پت شاپ پرشین پت
Follow Us
facebook twitter blog google

خبر های روز حیوانات خانگی

 • باورت میشه این ها با گچ باشه ◄ باورت میشه این ها با گچ باشه
    طرح هایی با نقاشی خیابانی با گچ
 • درخت گربه در منزل ◄ درخت گربه در منزل
    این درخت گربه بسیار جالب در خانه میباشد و این طرح خوشگل برای گربه دار ها خیلی میتونه جذاب باشه
 • کیف طرح فیل ◄ کیف طرح فیل
    کیف های دستی ناز ساخته شده از چرم که شبیه فیلهای مینیاتوری طراحی شده اند. کیسه هایی به شکل فیل با رنگ های مختلف که توسط LittleWingArtBoho ساخته شده است.
 • تخم مرغ نگه داری به شگل حیوانات ◄ تخم مرغ نگه داری به شگل حیوانات
    طبیعت از دارندگان تخم مرغ الهام گرفته شده است که به گونه ای شبیه پرندگان ، گربه ها و حیوانات وحشی طراحی شده اند. فنجان های تخم مرغ سرامیکی ساخته دست هانا ترنر تخم مرغ های آب پز را نگه داشته و چیز خاصی را به میز صبحانه خود اضافه می کنند.
 • تخم مرغ جدا کن با طرح ماهی ◄ تخم مرغ جدا کن با طرح ماهی
    ابزار آشپزخانه نوآورانه ای که شبیه ماهی قرمز طراحی شده به شما کمک می کند تا زرده تخم مرغ را از سفیده جدا کنید. بدن ماهی را فشار دهید و زرده تخم مرغ به دهان مکیده می شود.
 • این یک جا تخم مرغی حذاب مدل پنگوئن ◄ این یک جا تخم مرغی حذاب مدل پنگوئن
    نگهدارنده تخم مرغ خلاق طراحی شده به نظر می رسد مانند یک پنگوئن امپراطور باشه
 • طرحی برای حمل تحم مرع ◄ طرحی برای حمل تحم مرع
    همیشه میگند با یک دست نمیشه خیلی چند تا هندوانه برداشت ولی این بار دامنی با طرح حمل تخم مرع براتون قرار دادیم نگاه کنید پیش بند ابتکاری دارای جیب های بزرگ تخم مرغ است که برای نگهداری تخم مرغ طراحی شده است.
 • طرحی برای دارندگان گربه ها ◄ طرحی برای دارندگان گربه ها
    دیدین گربه ها هر زمان کار داری میشینند جلو میز و نمیزارن کار کنی و همین مشکل ایجاد میکنه که نتونی کار کنی کلا گربه ها فضول هستند الا این میز خوراک شماست که گربه دارید
 • لباس طرح کروکودیل ◄ لباس طرح کروکودیل
    این یک طرج بسیار زیبا همه دوستداران خزندگان
 • لباس هایی با طرج حیوانات ◄ لباس هایی با طرج حیوانات
    هنر مند باشی عاشق حیوانات هم باشی دیگه همین میشه رو رخت پهن کردن هم عکس حیونات میبینی
 • فرش تام جری ◄ فرش تام جری
    تام جری یادتونه این تام بیچاره همیشه صاف میشد اینجا هم فرش تامی هست تا ایده های کودکی ما به واقعیت تبدیل شه
 • طرح های سه بعدی از حیوانات ◄ طرح های سه بعدی از حیوانات
    طراحی وقتی ازش حرف میزنیم یعنی این باقیش سوسول بازیه
 • طرحی برای کربه دوست ها ◄ طرحی برای کربه دوست ها
    طرحی بسیار زیبا از ظرف گربه ها که برای دوستداران گربه میتونه هیجان انگیز باشه
 • نان هایی با طرح حیوانات ◄ نان هایی با طرح حیوانات
    این ایده خوبی هست که بچه هایی که غذا نمیخورند رو سر اشتها بیارید ولی واقعا این همه هنر برای خوردن بچه ها !! خدایش سخته
 • کوسن هایی با گربه ها ◄ کوسن هایی با گربه ها
    این طرح های برای گربه دوستان هست که بتوانند دز گنار عشق به گربه ها همه چیز زندگی شون هم گربه ای باشه
 • شیری برای گربه ها ◄ شیری برای گربه ها
    اخیرا در روسیه شیر های مدت دار را با طرحی بسیار جذاب برای گربه دوستان تهیه کردن که عکس ها را در زیر قرار میدم
 • طرحی فوق العاده برای گربه ها ◄ طرحی فوق العاده برای گربه ها
    این جای خواب بسیار جذاب برای شما در واقع میتواند برای گربه شما هم جذاب باشه چرا چون خودش تونل بازی گربه ها هم هست
 • کیف حمل ای بار به شکل وال ◄ کیف حمل ای بار به شکل وال
    چند تا پست قبل کیف های به شکل فیل گذاشتم حالا اینجا طرح نهنگ هم پیدا کردم
12345678910بعدیآخرین
(1 - 18) / 29045    |     صفحه 1 از 1614
RSS

