پت شاپ پرشین پت
Follow Us
facebook twitter blog google

خبر های روز حیوانات خانگی

 • باورت میشه این ها با گچ باشه ◄ باورت میشه این ها با گچ باشه
    طرح هایی با نقاشی خیابانی با گچ
 • درخت گربه در منزل ◄ درخت گربه در منزل
    این درخت گربه بسیار جالب در خانه میباشد و این طرح خوشگل برای گربه دار ها خیلی میتونه جذاب باشه
 • کیف طرح فیل ◄ کیف طرح فیل
    کیف های دستی ناز ساخته شده از چرم که شبیه فیلهای مینیاتوری طراحی شده اند. کیسه هایی به شکل فیل با رنگ های مختلف که توسط LittleWingArtBoho ساخته شده است.
 • تخم مرغ نگه داری به شگل حیوانات ◄ تخم مرغ نگه داری به شگل حیوانات
    طبیعت از دارندگان تخم مرغ الهام گرفته شده است که به گونه ای شبیه پرندگان ، گربه ها و حیوانات وحشی طراحی شده اند. فنجان های تخم مرغ سرامیکی ساخته دست هانا ترنر تخم مرغ های آب پز را نگه داشته و چیز خاصی را به میز صبحانه خود اضافه می کنند.
 • تخم مرغ جدا کن با طرح ماهی ◄ تخم مرغ جدا کن با طرح ماهی
    ابزار آشپزخانه نوآورانه ای که شبیه ماهی قرمز طراحی شده به شما کمک می کند تا زرده تخم مرغ را از سفیده جدا کنید. بدن ماهی را فشار دهید و زرده تخم مرغ به دهان مکیده می شود.
 • این یک جا تخم مرغی حذاب مدل پنگوئن ◄ این یک جا تخم مرغی حذاب مدل پنگوئن
    نگهدارنده تخم مرغ خلاق طراحی شده به نظر می رسد مانند یک پنگوئن امپراطور باشه
 • طرحی برای حمل تحم مرع ◄ طرحی برای حمل تحم مرع
    همیشه میگند با یک دست نمیشه خیلی چند تا هندوانه برداشت ولی این بار دامنی با طرح حمل تخم مرع براتون قرار دادیم نگاه کنید پیش بند ابتکاری دارای جیب های بزرگ تخم مرغ است که برای نگهداری تخم مرغ طراحی شده است.
 • طرحی برای دارندگان گربه ها ◄ طرحی برای دارندگان گربه ها
    دیدین گربه ها هر زمان کار داری میشینند جلو میز و نمیزارن کار کنی و همین مشکل ایجاد میکنه که نتونی کار کنی کلا گربه ها فضول هستند الا این میز خوراک شماست که گربه دارید
 • لباس طرح کروکودیل ◄ لباس طرح کروکودیل
    این یک طرج بسیار زیبا همه دوستداران خزندگان
 • لباس هایی با طرج حیوانات ◄ لباس هایی با طرج حیوانات
    هنر مند باشی عاشق حیوانات هم باشی دیگه همین میشه رو رخت پهن کردن هم عکس حیونات میبینی
 • فرش تام جری ◄ فرش تام جری
    تام جری یادتونه این تام بیچاره همیشه صاف میشد اینجا هم فرش تامی هست تا ایده های کودکی ما به واقعیت تبدیل شه
 • طرح های سه بعدی از حیوانات ◄ طرح های سه بعدی از حیوانات
    طراحی وقتی ازش حرف میزنیم یعنی این باقیش سوسول بازیه
 • طرحی برای کربه دوست ها ◄ طرحی برای کربه دوست ها
    طرحی بسیار زیبا از ظرف گربه ها که برای دوستداران گربه میتونه هیجان انگیز باشه
 • نان هایی با طرح حیوانات ◄ نان هایی با طرح حیوانات
    این ایده خوبی هست که بچه هایی که غذا نمیخورند رو سر اشتها بیارید ولی واقعا این همه هنر برای خوردن بچه ها !! خدایش سخته
 • کوسن هایی با گربه ها ◄ کوسن هایی با گربه ها
    این طرح های برای گربه دوستان هست که بتوانند دز گنار عشق به گربه ها همه چیز زندگی شون هم گربه ای باشه
 • شیری برای گربه ها ◄ شیری برای گربه ها
    اخیرا در روسیه شیر های مدت دار را با طرحی بسیار جذاب برای گربه دوستان تهیه کردن که عکس ها را در زیر قرار میدم
 • طرحی فوق العاده برای گربه ها ◄ طرحی فوق العاده برای گربه ها
    این جای خواب بسیار جذاب برای شما در واقع میتواند برای گربه شما هم جذاب باشه چرا چون خودش تونل بازی گربه ها هم هست
 • کیف حمل ای بار به شکل وال ◄ کیف حمل ای بار به شکل وال
    چند تا پست قبل کیف های به شکل فیل گذاشتم حالا اینجا طرح نهنگ هم پیدا کردم
12345678910بعدیآخرین
(1 - 18) / 29045    |     صفحه 1 از 1614
RSS

