پت شاپ پرشین پت
Follow Us
facebook twitter blog google

خبر های روز حیوانات خانگی

 • 10 علامت خطرناک در سگ ها ◄ 10 علامت خطرناک در سگ ها
    هنگامی که سگی را به‌عنوان عضوی از خانواده خود می‌پذیرید، باید برای سلامت، آسایش و امنیت او تمام تلاش خود را بکنید. علاوه بر واکسیناسیون و معاینات دوره‌ای موارد دیگری نیز هستند که باید به آنها توجه کنید. پیش ازینکه سگ بسیار بیمار شده و حال وخیمی پیدا کند، باید باتوجه به نشانه‌هایی که از خود بروز می‌دهد متوجه مشکل شده و به دامپزشک مراجعه کنید. به این 10 علامت هشداردهنده توجه کنید و با دیدن آنها با دامپزشک مشورت نمایید:
 • استرس در سگ ها را کمتر کنید ◄ استرس در سگ ها را کمتر کنید
    درست همانطور که انسان ها از استرس رنج می برند، حیوانات خانگی نیز ممکن است با این عارضه دست به گریبان باشند. سیستم عصبی حیوان خانگی شما مستعد تنزل زیست محیطی و ارتباطی است، درست مثل شما. در واقع، وقوع استرس در سگ شایع تر از آن چیزی است که ممکن است تصور کنید. حتی بدتر از آن، استرس می تواند سلامت سگ را به خطر بیاندازد. سگ ها می توانند به دلایلی از جمله موارد زیر احساس استرس داشته باشند:
 • آمبیازیس در سگ ها ◄ آمبیازیس در سگ ها
    آمبیازیس در سگ ها ؛ نشانه ها، علل، روش های تشخیص و روش های درمان آمبیازیس عفونت انگلی است که توسط یک ارگانیزم سلولی شناخته شده به نام آمیب ایجاد می شود. این عفونت می تواند بر روی بدن انسان ها، سگ ها و گربه ها تاثیر بگذارد. این بیماری بیشتر در مناطق گرمسیری دیده می شود و در آمریکای شمالی بیشتر شیوع دارد. در ادامه این مطلب مجله پیام سلامت بیشتر در مورد نشانه ها، علل، روش های تشخیص و روش های درمان آمبیازیس در سگ ها صحبت می کنیم.
 • مقابله و درمان خارش پوست سگ ◄ مقابله و درمان خارش پوست سگ
    اگر سگ تان خارش پوستی دارد، این نشانه خوبی نیست. در واقع، خارش پوست، یکی از دلایلی است که موجب می شود صاحبان حیوانات خانگی آن ها را نزد دامپزشک ببرند. به عقیده عموم مردم، خارش دائمی پوست سگ نشانه از وجود کک در بدن حیوان است. اما علل دیگری برای این خارش وجود دارد. در ادامه این مطلب مجله پیام سلامت در مورد روش های خانگی برای مقابله و درمان خارش پوست سگ صحبت می کنیم.
 • 10 حسی که سگ ها می فهمند ◄ 10 حسی که سگ ها می فهمند
    احساس سگ ها درباره انسان چیست؟ آنها چه چیزهایی را از رفتار شما احساس می کنند. شاید برایتان جالب باشد بدانید که سگ ها موارد بسیاری، از احوالات شما را حس می کنند. اگر از دوست داران حیوانات خانگی هستید؛ این مطلب جالب پیام سلامت را از دست ندهید.
 • ده علامت شایع بیمار شدن سگ ها ◄ ده علامت شایع بیمار شدن سگ ها
    بیمار شدن سگ ها، درست مثل انسان ها، بخشی از واقعیت زندگی است. دیدن یک سگ بیمار برای دوستداران حیوانات و صاحب سگ آزاردهنده و دلخراش است. در این مطلب پیام سلامت به بازگویی ده نشانه بیمار شدن سگ ها اشاره می کنیم.
 • خواص سرکه سیب برای سگ ها ◄ خواص سرکه سیب برای سگ ها
    خواص سرکه سیب برای سگ ها و حل مشکلات مختلف این حیوان در طول دهه گذشته، محصولی که توانسته است جایگاه ویژه ای بین اقشار مختلف جامعه پیدا کند سرکه سیب است. این نوع سرکه خواص بیشماری برای بدن دارد. البته خواص سرکه سیب فقط مخصوص انسان نیست. حتی سگ ها نیز می توانند از خواص این ماده شگفت انگیز بهره مند شوند. در ادامه این مطلب مجله پیام سلامت در مورد خواص سرکه سیب برای سگ ها و حل مشکلات مختلف این حیوان صحبت می کنیم.
