پت شاپ پرشین پت
Follow Us
facebook twitter blog google

خبر های روز حیوانات خانگی

 • باورت میشه این ها با گچ باشه ◄ باورت میشه این ها با گچ باشه
    طرح هایی با نقاشی خیابانی با گچ
 • درخت گربه در منزل ◄ درخت گربه در منزل
    این درخت گربه بسیار جالب در خانه میباشد و این طرح خوشگل برای گربه دار ها خیلی میتونه جذاب باشه
 • کیف طرح فیل ◄ کیف طرح فیل
    کیف های دستی ناز ساخته شده از چرم که شبیه فیلهای مینیاتوری طراحی شده اند. کیسه هایی به شکل فیل با رنگ های مختلف که توسط LittleWingArtBoho ساخته شده است.
 • تخم مرغ نگه داری به شگل حیوانات ◄ تخم مرغ نگه داری به شگل حیوانات
    طبیعت از دارندگان تخم مرغ الهام گرفته شده است که به گونه ای شبیه پرندگان ، گربه ها و حیوانات وحشی طراحی شده اند. فنجان های تخم مرغ سرامیکی ساخته دست هانا ترنر تخم مرغ های آب پز را نگه داشته و چیز خاصی را به میز صبحانه خود اضافه می کنند.
 • تخم مرغ جدا کن با طرح ماهی ◄ تخم مرغ جدا کن با طرح ماهی
    ابزار آشپزخانه نوآورانه ای که شبیه ماهی قرمز طراحی شده به شما کمک می کند تا زرده تخم مرغ را از سفیده جدا کنید. بدن ماهی را فشار دهید و زرده تخم مرغ به دهان مکیده می شود.
 • این یک جا تخم مرغی حذاب مدل پنگوئن ◄ این یک جا تخم مرغی حذاب مدل پنگوئن
    نگهدارنده تخم مرغ خلاق طراحی شده به نظر می رسد مانند یک پنگوئن امپراطور باشه
 • طرحی برای حمل تحم مرع ◄ طرحی برای حمل تحم مرع
    همیشه میگند با یک دست نمیشه خیلی چند تا هندوانه برداشت ولی این بار دامنی با طرح حمل تخم مرع براتون قرار دادیم نگاه کنید پیش بند ابتکاری دارای جیب های بزرگ تخم مرغ است که برای نگهداری تخم مرغ طراحی شده است.
 • طرحی برای دارندگان گربه ها ◄ طرحی برای دارندگان گربه ها
    دیدین گربه ها هر زمان کار داری میشینند جلو میز و نمیزارن کار کنی و همین مشکل ایجاد میکنه که نتونی کار کنی کلا گربه ها فضول هستند الا این میز خوراک شماست که گربه دارید
 • لباس طرح کروکودیل ◄ لباس طرح کروکودیل
    این یک طرج بسیار زیبا همه دوستداران خزندگان
 • لباس هایی با طرج حیوانات ◄ لباس هایی با طرج حیوانات
    هنر مند باشی عاشق حیوانات هم باشی دیگه همین میشه رو رخت پهن کردن هم عکس حیونات میبینی
 • فرش تام جری ◄ فرش تام جری
    تام جری یادتونه این تام بیچاره همیشه صاف میشد اینجا هم فرش تامی هست تا ایده های کودکی ما به واقعیت تبدیل شه
 • طرح های سه بعدی از حیوانات ◄ طرح های سه بعدی از حیوانات
    طراحی وقتی ازش حرف میزنیم یعنی این باقیش سوسول بازیه
 • طرحی برای کربه دوست ها ◄ طرحی برای کربه دوست ها
    طرحی بسیار زیبا از ظرف گربه ها که برای دوستداران گربه میتونه هیجان انگیز باشه
 • نان هایی با طرح حیوانات ◄ نان هایی با طرح حیوانات
    این ایده خوبی هست که بچه هایی که غذا نمیخورند رو سر اشتها بیارید ولی واقعا این همه هنر برای خوردن بچه ها !! خدایش سخته
 • کوسن هایی با گربه ها ◄ کوسن هایی با گربه ها
    این طرح های برای گربه دوستان هست که بتوانند دز گنار عشق به گربه ها همه چیز زندگی شون هم گربه ای باشه
 • شیری برای گربه ها ◄ شیری برای گربه ها
    اخیرا در روسیه شیر های مدت دار را با طرحی بسیار جذاب برای گربه دوستان تهیه کردن که عکس ها را در زیر قرار میدم
 • طرحی فوق العاده برای گربه ها ◄ طرحی فوق العاده برای گربه ها
    این جای خواب بسیار جذاب برای شما در واقع میتواند برای گربه شما هم جذاب باشه چرا چون خودش تونل بازی گربه ها هم هست
 • کیف حمل ای بار به شکل وال ◄ کیف حمل ای بار به شکل وال
    چند تا پست قبل کیف های به شکل فیل گذاشتم حالا اینجا طرح نهنگ هم پیدا کردم
12345678910بعدیآخرین
(1 - 18) / 29045    |     صفحه 1 از 1614
RSS

