پت شاپ پرشین پت
Follow Us
facebook twitter blog google

خبر های روز حیوانات خانگی

 • 10 علامت خطرناک در سگ ها ◄ 10 علامت خطرناک در سگ ها
    هنگامی که سگی را به‌عنوان عضوی از خانواده خود می‌پذیرید، باید برای سلامت، آسایش و امنیت او تمام تلاش خود را بکنید. علاوه بر واکسیناسیون و معاینات دوره‌ای موارد دیگری نیز هستند که باید به آنها توجه کنید. پیش ازینکه سگ بسیار بیمار شده و حال وخیمی پیدا کند، باید باتوجه به نشانه‌هایی که از خود بروز می‌دهد متوجه مشکل شده و به دامپزشک مراجعه کنید. به این 10 علامت هشداردهنده توجه کنید و با دیدن آنها با دامپزشک مشورت نمایید:
 • استرس در سگ ها را کمتر کنید ◄ استرس در سگ ها را کمتر کنید
    درست همانطور که انسان ها از استرس رنج می برند، حیوانات خانگی نیز ممکن است با این عارضه دست به گریبان باشند. سیستم عصبی حیوان خانگی شما مستعد تنزل زیست محیطی و ارتباطی است، درست مثل شما. در واقع، وقوع استرس در سگ شایع تر از آن چیزی است که ممکن است تصور کنید. حتی بدتر از آن، استرس می تواند سلامت سگ را به خطر بیاندازد. سگ ها می توانند به دلایلی از جمله موارد زیر احساس استرس داشته باشند:
 • آمبیازیس در سگ ها ◄ آمبیازیس در سگ ها
    آمبیازیس در سگ ها ؛ نشانه ها، علل، روش های تشخیص و روش های درمان آمبیازیس عفونت انگلی است که توسط یک ارگانیزم سلولی شناخته شده به نام آمیب ایجاد می شود. این عفونت می تواند بر روی بدن انسان ها، سگ ها و گربه ها تاثیر بگذارد. این بیماری بیشتر در مناطق گرمسیری دیده می شود و در آمریکای شمالی بیشتر شیوع دارد. در ادامه این مطلب مجله پیام سلامت بیشتر در مورد نشانه ها، علل، روش های تشخیص و روش های درمان آمبیازیس در سگ ها صحبت می کنیم.
 • مقابله و درمان خارش پوست سگ ◄ مقابله و درمان خارش پوست سگ
    اگر سگ تان خارش پوستی دارد، این نشانه خوبی نیست. در واقع، خارش پوست، یکی از دلایلی است که موجب می شود صاحبان حیوانات خانگی آن ها را نزد دامپزشک ببرند. به عقیده عموم مردم، خارش دائمی پوست سگ نشانه از وجود کک در بدن حیوان است. اما علل دیگری برای این خارش وجود دارد. در ادامه این مطلب مجله پیام سلامت در مورد روش های خانگی برای مقابله و درمان خارش پوست سگ صحبت می کنیم.
 • 10 حسی که سگ ها می فهمند ◄ 10 حسی که سگ ها می فهمند
    احساس سگ ها درباره انسان چیست؟ آنها چه چیزهایی را از رفتار شما احساس می کنند. شاید برایتان جالب باشد بدانید که سگ ها موارد بسیاری، از احوالات شما را حس می کنند. اگر از دوست داران حیوانات خانگی هستید؛ این مطلب جالب پیام سلامت را از دست ندهید.
 • ده علامت شایع بیمار شدن سگ ها ◄ ده علامت شایع بیمار شدن سگ ها
    بیمار شدن سگ ها، درست مثل انسان ها، بخشی از واقعیت زندگی است. دیدن یک سگ بیمار برای دوستداران حیوانات و صاحب سگ آزاردهنده و دلخراش است. در این مطلب پیام سلامت به بازگویی ده نشانه بیمار شدن سگ ها اشاره می کنیم.
 • خواص سرکه سیب برای سگ ها ◄ خواص سرکه سیب برای سگ ها
    خواص سرکه سیب برای سگ ها و حل مشکلات مختلف این حیوان در طول دهه گذشته، محصولی که توانسته است جایگاه ویژه ای بین اقشار مختلف جامعه پیدا کند سرکه سیب است. این نوع سرکه خواص بیشماری برای بدن دارد. البته خواص سرکه سیب فقط مخصوص انسان نیست. حتی سگ ها نیز می توانند از خواص این ماده شگفت انگیز بهره مند شوند. در ادامه این مطلب مجله پیام سلامت در مورد خواص سرکه سیب برای سگ ها و حل مشکلات مختلف این حیوان صحبت می کنیم.
