پت شاپ پرشین پت
Follow Us
facebook twitter blog google

خبر های روز حیوانات خانگی

 • باورت میشه این ها با گچ باشه ◄ باورت میشه این ها با گچ باشه
    طرح هایی با نقاشی خیابانی با گچ
 • درخت گربه در منزل ◄ درخت گربه در منزل
    این درخت گربه بسیار جالب در خانه میباشد و این طرح خوشگل برای گربه دار ها خیلی میتونه جذاب باشه
 • کیف طرح فیل ◄ کیف طرح فیل
    کیف های دستی ناز ساخته شده از چرم که شبیه فیلهای مینیاتوری طراحی شده اند. کیسه هایی به شکل فیل با رنگ های مختلف که توسط LittleWingArtBoho ساخته شده است.
 • تخم مرغ نگه داری به شگل حیوانات ◄ تخم مرغ نگه داری به شگل حیوانات
    طبیعت از دارندگان تخم مرغ الهام گرفته شده است که به گونه ای شبیه پرندگان ، گربه ها و حیوانات وحشی طراحی شده اند. فنجان های تخم مرغ سرامیکی ساخته دست هانا ترنر تخم مرغ های آب پز را نگه داشته و چیز خاصی را به میز صبحانه خود اضافه می کنند.
 • تخم مرغ جدا کن با طرح ماهی ◄ تخم مرغ جدا کن با طرح ماهی
    ابزار آشپزخانه نوآورانه ای که شبیه ماهی قرمز طراحی شده به شما کمک می کند تا زرده تخم مرغ را از سفیده جدا کنید. بدن ماهی را فشار دهید و زرده تخم مرغ به دهان مکیده می شود.
 • این یک جا تخم مرغی حذاب مدل پنگوئن ◄ این یک جا تخم مرغی حذاب مدل پنگوئن
    نگهدارنده تخم مرغ خلاق طراحی شده به نظر می رسد مانند یک پنگوئن امپراطور باشه
 • طرحی برای حمل تحم مرع ◄ طرحی برای حمل تحم مرع
    همیشه میگند با یک دست نمیشه خیلی چند تا هندوانه برداشت ولی این بار دامنی با طرح حمل تخم مرع براتون قرار دادیم نگاه کنید پیش بند ابتکاری دارای جیب های بزرگ تخم مرغ است که برای نگهداری تخم مرغ طراحی شده است.
 • طرحی برای دارندگان گربه ها ◄ طرحی برای دارندگان گربه ها
    دیدین گربه ها هر زمان کار داری میشینند جلو میز و نمیزارن کار کنی و همین مشکل ایجاد میکنه که نتونی کار کنی کلا گربه ها فضول هستند الا این میز خوراک شماست که گربه دارید
 • لباس طرح کروکودیل ◄ لباس طرح کروکودیل
    این یک طرج بسیار زیبا همه دوستداران خزندگان
 • لباس هایی با طرج حیوانات ◄ لباس هایی با طرج حیوانات
    هنر مند باشی عاشق حیوانات هم باشی دیگه همین میشه رو رخت پهن کردن هم عکس حیونات میبینی
 • فرش تام جری ◄ فرش تام جری
    تام جری یادتونه این تام بیچاره همیشه صاف میشد اینجا هم فرش تامی هست تا ایده های کودکی ما به واقعیت تبدیل شه
 • طرح های سه بعدی از حیوانات ◄ طرح های سه بعدی از حیوانات
    طراحی وقتی ازش حرف میزنیم یعنی این باقیش سوسول بازیه
 • طرحی برای کربه دوست ها ◄ طرحی برای کربه دوست ها
    طرحی بسیار زیبا از ظرف گربه ها که برای دوستداران گربه میتونه هیجان انگیز باشه
 • نان هایی با طرح حیوانات ◄ نان هایی با طرح حیوانات
    این ایده خوبی هست که بچه هایی که غذا نمیخورند رو سر اشتها بیارید ولی واقعا این همه هنر برای خوردن بچه ها !! خدایش سخته
 • کوسن هایی با گربه ها ◄ کوسن هایی با گربه ها
    این طرح های برای گربه دوستان هست که بتوانند دز گنار عشق به گربه ها همه چیز زندگی شون هم گربه ای باشه
 • شیری برای گربه ها ◄ شیری برای گربه ها
    اخیرا در روسیه شیر های مدت دار را با طرحی بسیار جذاب برای گربه دوستان تهیه کردن که عکس ها را در زیر قرار میدم
 • طرحی فوق العاده برای گربه ها ◄ طرحی فوق العاده برای گربه ها
    این جای خواب بسیار جذاب برای شما در واقع میتواند برای گربه شما هم جذاب باشه چرا چون خودش تونل بازی گربه ها هم هست
 • کیف حمل ای بار به شکل وال ◄ کیف حمل ای بار به شکل وال
    چند تا پست قبل کیف های به شکل فیل گذاشتم حالا اینجا طرح نهنگ هم پیدا کردم
12345678910بعدیآخرین
(1 - 18) / 29045    |     صفحه 1 از 1614
RSS

