پت شاپ پرشین پت
Follow Us
facebook twitter blog google

خبر های روز حیوانات خانگی

 • باورت میشه این ها با گچ باشه ◄ باورت میشه این ها با گچ باشه
    طرح هایی با نقاشی خیابانی با گچ
 • درخت گربه در منزل ◄ درخت گربه در منزل
    این درخت گربه بسیار جالب در خانه میباشد و این طرح خوشگل برای گربه دار ها خیلی میتونه جذاب باشه
 • کیف طرح فیل ◄ کیف طرح فیل
    کیف های دستی ناز ساخته شده از چرم که شبیه فیلهای مینیاتوری طراحی شده اند. کیسه هایی به شکل فیل با رنگ های مختلف که توسط LittleWingArtBoho ساخته شده است.
 • تخم مرغ نگه داری به شگل حیوانات ◄ تخم مرغ نگه داری به شگل حیوانات
    طبیعت از دارندگان تخم مرغ الهام گرفته شده است که به گونه ای شبیه پرندگان ، گربه ها و حیوانات وحشی طراحی شده اند. فنجان های تخم مرغ سرامیکی ساخته دست هانا ترنر تخم مرغ های آب پز را نگه داشته و چیز خاصی را به میز صبحانه خود اضافه می کنند.
 • تخم مرغ جدا کن با طرح ماهی ◄ تخم مرغ جدا کن با طرح ماهی
    ابزار آشپزخانه نوآورانه ای که شبیه ماهی قرمز طراحی شده به شما کمک می کند تا زرده تخم مرغ را از سفیده جدا کنید. بدن ماهی را فشار دهید و زرده تخم مرغ به دهان مکیده می شود.
 • این یک جا تخم مرغی حذاب مدل پنگوئن ◄ این یک جا تخم مرغی حذاب مدل پنگوئن
    نگهدارنده تخم مرغ خلاق طراحی شده به نظر می رسد مانند یک پنگوئن امپراطور باشه
 • طرحی برای حمل تحم مرع ◄ طرحی برای حمل تحم مرع
    همیشه میگند با یک دست نمیشه خیلی چند تا هندوانه برداشت ولی این بار دامنی با طرح حمل تخم مرع براتون قرار دادیم نگاه کنید پیش بند ابتکاری دارای جیب های بزرگ تخم مرغ است که برای نگهداری تخم مرغ طراحی شده است.
 • طرحی برای دارندگان گربه ها ◄ طرحی برای دارندگان گربه ها
    دیدین گربه ها هر زمان کار داری میشینند جلو میز و نمیزارن کار کنی و همین مشکل ایجاد میکنه که نتونی کار کنی کلا گربه ها فضول هستند الا این میز خوراک شماست که گربه دارید
 • لباس طرح کروکودیل ◄ لباس طرح کروکودیل
    این یک طرج بسیار زیبا همه دوستداران خزندگان
 • لباس هایی با طرج حیوانات ◄ لباس هایی با طرج حیوانات
    هنر مند باشی عاشق حیوانات هم باشی دیگه همین میشه رو رخت پهن کردن هم عکس حیونات میبینی
 • فرش تام جری ◄ فرش تام جری
    تام جری یادتونه این تام بیچاره همیشه صاف میشد اینجا هم فرش تامی هست تا ایده های کودکی ما به واقعیت تبدیل شه
 • طرح های سه بعدی از حیوانات ◄ طرح های سه بعدی از حیوانات
    طراحی وقتی ازش حرف میزنیم یعنی این باقیش سوسول بازیه
 • طرحی برای کربه دوست ها ◄ طرحی برای کربه دوست ها
    طرحی بسیار زیبا از ظرف گربه ها که برای دوستداران گربه میتونه هیجان انگیز باشه
 • نان هایی با طرح حیوانات ◄ نان هایی با طرح حیوانات
    این ایده خوبی هست که بچه هایی که غذا نمیخورند رو سر اشتها بیارید ولی واقعا این همه هنر برای خوردن بچه ها !! خدایش سخته
 • کوسن هایی با گربه ها ◄ کوسن هایی با گربه ها
    این طرح های برای گربه دوستان هست که بتوانند دز گنار عشق به گربه ها همه چیز زندگی شون هم گربه ای باشه
 • شیری برای گربه ها ◄ شیری برای گربه ها
    اخیرا در روسیه شیر های مدت دار را با طرحی بسیار جذاب برای گربه دوستان تهیه کردن که عکس ها را در زیر قرار میدم
 • طرحی فوق العاده برای گربه ها ◄ طرحی فوق العاده برای گربه ها
    این جای خواب بسیار جذاب برای شما در واقع میتواند برای گربه شما هم جذاب باشه چرا چون خودش تونل بازی گربه ها هم هست
 • کیف حمل ای بار به شکل وال ◄ کیف حمل ای بار به شکل وال
    چند تا پست قبل کیف های به شکل فیل گذاشتم حالا اینجا طرح نهنگ هم پیدا کردم
12345678910بعدیآخرین
(1 - 18) / 29045    |     صفحه 1 از 1614
RSS