 • التهاب چشم در سگ ها ◄ التهاب چشم در سگ ها
    ؛ نشانه ها، علل و روش های درمان وجود التهاب در چشم حیوانات خانگی مانند سگ ها، باعث قرمزی چشم می شود. این التهاب ممکن است به علل مختلفی، از جمله خونریزی بیش از حد در پلک ها یا پارگی عروق خونی در چشم رخ دهد. این اتفاق زمانی می افتد که عروق در واکنش به عوامل خارجی یا داخلی دچار التهاب یا تجمع خون می شوند. در ادامه این مقاله مجله پیام سلامت می خواهیم در مورد علل، نشانه ها و روش های درمان التهاب چشم در سگ ها صحبت کنیم. شرایطی که در این مقاله پزشکی توصیف می شود، می تواند هم بر روی سگ ها و هم بر روی گربه ها تاثیر بگذارد.
 • پنوموتوراکس در سگ ها ◄ پنوموتوراکس در سگ ها
    پنوموتوراکس در سگ ها ؛ نشانه ها، علل و روش های درمان پنوموتوراکس واژه پزشکی برای توصیف انباشت هوا در فضایی پلور (ناحیه بین دیواره قفسه سینه و ریه) است. این بیماری به ۴ دسته تروماتیک، خود به خودی، بسته و یا باز تقسیم می شود. هم سگ ها و هم گربه ها حساس به پنوموتوراکس هستند. اعتقاد بر این است که سگ های بزرگ و کثیف مانند سگ های هندی، بیشتر به پنوموتوراکس خود به خودی حساس هستند. در ادامه این مطلب مجله پیام سلامت در مورد علائم، علل و روش های درمان پنوموتوراکس در سگ ها صحبت می کنیم.
 • کمپیلوباکتریوز در سگ ها ◄ کمپیلوباکتریوز در سگ ها
    اگر اهل نگهداری از حیوانات خانگی هستید و سگ در خانه نگه می دارید، حتما ادامه این مطلب مجله پیام سلامت را با موضوع معرفی نشانه ها، علل و درمان عفونت باکتریایی کمپیلوباکتریوز در سگ ها بخوانید. کمپیلوباکتریوز عفونت باکتریایی شایع در توله سگ های جوان تر از شش ماه است. باکتری که باعث بیماری می شود حتی در روده (دستگاه گوارش) سگ های سالم و دیگر پستانداران نیز یافت می شود. حدود ۴۹ درصد از سگ ها، کمپیلوباکتریوز را در بدن دارند و حمل می کنند. این حیوانات قادرند که بیماری را از طریق مدفوع خود، در معرض تماس با دیگر حیوانات قرار داده و آن ها را آلوده کنند.
 • imha در سگ ها ◄ imha در سگ ها
    کم خونی مرتبط با سیستم ایمنی بدن در سگ ها از علائم تا روش های درمان سیستم ایمنی بدن یک سگ، از مجموعه سلول های اختصاصی، پروتئین، بافت ها و اندام ها تشکیل شده که همه آنها یک سیستم دفاعی جامع علیه انواع عفونت ها، از جمله عفونت های باکتریایی، قارچی، انگلی و ویروسی هستند. آنتی بادی ها پروتئین هایی هستند که توسط سلول های خاصی در سیستم ایمنی ترشح می شوند. این مواد به مواد خارجی که به عنوان آنتی ژن شناخته می شوند، متصل شده و آن ها را دفع می کنند. در ادامه این مطلب مجله پیام سلامت می خواهیم در مورد کم خونی مرتبط با سیستم ایمنی بدن در سگ ها صحبت کنیم.
 • مسمومیت در سگ ها ◄ مسمومیت در سگ ها
    مسمومیت با شکلات در سگ ها ؛ علائم، روش ها تشخیص و روش های درمان سگ ها برای خوردن چیزهایی که برایشان مضر است گاها حریص هستند. این قانون به خصوص در مورد توله سگ ها صادق است. همچنین، سگ ها حس بوی خوبی دارند، و برایشان پیدا کردن چیزهایی که پنهان می کنید مثل شکلات، مانند آب خوردن است. اما شکلات می تواند یک ترکیب خطرناک با قابلیت ایجاد مسمومیت باشد. در ادامه این مطلب مجله پیام سلامت در مورد علائم، روش ها تشخیص و روش های درمان مسمومیت با شکلات در سگ ها صحبت می کنیم.
 • ماسک هایی برای سگ ها با طرح تک شاخ ◄ ماسک هایی برای سگ ها با طرح تک شاخ
   
