پت شاپ پرشین پت
Follow Us
facebook twitter blog google

خبر های روز حیوانات خانگی

 • باورت میشه این ها با گچ باشه ◄ باورت میشه این ها با گچ باشه
    طرح هایی با نقاشی خیابانی با گچ
 • درخت گربه در منزل ◄ درخت گربه در منزل
    این درخت گربه بسیار جالب در خانه میباشد و این طرح خوشگل برای گربه دار ها خیلی میتونه جذاب باشه
 • کیف طرح فیل ◄ کیف طرح فیل
    کیف های دستی ناز ساخته شده از چرم که شبیه فیلهای مینیاتوری طراحی شده اند. کیسه هایی به شکل فیل با رنگ های مختلف که توسط LittleWingArtBoho ساخته شده است.
 • تخم مرغ نگه داری به شگل حیوانات ◄ تخم مرغ نگه داری به شگل حیوانات
    طبیعت از دارندگان تخم مرغ الهام گرفته شده است که به گونه ای شبیه پرندگان ، گربه ها و حیوانات وحشی طراحی شده اند. فنجان های تخم مرغ سرامیکی ساخته دست هانا ترنر تخم مرغ های آب پز را نگه داشته و چیز خاصی را به میز صبحانه خود اضافه می کنند.
 • تخم مرغ جدا کن با طرح ماهی ◄ تخم مرغ جدا کن با طرح ماهی
    ابزار آشپزخانه نوآورانه ای که شبیه ماهی قرمز طراحی شده به شما کمک می کند تا زرده تخم مرغ را از سفیده جدا کنید. بدن ماهی را فشار دهید و زرده تخم مرغ به دهان مکیده می شود.
 • این یک جا تخم مرغی حذاب مدل پنگوئن ◄ این یک جا تخم مرغی حذاب مدل پنگوئن
    نگهدارنده تخم مرغ خلاق طراحی شده به نظر می رسد مانند یک پنگوئن امپراطور باشه
 • طرحی برای حمل تحم مرع ◄ طرحی برای حمل تحم مرع
    همیشه میگند با یک دست نمیشه خیلی چند تا هندوانه برداشت ولی این بار دامنی با طرح حمل تخم مرع براتون قرار دادیم نگاه کنید پیش بند ابتکاری دارای جیب های بزرگ تخم مرغ است که برای نگهداری تخم مرغ طراحی شده است.
 • طرحی برای دارندگان گربه ها ◄ طرحی برای دارندگان گربه ها
    دیدین گربه ها هر زمان کار داری میشینند جلو میز و نمیزارن کار کنی و همین مشکل ایجاد میکنه که نتونی کار کنی کلا گربه ها فضول هستند الا این میز خوراک شماست که گربه دارید
 • لباس طرح کروکودیل ◄ لباس طرح کروکودیل
    این یک طرج بسیار زیبا همه دوستداران خزندگان
 • لباس هایی با طرج حیوانات ◄ لباس هایی با طرج حیوانات
    هنر مند باشی عاشق حیوانات هم باشی دیگه همین میشه رو رخت پهن کردن هم عکس حیونات میبینی
 • فرش تام جری ◄ فرش تام جری
    تام جری یادتونه این تام بیچاره همیشه صاف میشد اینجا هم فرش تامی هست تا ایده های کودکی ما به واقعیت تبدیل شه
 • طرح های سه بعدی از حیوانات ◄ طرح های سه بعدی از حیوانات
    طراحی وقتی ازش حرف میزنیم یعنی این باقیش سوسول بازیه
 • طرحی برای کربه دوست ها ◄ طرحی برای کربه دوست ها
    طرحی بسیار زیبا از ظرف گربه ها که برای دوستداران گربه میتونه هیجان انگیز باشه
 • نان هایی با طرح حیوانات ◄ نان هایی با طرح حیوانات
    این ایده خوبی هست که بچه هایی که غذا نمیخورند رو سر اشتها بیارید ولی واقعا این همه هنر برای خوردن بچه ها !! خدایش سخته
 • کوسن هایی با گربه ها ◄ کوسن هایی با گربه ها
    این طرح های برای گربه دوستان هست که بتوانند دز گنار عشق به گربه ها همه چیز زندگی شون هم گربه ای باشه
 • شیری برای گربه ها ◄ شیری برای گربه ها
    اخیرا در روسیه شیر های مدت دار را با طرحی بسیار جذاب برای گربه دوستان تهیه کردن که عکس ها را در زیر قرار میدم
 • طرحی فوق العاده برای گربه ها ◄ طرحی فوق العاده برای گربه ها
    این جای خواب بسیار جذاب برای شما در واقع میتواند برای گربه شما هم جذاب باشه چرا چون خودش تونل بازی گربه ها هم هست
 • کیف حمل ای بار به شکل وال ◄ کیف حمل ای بار به شکل وال
    چند تا پست قبل کیف های به شکل فیل گذاشتم حالا اینجا طرح نهنگ هم پیدا کردم
12345678910بعدیآخرین
(1 - 18) / 29045    |     صفحه 1 از 1614
RSS

