پت شاپ پرشین پت
Follow Us
facebook twitter blog google

خبر های روز حیوانات خانگی

 • 10 علامت خطرناک در سگ ها ◄ 10 علامت خطرناک در سگ ها
    هنگامی که سگی را به‌عنوان عضوی از خانواده خود می‌پذیرید، باید برای سلامت، آسایش و امنیت او تمام تلاش خود را بکنید. علاوه بر واکسیناسیون و معاینات دوره‌ای موارد دیگری نیز هستند که باید به آنها توجه کنید. پیش ازینکه سگ بسیار بیمار شده و حال وخیمی پیدا کند، باید باتوجه به نشانه‌هایی که از خود بروز می‌دهد متوجه مشکل شده و به دامپزشک مراجعه کنید. به این 10 علامت هشداردهنده توجه کنید و با دیدن آنها با دامپزشک مشورت نمایید:
 • استرس در سگ ها را کمتر کنید ◄ استرس در سگ ها را کمتر کنید
    درست همانطور که انسان ها از استرس رنج می برند، حیوانات خانگی نیز ممکن است با این عارضه دست به گریبان باشند. سیستم عصبی حیوان خانگی شما مستعد تنزل زیست محیطی و ارتباطی است، درست مثل شما. در واقع، وقوع استرس در سگ شایع تر از آن چیزی است که ممکن است تصور کنید. حتی بدتر از آن، استرس می تواند سلامت سگ را به خطر بیاندازد. سگ ها می توانند به دلایلی از جمله موارد زیر احساس استرس داشته باشند:
 • آمبیازیس در سگ ها ◄ آمبیازیس در سگ ها
    آمبیازیس در سگ ها ؛ نشانه ها، علل، روش های تشخیص و روش های درمان آمبیازیس عفونت انگلی است که توسط یک ارگانیزم سلولی شناخته شده به نام آمیب ایجاد می شود. این عفونت می تواند بر روی بدن انسان ها، سگ ها و گربه ها تاثیر بگذارد. این بیماری بیشتر در مناطق گرمسیری دیده می شود و در آمریکای شمالی بیشتر شیوع دارد. در ادامه این مطلب مجله پیام سلامت بیشتر در مورد نشانه ها، علل، روش های تشخیص و روش های درمان آمبیازیس در سگ ها صحبت می کنیم.
 • مقابله و درمان خارش پوست سگ ◄ مقابله و درمان خارش پوست سگ
    اگر سگ تان خارش پوستی دارد، این نشانه خوبی نیست. در واقع، خارش پوست، یکی از دلایلی است که موجب می شود صاحبان حیوانات خانگی آن ها را نزد دامپزشک ببرند. به عقیده عموم مردم، خارش دائمی پوست سگ نشانه از وجود کک در بدن حیوان است. اما علل دیگری برای این خارش وجود دارد. در ادامه این مطلب مجله پیام سلامت در مورد روش های خانگی برای مقابله و درمان خارش پوست سگ صحبت می کنیم.
 • 10 حسی که سگ ها می فهمند ◄ 10 حسی که سگ ها می فهمند
    احساس سگ ها درباره انسان چیست؟ آنها چه چیزهایی را از رفتار شما احساس می کنند. شاید برایتان جالب باشد بدانید که سگ ها موارد بسیاری، از احوالات شما را حس می کنند. اگر از دوست داران حیوانات خانگی هستید؛ این مطلب جالب پیام سلامت را از دست ندهید.
 • ده علامت شایع بیمار شدن سگ ها ◄ ده علامت شایع بیمار شدن سگ ها
    بیمار شدن سگ ها، درست مثل انسان ها، بخشی از واقعیت زندگی است. دیدن یک سگ بیمار برای دوستداران حیوانات و صاحب سگ آزاردهنده و دلخراش است. در این مطلب پیام سلامت به بازگویی ده نشانه بیمار شدن سگ ها اشاره می کنیم.
 • خواص سرکه سیب برای سگ ها ◄ خواص سرکه سیب برای سگ ها
    خواص سرکه سیب برای سگ ها و حل مشکلات مختلف این حیوان در طول دهه گذشته، محصولی که توانسته است جایگاه ویژه ای بین اقشار مختلف جامعه پیدا کند سرکه سیب است. این نوع سرکه خواص بیشماری برای بدن دارد. البته خواص سرکه سیب فقط مخصوص انسان نیست. حتی سگ ها نیز می توانند از خواص این ماده شگفت انگیز بهره مند شوند. در ادامه این مطلب مجله پیام سلامت در مورد خواص سرکه سیب برای سگ ها و حل مشکلات مختلف این حیوان صحبت می کنیم.
