پت شاپ پرشین پت
Follow Us
facebook twitter blog google

خبر های روز حیوانات خانگی

 • باورت میشه این ها با گچ باشه ◄ باورت میشه این ها با گچ باشه
    طرح هایی با نقاشی خیابانی با گچ
 • درخت گربه در منزل ◄ درخت گربه در منزل
    این درخت گربه بسیار جالب در خانه میباشد و این طرح خوشگل برای گربه دار ها خیلی میتونه جذاب باشه
 • کیف طرح فیل ◄ کیف طرح فیل
    کیف های دستی ناز ساخته شده از چرم که شبیه فیلهای مینیاتوری طراحی شده اند. کیسه هایی به شکل فیل با رنگ های مختلف که توسط LittleWingArtBoho ساخته شده است.
 • تخم مرغ نگه داری به شگل حیوانات ◄ تخم مرغ نگه داری به شگل حیوانات
    طبیعت از دارندگان تخم مرغ الهام گرفته شده است که به گونه ای شبیه پرندگان ، گربه ها و حیوانات وحشی طراحی شده اند. فنجان های تخم مرغ سرامیکی ساخته دست هانا ترنر تخم مرغ های آب پز را نگه داشته و چیز خاصی را به میز صبحانه خود اضافه می کنند.
 • تخم مرغ جدا کن با طرح ماهی ◄ تخم مرغ جدا کن با طرح ماهی
    ابزار آشپزخانه نوآورانه ای که شبیه ماهی قرمز طراحی شده به شما کمک می کند تا زرده تخم مرغ را از سفیده جدا کنید. بدن ماهی را فشار دهید و زرده تخم مرغ به دهان مکیده می شود.
 • این یک جا تخم مرغی حذاب مدل پنگوئن ◄ این یک جا تخم مرغی حذاب مدل پنگوئن
    نگهدارنده تخم مرغ خلاق طراحی شده به نظر می رسد مانند یک پنگوئن امپراطور باشه
 • طرحی برای حمل تحم مرع ◄ طرحی برای حمل تحم مرع
    همیشه میگند با یک دست نمیشه خیلی چند تا هندوانه برداشت ولی این بار دامنی با طرح حمل تخم مرع براتون قرار دادیم نگاه کنید پیش بند ابتکاری دارای جیب های بزرگ تخم مرغ است که برای نگهداری تخم مرغ طراحی شده است.
 • طرحی برای دارندگان گربه ها ◄ طرحی برای دارندگان گربه ها
    دیدین گربه ها هر زمان کار داری میشینند جلو میز و نمیزارن کار کنی و همین مشکل ایجاد میکنه که نتونی کار کنی کلا گربه ها فضول هستند الا این میز خوراک شماست که گربه دارید
 • لباس طرح کروکودیل ◄ لباس طرح کروکودیل
    این یک طرج بسیار زیبا همه دوستداران خزندگان
 • لباس هایی با طرج حیوانات ◄ لباس هایی با طرج حیوانات
    هنر مند باشی عاشق حیوانات هم باشی دیگه همین میشه رو رخت پهن کردن هم عکس حیونات میبینی
 • فرش تام جری ◄ فرش تام جری
    تام جری یادتونه این تام بیچاره همیشه صاف میشد اینجا هم فرش تامی هست تا ایده های کودکی ما به واقعیت تبدیل شه
 • طرح های سه بعدی از حیوانات ◄ طرح های سه بعدی از حیوانات
    طراحی وقتی ازش حرف میزنیم یعنی این باقیش سوسول بازیه
 • طرحی برای کربه دوست ها ◄ طرحی برای کربه دوست ها
    طرحی بسیار زیبا از ظرف گربه ها که برای دوستداران گربه میتونه هیجان انگیز باشه
 • نان هایی با طرح حیوانات ◄ نان هایی با طرح حیوانات
    این ایده خوبی هست که بچه هایی که غذا نمیخورند رو سر اشتها بیارید ولی واقعا این همه هنر برای خوردن بچه ها !! خدایش سخته
 • کوسن هایی با گربه ها ◄ کوسن هایی با گربه ها
    این طرح های برای گربه دوستان هست که بتوانند دز گنار عشق به گربه ها همه چیز زندگی شون هم گربه ای باشه
 • شیری برای گربه ها ◄ شیری برای گربه ها
    اخیرا در روسیه شیر های مدت دار را با طرحی بسیار جذاب برای گربه دوستان تهیه کردن که عکس ها را در زیر قرار میدم
 • طرحی فوق العاده برای گربه ها ◄ طرحی فوق العاده برای گربه ها
    این جای خواب بسیار جذاب برای شما در واقع میتواند برای گربه شما هم جذاب باشه چرا چون خودش تونل بازی گربه ها هم هست
 • کیف حمل ای بار به شکل وال ◄ کیف حمل ای بار به شکل وال
    چند تا پست قبل کیف های به شکل فیل گذاشتم حالا اینجا طرح نهنگ هم پیدا کردم
12345678910بعدیآخرین
(1 - 18) / 29045    |     صفحه 1 از 1614
RSS

