پت شاپ پرشین پت
Follow Us
facebook twitter blog google

خبر های روز حیوانات خانگی

 • باورت میشه این ها با گچ باشه ◄ باورت میشه این ها با گچ باشه
    طرح هایی با نقاشی خیابانی با گچ
 • درخت گربه در منزل ◄ درخت گربه در منزل
    این درخت گربه بسیار جالب در خانه میباشد و این طرح خوشگل برای گربه دار ها خیلی میتونه جذاب باشه
 • کیف طرح فیل ◄ کیف طرح فیل
    کیف های دستی ناز ساخته شده از چرم که شبیه فیلهای مینیاتوری طراحی شده اند. کیسه هایی به شکل فیل با رنگ های مختلف که توسط LittleWingArtBoho ساخته شده است.
 • تخم مرغ نگه داری به شگل حیوانات ◄ تخم مرغ نگه داری به شگل حیوانات
    طبیعت از دارندگان تخم مرغ الهام گرفته شده است که به گونه ای شبیه پرندگان ، گربه ها و حیوانات وحشی طراحی شده اند. فنجان های تخم مرغ سرامیکی ساخته دست هانا ترنر تخم مرغ های آب پز را نگه داشته و چیز خاصی را به میز صبحانه خود اضافه می کنند.
 • تخم مرغ جدا کن با طرح ماهی ◄ تخم مرغ جدا کن با طرح ماهی
    ابزار آشپزخانه نوآورانه ای که شبیه ماهی قرمز طراحی شده به شما کمک می کند تا زرده تخم مرغ را از سفیده جدا کنید. بدن ماهی را فشار دهید و زرده تخم مرغ به دهان مکیده می شود.
 • این یک جا تخم مرغی حذاب مدل پنگوئن ◄ این یک جا تخم مرغی حذاب مدل پنگوئن
    نگهدارنده تخم مرغ خلاق طراحی شده به نظر می رسد مانند یک پنگوئن امپراطور باشه
 • طرحی برای حمل تحم مرع ◄ طرحی برای حمل تحم مرع
    همیشه میگند با یک دست نمیشه خیلی چند تا هندوانه برداشت ولی این بار دامنی با طرح حمل تخم مرع براتون قرار دادیم نگاه کنید پیش بند ابتکاری دارای جیب های بزرگ تخم مرغ است که برای نگهداری تخم مرغ طراحی شده است.
 • طرحی برای دارندگان گربه ها ◄ طرحی برای دارندگان گربه ها
    دیدین گربه ها هر زمان کار داری میشینند جلو میز و نمیزارن کار کنی و همین مشکل ایجاد میکنه که نتونی کار کنی کلا گربه ها فضول هستند الا این میز خوراک شماست که گربه دارید
 • لباس طرح کروکودیل ◄ لباس طرح کروکودیل
    این یک طرج بسیار زیبا همه دوستداران خزندگان
 • لباس هایی با طرج حیوانات ◄ لباس هایی با طرج حیوانات
    هنر مند باشی عاشق حیوانات هم باشی دیگه همین میشه رو رخت پهن کردن هم عکس حیونات میبینی
 • فرش تام جری ◄ فرش تام جری
    تام جری یادتونه این تام بیچاره همیشه صاف میشد اینجا هم فرش تامی هست تا ایده های کودکی ما به واقعیت تبدیل شه
 • طرح های سه بعدی از حیوانات ◄ طرح های سه بعدی از حیوانات
    طراحی وقتی ازش حرف میزنیم یعنی این باقیش سوسول بازیه
 • طرحی برای کربه دوست ها ◄ طرحی برای کربه دوست ها
    طرحی بسیار زیبا از ظرف گربه ها که برای دوستداران گربه میتونه هیجان انگیز باشه
 • نان هایی با طرح حیوانات ◄ نان هایی با طرح حیوانات
    این ایده خوبی هست که بچه هایی که غذا نمیخورند رو سر اشتها بیارید ولی واقعا این همه هنر برای خوردن بچه ها !! خدایش سخته
 • کوسن هایی با گربه ها ◄ کوسن هایی با گربه ها
    این طرح های برای گربه دوستان هست که بتوانند دز گنار عشق به گربه ها همه چیز زندگی شون هم گربه ای باشه
 • شیری برای گربه ها ◄ شیری برای گربه ها
    اخیرا در روسیه شیر های مدت دار را با طرحی بسیار جذاب برای گربه دوستان تهیه کردن که عکس ها را در زیر قرار میدم
 • طرحی فوق العاده برای گربه ها ◄ طرحی فوق العاده برای گربه ها
    این جای خواب بسیار جذاب برای شما در واقع میتواند برای گربه شما هم جذاب باشه چرا چون خودش تونل بازی گربه ها هم هست
 • کیف حمل ای بار به شکل وال ◄ کیف حمل ای بار به شکل وال
    چند تا پست قبل کیف های به شکل فیل گذاشتم حالا اینجا طرح نهنگ هم پیدا کردم
12345678910بعدیآخرین
(1 - 18) / 29045    |     صفحه 1 از 1614
RSS

