پت شاپ پرشین پت
Follow Us
facebook twitter blog google

خبر های روز حیوانات خانگی

 • باورت میشه این ها با گچ باشه ◄ باورت میشه این ها با گچ باشه
    طرح هایی با نقاشی خیابانی با گچ
 • درخت گربه در منزل ◄ درخت گربه در منزل
    این درخت گربه بسیار جالب در خانه میباشد و این طرح خوشگل برای گربه دار ها خیلی میتونه جذاب باشه
 • کیف طرح فیل ◄ کیف طرح فیل
    کیف های دستی ناز ساخته شده از چرم که شبیه فیلهای مینیاتوری طراحی شده اند. کیسه هایی به شکل فیل با رنگ های مختلف که توسط LittleWingArtBoho ساخته شده است.
 • تخم مرغ نگه داری به شگل حیوانات ◄ تخم مرغ نگه داری به شگل حیوانات
    طبیعت از دارندگان تخم مرغ الهام گرفته شده است که به گونه ای شبیه پرندگان ، گربه ها و حیوانات وحشی طراحی شده اند. فنجان های تخم مرغ سرامیکی ساخته دست هانا ترنر تخم مرغ های آب پز را نگه داشته و چیز خاصی را به میز صبحانه خود اضافه می کنند.
 • تخم مرغ جدا کن با طرح ماهی ◄ تخم مرغ جدا کن با طرح ماهی
    ابزار آشپزخانه نوآورانه ای که شبیه ماهی قرمز طراحی شده به شما کمک می کند تا زرده تخم مرغ را از سفیده جدا کنید. بدن ماهی را فشار دهید و زرده تخم مرغ به دهان مکیده می شود.
 • این یک جا تخم مرغی حذاب مدل پنگوئن ◄ این یک جا تخم مرغی حذاب مدل پنگوئن
    نگهدارنده تخم مرغ خلاق طراحی شده به نظر می رسد مانند یک پنگوئن امپراطور باشه
 • طرحی برای حمل تحم مرع ◄ طرحی برای حمل تحم مرع
    همیشه میگند با یک دست نمیشه خیلی چند تا هندوانه برداشت ولی این بار دامنی با طرح حمل تخم مرع براتون قرار دادیم نگاه کنید پیش بند ابتکاری دارای جیب های بزرگ تخم مرغ است که برای نگهداری تخم مرغ طراحی شده است.
 • طرحی برای دارندگان گربه ها ◄ طرحی برای دارندگان گربه ها
    دیدین گربه ها هر زمان کار داری میشینند جلو میز و نمیزارن کار کنی و همین مشکل ایجاد میکنه که نتونی کار کنی کلا گربه ها فضول هستند الا این میز خوراک شماست که گربه دارید
 • لباس طرح کروکودیل ◄ لباس طرح کروکودیل
    این یک طرج بسیار زیبا همه دوستداران خزندگان
 • لباس هایی با طرج حیوانات ◄ لباس هایی با طرج حیوانات
    هنر مند باشی عاشق حیوانات هم باشی دیگه همین میشه رو رخت پهن کردن هم عکس حیونات میبینی
 • فرش تام جری ◄ فرش تام جری
    تام جری یادتونه این تام بیچاره همیشه صاف میشد اینجا هم فرش تامی هست تا ایده های کودکی ما به واقعیت تبدیل شه
 • طرح های سه بعدی از حیوانات ◄ طرح های سه بعدی از حیوانات
    طراحی وقتی ازش حرف میزنیم یعنی این باقیش سوسول بازیه
 • طرحی برای کربه دوست ها ◄ طرحی برای کربه دوست ها
    طرحی بسیار زیبا از ظرف گربه ها که برای دوستداران گربه میتونه هیجان انگیز باشه
 • نان هایی با طرح حیوانات ◄ نان هایی با طرح حیوانات
    این ایده خوبی هست که بچه هایی که غذا نمیخورند رو سر اشتها بیارید ولی واقعا این همه هنر برای خوردن بچه ها !! خدایش سخته
 • کوسن هایی با گربه ها ◄ کوسن هایی با گربه ها
    این طرح های برای گربه دوستان هست که بتوانند دز گنار عشق به گربه ها همه چیز زندگی شون هم گربه ای باشه
 • شیری برای گربه ها ◄ شیری برای گربه ها
    اخیرا در روسیه شیر های مدت دار را با طرحی بسیار جذاب برای گربه دوستان تهیه کردن که عکس ها را در زیر قرار میدم
 • طرحی فوق العاده برای گربه ها ◄ طرحی فوق العاده برای گربه ها
    این جای خواب بسیار جذاب برای شما در واقع میتواند برای گربه شما هم جذاب باشه چرا چون خودش تونل بازی گربه ها هم هست
 • کیف حمل ای بار به شکل وال ◄ کیف حمل ای بار به شکل وال
    چند تا پست قبل کیف های به شکل فیل گذاشتم حالا اینجا طرح نهنگ هم پیدا کردم
12345678910بعدیآخرین
(1 - 18) / 29045    |     صفحه 1 از 1614
RSS

