پت شاپ پرشین پت
Follow Us
facebook twitter blog google

خبر های روز حیوانات خانگی

 • باورت میشه این ها با گچ باشه ◄ باورت میشه این ها با گچ باشه
    طرح هایی با نقاشی خیابانی با گچ
 • درخت گربه در منزل ◄ درخت گربه در منزل
    این درخت گربه بسیار جالب در خانه میباشد و این طرح خوشگل برای گربه دار ها خیلی میتونه جذاب باشه
 • کیف طرح فیل ◄ کیف طرح فیل
    کیف های دستی ناز ساخته شده از چرم که شبیه فیلهای مینیاتوری طراحی شده اند. کیسه هایی به شکل فیل با رنگ های مختلف که توسط LittleWingArtBoho ساخته شده است.
 • تخم مرغ نگه داری به شگل حیوانات ◄ تخم مرغ نگه داری به شگل حیوانات
    طبیعت از دارندگان تخم مرغ الهام گرفته شده است که به گونه ای شبیه پرندگان ، گربه ها و حیوانات وحشی طراحی شده اند. فنجان های تخم مرغ سرامیکی ساخته دست هانا ترنر تخم مرغ های آب پز را نگه داشته و چیز خاصی را به میز صبحانه خود اضافه می کنند.
 • تخم مرغ جدا کن با طرح ماهی ◄ تخم مرغ جدا کن با طرح ماهی
    ابزار آشپزخانه نوآورانه ای که شبیه ماهی قرمز طراحی شده به شما کمک می کند تا زرده تخم مرغ را از سفیده جدا کنید. بدن ماهی را فشار دهید و زرده تخم مرغ به دهان مکیده می شود.
 • این یک جا تخم مرغی حذاب مدل پنگوئن ◄ این یک جا تخم مرغی حذاب مدل پنگوئن
    نگهدارنده تخم مرغ خلاق طراحی شده به نظر می رسد مانند یک پنگوئن امپراطور باشه
 • طرحی برای حمل تحم مرع ◄ طرحی برای حمل تحم مرع
    همیشه میگند با یک دست نمیشه خیلی چند تا هندوانه برداشت ولی این بار دامنی با طرح حمل تخم مرع براتون قرار دادیم نگاه کنید پیش بند ابتکاری دارای جیب های بزرگ تخم مرغ است که برای نگهداری تخم مرغ طراحی شده است.
 • طرحی برای دارندگان گربه ها ◄ طرحی برای دارندگان گربه ها
    دیدین گربه ها هر زمان کار داری میشینند جلو میز و نمیزارن کار کنی و همین مشکل ایجاد میکنه که نتونی کار کنی کلا گربه ها فضول هستند الا این میز خوراک شماست که گربه دارید
 • لباس طرح کروکودیل ◄ لباس طرح کروکودیل
    این یک طرج بسیار زیبا همه دوستداران خزندگان
 • لباس هایی با طرج حیوانات ◄ لباس هایی با طرج حیوانات
    هنر مند باشی عاشق حیوانات هم باشی دیگه همین میشه رو رخت پهن کردن هم عکس حیونات میبینی
 • فرش تام جری ◄ فرش تام جری
    تام جری یادتونه این تام بیچاره همیشه صاف میشد اینجا هم فرش تامی هست تا ایده های کودکی ما به واقعیت تبدیل شه
 • طرح های سه بعدی از حیوانات ◄ طرح های سه بعدی از حیوانات
    طراحی وقتی ازش حرف میزنیم یعنی این باقیش سوسول بازیه
 • طرحی برای کربه دوست ها ◄ طرحی برای کربه دوست ها
    طرحی بسیار زیبا از ظرف گربه ها که برای دوستداران گربه میتونه هیجان انگیز باشه
 • نان هایی با طرح حیوانات ◄ نان هایی با طرح حیوانات
    این ایده خوبی هست که بچه هایی که غذا نمیخورند رو سر اشتها بیارید ولی واقعا این همه هنر برای خوردن بچه ها !! خدایش سخته
 • کوسن هایی با گربه ها ◄ کوسن هایی با گربه ها
    این طرح های برای گربه دوستان هست که بتوانند دز گنار عشق به گربه ها همه چیز زندگی شون هم گربه ای باشه
 • شیری برای گربه ها ◄ شیری برای گربه ها
    اخیرا در روسیه شیر های مدت دار را با طرحی بسیار جذاب برای گربه دوستان تهیه کردن که عکس ها را در زیر قرار میدم
 • طرحی فوق العاده برای گربه ها ◄ طرحی فوق العاده برای گربه ها
    این جای خواب بسیار جذاب برای شما در واقع میتواند برای گربه شما هم جذاب باشه چرا چون خودش تونل بازی گربه ها هم هست
 • کیف حمل ای بار به شکل وال ◄ کیف حمل ای بار به شکل وال
    چند تا پست قبل کیف های به شکل فیل گذاشتم حالا اینجا طرح نهنگ هم پیدا کردم
12345678910بعدیآخرین
(1 - 18) / 29045    |     صفحه 1 از 1614
RSS