GetPagedList: 0,440,,False,False,False,CreationDate,0,18

معرفي نژاد گربه


اخبار ومقالات - گالری

 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
12بعدیآخرین
(1 - 10) / 17    |     صفحه 1 از 2

نمایش متن مقالات

فروشگاه پت شاپ

فال روزانه 01 / 10 / 1392

فال روزانه 01 / 10 / 1392
فال روزانه متولدین فروردین

امروز احساس می کنید همه اتفاق های امروز در حوالی خانه یا اطراف شما روی می دهند. تصور می کنید مثل فردی هستید که به تماشای یک تئاتر خیابانی رفته است. اما خود را در این رویدادها دخالت ندهید. در واقع باید انرژی خود را برای کارهای مهم تری بگذارید. باید سعی کنید احساسات خود را با منطق تلفیق کنید تا در ارتباط برقرار کردن با دیگران مشکلی نداشته باشید. با اینکه رویدادهای زیادی برایتان رخ می دهند اما می توانید رفتارهای خود را کنترل کنید. البته در درک و کنترل برخی رویاهای عاشقانه خود درمانده خواهید ماند. اما بدانید امروز برای هر دو شما روز خوبی است.

فال روزانه متولدین اردیبهشت

امروز از نظر احساسی در بالاترین حد قرار دارید. احساسات شما بیش از هر زمان دیگری هستند و شاید حتی به جابه جایی و نقل مکان شما منجر شود. امروز شدیدا دوست دارید خود را از بار سنگین زندگی روزمره خارج کنید و احساس آزادی داشته باشید. به جای اینکه دنباله رو دیگران باشید، در جست‌وجوی روابط عمیق تری باشید. سعی کنید خودتان باشید و به آن افتخار کنید. در رابطه عاشقانه خود رضایت و خوشحالی زیادی را شاهد خواهید بود. اگر در چند روز گذشته اختلاف نظرهای ساده ای با یکدیگر داشته اید، امروز برطرف خواهند شد. در ضمن، زندگی اجتماعی شما نیز رشد زیادی پیدا خواهد کرد.

فال روزانه متولدین خرداد

شاید خوب باشد مدیتیشن کنید. ارتباط نزدیک پیدا کردن با روح و درون خود باعث می شود تا موفقیت بیشتری در زندگی خود شاهد باشید. کشف دنیای درون باعث می شود تا متوجه شوید چگونه می توانید رفتارهای خود را کنترل کنید. اجازه دهید برخی از اتفاق ها به روش طبیعی خود ادامه پیدا کنند و خیلی به سازمان دهی و برنامه ریزی برای آنها فکر نکنید. کارها را ساده بگیرید. با عشق خود امروز بسیار همفکر خواهید بود و همه جانبه با هم تفاهم خواهید داشت. البته در رابطه عاشقانه یا رابطه خانوادگی خود شاهد تغییراتی خواهید بود. 