GetPagedList: 0,440,,False,False,False,CreationDate,0,18

معرفي نژاد گربه


اخبار ومقالات - گالری

 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
12بعدیآخرین
(1 - 10) / 17    |     صفحه 1 از 2

نمایش متن مقالات

فروشگاه پت شاپ

فال روزانه 05 / 04 / 1393

فال روزانه 05 / 04 / 1393
فروردین

پیشرفت های اخیر در زندگی موجب شادی و خرسندی بسیار شما می شوند. اما در این میان، احساسات و منطق شما در تضاد هستند: احساسات شما می گوید این مسیری مشخص برای پیشرفت های بیشتر است. اما منطق و عقلتان به پایدار بودن این شادی شک دارد. اما سخت نگیرید و از این خوشحالی استفاده کنید. شما ذهن خلاقی دارید و این شما را به آینده بهتر سوق می دهد. هنگامی که کلافه و گرفته هستید دوست دارید خوراکی یا غذا میل کنید. اما این کار برای سلامتی شما مضر است. در این مواقع بهتر است بیرون بروید . اگر به دنبال عشق هستید، شاید امروز بتوانید فرد مناسب خود را بیابید. البته اگر در خانه بنشینید و تلویزیون تماشا کنید، هیچ اتفاق خوبی روی نخواهد داد.

اردیبشهت

اهداف شخصی شما در مرحله اجرایی شدن قرار دارند و می توانید به نتیجه دلخواه خود امیدوار باشید. این موجب خوشحالی شما خواهد شد. در ضمن، می توانید در این مسیر از اطرافیان نیز کمک بگیرید تا در بخش هایی که اطلاعات یا تجربه کافی ندارید، دست شما را بگیرند. البته بهترین کار این است که به طور کامل به همه آدم ها اعتماد نکنید. برای درخشش عشق یکی از بهترین روزها برای شما است. به جای اینکه در خانه تنها بنشینید و تلویزیون تماشا کنید، می توانید بیرون بروید تا با افراد جدید آشنا شوید. در میان آنها فردی مناسب حضور دارد که می توانید رابطه دوستانه خوبی را با او آغاز کنید.
خرداد

در کار و شغل خود پیشرفت های بسیاری را شاهد خواهید بود. این ارتقا و تاییدهای حرفه ای، شادی بسیاری به شما می بخشند و موجب می شوند با انگیزه بیشتری به سوی پیشرفت حرکت کنید. البته شاید بیشتر شدن مسوولیت ها شما را از زندگی اجتماعی دور کند و از دوستان خود غافل شوید. بهترین کار این است که برای کارهای خود زمان بندی دقیقی تعیین کنید تا در خلال آنها، از زندگی عادی و اجتماعی باز نمانید. در مورد ارتباط برقرار کردن با فرد مورد علاقه خود امروز دچار شک و دودلی هستید. اما می توانید از انرژی های مثبت امروز برای این کار استفاده کنید. در این مورد خوب است بیشتر به قلبتان تکیه کنید تا عقل. احساسات عمیق خود را برای او شرح دهید تا کاملا به روحیه شما واقف شود.