GetPagedList: 0,440,,False,False,False,CreationDate,0,18

معرفي نژاد گربه


اخبار ومقالات - گالری

 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
12بعدیآخرین
(1 - 10) / 17    |     صفحه 1 از 2

نمایش متن مقالات

فروشگاه پت شاپ

فال روزانه چهارشنبه 24 مهر 1392

فال روزانه چهارشنبه 24 مهر 1392

فروردین

آیا امروز حوصله هیچ کس در اطراف خود را ندارید؟ دوست دارید از خانه بیرون بزنید و دیگر هیچ وقت بازنگردید؟ خب! بیرون بزنید و برای خودتان تنها باشید. اما فقط برای امروز. روح شما خسته است و نیاز دارید مدتی کوتاه از انسان های اطراف خود دور باشید. اگر یک مدت کوتاه از همه دور شوید دوباره روحیه تازه پیدا می کنید و پس از بازگشت دیگران نیز قدرتان را بیشتر خواهد دانست. از نظر احساسی در تضاد درونی هستید اما جالب است که همین تضاد باعث هیجان بیشتر رابطه شما می شود.

اردیبهشت

تنها کاری که امروز باید انجام دهید استراحت و آرامش است. شاید احساس کنید امروز کمی کسل و بیمار هستید و سفری که در پیش خواهید داشت چندان شما را شاد و مشعوف نمی کند. امروز باید گوش به زنگ باشید زیرا احتمال دریافت خبری از یک دوست که در فاصله دوری زندگی می کند، وجود دارد. یا شاید فردی امروز به ملاقات شما بیاید که خارج از شهر زندگی می کند. مردم امروز به روشی عجیب رفتار می کنند. بنابراین از روبه رو شدن با سوپرایزهای عجیب چندان تعجب نکنید. امروز متوجه می شوید فردی به سمت شما کشش عاطفی دارد اما شما از بسیار لحاظ با هم تفاوت دارید. اما برای شما این تفاوت ها دوست داشتنی هستند و بسیار از آنها استقبال می کنید.

خرداد

كوپيد (نماد عشق‌ كه‌ پسر ونوس‌ بود و به‌ صورت‌ پسربچه‌ى بالدارى با تير و پيكان‌ تجسم‌ مى‌شود) امروز در ناخودآگاه شما نشسته است و باعث فوران عشق و عاطفه در شما می شود. امروز بسیار عالی به نظر می رسید و خود نیز تصور خوبی از خود دارید. برای رسیدن به فردی که او را دوست دارید تلاش کنید. اگر حتی امروز را هم نتوانستید با هم باشید حتما برای یک روز شاد و زیبا در کنار هم در همین روزهای آینده برنامه ریزی کنید. اگر قرار است امروز بیرون بروید حتما با برنامه ریزی این کار را انجام دهید و خیلی به میل خود رفتار نکنید و باید بدانید نظرات و حرف های طرف مقابل نیز ارزش و احترام دارند.