GetPagedList: 0,440,,False,False,False,CreationDate,0,18

معرفي نژاد گربه


اخبار ومقالات - گالری

 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
12بعدیآخرین
(1 - 10) / 17    |     صفحه 1 از 2

نمایش متن مقالات

فروشگاه پت شاپ

دستگیری عاملان هتک حرمت سریالی به زنان

 دستگیری عاملان هتک حرمت سریالی به زنان
وی افزود: ماندانا به خاطر تفکرات مجرمانه مشترکی که با همسرش داشت با او همدستی می‌کرد و در این زمینه هیچ اجباری وجود نداشته است. هر دو متهم پس از اقرار به جرم خود با قرار قانونی روانه زندان شدند و تحقیقات درباره شناسایی دیگر شاکیان احتمالی ادامه دارد.

زوج جوانی که پس از فریب دختران و زنان، آن‌ها را به باغ‌های اطراف شهرستان جوانرود کشانده و مورد سرقت و تجاوز قرار می‌دادند پس از دستگیری به ربودن بیش از ۱۰ زن اعتراف کردند.

 ۱۵ فروردین امسال دختر جوانی با مراجعه به پلیس آگاهی استان مازندران راز جنایت‌های سیاه زوج شیطان صفت را فاش کرد. او در شکایت خود به ماموران گفت: چند روز قبل با دختر جوانی در جوانرود آشنا شدم. او با حرف‌هایش توانست اعتماد مرا به خودش جلب کند. زن جوان وقتی متوجه شد که من مجرد هستم گفت که برادر پولداری دارد که به دنبال دختری برای ازدواج با او است. زن جوان که خودش را سارا معرفی کرده بود، مدعی شد که من همه معیارهای مورد نظر برادرش را دارم و اگر موافق باشم برای آشنایی بیشتر با او قرار بگذارم. من هم قبول کردم. امروز سارا و برادرش با یک‌دستگاه پژو سبز رنگ به دنبال من آمدند و سه نفری به جنگل‌های جوانرود رفتیم. در آنجا سارا در ماشین نشست. من و برادرش هم برای صحبت در جنگل قدم زدیم. در محل خلوت ناگهان مرد جوان به طرفم حمله ور شد و با تهدید و به زور مرا مورد آزار و اذیت قرار داد. او سپس پول و طلا‌هایم را سرقت کرد و من را در آن وضع‌‌ رها کرد و گریخت. در حالی که ماموران در حال ثبت شکایت دختر جوان بودند دختر دیگری به ماموران مراجعه کرد و گفت: امروز زن و مردی مرا به بهانه خواستگاری در باغی در جوانرود مورد آزار و اذیت قرار داده و پس از سرقت پول و طلا‌هایم از محل گریختند. طرح دو شکایت مشابه در یک روز باعث شد کارآگاهان پلیس آگاهی تجسس گسترده‌ای را برای دستگیری زوج تبهکار آغاز کردند. چهره نگاری از متهمان نشان داد هر دو مورد زورگیری و آزار و اذیت از سوی زن و مرد جوانی انجام شده است. کارآگاهان پلیس آگاهی پس از ردیابی سرنخ‌های پرونده موفق شدند مشخصات متهمان را شناسایی کنند بررسی‌های پلیسی نشان داد، زن و مرد تبهکار با هم زن و شوهر بوده و ساکن بلوار کشاورز در شهر ساری هستند. بلافاصله مخفیگاه متهمان به نام‌های «سعید» و «ماندانا» تحت نظر قرار گرفت و کارآگاهان پس از اطمینان از حضور متهمان در خانه وارد عمل شده و آن‌ها را دستگیر کردند.