GetPagedList: 0,440,,False,False,False,CreationDate,0,18

معرفي نژاد گربه


اخبار ومقالات - گالری

 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
12بعدیآخرین
(1 - 10) / 17    |     صفحه 1 از 2

نمایش متن مقالات

فروشگاه پت شاپ

فال روزانه 09 / 06 / 1393

فال روزانه 09 / 06 / 1393
فال روزانه 09 / 06 / 1393 فروردین

امروز بهتر است بیشتر روی مسایل درونی و افکاری که در سرتان پرسه می زنند تمرکز کنید. اجازه دهید عقل و احساس در کنار هم برایتان تعیین تکلیف کنند و شما را به مسیری که بیشتر مشتاق هستید برسانند. البته منظور این نیست که گوشه نشینی کنید و از دوستان یا کارهای خود باز بمانید. اتفاقا تفریح کنید و سرگرمی را هم در اولویت برنامه های خود قرار دهید. ایده هایی که برای کار دارید را می توانید امروز تا اندازه ای اجرایی کنید. در مسایل احساسی احتمالا تنش های پنهانی بین شما و عشقتان پیش می آیند که باید مراقب باشید. شاید با این واقعیت روبرو شوید که برخی مواقع با خودتان یا با عشقتان چندان صادق نبوده اید.

اردیبهشت

امروز ایده های کاری بسیار خوبی در سر دارید که اگر اجرایی شوند موفقیت بسیاری برای شما در پی دارند. در محل کار شاید غیبتی پشت سر یکی از همکاران باشد که بهتر است در آن شرکت نکنید. هرگز حرف هایی که جلوی روی طرف نمی زنید را پشت سر او بیان نکنید. این می تواند موجب تجریب دوستی ها بشود. در رابطه عاطفی شما و عشقتان هر دو لجباز هستید و این مساله می تواند میان شما تنش ایجاد کند. خیلی مراقب حرف هایی باشید که به زبان می آورید. بهتر است برای بهبود  رابطه قدم اول را شما بردارید.

خرداد

امروز در محل کار با رفتارهای عجیبی از سوی برخی همکاران مواجه می شوید. اما اصلا اهمیت ندهید. بهتر است گول حرف های او را نخورید و بیهوده ذهنتان را نیز درگیر او نکنید. در مورد مسایلی که در سر دارید بهتر است با عشق آنها را انجام دهید. حس اجباری بودن نداشته باشید که فقط خودتان را آزار می دهید. اگر در دل دوست دارید به کسی کمک کنید یا به او مشاوره بدهید، حتما این کار را انجام دهید. با عشقتان برنامه ریزی کنید و بیرون بروید. کمی دلخوری میان شما است که باید با کمی مهربانی آن را برطرف کنید.

تیر

از رویاپردازی هایی که هیچ نتیجه مثبتی برای شما ندارند دست بردارید. کمی در عالم واقعی سیر کنید تا اهدافی را که شاید فراموش کرده اید، به یاد بیاورید. امروز زمان خوبی برای مرور پیشرفت خود و رسیدگی به جزئیاتی است که نیاز به توجه بیشتری دارند. روحیه ماجراجویی خود را زنده نگه دارید. شهامت خود را افزایش دهید. برخی نیروها شما را مجبور می کنند تا تغییراتی در کار خود به وجود بیاورید. بهتر است به آنها فکر کنید زیرا خودتان امروز توان درست فکر کردن و درست تصمیم گرفتن را ندارید. در مسایل عاطفی نیز کمی آرام تر باشید و از مشاجره های الکی دست بردارید. به جای سکوت های آزاردهنده با هم در مورد خواسته هایتان حرف بزنید.

مرداد

امروز نظم و سامان دهی به کارها و حتی افکارتان برایتان بسیار مهم است. اگر فردی از اطرافیان بی نظمی کند کاملا موجب آزار شما می شود. اما سریع عصبانی نشوید و کمی صبر داشته باشید. از اجتماع دوری نکنید و در میان آدم ها باشید و آستانه صبر خود را بیشتر کنید. شما توانایی فراوانی برای درک مبنای اصلی هر موقعیتی دارید. از این نعمت استفاده کنید. برخی رفتارهای شریک عاطفیتان شما را ناراحت می کند. بهتر است عمیق تر به آنها بنگرید و صداقت و صراحت داشته باشید. نگذارید ناراحتی های سطحی شما را آزار دهد و رابطه زیبایتان را به انتها برساند.

شهریور

امروز تا حد امکان روی رفتار و احساسات خود کنترل داشته باشید. برخی مسایل قدیمی امروز در سطح مغز شما هستند و موجب ناراحتی شما شده اند. اما با کمی تمرین آنها را دور کنید. این مساله در محل کار موجب می شود تا تمرکز کافی نداشته باشید. برخلاف این تفکرات، روی برنامه های خود تمرکز کنید تا به اهداف خود بیشتر نزدیک شوید. برخی تجربه های قبل گذشته موجب می شوند در رابطه کنونی خود نیز دچار شک و ناراحتی باشید. اما نگذارید احساسات آزاردهنده قرار امروز شما را خراب کنند. آرام باشید و تفریح کنید.