GetPagedList: 0,440,,False,False,False,CreationDate,0,18

معرفي نژاد گربه


اخبار ومقالات - گالری

 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
12بعدیآخرین
(1 - 10) / 17    |     صفحه 1 از 2

نمایش متن مقالات

فروشگاه پت شاپ

فال روزانه 12 / 04 / 1393

فال روزانه 12 / 04 / 1393
فروردین

امروز باید با هوشیاری کامل مراقب همه جزئیات مسایل باشید و بیشتر از اینکه برای خود تماشاچی جمع کنید، بر واقعیت ها و رویدادهای اصلی زندگی  تمرکز کنید. پیش از اینکه بیرون بروید و در جمع ظاهر شوید، همه اطلاعات و ذهنیات خود را کنترل کنید. باید همه چیز درست و در جای خود باشند و اگر رویداد ناخواسته ای رخ داد، با صبوری آن را تحمل کنید تا بگذرد و تمام شود. برای انجام کارهای خود بهتر است از همکاری اطرافیان کمک بگیرید. امروز با اینکه خودتان هم دوست ندارید، اما دایم در حال غر زدن هستید و نمی توانید با شریک عاطفی خود رابطه خوبی برقرار کنید.

اردیبشهت

اگر فردی به کمک شما نیاز دارد حتما پیشنهاد همکاری به او بدهید. اما بدون دعوت به جایی وارد نشوید یا در کاری که از شما تقاضایی نشده است، دخالتی نکنید. شاید شما راهکارهای بسیاری در ذهن خود داشته باشید اما  دلیلی وجود ندارد تا در جایی که استقبالی از آن نمی شود، آنها را مطرح کنید. دهان خود را بسته نگه دارید و هر جایی هر حرفی را به زبان نیاورید. منفعت شما در این است که ایده های خود را به زبان نیاورید. امروز در مسایل احساسی کمی تنش و بی حوصلگی را احساس خواهید کرد. اگر دوست دارید به شریک عاطفیتان حرفی بزنید، بسیار نرم و آرام این کار را انجام دهید. اگر فکر می کنید او با تصویرهای ذهنی شما یکی نیست، شخصیت او را زیر سوال نبرید.

خرداد

خوش بین بودن بسیار عالی است اما باید مراقب باشید که هیجان زیاد و واکنش های سریع می تواند نتیجه منفی در بر داشته باشد. بهترین روش برای بیان دیدگاه ها یا گفتن حرف ها این است که آهسته و شمرده آنها را بیان کنید تا اطرافیان بتوانند به درستی منظور شما را دریافت کنند. امروز احتمال اینکه نتوانید در رابطه عاشقانه و احساسی خود خوب ظاهر شوید، بسیار زیاد است. ممکن است هنگام بیان کردن حرف های خود به معشوق، ممکن است لحن نادرستی داشته باشد. اگر مجرد هستید نیز برای آشنایی با فرد جدید به هیچ وجه روز مناسبی نیست و بهتر است اجازه دهید تا چند روز دیگر این انرژی های منفی از ستاره شما برداشته شود.