GetPagedList: 0,440,,False,False,False,CreationDate,0,18

معرفي نژاد گربه


اخبار ومقالات - گالری

 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
12بعدیآخرین
(1 - 10) / 17    |     صفحه 1 از 2

نمایش متن مقالات

فروشگاه پت شاپ

فال روزانه 01 / 07 / 1393

فال روزانه 01 / 07 / 1393
فال روزانه 01 / 07 / 1393 فروردین

امروز کمی آرام و بی حوصله هستید و این اطرافیان شما را نگران می کند. البته شاید به دلیل تغییر فصل باشد. اما اجازه ندهید در دام افسردگی گرفتار شوید و نگذارید این حس های منفی ادامه داشته باشند. سر خود را با کار یا علاقه مندی های خود گرم کنید. حتی اگر حوصله ندارید نیز در جمع باشید و با آنها معاشرت کنید. شاید در رابطه عاطفی خود نیز چندان شاد نباشید و نتوانید حس های خوبی به طرف مقابلتان بدهید. زودرنج بودن او نیز می تواند تاثیر منفی بر طرز فکر شما داشته باشد. امروز خیلی بحث نکنید و اجازه دهید این حالت برطرف شود. 

اردیبهشت

استرس و فشار کاری زیادی دارید که موجب می شود احساس خوبی نداشته باشید. بیشتر وقتتان امروز به ناراحتی سپری می شود. شاید بد نباشد در خانه بمانید و استراحت کنید. ذهن خود را خالی کنید و با کارهایی که به شما آرامش می دهند سرگرم شوید. مثلا کتاب بخوانید یا فیلم تماشا کنید. اگر به دنبال عشق جدید یا شادی هستید، شاید امروز بتوانید در جمع های هنری آن را بیابید. در میان دوستان یا انسان های جدیدی که با آنها معاشرت دارید، به دنبال فردی باشید که از نظر اخلاقی و ظاهری با استانداردهای شما مطابقت دارد.

خرداد

امروز فکرهای زیادی در سر دارید اما نوعی نگرانی در پس ذهنتان هست که شما را از انجام کارها باز می دارد. این افسردگی یا دلمردگی دایمی نیست. باید بتوانید خود را از دام آن رها کنید. سعی کنید بیشتر در میان دوستان یا اعضای خانواده باشید تا کمتر فکر و خیال کنید. امروز خلاقیت بسیاری می توانید در کارهای خود به خرج دهید. فقط باید اعتماد به نفس داشته باشید و در افکار بیهوده غرق نشوید. در مسایل عاطفی نیز، در مورد مشکلات خود حرف بزنید. اما به ناراحتی ها دامن نزنید. حس های منفی زیادی در هوا جاری است که نباید آنها را به خود بگیرید. کمی دوری برای هر دو شما خوب است.

