پت شاپ پرشین پت
Follow Us
facebook twitter blog google

خبر های روز حیوانات خانگی

 • باورت میشه این ها با گچ باشه ◄ باورت میشه این ها با گچ باشه
    طرح هایی با نقاشی خیابانی با گچ
 • درخت گربه در منزل ◄ درخت گربه در منزل
    این درخت گربه بسیار جالب در خانه میباشد و این طرح خوشگل برای گربه دار ها خیلی میتونه جذاب باشه
 • کیف طرح فیل ◄ کیف طرح فیل
    کیف های دستی ناز ساخته شده از چرم که شبیه فیلهای مینیاتوری طراحی شده اند. کیسه هایی به شکل فیل با رنگ های مختلف که توسط LittleWingArtBoho ساخته شده است.
 • تخم مرغ نگه داری به شگل حیوانات ◄ تخم مرغ نگه داری به شگل حیوانات
    طبیعت از دارندگان تخم مرغ الهام گرفته شده است که به گونه ای شبیه پرندگان ، گربه ها و حیوانات وحشی طراحی شده اند. فنجان های تخم مرغ سرامیکی ساخته دست هانا ترنر تخم مرغ های آب پز را نگه داشته و چیز خاصی را به میز صبحانه خود اضافه می کنند.
 • تخم مرغ جدا کن با طرح ماهی ◄ تخم مرغ جدا کن با طرح ماهی
    ابزار آشپزخانه نوآورانه ای که شبیه ماهی قرمز طراحی شده به شما کمک می کند تا زرده تخم مرغ را از سفیده جدا کنید. بدن ماهی را فشار دهید و زرده تخم مرغ به دهان مکیده می شود.
 • این یک جا تخم مرغی حذاب مدل پنگوئن ◄ این یک جا تخم مرغی حذاب مدل پنگوئن
    نگهدارنده تخم مرغ خلاق طراحی شده به نظر می رسد مانند یک پنگوئن امپراطور باشه
 • طرحی برای حمل تحم مرع ◄ طرحی برای حمل تحم مرع
    همیشه میگند با یک دست نمیشه خیلی چند تا هندوانه برداشت ولی این بار دامنی با طرح حمل تخم مرع براتون قرار دادیم نگاه کنید پیش بند ابتکاری دارای جیب های بزرگ تخم مرغ است که برای نگهداری تخم مرغ طراحی شده است.
 • طرحی برای دارندگان گربه ها ◄ طرحی برای دارندگان گربه ها
    دیدین گربه ها هر زمان کار داری میشینند جلو میز و نمیزارن کار کنی و همین مشکل ایجاد میکنه که نتونی کار کنی کلا گربه ها فضول هستند الا این میز خوراک شماست که گربه دارید
 • لباس طرح کروکودیل ◄ لباس طرح کروکودیل
    این یک طرج بسیار زیبا همه دوستداران خزندگان
 • لباس هایی با طرج حیوانات ◄ لباس هایی با طرج حیوانات
    هنر مند باشی عاشق حیوانات هم باشی دیگه همین میشه رو رخت پهن کردن هم عکس حیونات میبینی
 • فرش تام جری ◄ فرش تام جری
    تام جری یادتونه این تام بیچاره همیشه صاف میشد اینجا هم فرش تامی هست تا ایده های کودکی ما به واقعیت تبدیل شه
 • طرح های سه بعدی از حیوانات ◄ طرح های سه بعدی از حیوانات
    طراحی وقتی ازش حرف میزنیم یعنی این باقیش سوسول بازیه
 • طرحی برای کربه دوست ها ◄ طرحی برای کربه دوست ها
    طرحی بسیار زیبا از ظرف گربه ها که برای دوستداران گربه میتونه هیجان انگیز باشه
 • نان هایی با طرح حیوانات ◄ نان هایی با طرح حیوانات
    این ایده خوبی هست که بچه هایی که غذا نمیخورند رو سر اشتها بیارید ولی واقعا این همه هنر برای خوردن بچه ها !! خدایش سخته
 • کوسن هایی با گربه ها ◄ کوسن هایی با گربه ها
    این طرح های برای گربه دوستان هست که بتوانند دز گنار عشق به گربه ها همه چیز زندگی شون هم گربه ای باشه
 • شیری برای گربه ها ◄ شیری برای گربه ها
    اخیرا در روسیه شیر های مدت دار را با طرحی بسیار جذاب برای گربه دوستان تهیه کردن که عکس ها را در زیر قرار میدم
 • طرحی فوق العاده برای گربه ها ◄ طرحی فوق العاده برای گربه ها
    این جای خواب بسیار جذاب برای شما در واقع میتواند برای گربه شما هم جذاب باشه چرا چون خودش تونل بازی گربه ها هم هست
 • کیف حمل ای بار به شکل وال ◄ کیف حمل ای بار به شکل وال
    چند تا پست قبل کیف های به شکل فیل گذاشتم حالا اینجا طرح نهنگ هم پیدا کردم
12345678910بعدیآخرین
(1 - 18) / 29045    |     صفحه 1 از 1614
RSS