تیر

امروز بیشتر روی پوشاندن واقعیت ها تمرکز دارید و می خواهید حواشی ها را تا حد امکان مخفی کنید. اما پیش از اینکه در جمعی حاضر شوید، همه اطلاعات و دانش خود را چک کنید و مطمئن شوید کاری نمی کنید یا حرفی نمی زنید که بعدها بخواهد برای شما دردسر بسازد. اگر کسی شروع به غیب از فرد غایبی کرد، سعی کنید آنها را نشوید یا در آن جمع حاضر نباشید. این حرف ها فقط دیدگاه شما را به آن فرد عوض می کند و بخش بزرگی از آن واقعیت ندارد. اجازه ندهید داستان های ساختگی دیگران دیدگاه شما به اطرافیان را تغییر دهد. در مورد مسایل عاطفی نیز ممکن است نتوانید خیلی آرام و بی بحث با عشقتان حرف بزنید. هر دو شما بسیار مستعد عصبانی شدن هستید و بهترین کار این است از یکدیگر دوری کنید.
 
مرداد

به هیچ عنوان دوست ندارید سردسته گروهی از مردم باشید و بخواهید بلندگوی حرف های آنها باشید. اما امروز این اتفاق روی می دهد. حرف هایی را در جمعی بیان می کنید که حرف دل بسیاری از حاضرین است و همین موجب می شود تا پیرو شما شوند و در آن جلسه خاص، همه جانبه پشتیبان شما خواهند شد. شاید تاکنون شهامت این کار را نداشته اید، اما امروز می توانید واقعیت ها و برنامه های خود را به زبان بیاورید. در مورد مسایل عاشقانه اما تاحدی عصبانی و هیجان زده هستید و نمی توانید با شریک عاطفی خود رابطه درستی برقرار کنید. هر حرفی می تواند به بحث منجر شود.
 
شهریور

چرا انرژی های خود را هدر می دهید؟ شما ایده های بسیار عالی در سر دارید و انرژی بسیاری در وجودتان جمع شده است. این نیروها به قدری زیاد هستند که حتی می توانید دنیا را با آن تغییر دهید. توان کاری زیاد و قدرت جذب احترام دیگران شما را به سمت موفقیت سوق می دهند. از این فرصت بهره بگیرید و برای پیشرفت هایی که مدت ها است در نظر دارید، استفاده کنید. جنبه کمال‌گرای شما بیش از هر زمان دیگر خود نمایی می کند و دایم با خود می گویید: یک شهریوری از عهده هرکاری بر می آید. همین باعث می شود تا در روابط احساسی خود از موضع قدرت ظاهر شوید و اطرافیان را نصیحت کنید. البته این نطق و سخنرانی در کنار عشقتان خاموش می شود.

مهر

امروز  بسیار مستعد عصبانیت و خشمگین شدن هستید، بهتر است با صبر زیاد و مته به خشخاش نگذاشتن بیهوده، خود را آزار ندهید و محیط اطراف خود را نیز پر استرس نکنید. اتفاقا برعکس انرژی ها، دوستان خود را برای ناهار دعوت کنید و در کنار یکدیگر با حرف زدن در مورد مسایل خوب و مثبت، لحظه های شادی را تجربه کنید. اگر تا اندازه ای بی حوصله و گرفته هستید، شاید بهتر باشد با شریک عاطفی خود بحث نکنید و بیهوده اعصاب خودتان را خرد نکنید. بهتر است ذهن خود را از منفی ها پاک کنید و از عشقتان نیز دوری کنید تا امروز تمام شود.