تیر

امروز شاید ملاقات های نامناسب داشته باشید یا خبرهای ناموثق دریافت کنید. هر چه هست نباید کنترل روحی خود را از دست بدهید یا بیش از حد غمگین شوید. افکار خود را جمع و جور کنید و برای درست کردن اوضاعِ به هم ریخته برنامه ریزی کنید. در همه حال لبخند به لب داشته باشید و نگذارید انرژی های منفی شما را گرفتار خود کنند. در مسایل عاطفی نیز شاید کارهای عشقتان چندان به نظرتان جالب و دوست داشتنی نباشد. این طرز فکر شما است و دلیل نمی شود شخصیت او را زیر سوال ببرید. اگر خیلی دید مثبتی به او ندارید، ترجیحا امروز با هم ملاقاتی نداشته باشید تا موجب شکراب شدن رابطه تان نشود.

مرداد

امروز خلاقیت بسیار زیادی دارید. سعی کنید همه فکر خود را روی آن متمرکز کنید و برای آینده کاری خود نقشه بکشید تا در زمان مناسب، اجرایی کنید. در جمع هایی که پشت سر کسی حرف می زنند، شرکت نکنید. بیهوده وقت خود را در این جمع های تلف نکنید زیرا هیچ جز انرژی های منفی ندارند و فقط موجب می شوند ذهنتان  مشغول مسایل بی ارزش بشود. کارهای هنری انجام دهید. حتی اگر به دنبال عشق هستید، می توانید در گالری ها یا جشنواره های هنری فرد مناسب خود را بیابید. اگر متاهل هستید، شاید با شریک عاطفی خود مشکلاتی پیدا کنید

شهریور

امروز بیشتر ذهنتان درگیر مسایل مالی است. باید دخل و خرجتان را محاسبه کنید و برای آنها برنامه ریزی درست داشته باشید. بی برنامه پول خرج نکنید. اگر در اطرافتان حرف ها و شایعات در مورد کار هست، به آنها بها ندهید. این حرف ها فقط انرژی منفی دارند و ارزش اینکه وقت و دهن خود را درگیر آنها کنید، ندارند. در مسایل عاشقانه این را بدانید که عشقتان چندان حال خوبی ندارد. این شما هستید که باید به او کمک کنید. البته شاید خودتان در وضعیت روحی خوبی نباشید، اما لبخند بزنید و سعی کنید همه چیز کاملا عادی و در کمال آرامش برگزار شود.

مهر
امروز خیلی چیزها روی اعصاب شما است. اطرافیان وظایف خود را به درستی انجام نمی دهند و این موجب رنجش شما می وشدو حتی در محیط خانوادگی نیز حس می کنید فردی با شما صادق نبوده است. همه این انرژی های منفی موجب ناامیدی و ناراحتی شما هستند. اما ذهن خود را از این مسایل دور کنید. از خلاقیت خود برای بهبود کارها استفاده کنید. به علاقه مندی های خود رسیدگی کنید و اجازه دهید موج های منفی جاری در هوا برطرف شوند. در مسایل عاطفی نیز متوجه می شوید عشقتان چندان خوشحال نیست. با اینکه خودتان بی حوصله هستید، اما می توانید کاری کنید که لبخند به لب های او بیاید.

آبان

امروز قوه تخیل شما بسیار عالی کار می کند. اما ذهنتان متمرکز نیست و نمی توانید همه کارهایی که در سر دارید را به انجام برسانید. شاید بخشی از آن به دلیل انرژی های منفی جاری در هوا باشد. به خودتان سخت نگیرید. لازم نیست همه کارها را همین امروز به انجام برسانید. به خودتان استراحت بدهید و به علاقه مندی هایتان همچون فیلم یا کتاب برسید. امروز احتمالا متوجه می شوید که عشقتان چندان خوب نیست. با کمی شوخ طبعی می توانید انرژی ممثبت به او بدهید. سعی کنید لحظه های شاد برای خود و او رقم بزنید. شما اعتماد به نفس خوبی دارید و باید از این مساله به نفع رابطه خود بهره بگیرید.
 
