پت شاپ پرشین پت
Follow Us
facebook twitter blog google

خبر های روز حیوانات خانگی

 • باورت میشه این ها با گچ باشه ◄ باورت میشه این ها با گچ باشه
    طرح هایی با نقاشی خیابانی با گچ
 • درخت گربه در منزل ◄ درخت گربه در منزل
    این درخت گربه بسیار جالب در خانه میباشد و این طرح خوشگل برای گربه دار ها خیلی میتونه جذاب باشه
 • کیف طرح فیل ◄ کیف طرح فیل
    کیف های دستی ناز ساخته شده از چرم که شبیه فیلهای مینیاتوری طراحی شده اند. کیسه هایی به شکل فیل با رنگ های مختلف که توسط LittleWingArtBoho ساخته شده است.
 • تخم مرغ نگه داری به شگل حیوانات ◄ تخم مرغ نگه داری به شگل حیوانات
    طبیعت از دارندگان تخم مرغ الهام گرفته شده است که به گونه ای شبیه پرندگان ، گربه ها و حیوانات وحشی طراحی شده اند. فنجان های تخم مرغ سرامیکی ساخته دست هانا ترنر تخم مرغ های آب پز را نگه داشته و چیز خاصی را به میز صبحانه خود اضافه می کنند.
 • تخم مرغ جدا کن با طرح ماهی ◄ تخم مرغ جدا کن با طرح ماهی
    ابزار آشپزخانه نوآورانه ای که شبیه ماهی قرمز طراحی شده به شما کمک می کند تا زرده تخم مرغ را از سفیده جدا کنید. بدن ماهی را فشار دهید و زرده تخم مرغ به دهان مکیده می شود.
 • این یک جا تخم مرغی حذاب مدل پنگوئن ◄ این یک جا تخم مرغی حذاب مدل پنگوئن
    نگهدارنده تخم مرغ خلاق طراحی شده به نظر می رسد مانند یک پنگوئن امپراطور باشه
 • طرحی برای حمل تحم مرع ◄ طرحی برای حمل تحم مرع
    همیشه میگند با یک دست نمیشه خیلی چند تا هندوانه برداشت ولی این بار دامنی با طرح حمل تخم مرع براتون قرار دادیم نگاه کنید پیش بند ابتکاری دارای جیب های بزرگ تخم مرغ است که برای نگهداری تخم مرغ طراحی شده است.
 • طرحی برای دارندگان گربه ها ◄ طرحی برای دارندگان گربه ها
    دیدین گربه ها هر زمان کار داری میشینند جلو میز و نمیزارن کار کنی و همین مشکل ایجاد میکنه که نتونی کار کنی کلا گربه ها فضول هستند الا این میز خوراک شماست که گربه دارید
 • لباس طرح کروکودیل ◄ لباس طرح کروکودیل
    این یک طرج بسیار زیبا همه دوستداران خزندگان
 • لباس هایی با طرج حیوانات ◄ لباس هایی با طرج حیوانات
    هنر مند باشی عاشق حیوانات هم باشی دیگه همین میشه رو رخت پهن کردن هم عکس حیونات میبینی
 • فرش تام جری ◄ فرش تام جری
    تام جری یادتونه این تام بیچاره همیشه صاف میشد اینجا هم فرش تامی هست تا ایده های کودکی ما به واقعیت تبدیل شه
 • طرح های سه بعدی از حیوانات ◄ طرح های سه بعدی از حیوانات
    طراحی وقتی ازش حرف میزنیم یعنی این باقیش سوسول بازیه
 • طرحی برای کربه دوست ها ◄ طرحی برای کربه دوست ها
    طرحی بسیار زیبا از ظرف گربه ها که برای دوستداران گربه میتونه هیجان انگیز باشه
 • نان هایی با طرح حیوانات ◄ نان هایی با طرح حیوانات
    این ایده خوبی هست که بچه هایی که غذا نمیخورند رو سر اشتها بیارید ولی واقعا این همه هنر برای خوردن بچه ها !! خدایش سخته
 • کوسن هایی با گربه ها ◄ کوسن هایی با گربه ها
    این طرح های برای گربه دوستان هست که بتوانند دز گنار عشق به گربه ها همه چیز زندگی شون هم گربه ای باشه
 • شیری برای گربه ها ◄ شیری برای گربه ها
    اخیرا در روسیه شیر های مدت دار را با طرحی بسیار جذاب برای گربه دوستان تهیه کردن که عکس ها را در زیر قرار میدم
 • طرحی فوق العاده برای گربه ها ◄ طرحی فوق العاده برای گربه ها
    این جای خواب بسیار جذاب برای شما در واقع میتواند برای گربه شما هم جذاب باشه چرا چون خودش تونل بازی گربه ها هم هست
 • کیف حمل ای بار به شکل وال ◄ کیف حمل ای بار به شکل وال
    چند تا پست قبل کیف های به شکل فیل گذاشتم حالا اینجا طرح نهنگ هم پیدا کردم
12345678910بعدیآخرین
(1 - 18) / 29045    |     صفحه 1 از 1614
RSS