GetPagedList: 0,440,,False,False,False,CreationDate,0,18

معرفي نژاد گربه


اخبار ومقالات - گالری

 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
12بعدیآخرین
(1 - 10) / 17    |     صفحه 1 از 2

نمایش متن مقالات

فروشگاه پت شاپ

فال روزانه 05 / 06 / 1393

فال روزانه 05 / 06 / 1393

فروردین

امروز بیشتر زمان خود را به جمع آوری  اطلاعات در مورد چیزی می گذرانید که برای پروژه کاری خود به آن نیاز دارید. اما در نهایت متوجه می شوید این اطلاعت کافی نیستند. بهتر این است که امروز بی خیال این کار بشوید زیرا فقط فرصت های خود را از دست می دهید. می توانید از این زمان برای انجام کارهای عقب افتاده بهره بگیرید. در مسایل عاطفی، خیلی دوست دارید تغییری در رابطه خود ایجاد کنید اما این کار برای هر دو شما سخت است. گویا هیچ کدام حاضر نیستید از موضع خود کوتاه بیایید و غرور زیاد دوطرفه موجب می شود در آخر به هیچ نتیجه ای نرسید.

اردیبهشت

امروز پیش از هر اقدامی جیب خود را چک کنید تا مطمئن شوید پول کافی برای اهدافتان را دارید. کارهایی که امروز دوست دارید انجام دهید همه هزینه مالی در بر دارند. می توانید با مدیریت درست آنها به خوبی از عهده آنها بر بیایید. اگر افکاری در سر دارید که دنبال یافتن معانی آنها هستید، بهتر است خیلی خود را درگیر نکنید. برخی رویاهای ذهنی بی مفهوم هستند و جز اینکه ذهن خود را مشغول کنید، کار دیگری نکرده اید. می توانید امروز برای فرد موردعلاقه تان هدیه بخرید یا او را برای صرف شام به یک رستوران خوب دعوت کنید. این مساله کمک می کند تا علاوه بر بودن در کنار هم، در مورد رابطه خود نیز صحبت های عمیق تری داشته باشید.

خرداد

امروز بهتر است روی حرف های خود و قول هایی که می دهید، بمانید و به آنها وفادار باشید. در غیر این صورت برایتان مشکل به وجود می آید. به ویژه در مسایل عاطفی این مساله بسیار اهمیت دارد زیرا ممکن است موجب ایجاد سوتفاهم بشود که نتیجه خوبی ندارد. امروز پیش از هر کاری بهتر است خوب فکر کنید یا در مورد چیزهایی که نمی دانید، بدون هراس سوال بپرسید. پرسیدن عیب نیست اما اگر کار اشتباهی انجام دهید شاید فرصتی برای جبران وجود نداشته باشد.

تیر

امروز ممکن است برخی از اسنادی که به دنبال آن هستید را پیدا نکنید. به جای عصبی یا نگران شدن، همه جاهایی که احتمال دارد گذاشته باشید را بگردید. از دیگران نیز بپرسید. اما خیلی خود را خسته نکنید تا همه انرژی شما گرفته شود. از انرژی های خوب امروز باید برای ایجاد شادی و نشاط در رابطه عاطفی خود استفاده کنید. با هم برای مهمانی یا تفریح برنامه ریزی کنید و با سرعت بالا در مسیر تحقق آن قدم بردارید.  همین هیجانی که دارید را حفظ کنید تا موجب خستگی شما نشود.

مرداد

امروز فردی در محل کار با شما دعوایش می شود. کارهای او بسیار نسنجیده و بچگانه است. موضع خود را نگه دارید و بگذارید ذات قابل اطمینان و محکم شما نمونه و سرمشقی برای همه باشد. امروز کارهای هیجان انگیزی انجام می دهید و همه چیز می تواند برایتان شادی آفرین باشد. از این انرژی های خوب برای تقویت رابطه عاطفی خود نیز بهره بگیرید. شما دو نفر تا حد زیای فقط به خود و خواسته های خود فکر می کنید اما شاید بد نباشد امروز یکی از شما از موضع خود کوتاه بیاید.

شهریور

امروز ممکن است کوچک ترین و جزئی ترین رویدادها موجب استرس شما بشوند. اما همه آنها به نوع برخورد شما و نوع نگرشتان بستگی دارد. اگر به جای ناراحتی، سعی کنید موانع را برطرف کنید، می توانید یک روز کاملا شاد داشته باشید. امروز روز خوبی برای ریسک پذیری در کار است. جسارت درونی تان را بکار ببرید و هدف کاری نهایی خود را تعیین کنید. حس خوش بینی در فضا وجود دارد. شما و عشقتان از این فضا بهره می برید و از با هم بودن لذت می برید. می توانید با دوستان مشترک خود برنامه ریزی کنید و بیرون بروید تا از مصاحبت و همنشینی با آنها در کنار معشوق لحظه های خوبی را تجربه کنید.

