پت شاپ پرشین پت
Follow Us
facebook twitter blog google

خبر های روز حیوانات خانگی

 • 10 علامت خطرناک در سگ ها ◄ 10 علامت خطرناک در سگ ها
    هنگامی که سگی را به‌عنوان عضوی از خانواده خود می‌پذیرید، باید برای سلامت، آسایش و امنیت او تمام تلاش خود را بکنید. علاوه بر واکسیناسیون و معاینات دوره‌ای موارد دیگری نیز هستند که باید به آنها توجه کنید. پیش ازینکه سگ بسیار بیمار شده و حال وخیمی پیدا کند، باید باتوجه به نشانه‌هایی که از خود بروز می‌دهد متوجه مشکل شده و به دامپزشک مراجعه کنید. به این 10 علامت هشداردهنده توجه کنید و با دیدن آنها با دامپزشک مشورت نمایید:
 • استرس در سگ ها را کمتر کنید ◄ استرس در سگ ها را کمتر کنید
    درست همانطور که انسان ها از استرس رنج می برند، حیوانات خانگی نیز ممکن است با این عارضه دست به گریبان باشند. سیستم عصبی حیوان خانگی شما مستعد تنزل زیست محیطی و ارتباطی است، درست مثل شما. در واقع، وقوع استرس در سگ شایع تر از آن چیزی است که ممکن است تصور کنید. حتی بدتر از آن، استرس می تواند سلامت سگ را به خطر بیاندازد. سگ ها می توانند به دلایلی از جمله موارد زیر احساس استرس داشته باشند:
 • آمبیازیس در سگ ها ◄ آمبیازیس در سگ ها
    آمبیازیس در سگ ها ؛ نشانه ها، علل، روش های تشخیص و روش های درمان آمبیازیس عفونت انگلی است که توسط یک ارگانیزم سلولی شناخته شده به نام آمیب ایجاد می شود. این عفونت می تواند بر روی بدن انسان ها، سگ ها و گربه ها تاثیر بگذارد. این بیماری بیشتر در مناطق گرمسیری دیده می شود و در آمریکای شمالی بیشتر شیوع دارد. در ادامه این مطلب مجله پیام سلامت بیشتر در مورد نشانه ها، علل، روش های تشخیص و روش های درمان آمبیازیس در سگ ها صحبت می کنیم.
 • مقابله و درمان خارش پوست سگ ◄ مقابله و درمان خارش پوست سگ
    اگر سگ تان خارش پوستی دارد، این نشانه خوبی نیست. در واقع، خارش پوست، یکی از دلایلی است که موجب می شود صاحبان حیوانات خانگی آن ها را نزد دامپزشک ببرند. به عقیده عموم مردم، خارش دائمی پوست سگ نشانه از وجود کک در بدن حیوان است. اما علل دیگری برای این خارش وجود دارد. در ادامه این مطلب مجله پیام سلامت در مورد روش های خانگی برای مقابله و درمان خارش پوست سگ صحبت می کنیم.
 • 10 حسی که سگ ها می فهمند ◄ 10 حسی که سگ ها می فهمند
    احساس سگ ها درباره انسان چیست؟ آنها چه چیزهایی را از رفتار شما احساس می کنند. شاید برایتان جالب باشد بدانید که سگ ها موارد بسیاری، از احوالات شما را حس می کنند. اگر از دوست داران حیوانات خانگی هستید؛ این مطلب جالب پیام سلامت را از دست ندهید.
 • ده علامت شایع بیمار شدن سگ ها ◄ ده علامت شایع بیمار شدن سگ ها
    بیمار شدن سگ ها، درست مثل انسان ها، بخشی از واقعیت زندگی است. دیدن یک سگ بیمار برای دوستداران حیوانات و صاحب سگ آزاردهنده و دلخراش است. در این مطلب پیام سلامت به بازگویی ده نشانه بیمار شدن سگ ها اشاره می کنیم.
 • خواص سرکه سیب برای سگ ها ◄ خواص سرکه سیب برای سگ ها
    خواص سرکه سیب برای سگ ها و حل مشکلات مختلف این حیوان در طول دهه گذشته، محصولی که توانسته است جایگاه ویژه ای بین اقشار مختلف جامعه پیدا کند سرکه سیب است. این نوع سرکه خواص بیشماری برای بدن دارد. البته خواص سرکه سیب فقط مخصوص انسان نیست. حتی سگ ها نیز می توانند از خواص این ماده شگفت انگیز بهره مند شوند. در ادامه این مطلب مجله پیام سلامت در مورد خواص سرکه سیب برای سگ ها و حل مشکلات مختلف این حیوان صحبت می کنیم.