GetPagedList: 0,440,,False,False,False,CreationDate,0,18

معرفي نژاد گربه


اخبار ومقالات - گالری

 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
12بعدیآخرین
(1 - 10) / 17    |     صفحه 1 از 2

مقالات مشابه

نمایش متن مقالات

فروشگاه پت شاپ

یک ایرانی هشتمین شهردار برتر دنیا بود

 

یک ایرانی هشتمین شهردار برتر دنیا بود
انتخاب شهرداران برتر جهان از سوی بنیاد سیتی‌مایور(city mayor) که هر دو سال یک بار برترین شهرداران جهان را که سهم بالایی در توسعه جامعه شهری خود ایفا کرده و چشم‌انداز مناسبی در زندگی شهری و حتی اشتغالزایی ایجاد کرده‌اند به جهان معرفی می‌کند.
انتخاب شهرداران برتر جهان از سوی بنیاد سیتی‌مایور(city mayor) که هر دو سال یک بار برترین شهرداران جهان را که سهم بالایی در توسعه جامعه شهری خود ایفا کرده و چشم‌انداز مناسبی در زندگی شهری و حتی اشتغالزایی ایجاد کرده‌اند به جهان معرفی می‌کند.

بنیادسیتی‌مایور(city mayor)که در لندن مستقر است همچنین شهرداران شهرهای جهان را به توسعه خلاقیت‌های نوآورانه و سازگار با محیط‌زیست به مدت طولانی و مرتفع کردن مشکلات شهری در بخش‌های مسکن، حمل‌ونقل، آموزش‌و‌پرورش و اشتغال تشویق می‌کند. بنیادسیتی‌مایور(city mayor) با ایجاد پروژه‌ شهردار جهانی هر دو سال یک بار اقدام به برگزاری دوسالانه انتخاب شهردار برتر جهان بر اساس شاخص‌های توسعه و رفاه شهری و انتخاب شهروندان می‌کند تا بدین‌ترتیب موفق‌ترین شهرداران جهان را در یک رده‌بندی حرفه‌ای مشخص کند.

هدف از این پروژه نیز معرفی شهردارانی برجسته به شهروندان در سراسر جهان است که در مدیریت شهری خود، توانایی، صداقت، افزایش آگاهی اجتماعی و رفاه اقتصادی، تأمین امنیت برای شهروندان و حفاظت از محیط‌زیست را در نظر گرفته باشند. بنیاد جهانی سیتی‌مایور(city mayor)در سال 2008 محمدباقر قالیباف، شهردار تهران را به عنوان هشتمین شهردار موفق جهان با توجه به شاخص‌های اعلام شده معرفی کرد تا بدین ترتیب برای نخستین بار یک شهردار ایرانی در میان برترین شهرداران جهان قرار بگیرد.

بنیاد جهانی سیتی‌مایور(city mayor) در آنچه از معرفی شهردار تهران به عنوان هشتمین شهردار برتر جهان آ‌ورده است، اعلام کرد: شهردار مردمی تهران در سراسر دوران مدیریت خود تاکنون برای نوسازی زیرساخت‌های پایتخت ایران و توسعه خدمات عمومی تلاش کرده است. بنیاد جهانی سیتی‌مایور(city mayor) با اشاره به فعالیت‌های پیشین شهردار تهران، به انتخاب او در سال‌های 2005 و 2007 از سوی شورای شهر تهران در مقام شهردار پایتخت پرداخته است. بر اساس شاخص‌هایی که بنیاد جهانی سیتی‌مایور (city mayor)، محمدباقر قالیباف را در ردیف هشتم شهرداران برتر جهان در سال 2008 قرار داد، اصلاح خدمات عمومی به شهروندان از قبیل توسعه ناوگان حمل و نقل عمومی، تشکیل شوراهای محله در 380 نقطه از پایتخت، استفاده از مشارکت بیشتر بخش‌ خصوصی در پروژه‌های زیربنایی جدید شهر تهران و شفافیت و پاسخگویی شهردار تهران در فرایند بودجه‌بندی، مورد توجه داوران بنیاد جهانی سیتی‌مایور (city mayor) قرار گرفته است.این بنیاد در سال2008 و همزمان با انتخاب محمدباقر قالیباف، شهردار تهران به عنوان هشتمین شهردار برتر جهان، از توسعه ناوگان حمل‌ونقل ریلی در شهر تهران و اشتیاق به استفاده شهروندان از مترو به عنوان نقاط قوت دیگر شهردار تهران نام برد و اعلام کرد که محمدباقر قالیباف به شکل فعال به سرمایه‌گذاری در نوآوری و نظارت بر مدیریت ترافیک و حمل‌ونقل عمومی پرداخته است.