مهر

دوست دارید در افکار خود باشید و این اصلا بد نیست. اما خیلی هم غیر اجتماعی نشوید و در خودتان فرو نروید. با برنامه ریزی صحیح کارهایتان را انجام دهید. در جو شایعه و غیبتی که در محل کار برپاست خود را وارد نکنید. این می تواند موجب ناراحتی اطرافیان و دوستان شما بشود. این احتمال هست که فردی با کاری جالب موجب خوشحالی شما بشود. خود را برای اتفاق های خوب آماده کنید. این فرد می تواند شریک عاطفی شما باشد و در نتیجه آن یک روز عالی در کنار هم داشته باشید.

آبان

امروز کمی آسیب پذیر هستید. سعی نکنید از واقعیت های درونی خود دور شوید ولی در کنار احساس، روی عقل خود نیز تمرکز داشته باشید. تمرکز فکری خود را روی اهداف بلند مدت بگذارید. از اینکه دیگران به شما مشورت بدهند هراسی نداشته باشید و برعکس استقبال کنید. شاید قدرت تصمیم گیری درستی نداشته باشید و این مشورت ها بسیار به شما کمک می کنند. در رابطه عاطفی خود نیز صداقت داشته باشید. اگر مسایل آزاردهنده ای در میان شما هست آن را با حرف برطرف کنید. مشاجره کردن هیچ نتیجه ای در پی ندارد.

آذر

از اینکه حرف های دل خود را به زبان بیاورید هراسی به دل راه ندهید. با دیگران معاشرت بیشتری داشته باشید و بگذارید خودِ واقعیتان خودش را نشان دهد. خوشبختانه امروز در یک سازگاری خوب عقل و دل قرار دارید و با کمی تمرین و دوراندیشی می توانید از مشورت دیگران به نفع خود بهره بگیرید. اگر عشقتان صبر شما را تمام کرده باید زمانی را به تنهایی بگذرانید تا آرامش خود را باز یابید و دوباره احساس خوب داشته باشید. در روزهای آینده می توانید با هم حرف بزنید و مشکلات را از میان بردارید.

دی

یک روز خوب در انتظار شما است. اجازه ندهید حس گوشه نشینی این حس را خراب کند. به اهدافی که در سر دارید خوب فکر کنید و احساسات خود را کنترل کنید. عقل و دلتان می توانند هم‌راستای هم حرکت کنند. از این نعمت استفاده کنید. در محل کار با مشورت اطرافیان برای اهداف بزرگ تر برنامه ریزی کنید تا با سرعت بیشتری به مقامی که شایسته آن هستید، برسید. در مورد مسایل عاطفی، احساسات خود را کنترل کنید و نگذارید مسایل جزئی موجب برافروخته شدن شما بشود. از کاه کوه نسازید و بیهوده روز خود را خراب نکنید.

بهمن

امروز انرژی بسیاری برای انجام کارهای خود دارید. از اینکه عقل و دلتان در یک راستا هستند بهره بگیرید و برای اهداف خود برنامه ریزی های درست داشته باشید. تفکرات واضحی دارید که می تواند شما را در راستای تحقق اهداف بسیار کمک کنند. از این ترکیب قدرتمند چهارچوب ذهنی قوی و احساسات دلسوزانه برای نشان دادن خودتان به نحوی مثبت و صادقانه استفاده کنید. امروز یک دلخوری کوچک از عشق خود پیدا خواهید کرد. اما نگذارید بسط پیدا کند و به جاهای ناراحت کننده برسد. این حس ها گذرا هستند و باید با کمی صبر آنها را پشت سر بگذارید.
 
اسفند

توان سخنوری بسیار عالی دارید. می توانید حتی بدون مطالعه قبلی در مورد اهداف بزرگی حرف بزنید و موجب جلب توجه مدیر خود بشوید. از این نیروی خوبی که موجب همگامی عقل و دلتان شده است بهره بگیرید و برای آینده بهتر برنامه ریزی دقیق و درست داشته باشید. جزئیات رابطه خیلی مهم نیستند و بیهوده خود را به آنها مشغول نکنید. برخی تضادهای فکری با فردی که دوستش دارید شما را آزار می دهد. اما آن را بزرگ نکنید و در دام حس های منفی گرفتار نیایید. می توانید یک روز خوب در کنار معشوق داشته باشید، پس برای لحظه های شاد برنامه ریزی کنید.
نظرات کاربران
ثبت نظر
نام شما
ایمیل شما
نظر شما
ارسال به دوستان
نام شما
ایمیل شما
ایمیل گیرنده
توضیحات
کد امنیتی
کد CAPTCHA
کدی که در زیر نمایش داده شده است را وارد نمایید
:                شبکه های اجتماعی پرشین پت را دنبال کنید 

face.jpg (205×206)   tw.jpg (204×224)pin.jpg (204×224)