 • التهاب چشم در سگ ها ◄ التهاب چشم در سگ ها
    ؛ نشانه ها، علل و روش های درمان وجود التهاب در چشم حیوانات خانگی مانند سگ ها، باعث قرمزی چشم می شود. این التهاب ممکن است به علل مختلفی، از جمله خونریزی بیش از حد در پلک ها یا پارگی عروق خونی در چشم رخ دهد. این اتفاق زمانی می افتد که عروق در واکنش به عوامل خارجی یا داخلی دچار التهاب یا تجمع خون می شوند. در ادامه این مقاله مجله پیام سلامت می خواهیم در مورد علل، نشانه ها و روش های درمان التهاب چشم در سگ ها صحبت کنیم. شرایطی که در این مقاله پزشکی توصیف می شود، می تواند هم بر روی سگ ها و هم بر روی گربه ها تاثیر بگذارد.
 • پنوموتوراکس در سگ ها ◄ پنوموتوراکس در سگ ها
    پنوموتوراکس در سگ ها ؛ نشانه ها، علل و روش های درمان پنوموتوراکس واژه پزشکی برای توصیف انباشت هوا در فضایی پلور (ناحیه بین دیواره قفسه سینه و ریه) است. این بیماری به ۴ دسته تروماتیک، خود به خودی، بسته و یا باز تقسیم می شود. هم سگ ها و هم گربه ها حساس به پنوموتوراکس هستند. اعتقاد بر این است که سگ های بزرگ و کثیف مانند سگ های هندی، بیشتر به پنوموتوراکس خود به خودی حساس هستند. در ادامه این مطلب مجله پیام سلامت در مورد علائم، علل و روش های درمان پنوموتوراکس در سگ ها صحبت می کنیم.
 • کمپیلوباکتریوز در سگ ها ◄ کمپیلوباکتریوز در سگ ها
    اگر اهل نگهداری از حیوانات خانگی هستید و سگ در خانه نگه می دارید، حتما ادامه این مطلب مجله پیام سلامت را با موضوع معرفی نشانه ها، علل و درمان عفونت باکتریایی کمپیلوباکتریوز در سگ ها بخوانید. کمپیلوباکتریوز عفونت باکتریایی شایع در توله سگ های جوان تر از شش ماه است. باکتری که باعث بیماری می شود حتی در روده (دستگاه گوارش) سگ های سالم و دیگر پستانداران نیز یافت می شود. حدود ۴۹ درصد از سگ ها، کمپیلوباکتریوز را در بدن دارند و حمل می کنند. این حیوانات قادرند که بیماری را از طریق مدفوع خود، در معرض تماس با دیگر حیوانات قرار داده و آن ها را آلوده کنند.
 • imha در سگ ها ◄ imha در سگ ها
    کم خونی مرتبط با سیستم ایمنی بدن در سگ ها از علائم تا روش های درمان سیستم ایمنی بدن یک سگ، از مجموعه سلول های اختصاصی، پروتئین، بافت ها و اندام ها تشکیل شده که همه آنها یک سیستم دفاعی جامع علیه انواع عفونت ها، از جمله عفونت های باکتریایی، قارچی، انگلی و ویروسی هستند. آنتی بادی ها پروتئین هایی هستند که توسط سلول های خاصی در سیستم ایمنی ترشح می شوند. این مواد به مواد خارجی که به عنوان آنتی ژن شناخته می شوند، متصل شده و آن ها را دفع می کنند. در ادامه این مطلب مجله پیام سلامت می خواهیم در مورد کم خونی مرتبط با سیستم ایمنی بدن در سگ ها صحبت کنیم.
 • مسمومیت در سگ ها ◄ مسمومیت در سگ ها
    مسمومیت با شکلات در سگ ها ؛ علائم، روش ها تشخیص و روش های درمان سگ ها برای خوردن چیزهایی که برایشان مضر است گاها حریص هستند. این قانون به خصوص در مورد توله سگ ها صادق است. همچنین، سگ ها حس بوی خوبی دارند، و برایشان پیدا کردن چیزهایی که پنهان می کنید مثل شکلات، مانند آب خوردن است. اما شکلات می تواند یک ترکیب خطرناک با قابلیت ایجاد مسمومیت باشد. در ادامه این مطلب مجله پیام سلامت در مورد علائم، روش ها تشخیص و روش های درمان مسمومیت با شکلات در سگ ها صحبت می کنیم.
 • ماسک هایی برای سگ ها با طرح تک شاخ ◄ ماسک هایی برای سگ ها با طرح تک شاخ
   
