پت شاپ پرشین پت
Follow Us
facebook twitter blog google

خبر های روز حیوانات خانگی

 • باورت میشه این ها با گچ باشه ◄ باورت میشه این ها با گچ باشه
    طرح هایی با نقاشی خیابانی با گچ
 • درخت گربه در منزل ◄ درخت گربه در منزل
    این درخت گربه بسیار جالب در خانه میباشد و این طرح خوشگل برای گربه دار ها خیلی میتونه جذاب باشه
 • کیف طرح فیل ◄ کیف طرح فیل
    کیف های دستی ناز ساخته شده از چرم که شبیه فیلهای مینیاتوری طراحی شده اند. کیسه هایی به شکل فیل با رنگ های مختلف که توسط LittleWingArtBoho ساخته شده است.
 • تخم مرغ نگه داری به شگل حیوانات ◄ تخم مرغ نگه داری به شگل حیوانات
    طبیعت از دارندگان تخم مرغ الهام گرفته شده است که به گونه ای شبیه پرندگان ، گربه ها و حیوانات وحشی طراحی شده اند. فنجان های تخم مرغ سرامیکی ساخته دست هانا ترنر تخم مرغ های آب پز را نگه داشته و چیز خاصی را به میز صبحانه خود اضافه می کنند.
 • تخم مرغ جدا کن با طرح ماهی ◄ تخم مرغ جدا کن با طرح ماهی
    ابزار آشپزخانه نوآورانه ای که شبیه ماهی قرمز طراحی شده به شما کمک می کند تا زرده تخم مرغ را از سفیده جدا کنید. بدن ماهی را فشار دهید و زرده تخم مرغ به دهان مکیده می شود.
 • این یک جا تخم مرغی حذاب مدل پنگوئن ◄ این یک جا تخم مرغی حذاب مدل پنگوئن
    نگهدارنده تخم مرغ خلاق طراحی شده به نظر می رسد مانند یک پنگوئن امپراطور باشه
 • طرحی برای حمل تحم مرع ◄ طرحی برای حمل تحم مرع
    همیشه میگند با یک دست نمیشه خیلی چند تا هندوانه برداشت ولی این بار دامنی با طرح حمل تخم مرع براتون قرار دادیم نگاه کنید پیش بند ابتکاری دارای جیب های بزرگ تخم مرغ است که برای نگهداری تخم مرغ طراحی شده است.
 • طرحی برای دارندگان گربه ها ◄ طرحی برای دارندگان گربه ها
    دیدین گربه ها هر زمان کار داری میشینند جلو میز و نمیزارن کار کنی و همین مشکل ایجاد میکنه که نتونی کار کنی کلا گربه ها فضول هستند الا این میز خوراک شماست که گربه دارید
 • لباس طرح کروکودیل ◄ لباس طرح کروکودیل
    این یک طرج بسیار زیبا همه دوستداران خزندگان
 • لباس هایی با طرج حیوانات ◄ لباس هایی با طرج حیوانات
    هنر مند باشی عاشق حیوانات هم باشی دیگه همین میشه رو رخت پهن کردن هم عکس حیونات میبینی
 • فرش تام جری ◄ فرش تام جری
    تام جری یادتونه این تام بیچاره همیشه صاف میشد اینجا هم فرش تامی هست تا ایده های کودکی ما به واقعیت تبدیل شه
 • طرح های سه بعدی از حیوانات ◄ طرح های سه بعدی از حیوانات
    طراحی وقتی ازش حرف میزنیم یعنی این باقیش سوسول بازیه
 • طرحی برای کربه دوست ها ◄ طرحی برای کربه دوست ها
    طرحی بسیار زیبا از ظرف گربه ها که برای دوستداران گربه میتونه هیجان انگیز باشه
 • نان هایی با طرح حیوانات ◄ نان هایی با طرح حیوانات
    این ایده خوبی هست که بچه هایی که غذا نمیخورند رو سر اشتها بیارید ولی واقعا این همه هنر برای خوردن بچه ها !! خدایش سخته
 • کوسن هایی با گربه ها ◄ کوسن هایی با گربه ها
    این طرح های برای گربه دوستان هست که بتوانند دز گنار عشق به گربه ها همه چیز زندگی شون هم گربه ای باشه
 • شیری برای گربه ها ◄ شیری برای گربه ها
    اخیرا در روسیه شیر های مدت دار را با طرحی بسیار جذاب برای گربه دوستان تهیه کردن که عکس ها را در زیر قرار میدم
 • طرحی فوق العاده برای گربه ها ◄ طرحی فوق العاده برای گربه ها
    این جای خواب بسیار جذاب برای شما در واقع میتواند برای گربه شما هم جذاب باشه چرا چون خودش تونل بازی گربه ها هم هست
 • کیف حمل ای بار به شکل وال ◄ کیف حمل ای بار به شکل وال
    چند تا پست قبل کیف های به شکل فیل گذاشتم حالا اینجا طرح نهنگ هم پیدا کردم
12345678910بعدیآخرین
(1 - 18) / 29045    |     صفحه 1 از 1614
RSS