GetPagedList: 0,440,,False,False,False,CreationDate,0,18

معرفي نژاد گربه


اخبار ومقالات - گالری

 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
12بعدیآخرین
(1 - 10) / 17    |     صفحه 1 از 2

نمایش متن مقالات

فروشگاه پت شاپ

فال روزانه 16 / 06 / 1393

فال روزانه 16 / 06 / 1393
فروردین

امروز احساس می کنید اطرافیان نسبت به احساسات شما درک درستی ندارند. همین مساله موجب می شود تا برای خودتان دلسوزی کنید و از نظر روحی دچار خودخوری شوید. هرگونه حرف و سخنی موجب برافروخته شدن شما می شود. باید از این فاز بیرون بیایید. در غیر این صورت یک روز تلخ و خسته کننده خواهید داشت که بر همه جوانب زندگی شخصی و کاری شما تاثیر منفی می گذارد. در مسایل عاطفی نیز، خیلی با احتیاط رفتار کنید و سعی کنید سر هیچ و پوچ جنجال راه نیندازید.

اردیبهشت

امروز حس می کنید کسی به احساسات شما لطمه زده است. مسایل مختلفی در ذهنتان هست که موجب دلخوری شما هستند و دایم به آنها فکر می کنید و عذاب می کشید. بهترین کار این است که ریشه این همه بدبینی و افکار منفی را بیابید و ببینید چرا امروز در چنین حس های بدی گرفتار شده اید. در این مسیر شاید بتوانید از اطرافیان کمک بگیرید. البته بهتر است بیشتر با خودتان این مساله را حل و فصل کنید زیرا هر حرفی می تواند موجب آزار بیشتر شما بشود. این مساله در رابطه احساسی شما نیز مصداق دارد. امروز نمی دانید آیا این حس های بد واقعی هستند یا افکار شما است که تا این اندازه منفی‌باف شده است.

خرداد

متاسفانه انرژی های امروز کم هستند و شما نیز از نظر روحی حال مساعدی ندارید. همه چیز گویی بد و زشت به نظر می رسد. بسیار دوست دارید مورد توجه اطرافیان باشید، اما هیچ چیزی نمی توانید روحیه حریص شما را ارضا کند. اما این را در نظر داشته باشید که این سیاه دیدنِ همه چیز شاید نشات گرفته از افکار شما باشد. به این مفهوم که واقعیت به این بدی نیست و شما می بینید. اگر بتوانید روی حس های خود مدیریت و تمرکز داشته باشید، می توانید در رابطه عاطفی خود یک روز شاد و آرام را تجربه کنید. در غیر این صورت، معشوقتان نیز به یکی از مواردی تبدیل می شود که ناامیدی شما را تشدید می کند.