فال روزانه متولدین تیر

.امروز ناخدای تلاطم بسیار زیاد انرژی های زیاد خود باشید. امروز بهترین زمان برای توصیف خود و نشان دادن رفتارهای واقعیتان است. البته باید مراقب استفاده از این انرژی ها باشید و زیاده روی نکنید. کلید این کار نیز این است تا خیلی بر ایده ها  وحرف های خود اصرار نداشته باشید. همه اتفاق ها اگر لازم باشد، روی می دهند و شما توانی برای جلوگیری از آنها نخواهید داشت. امروز رابطه عاشقانه زیبایی خواهید داشت. در کنار معشوق همه دردهای دنیا را فراموش خواهید کرد و می توانید لحظه هایی شاد و بی بدیل برای خود رقم بزنید.

فال روزانه متولدین مرداد


امروز در اطراف شما رویدادهای مختلفی رخ می دهند و شما نیز همه انرژی خود را برای شرکت در این گروه ها صرف خواهید کرد. تصور نکنید برای ارتباط برقرار کردن با دیگران به ابزار خاصی نیاز دارید. امروز فقط باید از صمیم قلب با افراد ارتباط برقرار کنید. با آنها مکالمه های هوشمند و ارزشمند داشته باشید تا نتیجه آن را نیز ببینید. اگر همیشه دوست داشته اید تا با فردی آشنا شوید که می داند چه می خواهد و برای رسیدن به اهدافش تلاش می کند، باید بدانید امروز، روز شانس است. امروز به آرزوی خود خواهید رسید. بهترین لباس خود را بپوشید و شیک به دیدار فرد رویاهای خود بروید.

فال روزانه متولدین شهریور

امروز خیلی احساسی به شغل خود نگاه نکنید. وقتی بتوانید فاصله خود را با همکاران حفظ کنید و از دور با آنها معاشرت و مهربانی داشته باشد، موفقیت بیشتری را برای خود رقم زده اید. امروز برای درست انجام دادن کارها بسیار حساسیت به خرج می دهید. شما توانایی های بسیاری دارید. از آنها در جهت پیشبرد کارهای خود استفاده کنید. امروز خبرهای عاشقانه بسیار خوبی خواهید شنید به طوری که تصمیم می گیرید با توجه بیشتر با فرد موردعلاقه خود رفتار کنید. امروز بهترین زمان برای تغییر است. شاید لازم باشد در آینه نگاه عمیقی به خود داشته باشید و تغییراتی که باید را در خود به وجود آورید.

فال روزانه متولدین مهر


باید این را درک کنید امروز کلید موفقیت شما، راستگویی است. شاید دوست داشته باشید افراط یا تفریط کنید. اما بهتر است همه چیز را در حد نرمال نگه دارید و تا واقعیت چیزی را نمی دانید درباره آن تصمیم نگیرید. به یاد داشته باشید باید همیشه بر قول های خود وفادار باشید. احساسات قدرتمند شما به شما انرژی می دهند. البته با انرژی زیاد خود منجر به سوختن اطرافیان نشوید. شاید امروز در مورد عشق خود مسایلی را متوجه شوید که تا پیش از این هرگز آنها را تحسین نمی کردید. امروز این فرصت را دارید تا حرف های دل خود را به عشقتان بگویید و با کمک یکدیگر بر مشکلات غلبه کنید.

فال روزانه متولدین آبان

خود را در یک گروه موسیقی فرض کنید. کاری که شما باید انجام دهید این است تا به زیباترین شکل ممکن آهنگ بخوانید. اما باید مراقب صداهای دیگر نیز باشید. باید بدانید در یک گروه صدای شما نباید بالاتر از دیگران باشد. به همین شکل باید در مسایل زندگی نیز مراتب احتیاط را رعایت کنید. نباید خود را تحت فشار بگذارید و همچنین باید حواستان باشد که صدایتان شنیده شود. به طور کلی، نباید افراط و تفریط داشته باشید. انرژی های امروز این فرصت را به شما می دهند تا با افراد جدید آشنا شوید. اما از همه مهم تر این است که در میان آنها فردی را می یابید که قلب شما را تسخیر می کند. شهامت به خرج دهید و با او حرف بزنید. 

