پت شاپ پرشین پت
Follow Us
facebook twitter blog google

خبر های روز حیوانات خانگی

 • باورت میشه این ها با گچ باشه ◄ باورت میشه این ها با گچ باشه
    طرح هایی با نقاشی خیابانی با گچ
 • درخت گربه در منزل ◄ درخت گربه در منزل
    این درخت گربه بسیار جالب در خانه میباشد و این طرح خوشگل برای گربه دار ها خیلی میتونه جذاب باشه
 • کیف طرح فیل ◄ کیف طرح فیل
    کیف های دستی ناز ساخته شده از چرم که شبیه فیلهای مینیاتوری طراحی شده اند. کیسه هایی به شکل فیل با رنگ های مختلف که توسط LittleWingArtBoho ساخته شده است.
 • تخم مرغ نگه داری به شگل حیوانات ◄ تخم مرغ نگه داری به شگل حیوانات
    طبیعت از دارندگان تخم مرغ الهام گرفته شده است که به گونه ای شبیه پرندگان ، گربه ها و حیوانات وحشی طراحی شده اند. فنجان های تخم مرغ سرامیکی ساخته دست هانا ترنر تخم مرغ های آب پز را نگه داشته و چیز خاصی را به میز صبحانه خود اضافه می کنند.
 • تخم مرغ جدا کن با طرح ماهی ◄ تخم مرغ جدا کن با طرح ماهی
    ابزار آشپزخانه نوآورانه ای که شبیه ماهی قرمز طراحی شده به شما کمک می کند تا زرده تخم مرغ را از سفیده جدا کنید. بدن ماهی را فشار دهید و زرده تخم مرغ به دهان مکیده می شود.
 • این یک جا تخم مرغی حذاب مدل پنگوئن ◄ این یک جا تخم مرغی حذاب مدل پنگوئن
    نگهدارنده تخم مرغ خلاق طراحی شده به نظر می رسد مانند یک پنگوئن امپراطور باشه
 • طرحی برای حمل تحم مرع ◄ طرحی برای حمل تحم مرع
    همیشه میگند با یک دست نمیشه خیلی چند تا هندوانه برداشت ولی این بار دامنی با طرح حمل تخم مرع براتون قرار دادیم نگاه کنید پیش بند ابتکاری دارای جیب های بزرگ تخم مرغ است که برای نگهداری تخم مرغ طراحی شده است.
 • طرحی برای دارندگان گربه ها ◄ طرحی برای دارندگان گربه ها
    دیدین گربه ها هر زمان کار داری میشینند جلو میز و نمیزارن کار کنی و همین مشکل ایجاد میکنه که نتونی کار کنی کلا گربه ها فضول هستند الا این میز خوراک شماست که گربه دارید
 • لباس طرح کروکودیل ◄ لباس طرح کروکودیل
    این یک طرج بسیار زیبا همه دوستداران خزندگان
 • لباس هایی با طرج حیوانات ◄ لباس هایی با طرج حیوانات
    هنر مند باشی عاشق حیوانات هم باشی دیگه همین میشه رو رخت پهن کردن هم عکس حیونات میبینی
 • فرش تام جری ◄ فرش تام جری
    تام جری یادتونه این تام بیچاره همیشه صاف میشد اینجا هم فرش تامی هست تا ایده های کودکی ما به واقعیت تبدیل شه
 • طرح های سه بعدی از حیوانات ◄ طرح های سه بعدی از حیوانات
    طراحی وقتی ازش حرف میزنیم یعنی این باقیش سوسول بازیه
 • طرحی برای کربه دوست ها ◄ طرحی برای کربه دوست ها
    طرحی بسیار زیبا از ظرف گربه ها که برای دوستداران گربه میتونه هیجان انگیز باشه
 • نان هایی با طرح حیوانات ◄ نان هایی با طرح حیوانات
    این ایده خوبی هست که بچه هایی که غذا نمیخورند رو سر اشتها بیارید ولی واقعا این همه هنر برای خوردن بچه ها !! خدایش سخته
 • کوسن هایی با گربه ها ◄ کوسن هایی با گربه ها
    این طرح های برای گربه دوستان هست که بتوانند دز گنار عشق به گربه ها همه چیز زندگی شون هم گربه ای باشه
 • شیری برای گربه ها ◄ شیری برای گربه ها
    اخیرا در روسیه شیر های مدت دار را با طرحی بسیار جذاب برای گربه دوستان تهیه کردن که عکس ها را در زیر قرار میدم
 • طرحی فوق العاده برای گربه ها ◄ طرحی فوق العاده برای گربه ها
    این جای خواب بسیار جذاب برای شما در واقع میتواند برای گربه شما هم جذاب باشه چرا چون خودش تونل بازی گربه ها هم هست
 • کیف حمل ای بار به شکل وال ◄ کیف حمل ای بار به شکل وال
    چند تا پست قبل کیف های به شکل فیل گذاشتم حالا اینجا طرح نهنگ هم پیدا کردم
12345678910بعدیآخرین
(1 - 18) / 29045    |     صفحه 1 از 1614
RSS

