پت شاپ پرشین پت
Follow Us
facebook twitter blog google

خبر های روز حیوانات خانگی

 • کیف طرح فیل ◄ کیف طرح فیل
    کیف های دستی ناز ساخته شده از چرم که شبیه فیلهای مینیاتوری طراحی شده اند. کیسه هایی به شکل فیل با رنگ های مختلف که توسط LittleWingArtBoho ساخته شده است.
 • تخم مرغ نگه داری به شگل حیوانات ◄ تخم مرغ نگه داری به شگل حیوانات
    طبیعت از دارندگان تخم مرغ الهام گرفته شده است که به گونه ای شبیه پرندگان ، گربه ها و حیوانات وحشی طراحی شده اند. فنجان های تخم مرغ سرامیکی ساخته دست هانا ترنر تخم مرغ های آب پز را نگه داشته و چیز خاصی را به میز صبحانه خود اضافه می کنند.
 • تخم مرغ جدا کن با طرح ماهی ◄ تخم مرغ جدا کن با طرح ماهی
    ابزار آشپزخانه نوآورانه ای که شبیه ماهی قرمز طراحی شده به شما کمک می کند تا زرده تخم مرغ را از سفیده جدا کنید. بدن ماهی را فشار دهید و زرده تخم مرغ به دهان مکیده می شود.
 • این یک جا تخم مرغی حذاب مدل پنگوئن ◄ این یک جا تخم مرغی حذاب مدل پنگوئن
    نگهدارنده تخم مرغ خلاق طراحی شده به نظر می رسد مانند یک پنگوئن امپراطور باشه
 • طرحی برای حمل تحم مرع ◄ طرحی برای حمل تحم مرع
    همیشه میگند با یک دست نمیشه خیلی چند تا هندوانه برداشت ولی این بار دامنی با طرح حمل تخم مرع براتون قرار دادیم نگاه کنید پیش بند ابتکاری دارای جیب های بزرگ تخم مرغ است که برای نگهداری تخم مرغ طراحی شده است.
 • طرحی برای دارندگان گربه ها ◄ طرحی برای دارندگان گربه ها
    دیدین گربه ها هر زمان کار داری میشینند جلو میز و نمیزارن کار کنی و همین مشکل ایجاد میکنه که نتونی کار کنی کلا گربه ها فضول هستند الا این میز خوراک شماست که گربه دارید
 • لباس طرح کروکودیل ◄ لباس طرح کروکودیل
    این یک طرج بسیار زیبا همه دوستداران خزندگان
 • لباس هایی با طرج حیوانات ◄ لباس هایی با طرج حیوانات
    هنر مند باشی عاشق حیوانات هم باشی دیگه همین میشه رو رخت پهن کردن هم عکس حیونات میبینی
 • فرش تام جری ◄ فرش تام جری
    تام جری یادتونه این تام بیچاره همیشه صاف میشد اینجا هم فرش تامی هست تا ایده های کودکی ما به واقعیت تبدیل شه
 • طرح های سه بعدی از حیوانات ◄ طرح های سه بعدی از حیوانات
    طراحی وقتی ازش حرف میزنیم یعنی این باقیش سوسول بازیه
 • طرحی برای کربه دوست ها ◄ طرحی برای کربه دوست ها
    طرحی بسیار زیبا از ظرف گربه ها که برای دوستداران گربه میتونه هیجان انگیز باشه
 • نان هایی با طرح حیوانات ◄ نان هایی با طرح حیوانات
    این ایده خوبی هست که بچه هایی که غذا نمیخورند رو سر اشتها بیارید ولی واقعا این همه هنر برای خوردن بچه ها !! خدایش سخته
 • کوسن هایی با گربه ها ◄ کوسن هایی با گربه ها
    این طرح های برای گربه دوستان هست که بتوانند دز گنار عشق به گربه ها همه چیز زندگی شون هم گربه ای باشه
 • شیری برای گربه ها ◄ شیری برای گربه ها
    اخیرا در روسیه شیر های مدت دار را با طرحی بسیار جذاب برای گربه دوستان تهیه کردن که عکس ها را در زیر قرار میدم
 • طرحی فوق العاده برای گربه ها ◄ طرحی فوق العاده برای گربه ها
    این جای خواب بسیار جذاب برای شما در واقع میتواند برای گربه شما هم جذاب باشه چرا چون خودش تونل بازی گربه ها هم هست
 • کیف حمل ای بار به شکل وال ◄ کیف حمل ای بار به شکل وال
    چند تا پست قبل کیف های به شکل فیل گذاشتم حالا اینجا طرح نهنگ هم پیدا کردم
 • گیلاس های به شگل پرندگان ◄ گیلاس های به شگل پرندگان
    این شربت خوری ها میتواند طرجی بسیار جذاب برای پرنده دوستان باشه
 • فشن از نوع فیلی ◄ فشن از نوع فیلی
    این کیف ها با طرح فیل درست شده که بسیار جذاب ار کار درامده است
12345678910بعدیآخرین
(1 - 18) / 29043    |     صفحه 1 از 1614
RSS

