پت شاپ پرشین پت
Follow Us
facebook twitter blog google

خبر های روز حیوانات خانگی

 • باورت میشه این ها با گچ باشه ◄ باورت میشه این ها با گچ باشه
    طرح هایی با نقاشی خیابانی با گچ
 • درخت گربه در منزل ◄ درخت گربه در منزل
    این درخت گربه بسیار جالب در خانه میباشد و این طرح خوشگل برای گربه دار ها خیلی میتونه جذاب باشه
 • کیف طرح فیل ◄ کیف طرح فیل
    کیف های دستی ناز ساخته شده از چرم که شبیه فیلهای مینیاتوری طراحی شده اند. کیسه هایی به شکل فیل با رنگ های مختلف که توسط LittleWingArtBoho ساخته شده است.
 • تخم مرغ نگه داری به شگل حیوانات ◄ تخم مرغ نگه داری به شگل حیوانات
    طبیعت از دارندگان تخم مرغ الهام گرفته شده است که به گونه ای شبیه پرندگان ، گربه ها و حیوانات وحشی طراحی شده اند. فنجان های تخم مرغ سرامیکی ساخته دست هانا ترنر تخم مرغ های آب پز را نگه داشته و چیز خاصی را به میز صبحانه خود اضافه می کنند.
 • تخم مرغ جدا کن با طرح ماهی ◄ تخم مرغ جدا کن با طرح ماهی
    ابزار آشپزخانه نوآورانه ای که شبیه ماهی قرمز طراحی شده به شما کمک می کند تا زرده تخم مرغ را از سفیده جدا کنید. بدن ماهی را فشار دهید و زرده تخم مرغ به دهان مکیده می شود.
 • این یک جا تخم مرغی حذاب مدل پنگوئن ◄ این یک جا تخم مرغی حذاب مدل پنگوئن
    نگهدارنده تخم مرغ خلاق طراحی شده به نظر می رسد مانند یک پنگوئن امپراطور باشه
 • طرحی برای حمل تحم مرع ◄ طرحی برای حمل تحم مرع
    همیشه میگند با یک دست نمیشه خیلی چند تا هندوانه برداشت ولی این بار دامنی با طرح حمل تخم مرع براتون قرار دادیم نگاه کنید پیش بند ابتکاری دارای جیب های بزرگ تخم مرغ است که برای نگهداری تخم مرغ طراحی شده است.
 • طرحی برای دارندگان گربه ها ◄ طرحی برای دارندگان گربه ها
    دیدین گربه ها هر زمان کار داری میشینند جلو میز و نمیزارن کار کنی و همین مشکل ایجاد میکنه که نتونی کار کنی کلا گربه ها فضول هستند الا این میز خوراک شماست که گربه دارید
 • لباس طرح کروکودیل ◄ لباس طرح کروکودیل
    این یک طرج بسیار زیبا همه دوستداران خزندگان
 • لباس هایی با طرج حیوانات ◄ لباس هایی با طرج حیوانات
    هنر مند باشی عاشق حیوانات هم باشی دیگه همین میشه رو رخت پهن کردن هم عکس حیونات میبینی
 • فرش تام جری ◄ فرش تام جری
    تام جری یادتونه این تام بیچاره همیشه صاف میشد اینجا هم فرش تامی هست تا ایده های کودکی ما به واقعیت تبدیل شه
 • طرح های سه بعدی از حیوانات ◄ طرح های سه بعدی از حیوانات
    طراحی وقتی ازش حرف میزنیم یعنی این باقیش سوسول بازیه
 • طرحی برای کربه دوست ها ◄ طرحی برای کربه دوست ها
    طرحی بسیار زیبا از ظرف گربه ها که برای دوستداران گربه میتونه هیجان انگیز باشه
 • نان هایی با طرح حیوانات ◄ نان هایی با طرح حیوانات
    این ایده خوبی هست که بچه هایی که غذا نمیخورند رو سر اشتها بیارید ولی واقعا این همه هنر برای خوردن بچه ها !! خدایش سخته
 • کوسن هایی با گربه ها ◄ کوسن هایی با گربه ها
    این طرح های برای گربه دوستان هست که بتوانند دز گنار عشق به گربه ها همه چیز زندگی شون هم گربه ای باشه
 • شیری برای گربه ها ◄ شیری برای گربه ها
    اخیرا در روسیه شیر های مدت دار را با طرحی بسیار جذاب برای گربه دوستان تهیه کردن که عکس ها را در زیر قرار میدم
 • طرحی فوق العاده برای گربه ها ◄ طرحی فوق العاده برای گربه ها
    این جای خواب بسیار جذاب برای شما در واقع میتواند برای گربه شما هم جذاب باشه چرا چون خودش تونل بازی گربه ها هم هست
 • کیف حمل ای بار به شکل وال ◄ کیف حمل ای بار به شکل وال
    چند تا پست قبل کیف های به شکل فیل گذاشتم حالا اینجا طرح نهنگ هم پیدا کردم
12345678910بعدیآخرین
(1 - 18) / 29045    |     صفحه 1 از 1614
RSS

