ایرانی، در صدر اخبار دنیا

کوين جکسون، خوئل رومرو و کرم جابر قهرمانان کشتی آزاد و فرنگی المپيک و جهان از آمريکا، کوبا و مصر، نمونه هايی از قهرمانان کشتی هستند که به اين ورزش حرفه ای و پرطرفدار روی آوردند.

مددی در هفت مسابقه حرفه ای آخر خود پيروز بوده و قهرمانان سرشناسی مثل اوريل گاست از اسپانيا، ريمون يارمان از هلند، کارلو پارتر از برزيل، ريک کلمنتی (آمريکا) و يوسلاندی ايزکوئردو (کوبا) را تسليم کرده.

شرح حادثه

او در روز حادثه، بر روی قايق موتوری و مشغول گشت و گذار در آب های اطراف استکهلم بود. مربی اش که در ساحل رستوران دارد با او تماس می گيرد و او نيز به لب آب می آيد. پيتزا می گيرد و در مجاورت دريا مشغول صرف غذا می شود.

پدری با دو کودک خردسال از مقابلش می گذشتند. يکی از دخترها سه يا چهار ساله بود و ديگری کمتر از دو سال. بچه کوچکتر داشت کالسکه اش را هم با خودش می کشيد.

آن نقطه خلوت از ساحل را تازگی ها توسعه داده اند و فعلاً خبری از امکانات امدادی و نصب تيوب های نجات دهنده نيست.

ناگهان موج بزرگی می آيد و کودک را با خودش از روی نرده ها، به داخل آب می کشد. امواج به بتون های ساحل می خوردند و بچه ديده نمی شد.

رضا مددی درباره ادامه ماجرا گفت: «پدرش مسخ شده بود. مثل بقيه آدم هايی که آن حوالی بودند و فقط نگاه می کردند. بلافاصله پريدم توی آب. بچه را از داخل آب پيدا کردم و سريع آوردم بالا. اما در اين فاصله، پدر نيز خودش را انداخت توی آب. بلافاصله بچه را رساندم ساحل. ديدم پدرش دارد بين موج شکن ها دست و پا می زند! مجدداً پريدم و او را نيز کشيدم بيرون.»

مددی می گويد کودک چهارساله که صحنه های نا آشنايی ديده بود، از خود بيخود شده و داشت جيغ می زد. مرد هم بهت زده شده و بچه کوچکتر هم بيحال بود. افرادی که آنجا بودند خواستند عکس و فيلم بگيرند اما من اجازه ندادم. گفتم اين سوء استفاده از وضعيت خانواده ای است که هيچ کدام در شرايط طبيعی نيستند.

بازتاب رسانه ای


مرد که خود و کودکانش را مجدداً زنده می ديد، مددی را در آغوش می گيرد تا از او تشکر کند. رضا می گويد، به او گفتم که اين کار در فرهنگ ماست و من کار خاصی نکردم. ما اين طوری بزرگ شده ايم و اگر کاری از دستمان بربيايد دريغ نمی کنيم.

يکی از خويشاوندان مدير رستوران که از آمريکا آمده بود، وقتی به نيويورک باز می گردد، مستندات ماجرا را در توئيتر منتشر می کند. UFC اتحاديه جهانی اين رشته ورزشی ((Ultimate Fighting Championship نيز به نشر ماجرا می پردازد. اين جنبه از ماجرا نيز جالب است که ورزشکارانی که در قفس مبارزه می کنند و با تکنيک های جودو، کاراته، تکواندو، بوکس و کشتی آزاد و فرنگی به کتک زدن حريف مشغولند، خارج از محيط مسابقه، شهروندانی عادی با روحياتی انسانی هستند که حتی برای نجات همنوع، از به خطر انداختن جان خود هم دريغ نمی کنند.

مددی در کشتی فرنگی سوئد با جيمی ساموئلسون قهرمان کشتی فرنگی جهان همدوره و رقيب بود و پس از تغيير وزن هم با محمد باب الفتح همدوره شد که او نيز قهرمانی سرشناس بود. با اين حال با دوبنده تيم ملی سوئد، فرصت حضور در تورنمنت های مهم کشتی فرنگی از جمله جام يادگار امام در ايران را پيدا کرد.

مددی اما حالا در اين رشته ورزشی، موقعيتی جهانی دارد و طبق اعلام اتحاديه جهانی، سيزدهم اکتبر بايد در ريودوژانيرو به مصاف کريستيانو مارسلو از برزيل برود.

او که دو بار پياپی در جشنواره تربيت بدنی سوئد به عنوان برجسته ترين ورزشکار به انتخاب مردم Folkets pris  برگزيده شده، درباره زلزله اخير ايران به راديو فردا گفت: «اينجا بارها از من می پرسند ساکن کجای ايران بوده ای؟ ترک هستی يا کرد هستی يا فارس؟ من فقط می گويم ايرانی هستم. ايرانی هم يعنی خانواده ای متشکل از اقوام مختلف. هيچ چيز باعث نخواهد شد در اين خانواده تفرقه ايجاد شود. اين زلزله دل مرا هم مثل هر ايرانی ديگری لرزاند. بلافاصله پس از مسابقه ام در برزيل، به ايران می آيم تا به آذربايجان بروم و در مناطق زلزله زده حضور پيدا کنم. هرکاری از دستم بربيايد انجام خواهم داد. چه مالی باشد و چه بيل زدن. اين را وظيفه خودم می دانم. 

نظرات کاربران
ثبت نظر
نام شما
ایمیل شما
نظر شما
ارسال به دوستان
نام شما
ایمیل شما
ایمیل گیرنده
توضیحات
کد امنیتی
کد CAPTCHA
کدی که در زیر نمایش داده شده است را وارد نمایید
:                شبکه های اجتماعی پرشین پت را دنبال کنید 

face.jpg (205×206)   tw.jpg (204×224)pin.jpg (204×224)