GetPagedList: 0,440,,False,False,False,CreationDate,0,18

معرفي نژاد گربه


اخبار ومقالات - گالری

 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
12بعدیآخرین
(1 - 10) / 17    |     صفحه 1 از 2

مقالات مشابه

نمایش متن مقالات

فروشگاه پت شاپ

معروف ترین بازیکنانی که شايسته بازی خداحافظی بودند اما

معروف ترین بازیکنانی که شايسته بازی خداحافظی بودند اما
روز یكشنبه مهدی مهدوی‌كیا با خاطره‌ای تلخ از شكست پرسپولیس مقابل سپاهان در فینال جام حذفی و بدون این‌كه دوستانش و بزرگان پرسپولیس در كنارش باشند، به صورت غریبانه...

روز یكشنبه مهدی مهدوی‌كیا با خاطره‌ای تلخ از شكست پرسپولیس مقابل سپاهان در فینال جام حذفی و بدون این‌كه دوستانش و بزرگان پرسپولیس در كنارش باشند، به صورت غریبانه، چهارگوشه زمین چمن ورزشگاه آزادی را بوسید و پس از آن هم علی كریمی دیگر كاپیتان پرسپولیس، به صورت ناگهانی اعلام كرد كه دیگر فوتبال بازی نمی‌كند تا سرخپوشان دو اسطوره بزرگ تاریخ باشگاه خود را در یك روز،‌ بازنشسته ببینند!
اما شاید اگر از خیلی از اهالی و دوستداران فوتبال، در مورد بازی خداحافظی یك بازیكن فوتبال در ایران بپرسند، همه به یاد بازی خداحافظی فرشاد پیوس در داربی 20 تیرماه 76 برابر استقلال بیفتند. بازیكنی كه پیراهن شماره 17 خود را پس از خروج از میدان، تحویل مهدی مهدوی‌كیا داد و با گذشت زمانی حدود 16 سال، نوبت به خود این بازیكن رسید كه خداحافظی‌اش از دنیای فوتبال را اعلام كند. هرچند تفاوت بازی خداحافظی پیوس با مهدوی‌كیا از زمین تا آسمان است!

مهدوی‌كیا جزو آخرین نسل بازیكنان 98 به‌شمار می‌رود كه از دنیای فوتبال كناره‌گیری كرده و بازیكنانی مانند فرهاد مجیدی، سهراب بختیاری‌زاده و رسول خطیبی هم آخرین روزهای دوران بازیگری خود را سپری می‌كنند. در میان بازیكنان نسل گذشته فوتبال ایران، بعد از خداحافظی فرشاد پیوس، خداحافظی احمدرضا عابدزاده جذاب‌تر از بقیه است. عقاب آسیا كه سال 80 و به واسطه بیماری ناگهانی كه برایش به‌وجود آمده بود، با قفس توری خداحافظی كرده بود. در سال 84 و در بازی دوستانه پرسپولیس و بایرن‌مونیخ و در میان همراهی اولیوركانف دستكش‌هایش را آویزان كرد تا روزی خاطره‌انگیز برای دروازه‌بان بزرگ تاریخ فوتبال ایران و دوستدارانش رقم بخورد. پیش از احمدرضا و در سال 78، نادر محمدخانی كاپیتان سابق تیم ملی، در بازی دوستانه ایران و تیم منتخب آسیا، از تیم ملی خداحافظی كرد كه البته با توجه به این‌كه مراسم تقدیر از او در بین دو نیمه برگزار شد، چندان جالب توجه از آب درنیامد!