GetPagedList: 0,440,,False,False,False,CreationDate,0,18

معرفي نژاد گربه


اخبار ومقالات - گالری

 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
12بعدیآخرین
(1 - 10) / 17    |     صفحه 1 از 2

نمایش متن مقالات

فروشگاه پت شاپ

هیلاری کلینتون: برای ایران خط قرمز تعیین نمی کنیم

 

هیلاری کلینتون: برای ایران خط قرمز تعیین نمی کنیم
درحالی که آمریکا و اسرائیل روی هدف عدم دستیابی ایران به سلاح هسته ای اشتراک نظر دارند، اختلاف نظر هایی در مورد چشم انداز افق زمانی برای گفت و گوها وجود دارد.دیپلماسی ایرانی: هیلاری کلینتون، وزیر امور خارجه آمریکا در گفت و گو با رادیو بلومبرگ با اشاره به اظهارات اخیر بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر اسرائیل مبنی بر تعیین خط قرمز برای ایران، خاطرنشان کرد، آمریکا برای ایران ضرب الاجل تعیین نمی کند و به دنبال مذاکره است که بهترین رویکرد برای بازداشتن تهران از توسعه تسلیحات هسته ای به شمار می رود.

کلینتون در این مصاحبه تصریح کرد تحریم های اقتصادی فشار را بر ایران افزایش داده است و این در حالی است که نتانیاهو ادعا می کند تحریم ها در کند کردن روند برنامه های هسته ای ایران موثر نبوده چرا که جمهوری اسلامی خط قرمز روشنی را از سوی جامعه بین المللی مشاهده نمی کند.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا دولت اوباما خطوط قرمزی را برای ایران تعیین می کند یا اینکه به تهران در خصوص پیامد های شکست مذاکرات هشدار می دهد، گفت: ما ضرب الاجل تعیین نمی کنیم. وی افزود: ما عملکرد تهران را به دقت زیر نظر داریم زیرا بیش از اینکه به اظهارات مقامات ایرانی توجه کنیم به عملکرد تهران دقت می کنیم. وزیر امور خارجه آمریکا پس از حضور در کنفرانس آسیا- پاسیفیک در روسیه اظهار داشت: درحالی که آمریکا و اسرائیل روی هدف عدم دستیابی ایران به سلاح هسته ای اشتراک نظر دارند، اختلاف نظر هایی در مورد چشم انداز افق زمانی برای گفت و گو ها وجود دارد. به گفته وی، اسرائیلی ها با تمایل بیشتری به دنبال دریافت پاسخ فوری هستند زیرا درک آنها بر این است که خطر جدی است. اما در مقابل آمریکا بر این باور است که هنوز زمان بیشتری برای تمرکز بر تحریم ها وجود دارد و می توان اقدامات دیگری را نیز برای باز گرداندن ایران به میز مذاکرات انجام داد.


تلاش برای افزایش فشارها

این در حالی است مقامات آمریکایی امیدوارند در نشست آژانس بین المللی انرژی اتمی به منظور بررسی گزارش آژانس در خصوص برنامه های هسته ای ایران برای افزایش فشار بر تهران به اجماع دست یابند. آژانس اخیرا اعلام کرده ظرفیت غنی سازی در ایران افزایش یافته و ذخایر اورانیوم غنی شده نیز بیشتر شده است. از سوی دیگر وزیر امور خارجه آمریکا اخیر به چین و روسیه، دو عضو تاثیرگذار شورای امنیت و طرف مذاکرات هسته ای با ایران سفر کرده و با مقامات این کشور ها در خصوص حمایت از جبهه ای متحد در قبال جمهوری اسلامی رایزنی کرده است. وی پس از سفر به پکن و مسکو اظهار داشت چین و روسیه با دیدگاه آمریکا مبنی بر جلوگیری از دستیابی ایران به سلاح هسته ای اشتراک نظر دارند. کلینتون تاکید کرد دولت آمریکا همچنان بر این باور است که بهترین را چارچوب مذاکره ای و افزایش تحریم ها علیه ایران است تا در نهایت جمهوری اسلامی حاضر به توافق شود.


