پت شاپ پرشین پت
Follow Us
facebook twitter blog google

خبر های روز حیوانات خانگی

 • باورت میشه این ها با گچ باشه ◄ باورت میشه این ها با گچ باشه
    طرح هایی با نقاشی خیابانی با گچ
 • درخت گربه در منزل ◄ درخت گربه در منزل
    این درخت گربه بسیار جالب در خانه میباشد و این طرح خوشگل برای گربه دار ها خیلی میتونه جذاب باشه
 • کیف طرح فیل ◄ کیف طرح فیل
    کیف های دستی ناز ساخته شده از چرم که شبیه فیلهای مینیاتوری طراحی شده اند. کیسه هایی به شکل فیل با رنگ های مختلف که توسط LittleWingArtBoho ساخته شده است.
 • تخم مرغ نگه داری به شگل حیوانات ◄ تخم مرغ نگه داری به شگل حیوانات
    طبیعت از دارندگان تخم مرغ الهام گرفته شده است که به گونه ای شبیه پرندگان ، گربه ها و حیوانات وحشی طراحی شده اند. فنجان های تخم مرغ سرامیکی ساخته دست هانا ترنر تخم مرغ های آب پز را نگه داشته و چیز خاصی را به میز صبحانه خود اضافه می کنند.
 • تخم مرغ جدا کن با طرح ماهی ◄ تخم مرغ جدا کن با طرح ماهی
    ابزار آشپزخانه نوآورانه ای که شبیه ماهی قرمز طراحی شده به شما کمک می کند تا زرده تخم مرغ را از سفیده جدا کنید. بدن ماهی را فشار دهید و زرده تخم مرغ به دهان مکیده می شود.
 • این یک جا تخم مرغی حذاب مدل پنگوئن ◄ این یک جا تخم مرغی حذاب مدل پنگوئن
    نگهدارنده تخم مرغ خلاق طراحی شده به نظر می رسد مانند یک پنگوئن امپراطور باشه
 • طرحی برای حمل تحم مرع ◄ طرحی برای حمل تحم مرع
    همیشه میگند با یک دست نمیشه خیلی چند تا هندوانه برداشت ولی این بار دامنی با طرح حمل تخم مرع براتون قرار دادیم نگاه کنید پیش بند ابتکاری دارای جیب های بزرگ تخم مرغ است که برای نگهداری تخم مرغ طراحی شده است.
 • طرحی برای دارندگان گربه ها ◄ طرحی برای دارندگان گربه ها
    دیدین گربه ها هر زمان کار داری میشینند جلو میز و نمیزارن کار کنی و همین مشکل ایجاد میکنه که نتونی کار کنی کلا گربه ها فضول هستند الا این میز خوراک شماست که گربه دارید
 • لباس طرح کروکودیل ◄ لباس طرح کروکودیل
    این یک طرج بسیار زیبا همه دوستداران خزندگان
 • لباس هایی با طرج حیوانات ◄ لباس هایی با طرج حیوانات
    هنر مند باشی عاشق حیوانات هم باشی دیگه همین میشه رو رخت پهن کردن هم عکس حیونات میبینی
 • فرش تام جری ◄ فرش تام جری
    تام جری یادتونه این تام بیچاره همیشه صاف میشد اینجا هم فرش تامی هست تا ایده های کودکی ما به واقعیت تبدیل شه
 • طرح های سه بعدی از حیوانات ◄ طرح های سه بعدی از حیوانات
    طراحی وقتی ازش حرف میزنیم یعنی این باقیش سوسول بازیه
 • طرحی برای کربه دوست ها ◄ طرحی برای کربه دوست ها
    طرحی بسیار زیبا از ظرف گربه ها که برای دوستداران گربه میتونه هیجان انگیز باشه
 • نان هایی با طرح حیوانات ◄ نان هایی با طرح حیوانات
    این ایده خوبی هست که بچه هایی که غذا نمیخورند رو سر اشتها بیارید ولی واقعا این همه هنر برای خوردن بچه ها !! خدایش سخته
 • کوسن هایی با گربه ها ◄ کوسن هایی با گربه ها
    این طرح های برای گربه دوستان هست که بتوانند دز گنار عشق به گربه ها همه چیز زندگی شون هم گربه ای باشه
 • شیری برای گربه ها ◄ شیری برای گربه ها
    اخیرا در روسیه شیر های مدت دار را با طرحی بسیار جذاب برای گربه دوستان تهیه کردن که عکس ها را در زیر قرار میدم
 • طرحی فوق العاده برای گربه ها ◄ طرحی فوق العاده برای گربه ها
    این جای خواب بسیار جذاب برای شما در واقع میتواند برای گربه شما هم جذاب باشه چرا چون خودش تونل بازی گربه ها هم هست
 • کیف حمل ای بار به شکل وال ◄ کیف حمل ای بار به شکل وال
    چند تا پست قبل کیف های به شکل فیل گذاشتم حالا اینجا طرح نهنگ هم پیدا کردم
12345678910بعدیآخرین
(1 - 18) / 29045    |     صفحه 1 از 1614
RSS