GetPagedList: 0,440,,False,False,False,CreationDate,0,18

معرفي نژاد گربه


اخبار ومقالات - گالری

 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
12بعدیآخرین
(1 - 10) / 17    |     صفحه 1 از 2

نمایش متن مقالات

فروشگاه پت شاپ

فال روزانه 15 / 04 / 1393

فال روزانه 15 / 04 / 1393

فروردین

امروز باید در برابر رویدادها تفکر عمیق تری داشته باشید. هر مساله ای که روی می دهد باید به درستی و با فکر باز در مورد آن تصمیم گیری و آن را برطرف کنید. از یک طرف می خواهید کارهای خود را با انرژی بسیار پیش ببرید و از طرف دیگر عصبی و نگران هستید و بدون هیچ استراتژی درستی کارها را انجام می دهید. بهتر است به جای اینکه تنهایی کارها را پیش ببرید از دیگران و ایده ها و نظرهای آنها نیز کمک بگیرید. در مورد مسایل احساسی نیز بسیار دوست دارید برای آینده خود تصمیم گیری کنید. اما به جای آن بهتر است روی هماهنگی و تفاهم بیشتر با شریک عاطفی خود تمرکز کنید. اگر مجرد هستید، امروز برای آشنایی با فرد جدید فرصت خوبی است. انرژی ها شما را با فرد مناسبی آشنا می کنند.


اردیبشهت

امروز می توانید با انرژی بسیار در هر محفلی بدرخشید. البته تغذیه سالم را نیز در دستور کار خود قرار دهید. برای این منظور شاید به فروشگاه میوه و سبزیجات سالم بروید و سبد خود را از انواع مواد ارگانیک پر کنید. اگر خودتان باغچه دارید نیز احتمالا بیشتر زمان خود را در کشت و باغبانی سپری خواهید کرد. اگر در مسایل عاطفی خود برنامه ریزی خاصی دارید یا تصمیم گیری مهمی انجام داده اید، امروز نمی توانید آن را تغییر دهید. شاید بهتر باشد هر دو با هم در مورد علایق و تصمیماتتان حرف بزنید و رابطه خود را بهبود ببخشید.

خرداد

حس خلاقیت شما امروز بسیار بالا است. می توانید ایده های بسیار خوبی داشته باشید. آنها را یادداشت کنید تا در زمانی مناسب از آنها استفاده کنید. حتی شاید همین امروز برای خرید ابزار لازم برای اجرای کردن تفکرات خود بیرون بروید. البته از نظر روحی کمی حساس و زودرنج خواهید بود. اما خیلی سخت نگیرید و بگذارید انرژی های امروز بگذرند. در مورد مسایل عاشقانه، احساس بسیار خوبی خواهید داشت. اما این را بدانید برای اینکه رابطه خوبی با شریک عاطفی خود داشته باشید، ابتدا باید خودتان و نیازهای خود را با درستی بشناسید. برای اینکه روحیه بهتر و فکر باز داشته باشید باشگاه بروید و ورزش را به برنامه دایمی خود تبدیل کنید.