تفکر مجرمانه زوج تبهکار

سرهنگ عظیمی، رئیس پلیس آگاهی استان مازندران در این باره به «قانون» گفت: در بازرسی از خانه متهمان ۴۰ گرم از طلاهای سرقت شده از دو دختر جوان کشف شد. متهمان در ابتدا منکر هرگونه جرمی شده اما در ادامه لب به اعتراف گشوده و مدعی شدند که در ابتدا ماندانا به بهانه خواستگاری دختران جوان را فریب داده و به بهانه آشنایی با برادرش، دختران را به باغ‌های اطراف جوانرود کشانده و موردآزار و اذیت و سرقت قرار می‌دادند. وی افزود: ماندانا به خاطر تفکرات مجرمانه مشترکی که با همسرش داشت با او همدستی می‌کرد و در این زمینه هیچ اجباری وجود نداشته است. هر دو متهم پس از اقرار به جرم خود با قرار قانونی روانه زندان شدند و تحقیقات درباره شناسایی دیگر شاکیان احتمالی ادامه دارد.

آزار و اذیت بیش از ۱۰ زن

ملاکریمی، دادستان عمومی و انقلاب جوانرود که از‌‌ همان ابتدا این پرونده را به صورت ویژه رسیدگی کرده است نیز گفت: زوج تبهکار در یکی از اقدامات مجرمانه خود زنی را همراه فرزندش و به عنوان مسافر سوار خودروی خود کرده و پس از کشاندن به باغی در اطراف جوانرود او را مورد آزار و اذیت قرار دادند. متهم معروف به سعید - ط ۲۷ ساله با همکاری همسرش معروف به ماندانا - ک ۲۵ ساله با فریب زنان و دختران به عنوان مسافر و انتقال آنان با ماشین پژو آر دی سبز رنگ به داخل باغی در کوی رسول آباد میاندرود و پس از سرقت طلا و جواهرات و وجه نقد اقدام به تجاوز می‌کرد. وی انگیزه اصلی متهمان را بیکاری عنوان کرد و خاطر نشان کرد: در بازجویی اولیه، متهمان انگیزه اصلی‌شان از این کار زشت و شنیع را بیکاری عنوان کردند. دادستان شهرستان میاندرود در تشریح این حادثه یاد آور شد، متهمان بعد از عمل شنیع تجاوز، زنان و دختران را عریان در باغ‌‌ رها می‌کردند و شاکیان با از دست دادن طلا و جواهرات و پول نقد عریان محل حادثه را ترک می‌کردند. در محل حادثه نیز تعدادی کیف و کفش و لباس زنانه پیدا شد که گویای صحت موضوع است.

وی خاطر نشان کرد: با بررسی‌های اولیه تعداد افرادی که مورد تجاوز قرار گرفته‌اند تا به حال بالغ بر ۱۰ نفر هستند و تحقیقات همچنان ادامه دارد.

نظرات کاربران
ثبت نظر
نام شما
ایمیل شما
نظر شما
ارسال به دوستان
نام شما
ایمیل شما
ایمیل گیرنده
توضیحات
کد امنیتی
کد CAPTCHA
کدی که در زیر نمایش داده شده است را وارد نمایید
:                شبکه های اجتماعی پرشین پت را دنبال کنید 

face.jpg (205×206)   tw.jpg (204×224)pin.jpg (204×224)