 • التهاب چشم در سگ ها ◄ التهاب چشم در سگ ها
    ؛ نشانه ها، علل و روش های درمان وجود التهاب در چشم حیوانات خانگی مانند سگ ها، باعث قرمزی چشم می شود. این التهاب ممکن است به علل مختلفی، از جمله خونریزی بیش از حد در پلک ها یا پارگی عروق خونی در چشم رخ دهد. این اتفاق زمانی می افتد که عروق در واکنش به عوامل خارجی یا داخلی دچار التهاب یا تجمع خون می شوند. در ادامه این مقاله مجله پیام سلامت می خواهیم در مورد علل، نشانه ها و روش های درمان التهاب چشم در سگ ها صحبت کنیم. شرایطی که در این مقاله پزشکی توصیف می شود، می تواند هم بر روی سگ ها و هم بر روی گربه ها تاثیر بگذارد.
 • پنوموتوراکس در سگ ها ◄ پنوموتوراکس در سگ ها
    پنوموتوراکس در سگ ها ؛ نشانه ها، علل و روش های درمان پنوموتوراکس واژه پزشکی برای توصیف انباشت هوا در فضایی پلور (ناحیه بین دیواره قفسه سینه و ریه) است. این بیماری به ۴ دسته تروماتیک، خود به خودی، بسته و یا باز تقسیم می شود. هم سگ ها و هم گربه ها حساس به پنوموتوراکس هستند. اعتقاد بر این است که سگ های بزرگ و کثیف مانند سگ های هندی، بیشتر به پنوموتوراکس خود به خودی حساس هستند. در ادامه این مطلب مجله پیام سلامت در مورد علائم، علل و روش های درمان پنوموتوراکس در سگ ها صحبت می کنیم.
 • کمپیلوباکتریوز در سگ ها ◄ کمپیلوباکتریوز در سگ ها
    اگر اهل نگهداری از حیوانات خانگی هستید و سگ در خانه نگه می دارید، حتما ادامه این مطلب مجله پیام سلامت را با موضوع معرفی نشانه ها، علل و درمان عفونت باکتریایی کمپیلوباکتریوز در سگ ها بخوانید. کمپیلوباکتریوز عفونت باکتریایی شایع در توله سگ های جوان تر از شش ماه است. باکتری که باعث بیماری می شود حتی در روده (دستگاه گوارش) سگ های سالم و دیگر پستانداران نیز یافت می شود. حدود ۴۹ درصد از سگ ها، کمپیلوباکتریوز را در بدن دارند و حمل می کنند. این حیوانات قادرند که بیماری را از طریق مدفوع خود، در معرض تماس با دیگر حیوانات قرار داده و آن ها را آلوده کنند.
 • imha در سگ ها ◄ imha در سگ ها
    کم خونی مرتبط با سیستم ایمنی بدن در سگ ها از علائم تا روش های درمان سیستم ایمنی بدن یک سگ، از مجموعه سلول های اختصاصی، پروتئین، بافت ها و اندام ها تشکیل شده که همه آنها یک سیستم دفاعی جامع علیه انواع عفونت ها، از جمله عفونت های باکتریایی، قارچی، انگلی و ویروسی هستند. آنتی بادی ها پروتئین هایی هستند که توسط سلول های خاصی در سیستم ایمنی ترشح می شوند. این مواد به مواد خارجی که به عنوان آنتی ژن شناخته می شوند، متصل شده و آن ها را دفع می کنند. در ادامه این مطلب مجله پیام سلامت می خواهیم در مورد کم خونی مرتبط با سیستم ایمنی بدن در سگ ها صحبت کنیم.
 • مسمومیت در سگ ها ◄ مسمومیت در سگ ها
    مسمومیت با شکلات در سگ ها ؛ علائم، روش ها تشخیص و روش های درمان سگ ها برای خوردن چیزهایی که برایشان مضر است گاها حریص هستند. این قانون به خصوص در مورد توله سگ ها صادق است. همچنین، سگ ها حس بوی خوبی دارند، و برایشان پیدا کردن چیزهایی که پنهان می کنید مثل شکلات، مانند آب خوردن است. اما شکلات می تواند یک ترکیب خطرناک با قابلیت ایجاد مسمومیت باشد. در ادامه این مطلب مجله پیام سلامت در مورد علائم، روش ها تشخیص و روش های درمان مسمومیت با شکلات در سگ ها صحبت می کنیم.
 • ماسک هایی برای سگ ها با طرح تک شاخ ◄ ماسک هایی برای سگ ها با طرح تک شاخ
   