آبان

امروز بهتر است نقاب مرموز بودن را از صورت خود بردارید و به فردی که دوست دارید، نزیدک شوید و با ارتباط برقرار کنید. اگر در محل کار یا دانشگاه یا هر اجتماع دیگری، دوست دارید در یک گروه ویژه وارد بشوید و با آنها دوستی را آغاز کنید، امروز این فرصت و شهامت را دارید. اگر در حال حاضر در رابطه عاشقانه یا احساسی قرار دارید، شاید نتوانید با هم ارتباط خوبی برقرار کنید. بهتر است کمی صبور باشید و در مقابل هر رفتاری واکنش تند از خود نشان ندهید. بگذارید انرژی های منفی امروز برطرف شوند تا شما دوباره رابطه عادی خود را تجربه کنید.

آذر

اینکه همیشه منصفانه و عادلانه رفتار کنید، بسیار خوب است اما گاهی هم باید شرایط خود را نیز در نظر بگیرید. هنگامی که اطرافیان می خواهند نظرات خود را به شما تحمیل کنند، باید سعی کنید بر موضع خود استوار باشید و از آن دفاع کنید. لازم نیست با همه موافقت کنید تا مبادا از شما ناراحت شوند. گاهی باید خودتان باشید و به خوش آمدن یا نیامدن دیگران هم اهمیتی ندهید. آینده هرگز قابل پیش بینی نیست و نمی توانید برای آن برنامه ریزی کنید. این مساله در مورد رابطه عاشقانه شما مصداق دارد. نمی توانید  بفهمید که این رابطه آیا آینده خوبی دارد یا نه. اما می توانید در حال حاضر آن را با سکوت و آرامش پیش ببرید. انرژی های امروز خیلی خوب نیستند و بهتر است با عشقتان وارد بحث نشوید.

دی

در برقراری ارتباط با دیگران خیلی راحت نیستید و انرژی ها هم با شما یاری نمی کنند و نمی توانید فرصت های خوبی داشته باشید. اگر حرفی یا ایده ای دارید که می خواهید مطرح کنید، آن را بیان کنید. شاید با مخالفت دیگران مواجه شودی اما صبور باشید و از موضع خود هم کوتاه نیایید. اگر تصور می کنید کاری درست است، آن را انجام دهید. در رابطه عاشقانه خود بهتر است خیلی با عشقتان درگیر نشوید و بیهوده با هم وارد بحث نشوید. انرژی های امروز امکان ناراحتی میان شما را زیاد کرده اند، اما با صبوری می توانید این مسایل را برطرف کنید.

بهمن

اگر ایده های زیادی در سر دارید و می خواهید آنها را مطرح کنید. یا می خواهید تغییراتی در زندگی ایجاد کنید؟ هر چه هست بهتر است از گذشته ها الهام بگیرید. اشتباهات قبل را نیز تکرار نکنید. در کارهای خود ایده پردازی کنید و از اینکه آنها را با اطرفیان در میان می گذارید هیچ هراسی نداشته باشید. در رابطه عاشقانه شما بسیار دوست دارید به ثبات فکری و ارتباطی برسید. اما امکان دارد با فرد موردعلاقه تان بحث کوچکی داشته باشید. خیلی در این مساله غرق نشوید و بگذارید امروز تمام شود و این انرژی های منفی از رابطه شما برداشته شوند.

اسفند

امروز می توانید از فرصت های بسیار خوبی که برایتان پیش می آید استفاده کنید. می توانید ایده های خود را بیان کنید و خیلی هم سرسختانه از آنها دفاع کنید. فرصت های خوبی برای استراحت و تجربه لحظه های خوب برای شما وجود دارد. در رابطه عاشقانه خود اما شاید نتوانید به راحتی حرف های خود را بیان کنید. نمی توانید احساسات خود را به زبان بیاورید. اجازه دهید امروز بگذرد و تمام شود.
نظرات کاربران
ثبت نظر
نام شما
ایمیل شما
نظر شما
ارسال به دوستان
نام شما
ایمیل شما
ایمیل گیرنده
توضیحات
کد امنیتی
کد CAPTCHA
کدی که در زیر نمایش داده شده است را وارد نمایید
:                شبکه های اجتماعی پرشین پت را دنبال کنید 

face.jpg (205×206)   tw.jpg (204×224)pin.jpg (204×224)