GetPagedList: 0,440,,False,False,False,CreationDate,0,18

معرفي نژاد گربه


اخبار ومقالات - گالری

 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
12بعدیآخرین
(1 - 10) / 17    |     صفحه 1 از 2

مقالات مشابه

نمایش متن مقالات

فروشگاه پت شاپ

چرا ایران اجازه بازرسی از پارچین را نمی دهد؟

 

چرا ایران اجازه بازرسی از پارچین را نمی دهد؟
رییس جمهوری اسلامی ایران با بیان اینکه امروز نظم و مدیریت حاکم بر جهان در عرصه های مختلف به بن بست رسیده است، بر لزوم اصلاح ساختارهای حاکم بر این مدیریت و مشارکت و همکاری همه ملت ها و کشورها در این راستا تاکید کرد.به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری دکتر محمود احمدی نژاد در حاشیه سفر به نیویورک به منظور شرکت در شصت و هفتمین مجمع عمومی سازمان ملل در گفتگو با 5 تن از اعضای شورای سردبیری خبرگزاری آسوشیتدپرس گفت: مهمترین مساله امروز دنیا نظم مدیریت بر جهان است که در عرصه های مختلف به بن بست رسیده است.

رییس جمهور با بیان اینکه نظم موجود حاکم برای ادامه حرکت خود انرژی ندارد، افزود: باید نظم جدیدی در دنیا حاکم شود و مهمترین مسأله در این باره این است که نظم جدید چگونه و با کمترین هزینه جایگزین نظم فعلی شود.

دکتر احمدی نژاد اظهار داشت: باید در جهت ارائه تصویر روشنی از این نظم جدید تلاش کرد.

رییس جمهور در پاسخ به این سوال که نظم جدید را چه کسی مدیریت خواهد کرد و چه کسی در راس آن قرار دارد، تصریح کرد: نظم جدید باید با مشارکت و همکاری همه کشورها اداره شود و در آن همه کشورها در شرایط برابر و دوستانه و با احترام به یکدیگر، زورگویی، اشغال و تحمیل را کنار زده و ارزش های انسانی را بهانه اشغالگری قرار نداده و عدالت را برای همه به ارمغان بیاورند.

دکتر احمدی نژاد در پاسخ به این سوال که آیا سازمان ملل متحد نیز در برقراری و اداره این نظم مشارکت خواهد داشت؟گفت: اساس تشکیل سازمان ملل متحد به همین منظور بوده است و امروز بخاطر تغییراتی که در کارکرد و ماموریت های آن ایجاد شده نمی تواند به خوبی مأموریت های خود را انجام دهد؛ اما لازم است به جایگاه واقعی خود به عنوان سازمان ملت ها بازگردد تا بتواند توان همه ملت ها را به صورت هم افزا در خدمت صلح و عدالت مدیریت کند.

رییس جمهور ادامه داد: مجمع عمومی سازمان ملل متحد باید بالاترین مرجع تصمیم گیری در جهان باشد و شرایطی که امروز بواسطه آن چند کشور در شورای امنیت برای همه دنیا تصمیم گرفته و دیگر کشورها در اداره امور نقشی ندارند، باید به طور اساسی اصلاح شود.