تیر

امروز در همه جوانب زندگی خود موفق خواهید بود. از نظر احساسی نیز بسیار شاد و پر انرژی هستید و می توانید یک روز کاملا عالی را تجربه کنید. در شغل خود بیشتر از آنچه باید، کار نکنید. استرس بیش از اندازه کاری می تواند روز خوب شما را تحت تاثیر خود قرار دهد. برای زندگی شخصی و اجتماعی خود نیز وقتی خالی کنید تا در کنار خانواده یا دوستان باشید. اگر شریک عاطفی دارید، امروز با یکدیگر ملاقاتی خواهید داشت و شاید به طور دسته جمعی با دوستان بیرون بروید. اگر مجرد هستید نیز این فرصت را دارید تا فرد دلخواه خود را بیابید و دوستی خوبی را آغاز کنید.

مرداد

امروز نتیجه همه سخت کوشی های چند وقت اخیر خود را دریافت خواهید کرد. روزی مملو از انرژی های خود در انتظار شما است که می توانید در کار حرفه خود پیشرفت بسیاری را شاهد باشید. این موجب خوشحالی است. اما این عیب را نیز دارد که کار زیاد می تواند خلاقیت شما را از بین ببرد. باید سعی کنید برای زندگی فردی خود نیز وقتی بگذارید تا ذهنتان به طور کامل استراحت کند و بتواند در کار خلاق تر ظاهر شوید. در مورد ماسیلی که آگاهی ندارید از کمک دیگران نیز بهره بگیرید. امروز در طول مکالمه با فردی که دوستش دارید، متوجه می شوید تا چه اندازه به او علاقه دارید. همین مساله موجب می شود تا به آشنایی طولانی مدت با او فکر کنید.

شهریور

افراد نزدیک شما بسیار نگران شما خواهند بود. کارهای زیاد و تعاملات اجتماعی بی وقفه باعث شده اند تا وقتی برای خود و زندگی فردی خود نداشته باشید و این موجب نگرانی اطرافیان شده است. شاید این روش موجب پیشرفت کاری شما بشود اما این را بدانید که خلاقیت را از شما می گیرد. نیاز دارید در طول هفته با خانواده یا دوستان نیز وقتی را سپری کنید. استراحت نیز بخشی از زندگی است و نباید آن را فراموش کرد. برای اینکه برای نخستین بار با فرد مورد علاقه خود ملاقات کنید، بهترین روز است. انرژی های خوبی در هوا جاری است و هیچ نوع استرس و نگرانی در وجود شما نیست. با صحبت با یکدیگر متوجه خواهید شد او می تواند فرد مناسبی برای دوستی باشد.
مهر

همه چیز امروز به بهترین شکل ممکن خوب پیش می رود و از همه طرف شاهد موفقیت و پیشرفت خواهید بود. البته در نتیجه کارهای زیادی که انجام می دهید و سخت‌کوشی، ممکن است دقت یا خلاقیت خود را از دست دهید. برای دوری از این امر، بهتر است زمانی را استراحت کنید. با دوستان یا خانواده بیرون بروید. بیش از حد لازم کار نکنید و همه کارها را در حالت نرمال نگه دارید. برای مکالمه و حرف زدن با شریک عاطفی، یکی از بهترین روزها است. شما می توانید در مورد آینده برنامه ریزی های خوبی داشته باشید و از فرصت های مهرورزی زیادی که امروز وجود دارد، بهره بگیرید.

آبان

موفقیت های اخیر شما این ایده رابه سرتان انداخته است تا وسایل لوکس و گران قیمت برای خود خریداری کنید. اما باید به آینده هم فکر کنید و فقط از روی احساسات خریدهای سنگین انجام ندهید. اینکه با دوستان و نزدیکان خود به رستوران های لوکس بروید اشکالی ندارد و می توانید از این فرصت هابرای استراحت فکری استفاده کنید. امروز فرصتی طلایی برای آشنا شدن با فردی دارید که از همه نظر با شما تناسب بسیار دارد. می توانید با او در مورد موضوعات مورد علاقه تان صحبت کنید و از این مصاحبت نهایت لذت راببرید.