 • التهاب چشم در سگ ها ◄ التهاب چشم در سگ ها
    ؛ نشانه ها، علل و روش های درمان وجود التهاب در چشم حیوانات خانگی مانند سگ ها، باعث قرمزی چشم می شود. این التهاب ممکن است به علل مختلفی، از جمله خونریزی بیش از حد در پلک ها یا پارگی عروق خونی در چشم رخ دهد. این اتفاق زمانی می افتد که عروق در واکنش به عوامل خارجی یا داخلی دچار التهاب یا تجمع خون می شوند. در ادامه این مقاله مجله پیام سلامت می خواهیم در مورد علل، نشانه ها و روش های درمان التهاب چشم در سگ ها صحبت کنیم. شرایطی که در این مقاله پزشکی توصیف می شود، می تواند هم بر روی سگ ها و هم بر روی گربه ها تاثیر بگذارد.
 • پنوموتوراکس در سگ ها ◄ پنوموتوراکس در سگ ها
    پنوموتوراکس در سگ ها ؛ نشانه ها، علل و روش های درمان پنوموتوراکس واژه پزشکی برای توصیف انباشت هوا در فضایی پلور (ناحیه بین دیواره قفسه سینه و ریه) است. این بیماری به ۴ دسته تروماتیک، خود به خودی، بسته و یا باز تقسیم می شود. هم سگ ها و هم گربه ها حساس به پنوموتوراکس هستند. اعتقاد بر این است که سگ های بزرگ و کثیف مانند سگ های هندی، بیشتر به پنوموتوراکس خود به خودی حساس هستند. در ادامه این مطلب مجله پیام سلامت در مورد علائم، علل و روش های درمان پنوموتوراکس در سگ ها صحبت می کنیم.
 • کمپیلوباکتریوز در سگ ها ◄ کمپیلوباکتریوز در سگ ها
    اگر اهل نگهداری از حیوانات خانگی هستید و سگ در خانه نگه می دارید، حتما ادامه این مطلب مجله پیام سلامت را با موضوع معرفی نشانه ها، علل و درمان عفونت باکتریایی کمپیلوباکتریوز در سگ ها بخوانید. کمپیلوباکتریوز عفونت باکتریایی شایع در توله سگ های جوان تر از شش ماه است. باکتری که باعث بیماری می شود حتی در روده (دستگاه گوارش) سگ های سالم و دیگر پستانداران نیز یافت می شود. حدود ۴۹ درصد از سگ ها، کمپیلوباکتریوز را در بدن دارند و حمل می کنند. این حیوانات قادرند که بیماری را از طریق مدفوع خود، در معرض تماس با دیگر حیوانات قرار داده و آن ها را آلوده کنند.
 • imha در سگ ها ◄ imha در سگ ها
    کم خونی مرتبط با سیستم ایمنی بدن در سگ ها از علائم تا روش های درمان سیستم ایمنی بدن یک سگ، از مجموعه سلول های اختصاصی، پروتئین، بافت ها و اندام ها تشکیل شده که همه آنها یک سیستم دفاعی جامع علیه انواع عفونت ها، از جمله عفونت های باکتریایی، قارچی، انگلی و ویروسی هستند. آنتی بادی ها پروتئین هایی هستند که توسط سلول های خاصی در سیستم ایمنی ترشح می شوند. این مواد به مواد خارجی که به عنوان آنتی ژن شناخته می شوند، متصل شده و آن ها را دفع می کنند. در ادامه این مطلب مجله پیام سلامت می خواهیم در مورد کم خونی مرتبط با سیستم ایمنی بدن در سگ ها صحبت کنیم.
 • مسمومیت در سگ ها ◄ مسمومیت در سگ ها
    مسمومیت با شکلات در سگ ها ؛ علائم، روش ها تشخیص و روش های درمان سگ ها برای خوردن چیزهایی که برایشان مضر است گاها حریص هستند. این قانون به خصوص در مورد توله سگ ها صادق است. همچنین، سگ ها حس بوی خوبی دارند، و برایشان پیدا کردن چیزهایی که پنهان می کنید مثل شکلات، مانند آب خوردن است. اما شکلات می تواند یک ترکیب خطرناک با قابلیت ایجاد مسمومیت باشد. در ادامه این مطلب مجله پیام سلامت در مورد علائم، روش ها تشخیص و روش های درمان مسمومیت با شکلات در سگ ها صحبت می کنیم.
 • ماسک هایی برای سگ ها با طرح تک شاخ ◄ ماسک هایی برای سگ ها با طرح تک شاخ
   
