پت شاپ پرشین پت
Follow Us
facebook twitter blog google

خبر های روز حیوانات خانگی

 • باورت میشه این ها با گچ باشه ◄ باورت میشه این ها با گچ باشه
    طرح هایی با نقاشی خیابانی با گچ
 • درخت گربه در منزل ◄ درخت گربه در منزل
    این درخت گربه بسیار جالب در خانه میباشد و این طرح خوشگل برای گربه دار ها خیلی میتونه جذاب باشه
 • کیف طرح فیل ◄ کیف طرح فیل
    کیف های دستی ناز ساخته شده از چرم که شبیه فیلهای مینیاتوری طراحی شده اند. کیسه هایی به شکل فیل با رنگ های مختلف که توسط LittleWingArtBoho ساخته شده است.
 • تخم مرغ نگه داری به شگل حیوانات ◄ تخم مرغ نگه داری به شگل حیوانات
    طبیعت از دارندگان تخم مرغ الهام گرفته شده است که به گونه ای شبیه پرندگان ، گربه ها و حیوانات وحشی طراحی شده اند. فنجان های تخم مرغ سرامیکی ساخته دست هانا ترنر تخم مرغ های آب پز را نگه داشته و چیز خاصی را به میز صبحانه خود اضافه می کنند.
 • تخم مرغ جدا کن با طرح ماهی ◄ تخم مرغ جدا کن با طرح ماهی
    ابزار آشپزخانه نوآورانه ای که شبیه ماهی قرمز طراحی شده به شما کمک می کند تا زرده تخم مرغ را از سفیده جدا کنید. بدن ماهی را فشار دهید و زرده تخم مرغ به دهان مکیده می شود.
 • این یک جا تخم مرغی حذاب مدل پنگوئن ◄ این یک جا تخم مرغی حذاب مدل پنگوئن
    نگهدارنده تخم مرغ خلاق طراحی شده به نظر می رسد مانند یک پنگوئن امپراطور باشه
 • طرحی برای حمل تحم مرع ◄ طرحی برای حمل تحم مرع
    همیشه میگند با یک دست نمیشه خیلی چند تا هندوانه برداشت ولی این بار دامنی با طرح حمل تخم مرع براتون قرار دادیم نگاه کنید پیش بند ابتکاری دارای جیب های بزرگ تخم مرغ است که برای نگهداری تخم مرغ طراحی شده است.
 • طرحی برای دارندگان گربه ها ◄ طرحی برای دارندگان گربه ها
    دیدین گربه ها هر زمان کار داری میشینند جلو میز و نمیزارن کار کنی و همین مشکل ایجاد میکنه که نتونی کار کنی کلا گربه ها فضول هستند الا این میز خوراک شماست که گربه دارید
 • لباس طرح کروکودیل ◄ لباس طرح کروکودیل
    این یک طرج بسیار زیبا همه دوستداران خزندگان
 • لباس هایی با طرج حیوانات ◄ لباس هایی با طرج حیوانات
    هنر مند باشی عاشق حیوانات هم باشی دیگه همین میشه رو رخت پهن کردن هم عکس حیونات میبینی
 • فرش تام جری ◄ فرش تام جری
    تام جری یادتونه این تام بیچاره همیشه صاف میشد اینجا هم فرش تامی هست تا ایده های کودکی ما به واقعیت تبدیل شه
 • طرح های سه بعدی از حیوانات ◄ طرح های سه بعدی از حیوانات
    طراحی وقتی ازش حرف میزنیم یعنی این باقیش سوسول بازیه
 • طرحی برای کربه دوست ها ◄ طرحی برای کربه دوست ها
    طرحی بسیار زیبا از ظرف گربه ها که برای دوستداران گربه میتونه هیجان انگیز باشه
 • نان هایی با طرح حیوانات ◄ نان هایی با طرح حیوانات
    این ایده خوبی هست که بچه هایی که غذا نمیخورند رو سر اشتها بیارید ولی واقعا این همه هنر برای خوردن بچه ها !! خدایش سخته
 • کوسن هایی با گربه ها ◄ کوسن هایی با گربه ها
    این طرح های برای گربه دوستان هست که بتوانند دز گنار عشق به گربه ها همه چیز زندگی شون هم گربه ای باشه
 • شیری برای گربه ها ◄ شیری برای گربه ها
    اخیرا در روسیه شیر های مدت دار را با طرحی بسیار جذاب برای گربه دوستان تهیه کردن که عکس ها را در زیر قرار میدم
 • طرحی فوق العاده برای گربه ها ◄ طرحی فوق العاده برای گربه ها
    این جای خواب بسیار جذاب برای شما در واقع میتواند برای گربه شما هم جذاب باشه چرا چون خودش تونل بازی گربه ها هم هست
 • کیف حمل ای بار به شکل وال ◄ کیف حمل ای بار به شکل وال
    چند تا پست قبل کیف های به شکل فیل گذاشتم حالا اینجا طرح نهنگ هم پیدا کردم
12345678910بعدیآخرین
(1 - 18) / 29045    |     صفحه 1 از 1614
RSS