تیر

امروز با ضربه ای سخت از اوج به پایین پرت می شوید. اگر امروز احساس می کنید بسیار عصبی و بی حوصله هستید باید بدانید که تنها نیستید و تقریبا بیشتر اطرافیان شما نیز همین حس را دارند. این حال شما هنگام غروب و به دنبال ملاقات با دوستی بداخلاق و عصبی، بدتر هم می شود. اگر از خانه و اعضای خانواده خسته شده اید، چند ساعتی بیرون بروید و برای خود تنها باشید. خدا بزرگ است و فردا روز دیگری است. با اینکه امروز شما بسیار به توجه و محبت نامزد خود احتیاج دارید اما او برعکس شما دوست دارد کمی از هم دور باشید و می خواهد تنها باشد. این عدم درک دوطرفه کمی موجب رنجش شما می شود اما این را بدانید انسان ها با هم فرق دارند و در موقعیت های مختلف، واکنش های متفاوتی از خود نشان می دهند.

مرداد

امروز نقش میانجی خواهید داشت. با شما تماس گرفته می شود تا برای حل اختلاف همکاران، دوستان، همسایه یا اعضای فامیل بروید و میانجی‌گری کنید. با توجه به ذات مشاجره و دعوا تنها کاری که شما می توانید در حل این اختلاف انجام دهید، یک آتش‌بس موقت است. اما شما تلاش خود را می کنید بنابراین به خود سخت نگیرید و سعی کنید استراحت و آرامش خود را در اولویت قرار دهید. اگر در آستانه شروع یک رابطه جدید قرار دارید، انرژی های امروز مانع از پیشرفت شما خواهند شد. احتمالا امروز به جای اینکه با فرد موردعلاقه تان صحبت کنید، به سراغ فردی می روید که تا به حال او را ندیده اید. اما خیلی زود متوجه خواهید شد زندگی بدون عشق واقعی واقعا خسته کننده و بی مفهوم است.

شهریور

امروز بیشتر زمان خود را به پاساژ گردی و خرید سپری خواهید کرد و نگران این هستید که به جای تلاش برای رسیدن به اهداف و مقاصد خود، در حال تلف کردن وقت خود هستید. اما نگران نباشید و حرص هم نخورید. دوباره درآمد خوبی خواهید داشت و دیگر از مسایل مالی رنج نخواهید برد. بهتر است همه حواس خود را روی خلاقیت متمرکز کنید و به مسایل ناراحت کننده فکر نکنید. قبل از اینکه که قدم پیش بگذارید و خود را به فردی که دوستش دارید معرفی کنید، خوب فکر کنید. شاید امروز چیزی از او دیدید که با تصورات شما خیلی فرق دارد. اجازه دهید چند روزی بگذرد سپس هر اقدامی می خواهید انجام دهید.

مهر

امروز حس و حال خوبی ندارید و بسیار دچار تشویش و ملال خواهید بود. دوست دارید از خانه بیرون بزنید و تنها باشید. این فکر خوبی است، بیرون بروید و قدم بزنید. سرگرمی های جدید امتحان کنید. به طور مثال، به فروشگاه عتیقه فروشی بروید. امروز باید همه روتین های زندگ یخود را در هم بشکنید تا احساس خوبی پیدا کنید و دوباره به زندگی امیدوار شوید. در مورد احساسا ت خود با نامزدتان نیز صادق باشید. مطمئن باشید مردم به خوبی احترام یا علاقه دروغین شما را تشخیص میدهند. بهتر است کسی را گول نزنید و خودِ واقعیتان باشید.

آبان

مهمانی تمام شد. دیگر از جشن و خوشگذرانی دیشب خبری نیست و امروز باید همه خانه و به هم ریختگی ها را جمع و جور کنید. امروز بهترین زمان برای خانه تکانی است. حتی برای خالی کردن ذهن از مسایل بی ارزش و ناراحت کننده هم زمان خوبی است. خانه دل و مغزتان را نیز بشویید و تمیز کنید تا انگیزه و خلاقیت بیشتری به زندگی شما وارد شود. در مورد احساسات خود هم صادق باشید و اگر واقعا فردی را دوست ندارید او را بازی ندهید.