 • حیوانات ساخته روزنامه ◄ حیوانات ساخته روزنامه
   
 • هاپو هایی با طرح بسیار بامزه رباتیک ◄ هاپو هایی با طرح بسیار بامزه رباتیک
   
 • ماسک های کله گنده با طرح گربه ◄ ماسک های کله گنده با طرح گربه
   
 • باورتون میشه این ها نان باشه شبیه پاگ ◄ باورتون میشه این ها نان باشه شبیه پاگ
   
 • حیوانات با طرحی بعد از مهمانی شبانه ◄ حیوانات با طرحی بعد از مهمانی شبانه
    تهوع صبح حیوانات بعد از شب
12345678910بعدیآخرین
(1 - 18) / 29022    |     صفحه 1 از 1613
RSS

GetPagedList: 0,440,,False,False,False,CreationDate,0,18

معرفي نژاد گربه


اخبار ومقالات - گالری

 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
12بعدیآخرین
(1 - 10) / 17    |     صفحه 1 از 2

مقالات مشابه

نمایش متن مقالات

فروشگاه پت شاپ

جزییات جنایت هولناك خیابان ابوذر

 

جزییات جنایت هولناك خیابان ابوذر
با توجه به اظهارات رضا، بلافاصله هماهنگی‌های لازم با پلیس آگاهی شهرستان آمل انجام و در كمتر از چند ساعت مشخص می‌شود كه ادعای رضا در خصوص زورگیری توسط وی دروغ بوده و پرونده‌ای در این خصوص در هیچ یك از مراكز انتظامی شهرستان آمل گزارش و ثبت نشده است.رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ جزییات قتل هولناك اعضای یك خانواده واقع در خیابان ابوذر و اعترافات عامل جنایت را تشریح كرد.
 
به گزارش پلیس آگاهی تهران، سرهنگ عباسعلی محمدیان در خصوص جزییات این حادثه گفت: در ساعت 3 بعدازظهر ششم دی ماه سال جاری از طریق مركز فوریت‌های پلیسی 110 خبر كشف یك جسد در 20 متری ابوذر ـ 8 متری رضایی به مأموران كلانتری 161 ابوذر اعلام شد.
 
با حضور مأموران كلانتری و بررسیهای اولیه مشخص شد فردی به هویت "حسین. ر" ( 35 ساله ) با ضربات متعدد چاقو كشته شده و جسد وی نیز در داخل كمد دیواری محل سكونتش كشف شده است.
 
با اعلام خبر به پلیس آگاهی و دادسرای امور جنایی، بلافاصله تیم بررسی صحنه جرم اداره دهم پلیس آگاهی به همراه عوامل تشخیص هویت، پزشكی قانونی و قاضی كشیك دادسرای جنایی تهران در محل ارتكاب جنایت حاضر شدند.
 
با توجه به شواهد و دلایل بدست آمده در خصوص ارتكاب جنایت، پرونده مقدماتی با موضوع قتل عمد تشكیل و به دستور بازپرس شعبه اول دادسرای امور جنایی تهران، پرونده در اختیار كارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت.
 
نحوه كشف اجساد
 
با انجام تحقیقات از برادر مقتول، وی در اظهارات خود به كارآگاهان گفت: از دو روز پیش، از برادرم و همچنین فرزند و همسرش هیچ اطلاعی نداشتیم تا این‌كه امروز زمانی‌كه به درب خانه آنها مراجعه كردم، همسایگان آنها اظهار داشتند كه یكشنبه شب یك بار صدای جیغ بلندی را از خانه برادرم شنیده اند و پس از آن نیز دیگر هیچ اطلاعی از برادر من و یا اعضای خانواده‌اش نداشته و از آن زمان هیچكدام‌شان را ندیده اند.
 
برادر مقتول در ادامه اظهارات خود به كارآگاهان گفت: با توجه به صحبت‌های همسایگان، با تخریب درب ورودی وارد خانه برادرم شده و زمانیكه وارد خانه شدم بوی بدی به مشام رسید ؛ به دنبال منشأ بوی داخل خانه بودم كه به سمت كمد دیواری رفته و زمانیكه درب كمد دیواری را باز كردم با جسد برادرم روبه‌رو شدم كه در داخل یك پتو پیچیده شده بود ؛ زمانیكه جنازه را از داخل كمد دیواری بیرون آوردم مشاهده كردم كه برادرم آغشته به خون است و با ضربات متعدد چاقو به قتل رسیده است.
 