GetPagedList: 0,440,,False,False,False,CreationDate,0,18

معرفي نژاد گربه


اخبار ومقالات - گالری

 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
12بعدیآخرین
(1 - 10) / 17    |     صفحه 1 از 2

نمایش متن مقالات

فروشگاه پت شاپ

فال روزانه 03 / 07 / 1393

فال روزانه 03 / 07 / 1393
فروردین

امروز فکرتان مشغول است و نمی توانید درست تصمیم گیری کنید. بین دو انتخاب گیر کرده اید و نمی دانید راه درست چیست. یکی از آنها به مسایل کاری و فناوری مربوط است و دیگری نیز کاری است اما در حوزه فعالیت خودتان می باشد. بهترین کار این است از دیگران کمک بگیرید. ارتباط های اجتماعی خود را زیاد کنید تا از دیدگاه های هر کدام به نفع خود بهره بگیرید. این آشنایی ها در شغلتان بسیار موثر هستند و موقعیت شما را بهتر می کنند. در مسایل عاطفی شاید شریک عاطفیتان به شما شک پیدا کرده باشد و دایم درصدد مچ‌گیری باشد. از این کار او آزرده نشوید و کاری که فکر می کنید درست است را انجام دهید. 

اردیبهشت

امروز همه چیز بسیار عجیب است. نمی توانید اطرافیان یا اتفاق هایی که می افتد را درک کنید. همه چیز به طرز عجیبی غیر طبیعی به نظر می رسد. حتی عشقتان یا فردی که از نظر احساسی خیلی به او نزدیک هستید هم گویا از مریخ آمده است. البته کاری در این مورد نمی توانید انجام  دهید و فقط باید شاهد چیزهای عجیب باشید. امروز به احتمال زیاد در زندگی شخصی دچار هیجانات بسیاری خواهید بود. بهتر است افکار خود را روی برنامه های آینده خود متمرکز کنید. در روابط عاشقانه به طرف خود اعتماد کنید. از افکار بیهوده دست بردارید و اجازه دهید رابطه تان به روند عادی پیش برود.

خرداد

امروز روابط اجتماعی خود را بیشتر کنید. سعی کنید دوستان و آشنایان را دور هم جمع کنید. از این دورهمی ها لذت ببرید و لحظه های خوبی برای خود بسازید. آدم های جدید به شما دیدگاه های جدید می دهند و می توانید در مسیر موفقیت خود از آنها کمک بگیرید. بدانید که انرژی شما زیاد است. از این روحیه خوب برای نزدیک تر شدن به عشقتان استفاده کنید. البته این را بدانید که او کمی از شما دلخور است یا کمی به شما شک دارد. از او ناراحت نشوید و سعی کنید با بیشتر توجه کردن به او، حالت عادی رابطه خود را به دست بیاورید.

تیر

امروز به هر جمع یا مهمانی که دعوت می شوید شرکت کنید. در آنجا می توانید با آدم های جدید آشنا شوید. این ارتباط ها برای روحیه شما بسیار خوب هستند. از آنها برای کار خود ایده و انرژی های مثبت بسیاری می گیرید  حالتان خیلی خوب خواهد بود. می توانید از این فضا برای شوخی با دوستان و ایجاد فضای دوستانه و صمیمی استفاده کنید. اما در زندگی عاطفی خود این حس های خوب را ندارید. مشکل و سوتفاهمی میان شما وجود دارد که موجب درگیری می شود. بهتر است با حرف به هم اعتماد بدهید که یکدیگر را دوست دارید و این تردیدها بیهوده هستند.

مرداد

شما عموما در هر جمعی می درخشید. امروز این مساله بیشتر از همه مورد توجه شما است. در مهمانی یا جلسه یا هر جمعی که حاضر شوید، دیگران توجه زیادی به شما نشان می دهند و موجب بهتر شدن حال شما می شود. البته این مساله جدیدی نیست و بسیاری از مواقع شما گل مجلس هستید و دیگران از مصاحبت با شما لذت می برند. امروز احتمالا پولی هم به دست شما می رسد. این موجب می شود تا بیشتر به دنبال پول درآوردن باشید. می توانید از انرژی های مثبت امروز برای برنامه ریزی کاری استفاده کنید. در زندگی عاطفی خود اگر مشکل دارید بهتر است با حرف آن را برطرف کنید. ترید و مشاجره نتیجه خوبی ندارد و فقط رابطه تان را خراب می کند.

شهریور

امروز بیشتر وقت شما با بازی های کامپیوتری سپری می شود. یا به طریقی با فناوری و کامیوتر درگیر هستید. البته این کار موجب شادی شما می شود و دوستان جدیدی نیز می یابید. این شادی زیاد است و روحیه تان به طور کل تغییر می کند. از انرژی مثبت دیگران استفاده کنید تا در کار و زندگی شخصی خود پیشرفت هایی به وجود بیاورید. در زندگی عاطفی شما نیز تغییرات زیادی به وجود می آید. همه چیز در جهت بهتر شدن پیش می رود و می توانید انتظار روزهای خوبی داشته باشید.