تیر

امروز احتمال دارد با دوستان یا همکاران خود دورهمی داشته باشید و در مورد موضوع مشخصی با یکدیگر حرف بزنید. از نظر اجتماعی در وضعیت بسیار خوبی قرار دارید و می توانید به خوبی سخنرانی کنید. شما به خوبی می دانید چه حرفی را در چه موقعی باید بیان کنید و  این به بهبود موقعیت اجتماعی شما کمک بیشتری می کند. شاید بد نباشد در خلال صحبت های جدی، کمی شوخی و تفریح نیز داشته باشید. امروز را دوست دارید در خانه استراحت کنید و در مورد ایده های ذهنی خود در مورد رابطه عاشقانه تان فکر کنید. می توانید در کنار هم و با همفکری یکدیگر برای آینده بهتر برنامه ریزی کنید. اگر مجرد هستید نیز احتمال آشنایی با فرد مناسب زیاد است.
 
مرداد

بهتر است امروز را در خانه نمانید و بیرون بروید. پیاده روی یا دوچرخه سواری کنید. بیهوده وقت خود را در خانه هدر ندهید. اگر بی حوصله و کسل هستید، باید با انرژی های این فاز مبارزه کنید و خودتان را به هر ترفندی شده است بیرون بکشید تا حالتان بهتر شود. در اجتماع بودن امروز برایتان بسیار خوب است. شاید خوب باشد بیشتر زمان خود را برای بهبود رابطه عاشقانه خود صرف کنیدو اخیرا مشکلات و سوتفاهماتی میان شما برقرار بوده است که می توانید با همفکری و صحبت با یکدیگر بخش بزرگی از آن را برطرف کنید. از لحاظ احساسی در شرایط خوبی هستید و این می تواند در مسیر هدف به شما کمک بسیاری کند.

شهریور

احتمال دارد از ابتدای صبح احساس کرختی و بی حوصلگی داشته باشید. اما بیهوده در رختخواب نمایند. به هر ترفندی شده خود را بلند کنید، دوش آب گرم بگیرید و از خانه بیرون بروید. با خوراکی های مناسب و سالم می توانید سموم بدن خود را دفع کنید و تا حد امکان آب میوه های طبیعی بنوشید. عصرهنگام نیز با دوستان یا همکاران خود برنامه ریزی کنید و بیرون بروید تا در جمع و شلوغی باشید. این کارها باعث می شوند تا روحیه بهتری داشته باشید. در مورد مسایل احساسی نیز، بسیار رمانتیک هستید. به همین دلیل، خوب است زمان خود را با فرد مورد علاقه تان سپری کنید و از انرژی های مثبت جاری در هوا نهایت استفاده را ببرید. اگر مجرد هستید، امروز ممکن است با فردی بسیار جذاب و جالب آشنا شوید.

مهر

صبح بسیار خوب و شادی را آغاز می کنید. می توانید برای بیشتر کردن این همه انرژی خوب، به استخر، باشگاه یا ماساژ بروید و حسابی به خودتان استراحت بدهید. یا شاید بیرون رفتن و خرید کردن نیز بتواند برای بهتر شدن حالتان موثر باشد. بعدازظهر را نیز می توانید کارهای عقب افتاده خود را به انجام برسانید . در مورد مسایل احساسی نباید انتظار یک روز بسیار رمانتیک یا عاشقانه را داشته باشید. البته منظور این نیست که حالتان در کنار معشوق خوب نخواهد بود، اما فقط یک روز معمولی اما آرام را در کنار یکدیگر تجربه خواهید کرد.