با توجه به اظهارات برادر مقتول و همچنین اظهارات همسایگان در خصوص شنیده شدن صدای جیغ از داخل خانه مقتول و با توجه به وقوع چند روز از زمان وقوع جنایت ـ با توجه به اظهار نظر تیم پزشكی قانونی ـ و ناپدید شدن همسر و فرزند مقتول و احتمال وقوع جنایت‌های بیشتر، كارآگاهان اداره دهم با بازرسی دقیق از قسمت‌های مختلف خانه موفق به كشف جسد متعلق به همسر مقتول به هویت "شكوفه. ت" (35 ساله) و همچنین فرزند مقتول به هویت "مهدی. ر" (10 ساله) شدند كه اجساد آنها نیز در مابین رختخواب‌های داخل كمد دیواری كشف شد ؛ بررسی دو جسد كشف شده جدید نیز نشان داد كه همسر مقتول نیز همانند حسین. ر با ضربات متعدد چاقو به قتل رسیده و فرزند آنها ( مهدی ) نیز با یك ضربه چاقو به قتل رسیده است.
 
در ادامه و در بررسی محل جنایت، كارآگاهان با وارسی دقیق وسایل داخل خانه متوجه چند تخته فرشی شدند كه در داخل یكی از اتاق‌ها به صورت پیچیده شده قرار داشتند كه با باز كردن این تخته‌های فرش، كارآگاهان مشاهده كردند كه تمامی آنها آغشته به خون بوده و قاتل یا قاتلین پس از ارتكاب جنایت آنها را پیچیده و رد داخل یكی از اتاق‌ها قرار داده اند ؛ همچنین بنا بر اظهارات برادر مقتول، تا پیش از تخریب درب ورودی خانه توسط وی، در ورودی كاملا سالم بود كه این خود نشان از آن داشت كه قاتل یا قاتلین، آز آشنایان خانواده مقتول هستند.
 
شطرنج راز قتل را فاش كرد
 
در ادامه تحقیقات، كارآگاهان با انجام تحقیقات میدانی اطلاع پیدا كردند كه مقتول ( حسین ) در یكشنبه شب سوم دی ماه با مراجعه به یكی از همسایگان و عنوان این مطلب كه یكی از دوستانش برای میهمانی به خانه اش آمده و قصد دارند تا با یكدیگر شطرنج بازی كنند، از وی درخواست كرده تا تخته شطرنج خود را به مدت یك شب به وی امانت دهد كه همسایه مقتول نیز شطرنج خود را به وی امانت داده اما پس از آن دیگر هیچ اطلاعی از خبری و یا خانواده اش نمی‌شود.
 
شناسایی و دستگیری قاتل
 
با توجه به اطلاعات بدست آمده، بلافاصله با استفاده از اطلاعات بدست آمده از برادر مقتول و دیگر اقدامات پلیسی، كارآگاهان موفق به شناسایی یكی از دوستان رضا. ع ( 37 ساله ) شدند ؛ با شناسایی رضا به عنوان شخصی كه آخرین بار در هنگام خروج از منزل مقتول مشاهده شده بود، بلافاصله كارآگاهان اداره دهم ششم دیماه اقدام به دستگیری وی نموده و رضا را جهت انجام تحقیقات به محل جنایت منتقل می‌نمایند.
 
با دستیگری و انتقال رضا به محل جنایت و در حالیكه وی مدعی شده بود كه در سوم دی ماه برای انتقال بار به شهرستان آمل رفته، كارآگاهان به وجود آثار جراحت ناشی از بریدگی توسط جسم تیز بر روی دستان وی مشكوك شده بودند او مدعی می‌گردد كه در شهرستان آمل مورد زورگیری قرار گرفته و چند زورگیر با تهدید چاقو و ضمن مجروح نمودنش اقدام به سرقت وجوه نقد از وی كرده اند ؛ با توجه به اظهارات رضا، بلافاصله هماهنگی‌های لازم با پلیس آگاهی شهرستان آمل انجام و در كمتر از چند ساعت مشخص می‌شود كه ادعای رضا در خصوص زورگیری توسط وی دروغ بوده و پرونده‌ای در این خصوص در هیچ یك از مراكز انتظامی شهرستان آمل گزارش و ثبت نشده است.
 
با توجه به مشخص شدن كذب بودن صحبت‌های قبلی و ادامه اظهارات ضد و نقیض و همچنین عدم ارائه توضیحات قانع كننده در خصوص علت بریدگی‌های بر روی دستان، رضا به ناچار لب به اعتراف گشود و در كمتر از 24 ساعت از زمان كشف اجساد به ناچار لبه اعتراف گشود و به ارتكاب هر سه جنایت اعتراف كرد.
 