آذر

موفقیت های شما و حتی اعضای خانواده، خوشحالی بسیاری به شما به ارمغان خواهد آورد. شما با سخت کوشی و تلاش بسیار در مسیر موفقیت و پیشرفت قرار گرفته اید و این شادی بسیاری دارد. اما این را نیز بدانید که این مسوولیت ها شما را از زندگی عادی و فردی دور نکند. از دوستان و تفریح غافل نشوید. خود را در کار غرق نکنید زیرا کار زیاد خلاقیت را از شما می گیرد. در رابطه احساسی خود، به جای اینکه رابطه معمولی خود را ادامه دهید کمی تنوع و هیجان در رابطه خود ایجاد کنید. سعی کنید با مکالمه های متفاوت بیشتر به روحیه فرد دلخواه خود واقف شوید. با یکدیگر به تفریحات جدید و متفاوت بروید.

دی

روز بسیار پرمشغله و پرکاری در پیش دارید. مسوولیت های بسیاری که روی دوش شما قرار دارند به بهترین نحو انجام می شوند و نتیجه آن نیز پیشرفت و ارتقا شغلی است. اما این را بدانید کار زیاد می تواند شما را از زندگی عادی دور کند و در طولانی مدت، خلاقیت شما را بگیرد. بنابراین، برای کارهای خود برنامه ریزی درستی داشته باشید و در خلال آنها برای تفریحات و بودن در کنار خانواده نیز وقت بگذارید. امروز می توانید یک مهمانی دوستانه ترتیب بدهید تا در کنار آنها شادی را تجربه کنید. حتی شاید در میان دوستان جدید، با فردی آشنا شوید که شخصیت موردعلاقه شما را دارد و صحبت با او برای شما به مفهوم دوستی خواهد بود.

بهمن

موفقیت های شغلی و مالی موجب خوشحالی بسیار شما خواهد شد. با نهایت شادی به آینده بهتر خود فکر می کنید و برای تثبیت این خوشحالی، با فشار بیشتر کارهایتان را انجام می دهید. اما این را بدانید در خلال کارها به استراحت و تعامل با دوستان و خانواده نیز نیاز دارید. اگر می خواهید تلاش های شما ادامه دار باشد، برنامه ریزی درست داشته باشید. از همفکری دیگرا ن نیز برای بهبود شرایط کمک بگیرید. اگر با خودتان صادق نباشید، شاید نتوانید نتیجه مناسبی از این همه تلاش دریافت کنید. در مورد مسایل عاطفی شاید دوست داشته باشید کمی مرموز ظاهر شوید. این کار موجب می شود تا فرد دلخواهتان بیشتر به سمت شما کشش پیدا کند و با هم وارد مکالمه بشوید. این مکالمه نیز می تواند به دوستی خوبی منتهی شود.
اسفند

در شغل خود مسوولیت های جدیدی به شما محول خواهد شد که اگرچه موجب پیشرفت و ارتقا شما می شوند، اما ممکن است شما را از اهداف شخصی تا اندازه ای دور کند. در خلال کارهای خود متوجه انواع سیاست های دفتری می شوید. اما این مساله نباید روی حس زیبایی شناسی و خوش بینی شما تاثیر منفی بگذارد. این را بدانید که همه کارها بالا و پایین دارد. باید با صبر و فکر باز به مسیر موفقیت خود ادامه دهید. در مورد مسایل احساسی نیز، می توانید با آرامش و صبر بسیار با عشق خود حرف بزنید و اگر مشکلی در رابطه تان وجود دارد آن را برطرف کنید. اگر هم مجرد هستید، شاید در یک جمع دوستانه فرد موردعلاقه تان را پیدا و با او دوستی خوبی را آغاز کنید
نظرات کاربران
ثبت نظر
نام شما
ایمیل شما
نظر شما
ارسال به دوستان
نام شما
ایمیل شما
ایمیل گیرنده
توضیحات
کد امنیتی
کد CAPTCHA
کدی که در زیر نمایش داده شده است را وارد نمایید
:                شبکه های اجتماعی پرشین پت را دنبال کنید 

face.jpg (205×206)   tw.jpg (204×224)pin.jpg (204×224)