پت شاپ پرشین پت
Follow Us
facebook twitter blog google

خبر های روز حیوانات خانگی

12345678910بعدیآخرین
(1 - 18) / 29010    |     صفحه 1 از 1612
RSS

GetPagedList: 0,440,,False,False,False,CreationDate,0,18

معرفي نژاد گربه


اخبار ومقالات - گالری

 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
12بعدیآخرین
(1 - 10) / 17    |     صفحه 1 از 2

نمایش متن مقالات

فروشگاه  پت شاپ

رییس جدید سازمان دامپزشکی منصوب شد

طی حکمی از سوی رییس جمهور، امروز دکتر سبحانعلی علوی به عنوان رییس جدید سازمان دامپزشکی منصوب شد. نزدیک به سه سال است که از برگزاری انتخابات سازمان نظام دامپزشکی می گذرد.

به گزارش دامپزشک، بهمن ماه سال 89 بود که انتخابات نظام دامپزشکی به عنوان بزرگترین تشکل غیر دولتی دامپزشکی کشور، در سکوتی رسانه ای برگزار شد. این انتخابات حاشیه های بسیاری را به همراه داشت. زیرا افراد انتخاب شده بوسیله اعضای این سازمان، بوسیله وزیر جهاد کشاورزی به رییس جمهور برای ابلاغ حکم مسئولیت، معرفی نشدند.

رییس جدید سازمان دامپزشکی منصوب شد

پس از برگزاری چهارمین دوره انتخابات سازمان نظام دامپزشکی، دکتر «محمد آقامیری»، «تابع بردبار» و «جمشید رزم یار» به عنوان افراد منتخب از سوی اعضای سازمان نظام دامپزشکی به وزیر جهاد کشاورزی معرفی شدند. اما این بارخلیلیانقصد داشت پستی را که سه سال پیش به محمد آقامیری یعنی همان مشاور اقتصادی احمدی نژاد پیشکش کرده بود، از وی پس بگیرد.
در سومین دور انتخابات سازمان نظام دامپزشکی، آقامیری که عضو انتصابی وزیر جهاد کشاورزی بود، به جای دکتر عباسعلی مطلبی (رییس فعلی موسسه تحقیقات شیلات ایران) که بیشترین آرا را از آن خود کرده بود، به عنوان رییس سازمان نظام دامپزشکی معرفی شده بود.
آقامیری که در تمام دوره تصدی ریاست خود بر سازمان نظام دامپزشکی، مهر انتصابی بودن را بر پیشانی داشت، در دوره چهارم برگزاری انتخابات تلاش کرد تا نظر اعضای سازمان نظام دامپزشکی را جلب کرده و همچنان پست ریاست سازمان نظام دامپزشکی را در اختیار داشته باشد. اما این بار کوزه گر در کوزه افتاد!
پس از امتناع وزیر جهاد کشاورزی از معرفی افراد منتخب در انتخابات نظام دامپزشکی، زمزمه هایی مبنی بر تلاش وزیر برای معرفی محمد حسین انصاری فرد مدیر کل سابق روابط عمومی وزارت جهاد کشاورزی برای پست ریاست سازمان نظام دامپزشکی بر سر زبان ها افتاد. اما این بار بسیاری از اعضای نظام دامپزشکی، ریاست یک عضو انتصابی دیگر بر سازمان نظام دامپزشکی به عنوان یک مجموعه غیر دولتی را بدعتی می دانستند که تکرار دوباره آن ادامه حیات این تشکل را با مشکل مواجه می کرد. مقاومت های زیادی در برابر خواست وزیر جهاد کشاورزی انجام شد. در نهایت محمد حسین انصاری فرد با پذیرش پست مدیر کلی روابط عمومی وزارت ورزش و جوانان به این شایعات خاتمه داد.
از سوی دیگر سید محمد آقامیری نیز به هیچ عنوان حاضر به ترک پست خود نبود. چرا که این بار با رای اعضا برای ریاست سازمان نظام دامپزشکی انتخاب شده بود. آقامیری که سه سال بدون ابلاغ حکم از سوی رییس جمهور بر مسند ریاست این سازمان تکیه زده بود، همواره حضور خود در این پست تا قبل از ابلاغ حکم رییس جدید از سوی رییس جمهور را قانونی می دانست. اگرچه انتقادات قانونی و آیین نامه ای به حضور وی در سمت ریاست سازمان نظام دامپزشکی وارد بود، اما آقامیری با این انتقادات همواره به شدید ترین شکل ممکن برخورد می کرد.
وی هیچ گاه نظر خود درباره دلیل تغییر رویکرد وزیر جهاد کشاورزی و کشمکش های ایجاد شده را به نمایندگان رسانه ها برای روشن شدن افکار عمومی و جامعه دامپزشکان ارایه نکرد.
براساسقانونسازماننظامدامپزشکیدرصورتیکهرئیسجمهورافرادمعرفیشدهرامناسباحراز پست ریاست سازمان نظام دامپزشکی تشخیصندهد،شورایمرکزیموظفاستدوبارهافراددیگریراظرفمدتدوهفته به وزیر برای اعلام نظر رییس جمهورمعرفیکند. از آنجا که خلیلیان مدعی شده بود رییس جمهور به صورت شفاهی این افراد را برای احراز پست ریاست نظام دامپزشکی نامناسب دانسته، اعضای شورای مرکزی این سازمان مجبور شدند سه فرد جدید را برای تصدی پست ریاست این سازمان به وزیر جهاد کشاورزی معرفی کنند.
بسیاری از دامپزشکان بر این باور بودند که آقامیری تا زمان خاتمه وزارت خلیلیان کشمکش ها بر سر احراز پست ریاست نظام دامپزشکی را به امید آنکه در دولت بعدی بتواند قانونا رییس بزرگترین تشکل دامپزشکی در کشور باشد، ادامه خواهد داد. اما سرانجام در روز پنجشنبه 25 اسفند 1390جلسه‌‌ایباحضور 8 عضوانتصابی، 2 نفرازمدیرانسازماندامپزشکیکشوربهاتفاق 2 عضوعلیالبدلدرسالنجلساتسازماننظام دامپزشکیکشوربرای تعیین تکلیف رییس این سازمان تشکیل شد. مذاکرات انجام شده در این جلسه منجر به معرفی «دکترعلوی» ( مدیرکلدامپزشکیاستانقزوین )،«دکترصفری» ( نمایندهانتصابیوزیرجهادکشاورزی) و«دکترواعظی»به عنوان سه کاندید جدید احراز پست ریاست نظام دامپزشکی به وزیر جهاد کشاورزی شد.
امروز نیز حکم ریاست دکتر سبحانعلی علوی به عنوان رییس جدید سازمان نظام دامپزشکی از سوی رییس جمهور به وی ابلاغ شد
نظرات کاربران
ثبت نظر
نام شما
ایمیل شما
نظر شما
ارسال به دوستان
نام شما
ایمیل شما
ایمیل گیرنده
توضیحات
کد امنیتی
کد CAPTCHA
کدی که در زیر نمایش داده شده است را وارد نمایید
:                شبکه های اجتماعی پرشین پت را دنبال کنید 