GetPagedList: 0,440,,False,False,False,CreationDate,0,18

معرفي نژاد گربه


اخبار ومقالات - گالری

 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
12بعدیآخرین
(1 - 10) / 17    |     صفحه 1 از 2

مقالات مشابه

نمایش متن مقالات

فروشگاه پت شاپ

حضور بیشتر کشورهای عربی در اجلاس تهران

 

 حضور بیشتر کشورهای عربی در اجلاس تهران
سخنگوي ستاد برگزاري شانزدهمين اجلاس سران كشورهاي عضو جنبش عدم تعهد، با تأکید بر اهميت نقش اين اجلاس در ایران برای به وجود آمدن تفاهم بين المللي درباره حل مسائل و بحران هاي منطقه و جهان از حضور بیشتر کشورهای عربی در این اجلاس خبر داد.

تابناک: "محمد رضا فرقاني" در مصاحبه با شبکه العالم اظهار داشت: بحران هاي مختلف در منطقه و جهان باعث شده است كه اجلاس سران جنبش عدم تعهد در تهران گام بزرگي براي ايران و اين جنبش و كشورهاي جهان در راستاي بررسي و ارزيابي وضعيت جهان به شمار آيد.

وی افزود: اجلاس سران کشورهای عضو جنبش عدم تعهد با حضور بيش از يكصد كشور از اعضاي اين جنبش برگزار مي شود. از سوي ديگر سازمان ها و نهادهاي بين المللي ديگر و ناظران در اين اجلاس شركت خواهند كرد، و اين نشست بيشترين حضور از سوي هيأت هاي بين المللي و كشورهاي خارجي در ايران به شمار مي آيد.

فرقانی ادامه داد: جنبش عدم تعهد دومين سازمان بين الملل بزرگ در جهان از نظر تعداد اعضا است، و برگزاري اين نشست در تهران نشان دهنده ديپلماسي و سياست خارجي فعال ايران است كه براساس سياست مسالمت آميز و احترام به اصل حاكميت كشورها استوار است.

محمد رضا فرقاني خاطرنشان کرد: اجلاس سران جنبش عدم تعهد براي اولين بار در ايران به عنوان يكي از اعضاي مهم و تأثيرگذار اين سازمان در منطقه برگزار مي شود، و مواضع جمهوري اسلامي ايران درباره قضاياي بين المللي براساس اصول اساسي فعاليت سياسي و ديپلماتيك جنبش عدم تعهد استوار است؛ و اين امر زمينه را براي ايفاي نقش فعالتر اين نهاد بين المللي در سطح جهان ايفا مي كند.

 

كشورهاي عضو جنبش غير متعهدها، منشأ تمدن، انرژي و صنعت هستند


سخنگوي اجلاس سران جنبش عدم تعهد، كشورهاي عضو اين جنبش را از بنيانگذاران تمدن انساني دانست و اظهار داشت: اعضاي این جنبش، منبع اصلي انرژي و مواد خامي هستند كه چرخ صنعت را در جهان به گردش درمي آورند؛ همچنين به حكم موقعيت جغرافيايي‌شان گذرگاهها و آبهاي بين المللي را در كنترل دارند، و اين امر به آنها در عرصه امنيت بين الملل اهميت فراواني مي بخشد.

محمد رضا فرقاني افزود: تفاهم و آگاهي مشترك ميان اين كشورها درباره قضاياي مختلف امنيتي و سياسي در جهان و بحران هاي فراواني كه اعضاي اين جنبش بدان دچار مي شوند، باعث خواهد شد تا اين كشور بتوانند در سطح جهان نقش مناسب و مؤثري را ايفا كنند.

 

امنيت بين المللي در صدر اولويت هاي اجلاس تهران

سخنگوي ستاد برگزاري شانزدهمين اجلاس سران كشورهاي عضو جنبش عدم تعهد، با اشاره به اينكه امنيت بين المللي و بحران هاي منطقه اي و بين المللي مورد اهتمام 15 نشست برگزار شده اين سازمان بين المللي تاكنون بوده است، خاطر نشان كرد كه شانزدهمين اجلاس اين سازمان در تهران نيز مانند نشست هاي سابق خواهد بود؛ و این نشست درحالی برگزار می شود که برخي از كشورها در ايجاد بحران هاي مختلف در منطقه و جهان دخالت دارند.