اعتراف به جنایت
 
رضا در اعترافات خود به كاراگاهان گفت: یكشنبه شب به بهانه میهمانی و در واقع با انگیزه تسویه اختلافات قبلی خود با حسین به خانه وی رفتم در حدود ساعت سه بامداد روز دوشنبه بود كه در حین بازی شطرنج مجددا صحبت بر سر اختلاف قبلی خود با حسین را آغاز كردم كه همین موضوع باعث شد تا با یكدیگر درگیر شویم كه ناگهان حسین با استفاده از چاقویی كه از آشپزخانه برداشته بود چند ضربه به دست من زد اما من توانستم چاقو را از او گرفته و چندین ضربه به او وارد نمایم؛ در همین زمان همسر حسین كه متوجه سر و صدای ما شده بود وارد اتاق شد و با دیدن جنازه همسرش، جیغ بلندی كشید كه بلافاصله برای ساكت كردنش چند ضربه چاقو به او زده و او را نیز به قتل رساندم. هنوز چند لحظه از كشته شدن حسین و همسرش نگذشته بود كه متوجه شدم فرزند 10 ساله (مهدی) آنها به خاطر صدای جیغ مادرش از خواب بیدار شده و شاهد كشته شدن مادرش توسط من بوده ؛ به همین علت و برای آنكه شاهدی باقی نگذارم او را نیز با یك ضربه چاقو به قتل رسانده و پس از قرار دادن هر سه جنازه در داخل كمد دیواری و در میان رختخواب ها، شبانه از خانه خارج شدم.
 
سرهنگ عباسعلی محمدیان، رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ، با اعلام این خبر گفت: با توجه به حساسیت موضوع و اهمیت كشف سریع این پرونده، از همان دقایق اولیه كشف سه جسد در یك محل تحقیقات تخصصی با حضور بازپرس محترم پرونده و تیم ویژه اداره دهم در دستور كار قرار گرفت كه با اقدامات سریع و همچنین همكاری همكاران ما در مجموعه پلیس آگاهی شهرستان آمل در خصوص بررسی سریع اظهارات متهم پرونده، این پرونده در كمترین زمان ممكن و در كمتر از 24 ساعت كشف شد و متهم پرونده لب به اعتراف كشود و به ارتكاب هر سه جنایت اعتراف كرد كه با دستور مقام محترم قضایی، قرار بازداشت موقت صادر و متهم جهت انجام تحقیقات تكمیلی در اختیار اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفته است.

نظرات کاربران
ثبت نظر
نام شما
ایمیل شما
نظر شما
ارسال به دوستان
نام شما
ایمیل شما
ایمیل گیرنده
توضیحات
کد امنیتی
کد CAPTCHA
کدی که در زیر نمایش داده شده است را وارد نمایید
:                شبکه های اجتماعی پرشین پت را دنبال کنید 

face.jpg (205×206)   tw.jpg (204×224)pin.jpg (204×224)

10 خبر اخر سایت

◄ 10 علامت خطرناک در سگ ها
◄ قارچی معده در پرندگان
◄ کم خونی در ماهی ها
◄ پولیوما ویروس در پرندگان
◄ نیوکاسل در پرندگان
◄ علل و درمان کمبود کلسیم در پرندگان
◄ بیماری های چشم در پرندگان خانگی
◄ کم خونی فقر آهن در گربه ها
◄ راهنمای کلی برای نگهداری از گربه
◄ جوش در سگ ها
◄ مسمومیت با ایبوپروفن در سگ ها
◄ هیپرپلازی و پرولاپس واژن در سگ ها
◄ التهاب لثه در سگ ها
◄ درمان خون در ادرار سگ
◄ هیپرگلیسمی در سگ ها
◄ انفارکتوس میوکارد در سگ ها
◄ کم خونی در سگ ها (متهموگلوبینمی)
◄ درمان آنافیلاکسی در سگ ها
◄ مسمومیت با آرسنیک در سگ ها
◄ پروستات در سگ ها از علائم تا روش های درمان آن
◄ پلی سیتمی ورا
◄ تشخیص و درمان ناشنوایی در سگ ها
◄ از بین بردن کک بدن سگ و گربه به روش های طبیعی و خانگی
◄ بیماری لایم در سگ ها ؛
◄ مسمومیت با ایبوپروفن در گربه ها از علل تا روش های درمان
◄ تشخیص و درمان ناباروری در سگ های ماده
◄ آب مروارید در سگ ها
◄ ناباروری در سگ های نر
◄ سرطان لنفوسیتی مزمن در سگ ها
◄ چند راه طبیعی برای درمان اسهال در سگ ها
بعدی 1 قبلی