آبان

امروز را سعی نکنید با جریانِ رویدادهای زندگی مبارزه یا برخلاف آنها قیام کنید. بهتر است روی انجام کارهایی که تصور می کنید درست است تمرکز کنید با آسایش خیال به سمت جلو پیش بروید. شاید بد نباشد زمانی به گشت زدن در خیابان و میان مغازه ها سپری کنید. البته همه این حس ها و روحیه که یادکردیم مخصوص صبح تا ظهر هستند و در بعدازظهر روحیه دیگری خواهید داشت. در مورد مسایل احساسی شاید تصور کنید که با شریک عاطفی خود تفاهم ندارید، اما این طور نیست و فقط کمی سوتفاهم میان شما به وجود آمده است. امروز پبش از هر نوع تصمیم گیری، درست فکر کنید. یا تا حد امکان هیچ تصمیمی اتخاذ نکنید.

آذر

از ابتدای صبح بسیار تمایل دارید برای یک بعدازظهر متفاوت برنامه ریزی کنید. اگر از قبل با دوستان یا خانواده برای شرکت در یک مراسم یا مهمانی خانوادگی برنامه ریزی کرده و قول داده اید، نمی توانید آن را تغییر دهید. بهتر است بر سر حرف خود بمانید و به قولی که داده اید احترام بگذارید. در زمانی که تنها هستید، می توانید روی پروژه های ذهنی خود تمرکز کنید و برای اجرایی کردن آنها راهکار مناسب بیابید. در مورد مسایل احساسی نیز با شرکتان همدل شوید و با هم برای آینده تصمیم گیری کنید. اما هیچ چیز را قطعی نکنید. 

دی

کاری که مدت های طولانی نمی توانستید به انجام برسانید، امروز به مراحل بسیار خوبی می رسد. می توانید با خیال راحت برای اتمام آن تلاش کنید و بالاخره نتیجه تلاش های این همه مدت را ببینید. بهتر است بعدازظهر تنها در خانه نمایند. با دوستان یا خانواده بیرون بروید و از در جمع بودن و انرژی های خوب اطرافیان استفاده کنید. اگر مجرد هستید، شاید بتواند در میان دوستان یا شرکت در جمع های اجتماعی با فردی آشنا شوید که همه جانبه با روحیات شما جور است و می توانید در کنار او حس های خیلی خوبی داشته باشید.

بهمن

امروز بهتر است برای تفریح و رفتن به اطراف شهر برای خود برنامه ریزی کنید. با دوستان یا اعضای خانواده بعدازظهر را برای یک پیک نیک چند ساعته اختصاص دهید. در ابتدای روز نیز می توانید به کارهای اداری یا مسوولیت های خود رسیدگی کنید و با انرژی های خوبی که در هوا جاری است می توانید امید این را داشته باشید که همه کارهایتان به درستی و کامل و بی نقص انجام می شوند. در مورد مسایل عاشقانه، با شریک عاطفی خود رابطه بسیار خوبی خواهید داشت. می توانید در کنار هم هر نوع سوتفاهمی را برطرف کنید و با همفکری یکدیگر برای آینده ای بهتر برنامه ریزی کنید.

اسفند


احتمال اینکه روز پرهیجان و پر اتفاقی در پیش داشته باشید زیاد است. البته همه آنها جنبه مثبت دارند و جای نگرانی نیست. بهتر است لباس های خوب خود را بپوشید و بیرون بروید. در فضاهای اجتماعی همچون خیریه های می توانید شرکت کنید تا با افراد جدید آشنا و دوست شوید. در این این غریبه ها شاید با فردی آشنا شدید که از نظر احساسی روی شما تاثیر خوبی گذاشت. این شهامت را خواهید داشت تا با او قرار ملاقات بگذارید و شاید بتوان  دوستان بسیار خوبی برای هم باشید. اگر فردی در زندگی شما هست، همه چیز بسیار خوب و عالی پیش می رود و می توانید از آرامش و هیجانات مثبت در کنار یکدیگر شاد و خوشحال باشید.

نظرات کاربران
ثبت نظر
نام شما
ایمیل شما
نظر شما
ارسال به دوستان
نام شما
ایمیل شما
ایمیل گیرنده
توضیحات
کد امنیتی
کد CAPTCHA
کدی که در زیر نمایش داده شده است را وارد نمایید
:                شبکه های اجتماعی پرشین پت را دنبال کنید 

face.jpg (205×206)   tw.jpg (204×224)pin.jpg (204×224)