 • حیوانات ساخته روزنامه ◄ حیوانات ساخته روزنامه
   
 • هاپو هایی با طرح بسیار بامزه رباتیک ◄ هاپو هایی با طرح بسیار بامزه رباتیک
   
 • ماسک های کله گنده با طرح گربه ◄ ماسک های کله گنده با طرح گربه
   
 • باورتون میشه این ها نان باشه شبیه پاگ ◄ باورتون میشه این ها نان باشه شبیه پاگ
   
 • حیوانات با طرحی بعد از مهمانی شبانه ◄ حیوانات با طرحی بعد از مهمانی شبانه
    تهوع صبح حیوانات بعد از شب
12345678910بعدیآخرین
(1 - 18) / 29022    |     صفحه 1 از 1613
RSS

GetPagedList: 0,440,,False,False,False,CreationDate,0,18

معرفي نژاد گربه


اخبار ومقالات - گالری

 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
12بعدیآخرین
(1 - 10) / 17    |     صفحه 1 از 2

نمایش متن مقالات

فروشگاه پت شاپ

دوستی خيابانی و قتل پس از 75 روز زندگی مشترک

 دوستی خيابانی و قتل پس از 75 روز زندگی مشترک

جوان ۲۵ ساله اي که همسرش را پس از ۷۵ روز زندگي مشترک به قتل رسانده بود، صبح روز گذشته در حضور مقام قضايي به تشريح چگونگي وقوع جنايت پرداخت و گفت: با همسرم در خيابان آشنا شدم اما زندگي مشترک ما فقط ۷۵ روز بود!

به گزارش خراسان، متهم به قتل که در محل وقوع جنايت در خيابان توس ۶۲ مشهد در برابر دوربين قوه قضاييه قرار گرفته بود، گفت: پس از ازدواج ما هميشه با هم مشاجره مي کرديم و درگيري داشتيم؛ همسرم مي  گفت: چرا سرکار نمي روي؟ کرايه خانه اجاره اي هم عقب افتاده بود. شب وقوع حادثه نيز ما با هم درگير شديم. همسايه طبقه پايين هم با همسرش به خانه ما آمده بود. من دهان همسرم را گرفتم که سر و صدا نکند. اوايل بامداد متوجه شدم دستانش سرد است ولي نفهميدم که او مرده است. صبح که بيدار شدم و پتو را از رويش کشيدم ديدم مثل يک چوب خشک مانده و چهره اش سفيد شده است. ترسيدم هرچه صدايش کردم جوابي نداد؛ فکر کردم سرما خورده يا از حال رفته است او را به کنار بخاري کشيدم فکر کردم يخ کرده است و بايد گرم شود ولي تغييري ايجاد نشد. پلک هايش را بالا بردم و متوجه مرگش شدم آن هنگام بود که به سرم کوبيدم و همسايه را صدا کردم اما آن ها هم به خانه خودشان رفته بودند.اين جوان ۲۵ سال در پاسخ به سوال قاضي اسماعيل شاکر که پرسيد مقداري موادمخدر در منزلت کشف شده است، چه مي گويي؟ گفت: شب قبل همسايه ام به فرزند کوچکش واکسن تزريق کرده بود که من مواد مخدر را براي آن ها گرفتم ولي وقتي مقداري اضافه آمد تصميم گرفتيم خودمان مصرف کنيم. 

اين گزارش حاکي است: در ادامه بازسازي صحنه جنايت، مقام قضايي از دکتر ناصر غروبي (پزشک قانوني) خواست تا با توجه به معاينات پزشکي، توضيحاتي را درباره علت مرگ زن ۱۸ ساله ارائه کند. دکتر غروبي نيز با تشريح مسائل پزشکي درباره شرح معاينه جسد گفت: علت فوت با آنچه متهم در صحنه حادثه عنوان مي کند، مطابقت دارد. وي افزود: کميسيون پزشکي با حضور متخصصان زبده پزشکي در اين باره تشکيل و مشخص شد که علت مرگ «الف» (مقتول) شوک وقفه اي و فشار بر نواحي حساس و حياتي بدن بوده است. در آزمايش ها نيز مقداري آمفتامين (روانگردان) در بدن مقتول مشاهده شده است. 

پزشک قانوني با بيان اين که عمل متهم نوعاً کشنده بوده اضافه کرد: در اظهارات متهم موردي که ناقض نظريه پزشکي باشد، وجود ندارد و شوک وقفه اي نيز بر اثر ضربه رخ مي دهد.متهم به قتل نيز در ادامه اعترافاتش گفت: من قصد کشتن او را نداشتم. خودم هم به پليس زنگ زدم اول فکر مي کردم او بر اثر گازگرفتگي مرده است. وي در گفت وگويي کوتاه به خبرنگار خراسان هم گفت: من در مسير مدرسه همسرم قرار مي گرفتم و او را زير نظر داشتم تا اين که او هم از من خوشش آمد و بدين ترتيب ارتباط ما از طريق نامه و تلفن برقرار شد. پس از مدتي هم که تحقيق کردم و فهميدم خانواده خوبي هستند، مادرم را به خواستگاري اش فرستادم و آن ها هم پس از تحقيق درباره من با ازدواج ما موافقت کردند. ما مدتي با هم نامزد بوديم و از حدود ۷۵ روز قبل از وقوع حادثه ازدواج کرديم و در اين خانه اجاره اي زندگي مشترکمان را آغاز کرديم. همسرم همه اين اتفاقات را در دفتر خاطراتش نوشته است. 