GetPagedList: 0,440,,False,False,False,CreationDate,0,18

معرفي نژاد گربه


اخبار ومقالات - گالری

 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
12بعدیآخرین
(1 - 10) / 17    |     صفحه 1 از 2

نمایش متن مقالات

فروشگاه پت شاپ

فال روزانه 11 / 04 / 1393

فال روزانه 11 / 04 / 1393
فروردین

با این سرعتی که شما به جلو پیش می روید تا به آرزوهای بزرگ دست پیدا کنید، ممکن است در میان راه فرصت های ارزشمند و مفیدی را از دست بدهید. بهتر است در مسیر پیش تاختن به سوی خواسته ها، آرزوها، به اطراف هم چشم داشته باشید تا مسایل ارزشمند و اساسی را از دست ندهید. در برنامه ریزی های خود برای آینده بد نیست کمی تجدید نظر کنید. برنامه های شما و عشقتان برای آینده امروز می تواند به نتیجه های خوبی برسد. هر دو شما از قبل برای روزهای شاد و آینده بهتر با هم برنامه ریزی کرده اید و امروز می توانید بخشی از آن را محقق کنید. از این فرصت های خوب لذت ببرید. 

اردیبشهت

با زیبایی بینی و احساسات مثبت به اطراف و زندگی می توانید به موفقیت های بیشتری دست پیدا کنید. افراد جدیدی وارد زندگی شما می شوند که تاثیرات بسیار خوبی در طرز فکر شما دارند و ایده های ارزشمندی را در ذهن شما شعله‌ور می کنند. شاید امروز موقعیت هایی برای شما پیش بیاید که لازم باشد از تجربیات گذشته خود استفاده کنید و اشتباهات قبلی را دوباره تکرار نکنید. امروز از فردی که دوستش دارید هدیه ای دریافت می کنید که دیدگاه شما را به او تغییر می دهد. این هدیه روح زیبای او را بیشتر برای شما هویدا می کند  و باور می کنید با یک انسان کاملا متفاوت طرف هستید.  


خرداد

امروز برای تمام کردن کارهای خود کمی استرس دارید. اما به خود سخت نگیرید. با برنامه ریزی کارها را انجام دهید و در میان آنها نیز به خود استراحت دهید و کمی تفریح کنید. می توانید با روشی کاملا متفاوت از انرژی های خوب امروز استفاده کنید و هیجان را نیز به کار و زندگی خود وارد کنید. برای آینده هدف بگذارید و با انرژی بسیار به سمت آن حرکت کنید که یک روز عالی در انتظار شما است. اگر قرار است به مهمانی بروید، این را بدنید که در آنجا با فرد جدیدی آشنا خواهید شد . هر دو شما احساس خاصی به هم پیدا خواهید کرد و این می تواند آغاز یک آشنایی خوب و عاشقانه باشد 

تیر
امروز باید مراقب باشید که در مورد دیگران چه حرف هایی به زبان می آورید. اگر قرار است در مورد فردی نظر دهید که در جمع شما حاضر نیست، طوری سخن بگویید که خودش نیز هست و به اصطلاح، در مورد او بدگویی نکنید. اگر خیلی اصرار دارید نظرات خود را در مورد شخص غایب بیان کنید این را در ذهن داشته باشید که ممکن است این حرف ها بعدها به ضرر خود شما تمام شوند. پس زبان به دهان بگیرید و اعتمادی که دیگران به شما دارند را با حرف خراب نکنید. رازهای دل خود را می توانید به فرد مورد علاقه تان بگویید. بیان احساسات درونی باعث می شود تا به هم احساس نزدیکی بیشتری داشته باشید. 

مرداد

امروز کمی نیاز دارید که تنها باشید و با خود در مورد برنامه ها و آرزوهایی که برای آینده دارید، حرف بزنید. این استقلال و تنهایی تصمیم گرفتن برای شما لازم است. بنابراین وقت خود را در بیرون از خانه بیهوده هدر ندهید. با چشم اندازی که به آینده دارید، می توانید برای موفقیت های بیشتر برنامه ریزی کنید. البته با خودتان صادق باشید. رویدادهای امروز این حس را به شما می دهد که در رابطه عاشقانه خود تغییراتی ایجاد کنید. هر دو به این مساله اعتقاد دارید و می توانید با همفکری هم این رابطه را به سمت بهبود بیشتر پیش ببرید.  