آذر

امروز به همه چیز شک دارید. مسایل زیادی می تواند موجب رنجش شما بشود. اما این دید منفی شما به مسایل است که چنین حسی را به وجود آورده است. سعی کنید خود را از دام این انرژی های منفی رها کنید. اگر اطرافیان کاری کرده اند که ناراحت شده اید، خیلی آن را کش ندهید و با بی تفاوتی سعی کنید آن را برطرف کنید. امروز عشقتان از دست شما ناراحت است. یا ناراحت می شود. سعی کنید با آرامش و شوخ طبعی رابطه خوب خود را به حالت عادی باز گردانید. جسارت داشته باشید و کارهایی که موجب خوشحالی او می شود انجام دهید. خیلی به خود سخت نگیرید، امروز که بگذرد همه چیز به حالت عادی بازخواهد گشت. 

دی

امروز باید مساله ای که مدتی است شما را درگیر کرده کنار بگذارید و دوباره خنده و شادی را به زندگی تان برگردانید.امروز ذهن شما درگیر کشمکش های قدرتی می شود و باعث می شود که بین شما و دوستانتان بگو مگو پیش بیاید و شما را در موقعیت بدی قرار دهد. تقابل صداقت و مسایلی از این دست پیش می آید که باعث می شود شما در مخصمه قرار بگیرید. از آنها دوری کنید زیرا ممکن است عصبانی شوید و این برای شما موقعیت شما اصلا خوب نیست. در مسایل عاطفی اگر مشکلی هم هست لبخند بزنید و نگذارید انرژی های منفی روی رابطه شما تاثیر بگذارند. از حاشیه دوری کنید و شاد باشید.

بهمن

امروز خیلی حال خوبی ندارید. دلتان استراحت یا مسافرت می خواهد. سعی کنید بیرون بروید و در جمع دوستان باشید. یا به مکان های طبیعی و زیبا بروید تا حس های منفی از وجودتان بیرون بروند. سعی کنید فکرتان را با مسایل خوب مشغول کنید. کتاب بخوانید، سینما بروید یا در جمع خانواده باشید. امروز سعی کنید که پروژه یا کاری که دیگر برای شما نتیجه بخش و مفید نیست کنار بگذارید. زمان آن رسیده که چیز جدیدی را شروع کنید.در مسایل عاطفی نیز اگر مدتی است که از عشقتان حس دوری و عدم صمیمیت می کنید، بهتر است با او حرف بزنید و کمی تغییر ایجاد کنید.

اسفند

امروز خلاقیت و دید بسیار باز به مسایل دارید. کمی تردید در مورد اطرافیان وجود دارد که خیلی هم بیراه نیست. با دقت همه جوانب را بررسی کنید و اگر کسی از شما کمکی می خواهد، بدون تحقیق این کار را برای او انجام ندهید. این کمک شاید مالی باشد و باید مطمئن شوید طرف مقابل توان بازگرداندن آن را دارد. امروز شما می توانید در مرکز توجه قرار بگیرید. این باعث می شود که شما و عشقتان به هم نزدیک تر شوید، زیرا شما چیزهای مشترک زیادی دارید. برای آنکه روز شما کامل شود، بهتر است بیرون بروید و با دوستانتان خوش بگذرانید. خنده و شوخ طبعی امروز حال شما را بهتر می کند.
نظرات کاربران
ثبت نظر
نام شما
ایمیل شما
نظر شما
ارسال به دوستان
نام شما
ایمیل شما
ایمیل گیرنده
توضیحات
کد امنیتی
کد CAPTCHA
کدی که در زیر نمایش داده شده است را وارد نمایید
:                شبکه های اجتماعی پرشین پت را دنبال کنید 

face.jpg (205×206)   tw.jpg (204×224)pin.jpg (204×224)