بنابراين گزارش، قاضي شاکر از زن و شوهر جواني که شب وقوع حادثه مهمان متهم بودند خواست تا آنچه را ديده اند، با دقت بيان کنند. همسايه متهم گفت: آن شب حدود ساعت 23:30 از سر کار آمدم که همسر وي به زن من گفته بود «ر» عصباني است و من مي ترسم شما امشب نزد ما بمانيد. به همين دليل ما به منزل آن ها آمديم ولي درگيري بين آن ها ادامه داشت. بعد از شام که قصد خوابيدن داشتيم ناگهان «ر» دهان همسرش را گرفت که سر و صدا نکند اما صبح وقتي بيدار شدم و براي درست کردن صبحانه به خانه خودمان رفتم ناگهان همسرم فرياد کشيد که «الف» مرده است. ما به اورژانس زنگ زديم که آن ها مرگ وي را تاييد کردند. در ابتداي بازسازي صحنه قتل نيز سرگرد محمدي (رئيس اداره قتل پليس آگاهي خراسان رضوي) به تشريح چگونگي وقوع حادثه، دستگيري و اعترافات متهم پرداخت و گفت: حادثه در تاريخ 90.9.30 رخ داد که ابتدا ماجرا در هاله اي از ابهام بود اما پس از تحقيقات گسترده و ارائه نظريه پزشکي قانوني، «ر» مورد بازجويي هاي پليسي قرار گرفت و به درگيري خود با همسرش اعتراف کرد. 
 
سابقه خبر

 صبح مورخ 90.9.30 ، مرد جواني با پليس ۱۱۰ تماس گرفت و گفت: همسر ۱۸ ساله ام مرده است. در پي دريافت اين خبر، ماموران انتظامي با توجه به مشکوک بودن ماجرا، مراتب را به قاضي اسماعيل شاکر (قاضي ويژه قتل عمد) اطلاع دادند که با حضور مقام قضايي بررسي ها در اين باره آغاز شد اما متهم جوان منکر ارتکاب جنايت بود و به همين دليل با دستورات قضايي، تحقيقات پليسي و پزشکي درباره چگونگي مرگ زن جوان ادامه يافت تا اين که مشخص شد وي بر اثر فشار بر عناصر حياتي بدن جان باخته است.
 

نظرات کاربران
ثبت نظر
نام شما
ایمیل شما
نظر شما
ارسال به دوستان
نام شما
ایمیل شما
ایمیل گیرنده
توضیحات
کد امنیتی
کد CAPTCHA
کدی که در زیر نمایش داده شده است را وارد نمایید
:                شبکه های اجتماعی پرشین پت را دنبال کنید 

face.jpg (205×206)   tw.jpg (204×224)pin.jpg (204×224)

10 خبر اخر سایت

◄ 10 علامت خطرناک در سگ ها
◄ قارچی معده در پرندگان
◄ کم خونی در ماهی ها
◄ پولیوما ویروس در پرندگان
◄ نیوکاسل در پرندگان
◄ علل و درمان کمبود کلسیم در پرندگان
◄ بیماری های چشم در پرندگان خانگی
◄ کم خونی فقر آهن در گربه ها
◄ راهنمای کلی برای نگهداری از گربه
◄ جوش در سگ ها
◄ مسمومیت با ایبوپروفن در سگ ها
◄ هیپرپلازی و پرولاپس واژن در سگ ها
◄ التهاب لثه در سگ ها
◄ درمان خون در ادرار سگ
◄ هیپرگلیسمی در سگ ها
◄ انفارکتوس میوکارد در سگ ها
◄ کم خونی در سگ ها (متهموگلوبینمی)
◄ درمان آنافیلاکسی در سگ ها
◄ مسمومیت با آرسنیک در سگ ها
◄ پروستات در سگ ها از علائم تا روش های درمان آن
◄ پلی سیتمی ورا
◄ تشخیص و درمان ناشنوایی در سگ ها
◄ از بین بردن کک بدن سگ و گربه به روش های طبیعی و خانگی
◄ بیماری لایم در سگ ها ؛
◄ مسمومیت با ایبوپروفن در گربه ها از علل تا روش های درمان
◄ تشخیص و درمان ناباروری در سگ های ماده
◄ آب مروارید در سگ ها
◄ ناباروری در سگ های نر
◄ سرطان لنفوسیتی مزمن در سگ ها
◄ چند راه طبیعی برای درمان اسهال در سگ ها
بعدی 1 قبلی