موضع ایران

در ماه ژوئن، مذاکره کنندگان هسته ای در گروه 1+5 (آمریکا، انگلیس، فرانسه، چین، روسیه و آلمان) از تهران خواستند فعالیت های غنی سازی 20 درصدی را متوقف کرده و سایت غنی سازی فوردو در نزدیکی قم را تعطیل کند. اما تهران که بر صلح جویانه بودن اهداف هسته ای خود تاکید دارد، می گوید باید حق غنی سازی در خاک ایران به رسمیت شناخته شده و تحریم ها نیز لغو شوند.

کلینتون در این زمینه اظهار داشت: تلاش ها از سوی مذاکره کنندگان بین المللی برای ترغیب تهران به توافق همچنان ادامه دارد و ماه آینده نیز نشست مجمع عمومی سازمان ملل برگزار می شود که برآورد های جدیدی را به نمایش می گذارد. مقامات طرف های مذاکرات هسته ای با ایران به همراه رئیس جمهور ایران در این نشست حاضر خواهند شد.


منطقه امن

وزیر امور خارجه آمریکا در پاسخ به سئوالی در مورد فشار اسرائیل برای تعیین ضرب الاجل برای ایران گفت: آمریکا هواره گفته است که هر گزینه ای روی میز است اما ما به مذاکره اعتقاد داریم و به طور همزمان فشار را از طریق تحریم ها افزایش می دهیم. این در شرایطی است که نتانیاهو و ایهود باراک، وزیر دفاع اسرائیل، مذاکرات را بی نتیجه می دانند و ادعا می کنند راهی جز اقدام نظامی باقی نمانده است. به گفته آنها ایران به زودی به منطقه امن در فعالیت های هسته ای اخود می رسد و در این مرحله مقابله با ایران هسته ای بسیار دشوار خواهد بود.


مذاکرات پشت درهای بسته

وزیر امور خارجه آمریکا همچنین در مورد مذاکرات  پشت درهای بسته اسرائیل و مقامات دولت اوباما گفت: گمان نمی کنم بین نگرانی هایی که به صورت علنی مطرح می شوند و نگرانی های پشت درهای بسته، تفاوتی وجود داشته باشد. به گفته وی، اسرائیلی ها بر این باورند که ایران یک تهدید جدی است و هیچ کشوری نمی تواند در مقابل تهدید از نیروی دفاعی خود استفاده نکند. با این وجود به گفته کلینتون، اسرائیل از تلاش های دولت اوباما برای هماهنگ کردن جامعه بین المللی به منظور تحریم مضاعف ایران حمایت می کند. وزیر امور خارجه آمریکا تاکید دارد که تحریم ها در مورد ایران تاثیرگذار بوده اند.


صادرات نفتی

کلینتون می گوید، نیمی از درآمد دولت ایران به فروش نفت وابشته است و تحریم ها موجب شده که میلیاردها دلار از درآمد نفتی ایران کاهش یابد.  صادرات نفتی ایران در ماه جولای با کاهش 66 درصدی نسبت به سال گذشته به کمتر از یک میلیون بشکه در روز رسید و این درحالی بود که تحریم های نفتی اتحادیه اروپا به تازگی علیه ایران اعمال شده بود. این در حالی است که کاترین اشتون ، مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا که بنا بود با سعید جلیلی، عضو ارشد مذاکرات هسته ای ایران برای تعیین چارچوب گفت و گو های بعدی تماس بگیرد، از بررسی طرح اعمال تحریم های بیشتر علیه جمهوری اسلامی خبر داده است.

نظرات کاربران
ثبت نظر
نام شما
ایمیل شما
نظر شما
ارسال به دوستان
نام شما
ایمیل شما
ایمیل گیرنده
توضیحات
کد امنیتی
کد CAPTCHA
کدی که در زیر نمایش داده شده است را وارد نمایید
:                شبکه های اجتماعی پرشین پت را دنبال کنید 

face.jpg (205×206)   tw.jpg (204×224)pin.jpg (204×224)