 • حیوانات ساخته روزنامه ◄ حیوانات ساخته روزنامه
   
 • هاپو هایی با طرح بسیار بامزه رباتیک ◄ هاپو هایی با طرح بسیار بامزه رباتیک
   
 • ماسک های کله گنده با طرح گربه ◄ ماسک های کله گنده با طرح گربه
   
 • باورتون میشه این ها نان باشه شبیه پاگ ◄ باورتون میشه این ها نان باشه شبیه پاگ
   
 • حیوانات با طرحی بعد از مهمانی شبانه ◄ حیوانات با طرحی بعد از مهمانی شبانه
    تهوع صبح حیوانات بعد از شب
12345678910بعدیآخرین
(1 - 18) / 29022    |     صفحه 1 از 1613
RSS

GetPagedList: 0,440,,False,False,False,CreationDate,0,18

معرفي نژاد گربه


اخبار ومقالات - گالری

 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
12بعدیآخرین
(1 - 10) / 17    |     صفحه 1 از 2

نمایش متن مقالات

فروشگاه پت شاپ

منطقه‌ای که آپارتمان با وام مسکن مهر در آن فروخته می‌شود

 

منطقه‌ای که آپارتمان با وام مسکن مهر در آن فروخته می‌شود
برای مثال: یک واحد 45 متری به ارزش 58 میلیون و 500 هزار تومان در شهر اندیشه به پیش خریدار با چنین شرایطی تحویل داده می‌شود:20 میلیون تومان وام مهر، 10 میلیون تومان در ابتدای قرارداد، 12 میلیون تومان در زمان تحویل واحد و 16 میلیون و 500 هزار تومان طی اقساط 18 ماهه باید پرداخت شود.


پیمانه: «با 6 میلیون تومان صاحب خانه شوید»، «با 10 میلیون تومان واحد مورد نظرتان را خریداری کنید.» اینها تبلیغاتی است که در فایل فروش واحدهای مسکونی واقع در شهر جدید اندیشه به چشم می‌خورد.

بسیاری از سازنده‌ها در اطراف و داخل شهر اندیشه با پیش فروش واحدهای در حال ساخت شان، حجم زیادی از سرمایه‌گذاران خرده پا را به سمت خود جذب کرده‌اند.

البته مساله «پیش فروش» واحدهای مسکونی در شهر اندیشه، تنها دلیل به منظور ایجاد فرصت مناسب برای پیش‌خریداران محسوب نمی‌شود؛ چراکه بهره‌مندی از اقساط بلند یا کوتاه مدت و از طرف دیگر برخورداری واحدهای فروشی از 20 میلیون تومان وام مسکن مهر به طور کلی باعث شده تا رونق در بازار معاملات مسکن در شهر جدید اندیشه به صورت واضح دیده شود.

یکی از بنگاهداران فعال در فاز یک شهر اندیشه در این باره به «دنیای اقتصاد» گفت: شهر اندیشه به علت کوچک بودنش این امکان را فراهم کرده که متقاضیان در بازار پیش فروش به سازنده‌ها اعتماد پیدا کنند، زیرا ساخت‌و‌‌سازهای دنباله دار در کنار خوش قولی سازنده‌ها در قبال عمل به وعده برای زمان تحویل واحدها باعث شده تا فروشنده‌ها پرونده خوش نامی از خود به جا بگذارند طوری که اطمینان پیش خریداران از طریق سابقه کاری آنها حاصل شده است.

وی در ادامه درباره بازه قیمت هر مترمربع در بازار پیش‌فروش واحدهای مسکونی در داخل و حومه شهر اندیشه اظهار کرد: واحدهای پیش فروش در داخل شهر اندیشه ممکن است با قیمت متری یک میلیون و 800 هزار تومان به بازار اعلام شود؛ اما واحدهای مسکونی در اطراف این شهر، متری یک میلیون و 250 هزار تومان هم قیمت‌گذاری می‌شود.

بیشترین متراژهایی که برای واحدهای مسکونی در شهر اندیشه از سوی سازنده‌ها برای ساخت‌و‌‌ساز مورد طراحی قرار می‌گیرد کمتر از 60 مترمربع است. این مشاور املاک با افزودن به این خبر تاکید کرد: 35 تا 60 مترمربع، بیشترین متراژی است که برای ساخت واحدهای مسکونی در شهر اندیشه در نظر گرفته می‌شود؛ چراکه این میزان متراژها از لحاظ قیمت، مشتریان بیشتری را جذب خود می‌کند به همین خاطر اکثر سازنده‌ها ترجیح می‌دهند واحدهایی با متراژهای کمتر از 60 متر را به بازار پیش فروش یا فروش تحویل دهند.