تیر

امروز شاید بهتر این باشد که سکوت کنید. امروز دیگران نمی توانند درک درستی از حرف های شما داشته باشند. این موجب ناراحتی شما می شود. بنابراین، بهتر این است که بیشتر زمان خود را به تنهایی سپری کنید. اگر حس های درونی شما مثبت نیستند، لزومی ندارد در اجتماع یا جمع های دوستانه یا خانوادگی حضور داشته باشید. برعکس، در خانه و تنها بودن باعث می شود تا در عالم خیال، ایده های جدیدی کشف کنید. هر چه قدر در حوزه ارتباط های اجتماعی امروز ضعیف هستید، در رابطه عاطفی خود بسیار آرام و مهربان و شاد خواهید بود. با حرف های زیبا می توانید عشقتان را بیشتر به سمت خود جذب کنید.

مرداد

امروز این طور احساس می کنید که دیگران و نیازهای آنها را باید به نیازهای خود  ترجیح دهید. اما این طرز فکر درست نیست. اینکه به دیگران کمک کنید و برای آنها ارزش قایل شوید بسیار اخلاقی و خوب است، اما نباید خود را فدای دیگران کنید. با ادامه این کار حس بدی به خود پیدا خواهید کرد زیرا این توجه را از اطرافیان دریافت نمی کنید. بنابراین، بهتر است تعادل را در رفتارهای خود رعایت کنید. در مسایل عاطفی نیز لازم نیست هر چه در دلتان می گذرد را به زبان بیاورید. گاهی بهتر است برخی حس های درونی مطرح نشوند تا بعدها برای خودتان ایجاد مشکل نکند. حتی اگر این حس ها برآمده از احساسات عمیق و خوب شما نسبت به معشوق باشند.

شهریور

امروز باید با نهایت دقت در رفتار و گفتار خود با دیگران برخورد داشته باشید. همه چیز را در متعادل ترین وضعیت حفظ کنید. برای ارتباط های خود مرز و محدوده تعیین کنید و از آنها تخطی نکنید. دوری از اطرافیان به این مفهوم نیست که اگر از شما کمکی خواسته شد، رد کنید. بلکه باید بتوانید با در نظر گرفتن احترام به خود، به دیگران هم کمک کنید. شاید اطرافیان امروز درک درستی از حرف های شما نداشته باشند. خود را ناراحت نکنید. این مساله در رابطه عاشقانه شما نیز پیش می آید. قدرت نه گفتن داشته باشید و به خود فرصت بدهید تا در مورد نیازهای واقعی خود درست فکر کنید.

مهر
امروز دایم بار یک حس گناه را به دوش می کشید که ناشی از حرف هایی است که بیان کرده اید. شاید با خود فکر می کنید در انجام کاری افراط کرده اید. هر چه هست، یک حس گناه و پشیمانی در وجودتان رخنه کرده است. بهتر است پیش از نشان دادن هر نوع واکنشی، به حرف های خود خوب فکر کنید. این هیجان های منفی می تواند اوضاع را از این که هست بدتر کند. در زمینه رابطه عاشقانه، با عشقتان در مورد چیزهایی حرف بزنید که موجب آرامش شما می شوند. بگذارید همه حس های منفی شما در کنار فرد مورد علاقه تان از بین بروند.

آبان

شما امروز در مشکلات خود غرق شده اید و نمی توانید ارتباط درستی با اطرافیان داشته باشید. در ذهن خود توقعاتی از آنها دارید که وقتی برآورده نمی شوند، موجب ناراحتی و ناامیدی شما می شود. اما این حس از طرف دیگران در مورد شما نیز وجود دارد. آنها تصور می کنند ارتباط گرفتن به شما مشکل ترین کار امروز است. شاید به طور ناخواسته از اینکه دیگران را دچار گیجی کنید، لذت می برید. اما این را بدانید که این مساله ممکن است در آخر به ضرر خودتان تمام شود. حتی در رابطه عاشقانه خود نیز می توانید فریب‌کارانه ظاهر شوید. اما بسیار مراقب این دام باشید و این را بدانید درست ترین مسیر موفقیت، صداقت است.