GetPagedList: 0,440,,False,False,False,CreationDate,0,18

معرفي نژاد گربه


اخبار ومقالات - گالری

 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
12بعدیآخرین
(1 - 10) / 17    |     صفحه 1 از 2

نمایش متن مقالات

فروشگاه پت شاپ

فال روزانه 10 / 06 / 1393

فال روزانه 10 / 06 / 1393
فال روزانه 10 / 06 / 1393فروردین

امروز را به خودتان استراحت بدهید. تا می توانید بخوابید تا بتوانید تا انتهای روز پرانرژی باشید و ذهنتان کاملا باز باشد. تعاملات اجتماعی تاثیر بسیاری در روحیه شما خواهند داشت. با دوستی نزدیک تر با افراد جدید می توانید پیوند کاری میان خود را بهبود ببخشید. برای آموزش در زمینه مهارت های خود برنامه ریزی کنید. امروز می توانید با عشق خود ارتباط نزدیک تر و عمیق تری داشته باشید. با هم در مورد آینده حرف خواهید زد و بیش از پیش به هم نزدیک خواهید شد. این مساله موجب خرسندی شما است زیرا می دانید کسی هست که دوستتان دارد.

اردیبهشت

امروز با دیگران ارتباط مستقیم داشته باشید. از مهربانی کردن با اطرافیان هراسی نداشته باشید. اگر مورد تعریف دیگران قرار می گیرید، شما هم از محبت آنها تمجید کنید. این ارتباط دوطرفه به محبوبیت بیشتر شما کمک می کند. در خانه ماندن و استراحت کردن برای شما بسیار بهتر است زیرا توان آن را ندارید با انرژی های امروز هماهنگ باشید. بیهوده تمرکز خود را از دست ندهید و برای لحظه های آرام برنامه ریزی کنید. اگر محدودیت های ذهنی خود را بردارید، می توانید با شریک عاطفی خود یک روز بسیار عالی را تجربه کنید. با هم به جاهایی می روید که قبلا تجربه نکرده اید. این موجب خوشحالی هر دو طرف می شود.

خرداد

امروز تا می توانید از خلاقیت خود بهره بگیرید. با کمی استراحت بیشتر می توانید ایده های بسیار نابی در حوزه کار خود داشته باشید. روابط اجتماعی شما در یک حالت پایدار قرار دارند و می توانید از این فرصت برای یافتن دوستان جدید استفاده کنید. امروز برای هیجان و ماجراجویی فرصت بسیاری دارید. با کمی تغییر در دیدگاه خود در جهت آنها حرکت کنید. این مساله در رابطه عاطفی شما نیز تاثیر بسیار ارزشمندی دارد و موجب ایجاد پیوند عمیق تر میان شما می شود.

تیر

سعی کنید تا می توانید با روی باز با اطرافیان رفتار کنید. برخی از مسایل قدیمی که تاکنون سربسته باقی مانده بودند، امروز کاملا آشکار می شوند و می توانید با افراد مربوطه، در این باره حرف بزنید و نظرات خود را مطرح کنید. تا جای ممکن در برنامه های گروهی شرکت کنید و به نظر دیگران احترام بگذارید. با انرژی هایی که امروز در هوا جاری است، می توانید بسیاری از کارهای عقب افتاده را انجام دهید. فرد مورد علاقه تان هیجان جالبی برایتان در نظر گرفته است. این شادی باعث می شود تابیش از پیش به هم نزدیک شوید و علاقه میان شما شعله ور شود. 

مرداد

اگر بتوانید از روند همیشگی خود کمی فاصله بگیرید و خشک و جدی بودن را کنار بگذارید، می توانید فرصت هایی که منتظر آن بوده اید را به دست بیاورید. شما ایده های کاری بسیار در سر دارید. اما ابتدا باید موقعیت اجتماعی خود را بهبود ببخشید و پس از آن برای نمایش مهارت هایتان تلاش کنید. فرصت های کاری را از دست ندهید و در مورد افکار و نظرات خود روراست باشید. امروز هیجان عاطفی بسیاری در وجود شما هست که حالتان را بهتر می کند. خوشبختانه عشقتان نیز با شما همگام است و می توانید در کنار هم، شادی بیشتری را تجربه کنید. این به استحکام رابطه شما کمک شایانی می کند.

شهریور

امروز از پیشنهادهایی که به شما می شود استقبال کنید. یک روز بسیار عالی و خوشایند در انتظار شما است و می توانید با برقراری ارتباط شاد با اطرافیان، بر زیبایی این روز بیفزایید. روش های جدید را انتخاب کنید و با ایجاد کمی تغییر به سوی موفقیت بتازید. در مسایل عاطفی نیز، عشق بسیار زیادی در وجود خود حس می کنید. آن را با شریک عاطفی خود به اشتراک بگذارید. او نیز به همان اندازه به شما توجه نشان خواهد داد و یک تجربه عالی برای خود رقم خواهید زد. حتی برای خوشحالی معشوق می توانید او را سوپرایز کنید و مثلا برایش هدیه خریداری کنید.