نکته قابل توجهی که اکثر بنگاهداران در شهر اندیشه به «دنیای اقتصاد» تاکید کردند این موضوع بود که اکثر پیش‌خریداران یا بهتر است گفته شود حجم بالایی از متقاضیان در بازار پیش خرید شهر اندیشه، ساکنان تهران هستند که به عنوان سرمایه‌گذار پا به بازار مسکن در این شهر گذاشته‌اند و بلافاصله بعد از تحویل واحد آن را به بازار اجاره برای رهن می‌سپارند و اکثر مستاجران این دسته از واحدهای پیش‌فروش شده، ساکنان شهر اندیشه هستند.

برای مثال: یک واحد 45 متری به ارزش 58 میلیون و 500 هزار تومان در شهر اندیشه به پیش خریدار با چنین شرایطی تحویل داده می‌شود:20 میلیون تومان وام مهر، 10 میلیون تومان در ابتدای قرارداد، 12 میلیون تومان در زمان تحویل واحد و 16 میلیون و 500 هزار تومان طی اقساط 18 ماهه باید پرداخت شود.

همچنین یکی دیگر از دلالان در بازار پیش فروش واحدهای مسکونی در شهر اندیشه خاطرنشان کرد: اگر پیش خریدار تا زمان مرحله تحویل واحد، کلیه پرداختی‌های تعیین شده را برای تحویل واحد پرداخت کرده باشد؛ اما در زمان باز پرداخت اقساط با کمبود نقدینگی رو به رو شود بدون هیچ مشکل و حتی با دریافت سود می‌تواند واحدش را به متقاضی دیگری واگذار کند.

وی بهره‌مندی فروشنده از سود را این چنین توجیح کرد: فروشنده در زمان پیش فروش، واحد مورد نظر را خریداری کرده است؛ اما همان طور که اشاره شد اگر به دلیل عدم توانایی پرداخت اقساط مجبور به فروش شود، واحدش را تکمیل شده به خریدار بعدی تحویل خواهد داد نه در حین ساخت به همین علت از سود برخوردار می‌شود.

نظرات کاربران
ثبت نظر
نام شما
ایمیل شما
نظر شما
ارسال به دوستان
نام شما
ایمیل شما
ایمیل گیرنده
توضیحات
کد امنیتی
کد CAPTCHA
کدی که در زیر نمایش داده شده است را وارد نمایید
کاربران با این تگها این مقاله را پیدا کرده اند :
:                شبکه های اجتماعی پرشین پت را دنبال کنید 

face.jpg (205×206)   tw.jpg (204×224)pin.jpg (204×224)

10 خبر اخر سایت

◄ 10 علامت خطرناک در سگ ها
◄ قارچی معده در پرندگان
◄ کم خونی در ماهی ها
◄ پولیوما ویروس در پرندگان
◄ نیوکاسل در پرندگان
◄ علل و درمان کمبود کلسیم در پرندگان
◄ بیماری های چشم در پرندگان خانگی
◄ کم خونی فقر آهن در گربه ها
◄ راهنمای کلی برای نگهداری از گربه
◄ جوش در سگ ها
◄ مسمومیت با ایبوپروفن در سگ ها
◄ هیپرپلازی و پرولاپس واژن در سگ ها
◄ التهاب لثه در سگ ها
◄ درمان خون در ادرار سگ
◄ هیپرگلیسمی در سگ ها
◄ انفارکتوس میوکارد در سگ ها
◄ کم خونی در سگ ها (متهموگلوبینمی)
◄ درمان آنافیلاکسی در سگ ها
◄ مسمومیت با آرسنیک در سگ ها
◄ پروستات در سگ ها از علائم تا روش های درمان آن
◄ پلی سیتمی ورا
◄ تشخیص و درمان ناشنوایی در سگ ها
◄ از بین بردن کک بدن سگ و گربه به روش های طبیعی و خانگی
◄ بیماری لایم در سگ ها ؛
◄ مسمومیت با ایبوپروفن در گربه ها از علل تا روش های درمان
◄ تشخیص و درمان ناباروری در سگ های ماده
◄ آب مروارید در سگ ها
◄ ناباروری در سگ های نر
◄ سرطان لنفوسیتی مزمن در سگ ها
◄ چند راه طبیعی برای درمان اسهال در سگ ها
بعدی 1 قبلی