خداحافظی دیگر چند سال اخیر هم، برگزاری بازی خداحافظی از تیم ملی برای محمود فكری در سال 86 و در بازی ایران و كره‌جنوبی بود كه به واسطه حضور امیر قلعه‌نویی در راس كادر فنی تیم ملی و با وجود تعداد بازی كم ملی فكری، انجام شد. البته استارت این بازی‌های خداحافظی در سال 72 و در بازی بین قاره‌ای ایران و الجزایر زده شد كه سیدمحمد پنجعلی در آن با فوتبال خداحافظی كرد. آخرین نمونه این نوع دیدارها هم به بازی دوستانه ایران و برزیل در ابوظبی در سال 89 برمی‌گردد كه كریم باقری در آن بازی خداحافظی‌اش از میادین فوتبال را انجام داد. البته گروهی از منتقدان فوتبال از این‌كه باقری در خاك امارات خداحافظی كرده انتقاد داشتند. ضمن این‌كه باید به خداحافظی علیرضا منصوریان در فینال جام حذفی سال 87 نیز اشاره كرد. اما در طول این دو دهه، بازیكنان سرشناس بسیاری در فوتبال ایران حضور داشتند كه شایستگی این را داشتند كه در یك بازی خوب، از میادین فوتبال خداحافظی كنند.

امیر قلعه‌نویی: سرمربی فعلی استقلال، در اواسط لیگ 75 دچار مصدومیت شد و در بازی خداحافظی پیوس برای دقایقی به میدان رفت اما در همان موقع لیگ 76 شروع شده بود و ژنرال در همان روزها به عنوان دستیار مرحوم ناصر حجازی، كار خود را به‌عنوان مربی استقلال شروع كرد و برایش بازی خداحافظی گرفته نشد.

صادق ورمزیار: این بازیكن كه سال‌های زیادی را در استقلال توپ زده بود. در اواخر فوتبال خود به سایپا رفت و دیگر برایش بازی خداحافظی گرفته نشد.

جواد زرینچه: این كاپیتان سابق استقلال هم كار خود را به‌عنوان مربی – بازیكن در كنار منصور پورحیدری آغاز كرد و در ادامه با جدایی از استقلال یك فصل را هم برای صبا بازی كرد تا مجالی برای بازی خداحافظی پیدا نكند.

محمود فكری: او كه سال‌ها برای استقلال بازی كرده بود، در لیگ 87 از جمع آبی‌پوشان جدا شد و به شیرین فراز پیوست تا با برگزاری بازی خداحافظی برای او هم منتفی شود.

مهدی پاشازاده: این مدافع سابق استقلال پس از بایرن‌لوركوزن، مدت كوتاهی را در استقلال توپ زد و سپس دوباره به اروپا رفت تا این بار در لیگ اتریش و آدمیرا واكر بازی و مربیگری كند و دیگر فرصت خداحافظی با استقلال را پیدا نكند.

سیروس دین‌محمدی:‌ این هافبك آذری استقلال هم پس از جدایی از استقلال در تیم‌هایی نظیر شهرداری اراك توپ زد و دیگر فضایی برای بازی خداحافظی پیدا نكرد.

افشین پیروانی: كاپیتان پرسپولیس با بازگشت علی پروین در فصل 83 به این تیم، دیگر مجالی برای بازی در جمع سرخپوشان پیدا نكرد و به پیكان رفت و بعد از آن هم دیگر به پرسپولیس بازنگشت تا خداحافظی كند.