دکتر احمدی نژاد در پاسخ به سوالی درباره دورنمای مذاکرات ایران با کشورهای غربی درباره برنامه های هسته ای خاطر نشان کرد: حل و فصل مسائل بین المللی راهی جز دیپلماسی ندارد.

رییس جمهور اضافه کرد: ملت ایران از 60 سال قبل تا به حال و پس از کودتای سال 1332 در فضای تحمیل و فشار آمریکایی ها زندگی کرده و در حالی که آمریکایی ها قبل از پیروزی انقلاب اسلامی از دیکتاتور حاکم بر ایران حمایت می کردند از روز نخست پیروزی انقلاب اسلامی به رویارویی با ملت ایران پرداختند و فشارهای آنان تا امروز به اشکال مختلف ادامه پیدا کرده است.

دکتر احمدی نژاد در پاسخ به سوالی درباره اینکه چرا ایران اجازه بازرسی از سایت پارچین را به بازرسان آژانس نمی دهد، اظهار داشت: درخواست بازدید آژانس از پارچین خارج از قواعد این سازمان بوده و با این حال ایران این اجازه را صادر کرده است اما بازرسان قبل از آنکه به ایران بیایند اعلام کردند که این اقدام فایده ای نخواهد داشت و این گواهی بر ادعای جمهوری اسلامی است که موضوع هسته ای کاملاً سیاسی بوده و به هیچ وجه فنی و حقوقی نیست و متاسفانه آژانس هم متأثر از فشارهای سیاسی عمل می کند.

رییس جمهور در پاسخ به این سوال که انگیزه ایران از ادامه مذاکرات با 1+5 چیست و چه انتظاری از این مذاکرات دارد، تصریح کرد: گفت وگو بهتر از مخاصمه بوده و جمهوری اسلامی ایران همیشه از گفت وگو استقبال کرده است اما انتظار ندارد مسأله هسته ای خیلی سریع حل و فصل شود.

دکتر احمدی نژاد ادامه داد: امروز دیگر همه می دانند که موضوع هسته ای ایران کاملاً متأثر از مخالفت های دولت آمریکا با ایران است و حواشی این موضوع ظاهرسازی هایی است که برای در حاشیه قرار دادن اصل موضوع صورت می گیرد، هر چند ملت ایران دیگر به مخالفت های آمریکا عادت کرده است.

رییس جمهور با بیان اینکه بهتر بود انرژی که صرف مخالفت با ایران می شود، در مسیر تفاهم، منافع دو کشور را تأمین می کرد، خاطر نشان کرد: مخالفت با ایران به قانون نانوشته ای در عملکرد دولت های متوالی آمریکا تبدیل شده و منحصر به موضوع هسته ای هم نیست چرا که حتی وقتی ایران با اتکا به توان بومی، ماهواره به فضا فرستاد آمریکایی ها با آن نیز مخالفت کردند.

دکتر احمدی نژاد در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه آیا گفت وگوها با 1+5 بی ارزش و بی فایده است، گفت : معتقدم این مذاکرات لزوماً به حل و فصل مسأله هسته ای ایران منجر نخواهد شد و بعضی از اعضای گروه 1+5 نیز صراحتاً به ما اعلام کرده اند که اگر خواهان حل این موضوع هستیم باید آن را با آمریکایی ها حل و فصل کنیم.

رییس جمهور در پاسخ به سوال دیگری مبنی بر اینکه اگر حل و فصل مسأله هسته ای ایران منوط به مذاکره و تفاهم با آمریکاست، آیا ایران تمایل دارد چنین مذاکره ای انجام شود؟ تصریح کرد: اینکه آمریکا طرف اصلی مخالفت با موضوع هسته ای ایران است با اینکه ایران و آمریکا به صورت مستقیم مذاکره کنند، دو موضوع جدا از هم است. ما گفت وگو را رد نمی کنیم و اگر بنا به مذاکره در آمریکا باشد، مسائل زیادی برای گفت وگو وجود دارد.