در انتخاب سیتی‌مایور(city mayor) جهان در سال 2008 شهردار تهران توانسته بود از میان 820 شهردار شرکت‌کننده در این پروژه جهانی ردیف هشتم شهرداران برتر جهان را به خود اختصاص بدهد. در انتخاب سال2008 تنها 50شهردار از سراسر جهان از میان 820 شهردار شرکت‌کننده در مسابقه برترین شهردار جهان توانستند به مرحله نهایی انتخاب شهردار برتر راه پیدا کنند که این فهرست شامل 11شهردار از آسیا، 10شهردار از شهرهای آمریکای شمالی، 11شهردار از آمریکای لاتین، 15شهردار از اروپا و سه‌شهردار از آفریقا بود که شهردار تهران توانسته بود ردیف هشتم از انتخاب برترین شهرداران جهان را از آن خود کند.فعالیت‌های زیست‌محیطی شهرداری تهران و توسعه شبکه حمل‌ونقل عمومی که سازگاری با محیط‌زیست نیز در آن مشهود است، از جمله موضوعات مورد توجه شهروندان برای انتخاب شهردار تهران به منظور کسب جایگاه هشتم در میان شهرداران برتر جهان بود.

انتخاب شهرداران برتر جهان در سال2008 اینگونه صورت گرفت که سایت شهرداران شهر در مرحله نخست انتخاب برترین شهردار جهان از میان 820 شهردار موفق شهرهای جهان نام 50 شهردار برتر ر ا منتشر کرد و پس از آن مقرر شد تا شهروندان و مردم سراسر جهان از طریق رای‌گیری اینترنتی 11شهردار منتخب جهان را از میان 50 شهردار راه یافته به مرحله نهایی، انتخاب کنند.

پس از اعلام شیوه‌ رای‌گیری اینترنتی برای انتخاب برنده جایزه شهردار جهان، از ماه ژانویه تا پایان ماه ژوئن سال2008 میلادی صورت گرفت که در این مدت بیش از 200 هزار شهروند از سراسر جهان نیز نظرات خود را درباره شهردارانی که شایسته دریافت جایزه شهردار جهان بودند اعلام کردند.

در همین رای‌گیری بود که از فهرست نخست 50شهردار جهانی 11 شهردار، بیشترین آرا را به خود اختصاص دادند که محمدباقر قالیباف، شهردار تهران نیز یکی از آنها بود.

در ادامه این بررسی مدیران و کارشناسان سایت انتخاب برترین شهردار جهان با تحقیق بر برنامه‌ها و عملکرد شهرداران راه یافته به مرحله نهایی، بررسی‌های خود را آغاز و برترین شهردار جهان در آن سال را به دنیا معرفی کردند.

در فهرست نهایی برترین شهرداران جهان که شهردار تهران نیز در ردیف آنها قرار داشت هلن زیله، شهردار شهر کیپ‌تاون در آفریقای جنوبی توانست به عنوان برترین شهردار جهان جایزه جهانی شهردار را به عنوان شهردار نخست در میان شهرداران برتر جهان کسب کند.

نظرات کاربران
ثبت نظر
نام شما
ایمیل شما
نظر شما
ارسال به دوستان
نام شما
ایمیل شما
ایمیل گیرنده
توضیحات
کد امنیتی
کد CAPTCHA
کدی که در زیر نمایش داده شده است را وارد نمایید
:                شبکه های اجتماعی پرشین پت را دنبال کنید 

face.jpg (205×206)   tw.jpg (204×224)pin.jpg (204×224)