آذر

امروز احساس می کنید مغز شما پر است از فکرها ناب و ایده های نو. از این همه تصورات فعال و ایده پردازی خود بسیار شادمان خواهید بود. به خود و نیروهای درونی خود ایمان کامل داشته باشید اگر تصور می کنید می توانید کار را انجام بدهید، حتما آن را شروع کنید. مثلی هست که می گوید خواستن توانستن است و این در مورد شما مصداق کامل دارد. امروز با فرد موردعلاقه خود لحظه های شاد و دوست داشتنی را تجربه خواهید کرد و این بودن در کنار یکدیگر به هر دو شما انرژی مضاعف می دهد. قدر ساعات خود را بدانید. امروز متوجه می شوید او را بسیار دوست دارید و از اینکه در گذشته این را درک نکرده بودید از خود دلگیر می شوید.

دی

اگر امرزو احساس انرژی زیادی دارید آن را خفه نکنید. کارهای فیزیکی انجام دهید. بیرون بروید و فوتبال بازی کنید. یا هر کاری که بتواند انرژی مضاعف شما را از بین ببرد. امروز باید به نشانه های بدن خود توجه بسیاری داشته باشید. اگر سعی کنید شب به موقع و درست بخوابید فردا روز پرانرژی خواهید داشت و می توانید به خوبی کارهای خود را انجام دهید. امروز انرژی های محیط به شما کمک می کنند تا متوجه شوید چرا همیشه با انسان هایی که مناسب شما نیستند قرار می گذارید و هربار هم از آشنایی خود با آنها ناراحت هستید. امروز هنگام صحبت با فردی که از نظر روحی و احساسی به شما نزدیک است متوجه خواهید شد باید روش های ارتباطی خود را تغییر دهید تا بتوانید جفت خود را بیابید.

بهمن

امروز حتی یک دقیقه هم آرام و قرار ندارید و با این همه انرژی اعصاب بقیه را خرد می کنید. امروز در ذهن خود برای یک سفر دور و طولانی برنامه ریزی می کنید. اگر این تفکرات در حد خیال پردازی باشند اشکالی ندارد اما ترجیحا امروز هیچ کاری انجام ندهید و فقط از موقعیت های کنونی و موجود خود لذت ببرید. امروز از احساسات خود و دیگران می ترسید و شاید دلیل آن هم این است که نمی دانید چطور باید با این مسایل برخورد کنید. مشکل شما نداشتن تجربه در برقرار کردن تعادل میان مشکلات و موقعیت های مختلف زندگی است.

اسفند

امروز برای دنبال کردن علاقه مندی های جدید بسیار مناسب است. به تازگی کتابی پیدا کرده اید که بسیار شما را جذب خود می کند و فاز فکریتان را تغییر می دهد. اگر خواب زیاد می بینید و باعث می شود تا استراحت کاملی نداشته باشید باید بدانید در نتیجه خستگی های روحی است که این اواخر زیاد داشته اید. امروز احتمالا بسیار سوپرایز خواهید شد که فرد موردعلاقه شما استعدادهایی از خود نشان می دهد تاکنون رو نکرده بود. امروز متوجه می شوید مردم بسیار مرموزتر از آنچه که تصور می کنید هستند. 
نظرات کاربران
ثبت نظر
نام شما
ایمیل شما
نظر شما
ارسال به دوستان
نام شما
ایمیل شما
ایمیل گیرنده
توضیحات
کد امنیتی
کد CAPTCHA
کدی که در زیر نمایش داده شده است را وارد نمایید
:                شبکه های اجتماعی پرشین پت را دنبال کنید 

face.jpg (205×206)   tw.jpg (204×224)pin.jpg (204×224)