دکتر احمدی نژاد در پاسخ به این سوال که آیا ایران راهکاری برای پایان دادن به درگیری ها در سوریه دارد یا نه ؟ خاطر نشان کرد: ایران از آغاز درگیری ها در سوریه به دنبال ایجاد فضایی برای مذاکره میان طرفین درگیر و تفاهم بر راهکار حل مشکلات بوده است و همواره جنگ و خشونت را نفی کرده و آن را راه مناسبی برای رسیدن به هدف نمی دانسته است.

رییس جمهور افزود: امروز نیز تلاش جمهوری اسلامی ایران متمرکز بر تفاهم میان طرف های درگیر در سوریه است، چرا که سوری ها یک ملت هستند که باید تا ابد با یکدیگر زندگی کنند و وقوع جنگ و درگیری و کشته شدن افراد کینه هایی ایجاد کرده که آینده زندگی مردم را تهدید می کند.

دکتر احمدی نژاد در واکنش به این سخن که آیا راه نجات سوریه در گرو کنار رفتن رییس جمهور این کشور از قدرت است، اظهار داشت: هیچ کس نباید به خود اجازه دهد در امور داخلی کشورهای دیگر دخالت کند، در مورد سوریه نیز باید همه کمک کنیم تا مردم با وحدت و همدلی با یکدیگر انتخاباتی آزاد در این کشور برگزار کرده و هر تصمیمی که آنان گرفتند برای همگان محترم باشد.

رییس جمهور در پاسخ به سوالی مبنی بر وضعیت اقتصادی ایران در سال پایانی دولت با اشاره به افزایش 7 برابری صادرات غیرنفتی ایران طی 7 سال گذشته و صعود اقتصاد ایران از رتبه 22 به هفدهم جهان، خاطر نشان کرد: امروز ایران صاحب بالاترین سرعت و رشد علمی در جهان است و در شرایطی که تحریم های گسترده ای علیه ایران اعمال شده، در عرصه های مختلف پیشرفت های بسیار خوبی حاصل کرده ایم.

رییس جمهور ادامه داد: اگر وضع امروز ایران را با اتحادیه اروپا مقایسه کنیم و حتی اگر شرایط تحریم را در نظر نگیریم خواهیم دید اتحادیه اروپا با مشکلات اقتصادی بسیار بیشتری مواجه بوده و حتی در آستانه فروپاشی است، اما اقتصاد ایران در مسیر پیشرفت قرار دارد؛ آیا امروز در برابر اتحادیه اروپا چشم انداز اقتصادی روشنی وجود دارد؟ حتی اگر اقتصاد ایران را با آمریکا مقایسه کنیم خواهیم دید که به نسبت، ایران شرایط بهتری دارد.

دکتر احمدی نژاد در پاسخ به سوال دیگری درباره انگیزه ایران از برگزاری مانورهای متعدد و آزمایش تجهیزات و تسلیحات جدید و اینکه آیا نگران پاسخ دیگر کشورها به آن نیست، گفت: برگزاری مانور از سوی نیروهای نظامی مسأله عجیبی نیست، اما به نظر شما چه کسی می خواهد به مانورهای ایران واکنش نشان دهد؟ آیا کشورهای منطقه چنین کاری خواهند کرد یا کشورهای فرامنطقه ای؟ ایران با همه کشورهای منطقه دوست است و معتقد است منشأ نگرانی بیگانگان هستند نه ایران.

رییس جمهور در پاسخ به این سوال که آیا ایران تهدیدهای خود درباره بستن تنگه هرمز را عملیاتی خواهد کرد، اظهار داشت: بالاخره تهدیدات نظامیان آمریکایی علیه ایران با تهدیدهایی از سوی نظامیان ایران پاسخ داده خواهد شد. اما مسأله اصلی این است که ایران چندین هزار سال بدون هیچ مشکلی امنیت تنگه هرمز را تأمین کرده و امروز نیز بیش از هر کشور دیگری نسبت به امنیت این آبراهه حساسیت دارد. چرا که این منطقه بخشی از خاک ایران و گذرگاهی مهم برای تجارت و صادرات انرژی است.