فال روزانه متولدین آذر

اگر دنبال چیزی هستید و نمی توانید آن را پیدا کنید، در جای دیگری دنبال آن بگردید. تا پیش از اینکه موفق شوید دست از تلاش برندارید. کلید موفقیت و شادی امروز شما این است تا از احساسات آتشین خود بهترین استفاده را داشته باشید. اگر امروز احساسات بدبینانه و سختگیرانه داشته باشید، همکاری با دیگران تاحدی برایتان دشوار خواهند شد. امروز یکی از تمایلات مخفی شما رو خواهد شد و این فرصت را دارید تا به فرد خاصی که در درجه دوم اهمیت شما قرار داشت، احساس نزدیکی پیدا کنید. این احساس می تواند برای همیشه به همین صورت باقی بماند و دلیل آن نیز این است که مدت ها است به دنبال یافتن رابطه شادی هستید که درک و احترام داشته باشد.

فال روزانه متولدین دی

همه مسایل را برای خود روشن و شفاف نگه دارید. اگر قصد دارید کارهای جدید انجام دهید، شاید افکار انقلابی زیادی به ذهنتان خطور کنند. برای این منظور باید تا اندازه ای آینده را پیش بینی کنید و مشکلات احتمالی را در نطفه خفه کنید. همان روش های همیشگی و قدیمی برای سال های آینده زندگی شما کارساز نیستند و باید به دنبال راه های جدید برای پیشبرد اهداف خود باشید. نیروهای امروز همچون تسریع کننده عمل می کنند و تغییرات فوری در زندگی عاطفی شما به وجود می آوزند. اگر شما و عشقتان به دنبال یافتن راه تازه برای رفتار با هم هستید تا رابطه خود را بهبود ببخشد، باید بدانید امروز فرصت خوبی برای این هدف است. 

فال روزانه متولدین بهمن

خیلی خود را در انرژی های امروز غرق نکنید. فقط آنهایی که باعث پیشرفت شما می شوند را انتخاب کنید و از آنها برای رسیدن به اهدافتان استفاده کنید. در قلب خود به مسایل مختلفی کشش دارید که باعث شلوغ شدن ذهن شما می شوند. بهتر است افکار خود را خلوت کنید تا بتوانید درست و منطقی تصمیم گیری کنید. شما این توان را دارید بدون اشتباه کارهای خود را انجام دهید. رابطه عاشقانه ای که تصور می کنید باید خوب پیش برود، با یک توقف ناگهانی روبه رو خواهد شد. شاید در جای دیگری با فرد دیگری آشنا شوید که بتواند قلب شما را تسخیر کند و حالتان با او خوب باشد.

فال روزانه متولدین اسفند

امروز دچار فوران احساسات خواهید بود. شاید در نتیجه آن واژه هایی نیز به زبان بیاورید که از خطوط قرمز بگذرد. انرژی های امروز بسیار زیاد هستند و باید بتوانید آنها را به بهترین شکل ممکن کنترل کنید. امروز نیز از روزهایی است که می توانید تغییرت اساسی در زندگی خود به وجود بیاورید. از تغییرات بزرگ در زندگی خود هراس نداشته باشید. امروز متوجه می شوید فردی که دوستش دارید چقدر شایسته تحسین و محبت بیشتر شما است.  اگر مشکلی هم در این اواخر با هم داشته باشید، امروز می توانید یکدیگر را ببخشید و لحظه های شادی را در کنار یکدیگر رقم بزن
نظرات کاربران
ثبت نظر
نام شما
ایمیل شما
نظر شما
ارسال به دوستان
نام شما
ایمیل شما
ایمیل گیرنده
توضیحات
کد امنیتی
کد CAPTCHA
کدی که در زیر نمایش داده شده است را وارد نمایید
:                شبکه های اجتماعی پرشین پت را دنبال کنید 

face.jpg (205×206)   tw.jpg (204×224)pin.jpg (204×224)