مهر

امروز روزی نیست که شما و عشقتان بخواهید تنها باشید. دوست دارید بیرون بروید و از معاشرت با بقیه لذت ببرید. امروز روز درخشش شما و خندیدن و خوش گذراندن است. بهتر است با دوستانتان بروید شام بخورید و از با هم بودن استفاده کنید. البته از نظر اجتماعی شاید کمی دچار استرس بشوید. مثلا گیر کردن در ترافیک سنگین و هدر رفتن وقت، چندان برایتان خوشایند نخواهد بود. شاید لازم باشد امروز ماشین را در خانه بگذارید و وسایل عمومی به مقاصد خود بروید. این کار کمک می کند تا ذهن خود را روی پروژه های کاری متمرکز کنید نه استرس های بیهوده و موقت.

آبان

امروز به طور کلی سرو کار شما با کارهای اداری، کاغذ بازی یا مسایل مالی است. باید بیشتر تمرکز خود را برای رفع و رجوع آنها بگذارید. اما مراقب باشید در دام استرس های آنها گرفتار نشوید. برخی نگرانی ها کاملا موقت هستند و شما باید به قدری هوشیار باشید که اسیر آنها نشوید. امروز باید کمترین اشتباه را مرتکب شوید. اگر مجرد هستید و دنبال معشوق، بدانید که امروز احتمال آشنا شدن با فردی که برایتان ارزش دارد را دارید. با او قرار بگذارید و در مورد عقاید و دیدگاه های خود حرف بزنید.

آذر

امروز انرژی های شاد و مثبت بسیاری در هوا جاری هستند. گویا کائنات همه آنها را برای شما در نظر گرفته است. از آنها برای ارتباط بهتر و بیشتر با آدم ها بهره بگیرید. می توانید یک روز بسیار مفید برای خود بسازید. در محل کار به همکاران کمک کنید. یا اگر فردی در اطرافیان هست که چندان خوشحال به نظر نمی رسد، شما می توانید با روحیه خوبی که امروز دارید، لبخند را به لب های او بیاورید. اگر مجرد هستید، امروز این فرصت را دارید تا با فردی جالب آشنا شوید که فاز فکری مشابه شما دارد. با هم در مورد فلسفه و عشق حرف بزنید.

دی

کائنات برای امروز شما لحظه های شاد و سرشار از لبخند در نظر گرفته است. اما باید خودتان این شادی را به وجود بیاورید. استرس های کاری بسیار هستند و ممکن است حس در میدان جنگ بودن به شما دست بدهد. اما به جای غرق شدن در این تفکرات و گرفتار آمدن در دام این منفی ها، بی خیال همه چیز بشوید و فقط خوش بگذارنید. کارها انجام می شوند اما فرصت های خوب تکرار نمی شوند. در مسایل عاطفی هم با عشقتان بیرون بروید و جایی بروید که بتوانید آرامش بیابید و روحیه خنده و نشاط را بین خودتان زنده کنید.

بهمن

تنش های مالی امروز بیش از هر وقت دیگر می تواند به شما استرس وارد کند. اما نباید اجازه دهید این حالت ادامه داشته باشد. روی انجام کارهای خود تمرکز کنید و این امید را داشته باشید که مسایل مالی قابل جبران شدن هستند. در میان مردم باشید تا از دام ناامیدی دور شوید. مراقب باشید که کارهایتان را بی فکر و شتابزده انجام ندهید تا زمینه ساز مشکلات بیشتری نشود. در مسایل عاطفی نیز باید آرامش را در رابطه خود به وجود بیاورید. کمی از موضع خود کوتاه بیایید تا بتوانید با هم در مورد مشکلات موجود حرف بزنید و برای آن راهکار بیابید.
 
اسفند

همه حواس خود را به کارهایتان بدهید. موانع یا حرف های منفی دیگران نباید روی شما تاثیر منفی داشته باشد. امروز انرژی های مثبت زیادی در هوا جاری است که باید از آنها برای تقویت روحیه خود استفاده کنید. در مسایل کاری شتابزده رفتار نکنید. اما خیلی هم مته به خشخاش نگذارید و اجازه دهید همه مسایل روند عادی خود را طی کنند. امروز می توانید در کنار فرد مورد علاقه و دوستان خود یک روز بسیار شاد را تجربه کنید. با هم جشن بگیرید یا دسته جمعی بیرون بروید و تفریح کنید. از فرصت های امروز برای شاد بودن استفاده کنید.
نظرات کاربران
ثبت نظر
نام شما
ایمیل شما
نظر شما
ارسال به دوستان
نام شما
ایمیل شما
ایمیل گیرنده
توضیحات
کد امنیتی
کد CAPTCHA
کدی که در زیر نمایش داده شده است را وارد نمایید
:                شبکه های اجتماعی پرشین پت را دنبال کنید 

face.jpg (205×206)   tw.jpg (204×224)pin.jpg (204×224)