شهریور

به این فکر نکنید که مد و زیبایی در چیزهایی است که دیگران آن را رواج می دهند. کمی ابتکار به خرج بدهید و سبک و سیاق خودتان را داشته باشید. با استانداردهایی که در جامعه رواج دارد شاید نتوانید خود واقعیتان را به تصویر بکشید و لازمه این کار نیز کمی خلاقیت است. این را هم بدانید قرار نیست همه اطرافیان انسان را دوست داشته باشند. فقط همان نزدیکانی که دوستشان دارید، کافی است. امروز متوجه می شوید به فرد خاصی علاقه ویژه ای پیدا کرده اید و یک لحظه نمی توانید از او چشم بردارید. او کاریزمای بسیاری دارد. اما شما هم این فرصت را دارید تا از نزدیک با او هم صحبت شوید و یک دوستی زیبا را آغاز کنید. 
مهر

شاید مشکلات بزرگ تر از آنچه تصور می کنید برایتان نمود پیدا کنند. اما این قدرت را دارید تا همه مسایل را به درستی برنامه ریزی و مدیریت کنید. با انجام به موقع کارهای خود از هر نوع پیشامد بد یا ایجاد موقعیت استرس زا جلوگیری کنید. به حرف هایی که می زنید بیشتر حواستان باشد. رابطه صمیمی شما با فردی که دوستش دارید بسیار بهتر و زیباتر خواهد شد. امروز احساس می کنید این فرد را چقدر دوست دارید و جذابیت روحی و اخلاقی او بیش از هر زمان دیگری برایتان پررنگ می شود.  

آبان

اگر نمی توانید رویدادها را تغییر دهید، اصراری هم بر آن نداشته باشید. دری که باز نمی شود را نمی توان به زور باز کرد. بهتر است به سراغ در دیگری بروید و شانس خود را در جایی دیگر یا مسیری دیگر امتحان کنید. فقط سعی کنید خوشحال باشید. در عین حال برای آینده بهتر نیز برنامه ریزی های درستی انجام دهید. انرژی های جاری در هوای امروز شما را به سمت دوست داشتن بیشتر فرد مورد علاقه تان می کشانند. از تغییراتی که در رابطه شما ایجاد خواهد شد، بسیار خرسند می شوید. 

آذر
اجازه ندهید ناامیدی مانع رسیدن شما به اهدافتان بشوند. بهتر است به استقلال خود ایمان و به فکرهای خوبی که در سر دارید، اعتقاد داشته باشید تا در مسیر درست موفقیت قرار بگیرید. در مورد حرف هایی که به زبان می آورید بسیار مراقب باشید تا بعدها موجب پشیمانی نشوند. از قدرت روحی خود برای مبارزه با مشکلات بهره بگیرید. امروز عشق و عاطفه ویژه ای را تجربه می کنید. شاید وارد رابطه جدید بشوید. شاید هم در همین رابطه ای که دارید، تفریحات و کارهای جدید و جالب را تجربه کنید. شانس زیادی امروز با شما یار است.  


دی

امروز سر دوراهی قرار گرفته اید و نمی دانید برای ادامه مسیر خود، کدام راه را باید انتخاب کنید. این تضاد تا اندازه ای موجب نگرانی شما می شود. لازم نیست با سرعت و هیجان در این مورد تصمیم گیری کنید. بهترین کار این است که درست فکر کنید و همه جوانب هر دو مسیر را به خوبی بررسی کنید تا متوجه شوید، کدام یک بر دیگری برتری دارد. از ذات هوشمند خودتان هم بهره بگیرید و در صورت نیاز، با فرد قابل اعتمادی نیز مشورت کنید. امروز متوجه می شوید فردی که دوستش دارید نیز به شما علاقه مند است و این موجب خجالت و در عین حال، خوشحالی شما می شود. شاید برایتان سخت باشد در مورد احساسات خود با هم حرف بزنید اما این را بدانید که رابطه عمیقی میان شما شکل خواهد گرفت.
بهمن

همیشه رویدادهای ناخواسته در موقعی که انتظارش را ندارید، رخ می دهند. بهتر است با دقت و حواس جمع به اطراف و اتفاق ها چشم داشته باشید تا در یک دور باطل گرفتار نشوید. از این مساله هراسی نداشته باشید و با اعتماد به نفس کارهایی که باید را انجام دهید. از تجربه های گذشته برای پیشگیری از هر نوع مشکلی بهره بگیرید. در مورد مسایل عاطفی نیز شاید دچار کمی ناامیدی بشوید. احساس می کنید نمی توانید به رابطه خود پایان دهید اما از طرفی ادامه آن هم چندان برایتان رضایت بخش نیست. بهتر است ناامیدی ها را از خود دور کنید.

اسفند

امروز با خودتان کمی درگیر هستید. نمی توانید به راحتی از رختخواب بیرون بیایید. اما به این فکر کنید که کارهای بسیاری در دست انجام دارید و باید تنبلی را کنار بگذارید. اتفاق های عجیب امروز در کمین شما هستند و می توانند طرز فکر شما به زندگی و حتی کار را تغییر دهند. رابطه احساسی شما که مدتی بی هیجان و مسکوت شده بود، به طور معجزه آسایی خوب می شود و می توانید در کنار فرد مورد علاقه تان دوباره شادی و آرامش را تجربه کنید.
نظرات کاربران
ثبت نظر
نام شما
ایمیل شما
نظر شما
ارسال به دوستان
نام شما
ایمیل شما
ایمیل گیرنده
توضیحات
کد امنیتی
کد CAPTCHA
کدی که در زیر نمایش داده شده است را وارد نمایید
:                شبکه های اجتماعی پرشین پت را دنبال کنید 

face.jpg (205×206)   tw.jpg (204×224)pin.jpg (204×224)