آذر

امروز نوعی حس ناراحت یا حسادت در خود دارید. دوست دارید دیگران به شما توجه کنند، اما آن را دریافت نمی کنید و همین موجب بیزاری شما از آدم های اطرافتان می شود. همین نفرت درونی انرژی منفی از شما به دیگران می دهد و آنها را بیشتر از خود دور می کنید. این را بدانید که مردم اصولا دوست ندارند به انسان های غمگین نزدیک شوند. روی ذهن خود تمرکز کنید و به جای انتظار از اطرافیان، خودتان راهکارهای شاد بودن را بیابید. در رابطه عاشقانه، هر چه بخواهید طرف مقابل را گول بزنید، بیشتر به خودتان آسیب رسانده اید. شاید دروغ های شما به طور موقت مشخص نشوند، اما در طولانی مدت دستتان رو خواهد شد و شاید برای جبران، زمان نداشته باشید.

دی

امروز حس های منفی شما زیاد هستند. گویا همه ناراحتی های دنیا بر سرتان هوار شده است. دوست ندارید با دیگران معاشرت داشته باشید و از کمک کردن به اطرافیان پرهیز خواهید کرد. این را بدانید که خودتان مسوول غم یا شادی خود هستید و بیهوده دیگران را در این امر مقصر ندانید. در مسایل عاطفی نیز همین مساله را لحاظ کنید. این شما هستید که با ذهنیت بد و منفی، رابطه خود را خراب می کنید. همیشه حق را به جانب خود ندانید. بهتر است صادقانه تر در رابطه خود ظاهر شوید تا آن چه هر دو لیاقت آن را دارید، به دست بیاورید.

بهمن

امروز انرژی های منفی در هوا زیاد هستند. شما نیز ممکن است در دام آنها گرفتار شوید. البته این توان را نیز دارید که با ذهن خلاق خود، برای موانع و مشکلاتی که امروز دارید، راهکار مناسب بیابید. دوراندیشی بهترین راه فرار از افکار منفی و حس های ناخوشایند است. اگر اطرافیان از شما کمک یا مشورت می خواهند، این را از آنها دریغ نکنید. اما خودتان را نیز در این راه فدا نکنید. با رعایت جانب تعادل، به او کمک کنید تا روند عادی زندگی شما نیز مختل نشود. امروز را می توانید در کنار معشوق به مکان های آرام یا شاد بروید. با برنامه ریزی و انتخاب تفریح یا مکان درست، می توانید از گرداب رویدادهای منفی رها شوید.

اسفند

امروز از اطرافیان انتظار دارید به شما توجه ویژه ای داشته باشند. می خواهید همه کارهای شما دیده شوند و حتی مورد تشویق قرار بگیرید. اما هیچ کدام از این نیازها برآورده نمی شوند. نباید این ناامیدی موجب انزجار شما از اطرافیان بشود. وقتی دید منفی به دیگران پیدا کنید، ناخواسته آنها را از خود دور می کنید. مردم از افرادی که انرژی منفی دارند خوششان نمی آید. در مسایل عاطفی نیز، صداقت داشته باشید و به جای اینکه همه چیز را از طرف مقابل طلب کنید، خودتان برای بهبود شرایط تلاش کنید. حس ششم شما امروز بسیار عالی کار می کند، از مزیت های آن بهره بگیرید.
نظرات کاربران
ثبت نظر
نام شما
ایمیل شما
نظر شما
ارسال به دوستان
نام شما
ایمیل شما
ایمیل گیرنده
توضیحات
کد امنیتی
کد CAPTCHA
کدی که در زیر نمایش داده شده است را وارد نمایید
:                شبکه های اجتماعی پرشین پت را دنبال کنید 

face.jpg (205×206)   tw.jpg (204×224)pin.jpg (204×224)