علی دایی: پس از انتقاداتی كه به نحوه بازی شهریار در جام‌جهانی 2006 شد، جو بدی علیه آقای گل فوتبال جهان ایجاد شد و در ادامه وی به عنوان بازیكن و سپس سرمربی در سایپا مشغول شد و با قهرمانی در لیگ 85، از فوتبال خداحافظی كرد و اعلام كرد نیازی به انجام بازی خداحافظی ندارد.

یحیی‌گل‌محمدی: سرمربی فعلی پرسپولیس كه پس از جام‌جهانی 2006 از فوتبال ملی خداحافظی كرده بود. در صبا به فوتبال خود ادامه داد و سپس سرمربی این تیم شد و به دلیل اینكه چند سالی از جدایی‌اش از پرسپولیس می‌گذشت. دیگر كارش به بازی خداحافظی نرسید.

بهروز رهبری‌فرد: این مدافع پرسپولیس هم پس از پایان فصل 83، از جمع سرخپوشان جدا شد و دیگر فرصتی برای خداحافظی او مهیا نشد.

حمید استیلی: زننده گل قرن آسیا، با بازگشت پروین به پرسپولیس در فصل 83 به عنوان دستیار راینرزوبل مشغول به كار شد و با ادامه مربیگری در پرسپولیس، مجالی برای برگزاری بازی خداحافظی پیدا نكرد.

مهرداد میناوند: این بازیكن هم پس از جدایی از پرسپولیس در فصل 83 راهی سپاهان شد و سپس به راه‌آهن رفت و دیگر فرصت خداحافظی در لباس پرسپولیس را نیافت.

رضا شاهرودی: مالدینی مورد علاقه هواداران پرسپولیس، سال‌های پایانی فوتبال خود را در تیم‌هایی نظیر آذربایجان و پاسارگاد سپری كرد تا او هم بدون خداحافظی با لباس پرسپولیس از میادین فوتبال كنار برود.

حسین عبدی: این كاپیتان پرسپولیس هم كه همه دوران فوتبال خود را در این تیم سپری كرده بود، به علت نپذیرفته شدن توسط پروین و اینكه می‌خواست فوتبال خود را ادامه دهد، به فولاد رفت و بعد هم دیگر راهی برای خداحافظی با پرسپولیس پیدا نكرد.

محسن عاشوری: این مربی ابتدای فصل سرخپوشان هم، سال‌های زیادی را در پرسپولیس توپ زده بود، در لیگ 76 و پس از مدتی دوری پرسپولیس بازگشت اما این تیم از لیگ كنار كشید تا بازی خداحافظ عاشوری هم برگزار نشود.

محمد خاكپور: این مدافع سابق تیم ملی، پس از همراهی تیم ملی در تورنمنت آمریكا در سال 1999، درینگه دنیا ماند و تا سال‌ها بعد به ایران بازنگشت تا برایش بازی خداحافظی گرفته شود.

مجید نامجو مطلق: هافبك تكنیكی تیم ملی و استقلال كه در سال‌های پایانی فوتبال خود به پرسپولیس پیوسته بود، پس از صعود تیم ملی به جام‌جهانی 98، دیگر فوتبال بازی نكرد و برای او نیز مراسمی در نظر گرفته نشد.

وحید هاشمیان: هلی‌كوپتر، در پایان فصل گذشته و پس از دو سال بازی در پرسپولیس راهی آلمان شد تا مربیگری در این كشور را آغاز كند و با اینكه مسوولان پرسپولیس عنوان كردند برای او بازی خداحافظی می‌گیرند. تاكنون این موضوع به تحقق نپیوسته است.
نظرات کاربران
ثبت نظر
نام شما
ایمیل شما
نظر شما
ارسال به دوستان
نام شما
ایمیل شما
ایمیل گیرنده
توضیحات
کد امنیتی
کد CAPTCHA
کدی که در زیر نمایش داده شده است را وارد نمایید
کاربران با این تگها این مقاله را پیدا کرده اند :
:                شبکه های اجتماعی پرشین پت را دنبال کنید 

face.jpg (205×206)   tw.jpg (204×224)pin.jpg (204×224)