face.jpg (205×206)   tw.jpg (204×224)pin.jpg (204×224)

10 خبر اخر سایت

◄ ماسک هایی برای سگ ها با طرح تک شاخ
◄ حیوانات ساخته روزنامه
◄ هاپو هایی با طرح بسیار بامزه رباتیک
◄ ماسک های کله گنده با طرح گربه
◄ باورتون میشه این ها نان باشه شبیه پاگ
◄ حیوانات با طرحی بعد از مهمانی شبانه
◄ حیوانات با طرح جنگل
◄ حیوانات وقتی روی شال گردن میایند
◄ حیوانات ساخته شده با سیم
◄ دوست داری در این ظرف ها غذا بخوری
◄ بادکنک هایی با طرح حیوانات
◄ طرحی جالب برای میز حلوی صندلی
◄ حیوانات شیشه ای
◄ حیوانات مد رو ز
◄ جای کیسه ای با طرح حیوانات
◄ اگر حیوانات یوگار کار میشدند
◄ ترکیب حیوانات و میوه ها
◄ طرح ها کلدان با ایده از حیوانات
◄ حیواناتی با براده های چوب
◄ Animal X-Rays
◄ حیوانات ساخته شده با گل
◄ سلفی حیوانات
◄ ماسک هایی با طرح حیواتات
◄ انگشتر با طرح حیوانات
◄ حیوانات در لباس انسان ها
◄ اگر گربه ها در قالب هنر بودند
◄ حمایت از حیوانات در قالب تبلیغات
◄ ایده های خلاف با موضوعیت حیوانات 2
◄ باغ وحش شب ها باز است
◄ ایده های خلاق برای تبلیغات با موضوع حیوانات
بعدی 1 قبلی