 • حیوانات ساخته روزنامه ◄ حیوانات ساخته روزنامه
   
 • هاپو هایی با طرح بسیار بامزه رباتیک ◄ هاپو هایی با طرح بسیار بامزه رباتیک
   
 • ماسک های کله گنده با طرح گربه ◄ ماسک های کله گنده با طرح گربه
   
 • باورتون میشه این ها نان باشه شبیه پاگ ◄ باورتون میشه این ها نان باشه شبیه پاگ
   
 • حیوانات با طرحی بعد از مهمانی شبانه ◄ حیوانات با طرحی بعد از مهمانی شبانه
    تهوع صبح حیوانات بعد از شب
12345678910بعدیآخرین
(1 - 18) / 29022    |     صفحه 1 از 1613
RSS

GetPagedList: 0,440,,False,False,False,CreationDate,0,18

معرفي نژاد گربه


اخبار ومقالات - گالری

 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
12بعدیآخرین
(1 - 10) / 17    |     صفحه 1 از 2

مقالات مشابه

نمایش متن مقالات

فروشگاه پت شاپ

افشای راز جنایت خیابان فاطمی

 

افشای راز جنایت خیابان فاطمی
مرد جوانی كه اقدام به قتل صاحب شركتی در خیابان فاطمی كرده بود، دستگیر شد.به گزارش سرویس «حوادث» خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، مأموران کلانتری 148 انقلاب در ساعت 9 روز شنبه 15 مهرماه، از طریق مرکز فوریت‌های پلیسی 110 در جریان خبر کشف جسد فردی در طبقه اول یک واحد تجاری، در خیابان فاطمی قرار گرفتند كه با حضور مأموران کلانتری در محل و تأیید خبر کشف جسد و همچنین مشخص بودن وقوع جنایت، به واسطه آثار متعدد ضربات جسم تیز، موضوع به قاضی ویژه قتل و همچنین اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ اعلام شد.

با حضور قاضی روشن، شعبه سوم بازپرسی دادسرای امور جنایی، کارآگاهان اداره دهم و تیم بررسی صحنه جرم پلیس آگاهی در محل، پرونده مقدماتی با موضوع قتل عمد تشکیل و برای رسیدگی تخصصی در اختیار کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت.

در تحقیقات مقدماتی از اعضای شرکت مشخص شد که مقتول صاحب واحد تجاری محل کشف جسد بوده و چندین سال است که اقدام به اجاره اتاق‌های شرکت ـ به صورت جداگانه ـ به افراد مختلف كرده است.

در ادامه تحقیقات، کارآگاهان مطلع شدند که منشی شرکت اولین شخصی بوده که وارد شرکت شده و جسد مقتول را کشف و با پلیس تماس گرفته است كه تحقیقات از وی آغاز و وی در اظهارات خود به کارآگاهان گفت كه در حدود ساعت هشت صبح، مثل روال هر روز به شرکت مراجعه کرده اما در کمال تعجب متوجه شده که نمی‌تواند در شرکت را باز کند و این در حالی بود که از داخل شرکت صداهای بسیار ضعیفی به گوش می‌رسید كه بعد از حدود نیم ساعت كه از حضورش در پشت در ورودی شرکت گذشته بود. ناگهان یکی از اعضای شرکت به هویت «محسن - ب» متولد 1367 که از حدود یک سال پیش با اجاره یکی از اتاق‌های شرکت در آنجا کار می‌کرد با حالتی مضطرب و نگران در شرکت را باز کرد و در حالی که یک کیف‌دستی نیز به همراه خود داشت، به سرعت از پله‌ها پایین رفت و از ساختمان خارج شد و پس از ورود به شرکت متوجه جسد صاحب شرکت شده که در بالکن افتاده بود.

با توجه به اطلاعات به‌دست آمده از منشی شرکت و متواری‌شدن «محسن - ب» از محل وقوع جنایت، دستگیری وی به عنوان متهم پرونده در دستور کار کارآگاهان قرار گرفت كه با بررسی فرم قرارداد اجاره تنظیم شده میان مقتول و محسن، کارآگاهان محل سکونت متهم را شناسایی كردند اما در تحقیقات خود متوجه شدند که وی از این مکان متواری شده است.

کارآگاهان اداره دهم در ادامه تحقیقات خود محل سکونت نامزد متهم را شناسایی كردند و با اطمینان از این موضوع که متهم قصد متواری‌شدن از شهر تهران داشته اما پیش از آن برای دریافت پول و دیگر مدارک شناسایی خود به منزل نامزدش مراجعه خواهد کرد، این محل را تحت مراقبت‌های پلیسی قرار داده و سرانجام در ساعت 11 روز همان روز 91 متهم را در خیابان ولی‌عصر ـ خیابان نادر دستگیر کردند.

با دستگیری «محسن»، وی به ارتکاب جنایت اعتراف و انگیزه خود را نیز اختلافات مالی عنوان کرد كه کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی هماهنگی‌های لازم را با قاضی پرونده انجام داده و در فاصله‌ای کمتر از دو ساعت از زمان وقوع جنایت، با انتقال متهم پرونده به محل جنایت و با حضور عوامل تشخیص هویت اقدام به بازسازی صحنه جنایت کردند.