دکتر احمدی نژاد اضافه کرد: ناامنی در تنگه هرمز و خلیج فارس از زمانی آغاز شد که عده ای برای حمایت از صدام در برابر ایران به این منطقه آمدند و این از نکات جالب شرایط امروز دنیاست که کسانی که خود منشأ ناامنی هستند مدعی ایجاد و حفظ امنیت می شوند.

رییس جمهور در پاسخ به این سوال که در شرایطی که شورای امنیت از حل و فصل در گیری ها در سوریه عاجز مانده و فلج شده است، ایران چه راهکاری برای حل این مشکل دارد، اظهار داشت: سوال اساسی اینجاست که شورای امنیت چه زمانی فلج نبوده است و در 65 سال گذشته چه کار مفیدی انجام داده است.

دکتر احمدی نژاد افزود: ساختار شورای امنیت اجازه نمی دهد که این سازمان عادلانه تصمیم گرفته و عمل کند، اما در مورد سوریه راه حل مشکلات باید از داخل این کشور بیرون بیاید و همه باید کمک کنند تا طرف های درگیر به تفاهم رسیده و مشکلات حل و فصل شوند.

رییس جمهور تصریح کرد: براساس تکلیف جنبش عدم تعهد با تلاش ایران به زودی یک گروه تماس برای گفتگو با طرفین درگیر در سوریه ایجاد می شود تا مشکلات سریع تر حل و فصل شوند و فکر می کنم اولین جلسه این گروه تماس طی روزهای آینده در نیویورک تشکیل شود.

دکتر احمدی نژاد در پاسخ به سوالی درباره برخی حملات تروریستی علیه مقامات و افراد وابسته به رژیم صهیونیستی در کشورهای مختلف جهان گفت: موضع جمهوری اسلامی ایران درباره رژیم صهیونیستی کاملاً آشکار و روشن است و ایران اینگونه روش ها را از اساس قبول ندارد.

رییس جمهور افزود: ایران هیچ گاه رژیم صهیونیستی را به رسمیت نشناخته و این موضوع را به صراحت اعلام می کند و با گروه های فلسطینی از جمله فتح و حماس نیز رابطه خوبی دارد اما هیچ گاه چنین روش هایی را علیه هیچ کس بکار نخواهد گرفت.

دکتر احمدی نژاد تصریح کرد: بسیار تأسف بار است که ایران به عنوان یکی از اصلی ترین قربانیان ترور، بانی و حامی تروریسم نیز معرفی می شود؟ مگر امکان دارد حکومتی را با ترور ثابت کرد.

وی در پاسخ به این سوال که آیا پس از پایان دوره ریاست جمهوری خود از فرد دیگری برای رسیدن به ریاست جمهوری حمایت خواهید کرد، گفت: نیازی به این کار نیست، چرا که مردم ایران خود، صاحب تشخیص هستند و خوب می دانند که چه کاری انجام دهند و مطمئن هستم انتخاب مردم بهترین بوده و خواهد بود؛ در ایران حاکمان مطیع مردم هستند، نه جلودار مردم.

رییس جمهور در پاسخ به این سوال که آیا پس از تحریم نفتی ایران نفت این کشور زیر قیمت جهانی فروخته می شود، اظهار داشت: حجم قراردادهای نفتی ایران پس از اعمال تحریم ها 1.5 برابر شده و امروز ایران ده ها نفتکش جدید خریداری کرده تا محموله های فروخته شده را به کشورهای خریدار حمل کنند، نکته مهم این است که ایران می تواند بدون نفت نیز زندگی کند و از سوی دیگر نفت هم کالایی نیست که روی دست کسی بماند.

نظرات کاربران
ثبت نظر
نام شما
ایمیل شما
نظر شما
ارسال به دوستان
نام شما
ایمیل شما
ایمیل گیرنده
توضیحات
کد امنیتی
کد CAPTCHA
کدی که در زیر نمایش داده شده است را وارد نمایید
:                شبکه های اجتماعی پرشین پت را دنبال کنید 

face.jpg (205×206)   tw.jpg (204×224)pin.jpg (204×224)