فرقاني خاطرنشان کرد: هرگز در هيچ دوره اي مانند امروز شاهد زير پا گذاشته شدن اصول، قواعد و ارزش هاي اساسي جنبش عدم تعهد در جهان از سوي اعضاي آن يا ساير كشورها نبوده ايم؛ به همين دليل اجلاس تهران با هدف پايان دادن به اين وضعيت، موضوع مذكور را مورد بحث و بررسي قرار خواهد داد.

 

حضور رهبر انقلاب، وجه تمايز اجلاس و حمايت مجدد از حقوق هسته‌اي ايران

محمد رضا فرقاني تأكيد كرد: ايران در همه نشست هاي اين جنبش حضور فعالي داشته است و همواره ديدگاه‌ها و مواضع جديدي ارائه كرده؛ از سوي ديگر حضور رهبر معظم انقلاب اسلامي در اجلاس تهران كه در زمان رياست جمهوري شان در اجلاس هاي گذشته جنبش شركت و در آنها سخنراني هاي تاريخي كرده اند، از اهميت ويژه اي برخوردار است و مواضع مطرح شده توسط ايشان در آن اجلاس ها همچنان قابليت آن را دارند كه به اصل و اساسي براي اين جنبش تبديل شوند.

فرقاني افزود: رئيس جمهور كشورمان نيز شش سال قبل در نشست هاوانا پيشنهادهايي را مطرح كردند كه مورد توجه اعضا قرار گرفت. اين در حالي است كه نشست تهران باعث مي شود كه ايران نقش اساسي، تاريخي و پيشتاز خود را در صدر اين جنبش و تبديل آن به يك جنبش تأثيرگذارتر و بهبود اوضاع جهان ايفا كند.

فرقاني با اشاره به حمايت كشورهاي عضو جنبش مذكور از برنامه هسته اي ايران و جدال موجود درباره اين امر با غرب اظهار داشت: جنبش عدم تعهد همواره با صدور بيانيه ها و مواضع مختلف بر صلح آميز بودن برنامه هسته اي ايران و عدم انحراف آن از مقررات آژانس تأكيد كرده اند و انتظار مي رود بار دیگر بر اين مواضع در نشست تهران تأکید شود.

 

بيشتر كشورهاي عربي در اجلاس شركت خواهند كرد

فرقانی درباره حضور محمد مرسي رئيس جمهور مصر در نشست تهران گفت: ايران اهميت ويژه اي براي حضور مصر در اين نشست قائل است؛ به ويژه اينكه اين كشور رياست كنوني اين جنبش را به عهده دارد؛ همچنين مصر از بنيانگذاران جنبش به شمار مي آيد و نقش بارزي را در آن ايفا كرده و يك كشور اسلامي و عربي بزرگ و تأثيرگذار است.

فرقاني با اشاره به اينكه ايران و جنبش عدم تعهد طبق اصول و ارزشهاي جنبش مذكور، از حق ملت ها در زمينه حاكميت بر سرنوشت خودشان و عدم دخالت، فشار و اعمال نفوذ خارجي بر كشورها حمايت مي كنند، افزود: نظام جديد مصر، يك نظام منتخب است و از حمايت مردمي برخوردار است و براساس اراده مردم انقلابي مصر عمل مي كند.

فرقانی با اشاره به ارسال دعوتنامه رسمي براي محمد مرسي رئيس جمهور مصر و تماس تلفني رئيس جمهور كشورمان با مرسي به مناسبت انتخاب وي به رياست جمهوري مصر و دعوت از وي براي حضور در اجلاس تهران گفت: علاوه بر اين يك هيأت بلندپايه از كشورمان، دعوتنامه حضور در اجلاس را به رئيس جمهور مصر در قاهره ارائه كرده، و وي با اين دعوت براي حضور در تهران موافقت كرده است.

فرقاني افزود: بيشتر كشورهاي عرب عضو جنبش عدم در اجلاس تهران شركت خواهند كرد.
نظرات کاربران
ثبت نظر
نام شما
ایمیل شما
نظر شما
ارسال به دوستان
نام شما
ایمیل شما
ایمیل گیرنده
توضیحات
کد امنیتی
کد CAPTCHA
کدی که در زیر نمایش داده شده است را وارد نمایید
:                شبکه های اجتماعی پرشین پت را دنبال کنید 

face.jpg (205×206)   tw.jpg (204×224)pin.jpg (204×224)