متهم در زمان بازسازی صحنه جنایت به کارآگاهان گفت كه از چندی پیش به علت برخی مشکلات مالی قصد تسویه حساب با صاحب شرکت را داشته و امروز صبح که به شرکت مراجعه کرده، صاحب شرکت را دیده که در شرکت تنها بوده و دیگر اعضای شرکت هنوز به محل کارشان مراجعه نکرده‌اند.اما زمانی که موضوع تسویه‌حساب را با صاحب شرکت مطرح کرده وی مدعی شده که باید مبلغ 750هزار تومان به او بدهد تا تسویه‌حساب کامل كند که به همین علت بین آنان درگیری لفظی ایجاد شده كه ناگهان در یک لحظه مقتول را به سمت عقب هل داده که همین اتفاق باعث شده كه سر او به کناره میز برخورد کند و دچار حالت ضعف و سرگیجه شود كه بلافاصله از همین موضوع استفاده کرده و با هر دو دستش گردن وی را آنقدر فشار داده که باعث خفه شدنش شده و جنازه را به سمت بالکن شرکت برده و پس از آن با برداشت یک چاقو از داخل آشپزخانه، چندین ضربه به سینه و گردن مقتول وارد کرده كه در همین زمان متوجه شده که منشی شركت در پشت در ایستاده است كه ابتدا در حدود نیم ساعت صبر کرده تا شاید برای لحظاتی از ساختمان خارج شود. اما پس از این مدت و در حالی که وی همچنان در پشت در شرکت ایستاده بود، تصمیم به فرار گرفته و به همین علت و پس از برداشت کیف‌دستی همراه مقتول، در شرکت را باز کرده و به سرعت از ساختمان خارج شده و پس از خارج‌شدن از ساختمان، به خیابان جمهوری رفته و لباس‌های جدیدی برای خود خریده و لباس‌های قبلی را به دور انداخته است.

متهم در ادامه اظهاراتش به كارآگاهان گفت كه برای برداشتن پس انداز و همچنین دیگر اسناد و مدارک شناسایی خود به در منزل همسرش مراجعه کرده که ناگهان در همان جا دستگیر شد.

افشای راز جنایت خیابان فاطمی
 
به گزارش ایسنا، سرهنگ کارآگاه آریا حاجی‌زاده، معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ، با اعلام این خبر گفت: با توجه به اعترافات صریح متهم در خصوص ارتکاب جنایت، قرار بازداشت موقت از سوی بازپرس پرونده صادر و متهم برای انجام تحقیقات تکمیلی در اختیار اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت.

نظرات کاربران
ثبت نظر
نام شما
ایمیل شما
نظر شما
ارسال به دوستان
نام شما
ایمیل شما
ایمیل گیرنده
توضیحات
کد امنیتی
کد CAPTCHA
کدی که در زیر نمایش داده شده است را وارد نمایید
:                شبکه های اجتماعی پرشین پت را دنبال کنید 

face.jpg (205×206)   tw.jpg (204×224)pin.jpg (204×224)

10 خبر اخر سایت

◄ 10 علامت خطرناک در سگ ها
◄ قارچی معده در پرندگان
◄ کم خونی در ماهی ها
◄ پولیوما ویروس در پرندگان
◄ نیوکاسل در پرندگان
◄ علل و درمان کمبود کلسیم در پرندگان
◄ بیماری های چشم در پرندگان خانگی
◄ کم خونی فقر آهن در گربه ها
◄ راهنمای کلی برای نگهداری از گربه
◄ جوش در سگ ها
◄ مسمومیت با ایبوپروفن در سگ ها
◄ هیپرپلازی و پرولاپس واژن در سگ ها
◄ التهاب لثه در سگ ها
◄ درمان خون در ادرار سگ
◄ هیپرگلیسمی در سگ ها
◄ انفارکتوس میوکارد در سگ ها
◄ کم خونی در سگ ها (متهموگلوبینمی)
◄ درمان آنافیلاکسی در سگ ها
◄ مسمومیت با آرسنیک در سگ ها
◄ پروستات در سگ ها از علائم تا روش های درمان آن
◄ پلی سیتمی ورا
◄ تشخیص و درمان ناشنوایی در سگ ها
◄ از بین بردن کک بدن سگ و گربه به روش های طبیعی و خانگی
◄ بیماری لایم در سگ ها ؛
◄ مسمومیت با ایبوپروفن در گربه ها از علل تا روش های درمان
◄ تشخیص و درمان ناباروری در سگ های ماده
◄ آب مروارید در سگ ها
◄ ناباروری در سگ های نر
◄ سرطان لنفوسیتی مزمن در سگ ها
◄ چند راه طبیعی برای درمان اسهال در سگ ها
بعدی 1 قبلی