مهر

امروز افکار عجیب و خودسرانه ای در سر دارید. در محل کار ممکن است با اطرافیان درگیر شوید یا برای آنها شاخ و شانه بکشید. اما بدانید این کارها برای موقعیت اجتماعی شما اصلا خوب نیستند و باید بر رفتار و احساسات خود کنترل داشته باشید. تا جای ممکن سعی کنید این خشم و کلافگی که در وجود شما هست را از بین ببرید یا کنترل کامل روی آن داشته باشید. در مسایل عاطفی هم باید احساسات خود را در مشت داشته باشید. با همفکری معشوق برای  ایجاد تغییرات مثبت برنامه ریزی کنید. اگر بتوانی از عهده این کار بر بیایید، در یک مسیر بسیار شاد قرار خواهید گرفت.

آبان

امروز بدون نگرانی استراحت کنید و از لحظه های خود لذت ببرید. انرژی کائنات بر آن هستند تا یک روز عالی برای شما رقم بزنند و آرزوهای شما را برآورده کنند. ذهن شما امروز کاملا باز است و می توانید برای مشکلات اخیر راهکارهای مناسب بیابید و آنها را برطرف کنید. جاذبه اجتماعی شما نیز امرو زیاد است و از این امر می توانید برای یافتن دوستان جدید بهره بگرید. در مسایل عاطفی، می توانید با خرید یک هدیه ارزشمند، موجب خوشحالی و هیجان زده شدن عشقتان بشوید.

آذر

امروز رویدادهای ناخواسته ای ممکن است برای شما پیش بیایند. اما اجازه ندهید تمرکز شما را به هم بریزند. بهتر است به جای فکر در مورد مسایل منفی و آزاردهنده، روی حل مشکلات تمرکز کنید و به جنبه مثبت رویدادها فکر کنید. روحیه مهربان شما موجب می شود در نظر دیگران خود به نظر برسید. این فرصت خوبی برای ارتقا موقعیت اجتماعی خودتان است. برای اهداف خود برنامه ریزی کنید تا با سرعت بیشتری به آنها دست بیابید. در مورد مسایل عاطفی نیز انتظار نداشته باشید عشقتان همپای شما هر کاری می کنید را انجام دهد. در برخی مواقع لازم است خودتان به تنهایی بخشی از راه را بروید.

دی

امروز باید خود را برای رویارویی با مسایل ناگهانی آماده کنید. همیشه همه چیز بر وفق مراد پیش نمی روند اما این مساله نباید موجب ناامیدی شما باشد. اعتماد به نفس خود را حفظ کنید و با ثبات قدم در مسیری حرکت کنید که به آن ایمان دارید. شما توان درونی برای غلبه بر ترس دارید و می توانید با کمی استراحت بیشتر به آنچه می خواهید برسید. در مسایل عاطفی نیز ترس و شک را کنار بگذارید. در کنار معشوق برای آینده بهتر برنامه ریزی کنید و با هم تفریحات جدید را تجربه کنید.

بهمن

امروز ترجیحا بیشتر از بقیه روزها به خود استراحت بدهید. کمی ذهنتان مشغول و خسته است و نیاز دارید از این فشارهای فکری فاصله بگیرید. شاید اطرافیان با کارهای خود موجب عصبانیت شما بشوند اما سعی کنید خود را در دام آنها گرفتار نکنید. در موقعیت های دشوار، چند نفس عمیق بکشید و سعی کنید با کار، ذهنتان را مشغول کنید. اگر امروز را پشت سر بگذارید اوضاع کاری بهتر خواهند شد و دوباره آرامش را حس خواهید کرد. در مسایل عاطفی نیز مته به خشخاش نگذارید و به جای لجبازی، سعی کنید همگام با معشوق یک روز آرام داشته باشید.
 
اسفند

امروز توان کافی برای تصمیم گیری درست و منطقی ندارید. دنیای واقعیت و خیال در ذهن شما با هم ادغام شده اند. نمی توانید به درستی آنها را از هم تفکیک کنید. بسیار دوست دارید مستقل باشید و آزادانه تصمیم گیری کنید. اما توصیه می کنیم امروز از پیشنهاد اطرافیان استقبال کنید و حرف های آنها را بشنوید. در مسایل عاطفی، هیجان و عشق میان شما زیاد می شود و می توانید رابطه عمیق تری میان خود و معشوق ایجاد کنید. از این انرژی های عالی برای بهبود رابطه استفاده کنید.
نظرات کاربران
ثبت نظر
نام شما
ایمیل شما
نظر شما
ارسال به دوستان
نام شما
ایمیل شما
ایمیل گیرنده
توضیحات
کد امنیتی
کد CAPTCHA
کدی که در زیر نمایش داده شده است را وارد نمایید
:                شبکه های اجتماعی پرشین پت را دنبال کنید 

face.jpg (205×206)   tw.jpg (204×224)pin.jpg (204×224)