مهر
امروز فکرتان حسابی مشغول است. نمی توانید به درستی فکر یا تصمیم گیری کنید. اما خیلی به خود سخت نگیرید و دلسرد یا ناامید نشوید. شما اطلاعات و دانش خوبی دارید و می توانید با برنامه ریزی به همه کارهای خود رسیدگی کنید. اگر شب نمی توانید خوب بخوابید، کمی پیاده روی می تواند به خالی شدن ذهنتان کمک کند. احتمالا در زندگی عاطفی خود نیز خیلی موفق نیستید و از هم دور هستید. بهتر است به جنبه های بد هم کمتر فکر کنید تا بتوانید در کنار هم باشید. یا در صورت لزوم می توانید کمی از هم دوری کنید تا دلتان تنگ شود و شروع خوب و دوباره ای داشته باشید.

آبان

امروز رویدادهای اجتماعی در اطراف خانه یا محل کار شما رخ می دهند. در آنها شرکت کنید و در آنجا دوستان جدید برای خود بیابید. می توانید با آشنایی با انسان های جدید، دانش و اطلاعات بسیار خوب و مفیدی از آنها کسب کنید. این مسایل در پیشرفت کاری شما بسیار موثر هستند. به هر جمعی که دعوت می شوید قبول کنید و بروید. در مسایل عاطفی کمی دچار ناراحتی هستید. نوعی شک و تردید میان شما وجود دارد که موجب شده از نظر عاطفی از هم دور شوید. اگر مشکلی هست بیان کنید و در مورد آن حرف بزنید تا برطرف شود. شکوت موجب ادامه این مسایل می شود و ممکن است رابطه تان خراب شود.
 
آذر

ایده های خلاقانه بسیار خوبی در سر دارید. آنها را با علم روز و فناوری ترکیب کنید تا بتوانید در کسب‌وکار خود پیشرفت های زیادی را شاهد باشید. همیشه به دنبال یافتن راه مناسب برای کسب درآمد بیشتر هستید، امروز این فرصت را دارید. اگر دنبال کار جدید هستید، امروز زمان مناسبی است. برای همه کارهای خود برنامه ریزی کنید. البته این را در نظر داشته باشید  لازم نیست همه تصمیمات خود را همین امروز اجرایی کنید. هر ایده ای دارید بنویسید و در فرصت مناسب به سراغ آنها بروید. در رابطه عاطفی خود با مشکلاتی روبه رو هستید. بهتر است برای برطرف کردن آنها پیش قدم شوید. راهی برای خوشحالی عشقتان بیاید. به طور مثال، می توانید برای یک سفر دونفره برنامه ریزی کنید تا انرژی های خوب به رابطه شما باز گردد.

دی

شما هیجان را خیلی دوست دارید. همیشه برای داشتن اتفاق های جالب پیش قدم هستید. امروز این حس شما از همیشه بیشتر خواهد بود. برای جمع های دوستانه برنامه ریزی کنید. یا با خانواده برای تفریح بیرون شهر تقشه بکشید. از این همه انرژی و شعفی که دارید استفاده کنید تا لحظه های شادی در پیش داشته باشید. این روحیه موجب می شود تا در کارهای خود هم پیشرفت کنید. اگر ارتباط های خود را توسعه دهید می توانید از ایده های آنها برای کارهای خود بهره بگیرید. در مسایل عاطفی ممکن است امروز با فردی آشنا شوید که دقیقا هم فاز شما است. با او در مورد علاقه مندی های خود حرف بزنید و لحظه های شادی را با هم تجربه کنید.

بهمن

امروز به مسایل ماورایی علاقه مند می شوید. شاید مطالعه در زمینه علم فیزیک یا ستاره شناسی بتواند روح حریصتان را ارضا کند. یا حتی می توانید در کلاس های این علوم ثبت نام کنید. حضور در این کلاس ها یا کنفرانس ها موجب می شود تا افراد جدیدی آشنا شوید. این برای موقعیت کاری شما بسیار خوب است. هم صحبتی با آنها موجب می شود در زندگی شخصی خود روحیه بهتری داشته باشید. البته به همه آدم ها هم نمی توان اعتماد کرد. مراقب غریبه ها باشید. در مسایل عاطفی، اگر مجرد هستید شاید امروز بتوانید با فردی آشنا شوید که در ظاهر بسیار به ایده آل های شما نزدیک است. اما اسیر عشق در یک نگاه نشوید. با احتیاط قدم بردارید.

اسفند

امروز انرژی های جاری در هوا زیاد هستند و روحیه بسیار خوبی به شما می بخشند. در جمع های کاری، دوستانه یا خانوادگی شرکت کنید. این جمع ها برای روحیه شما بسیار خوب هستند. می توانید از آدم های جدید مسایل جدید یاد بگیرید. رویدادهای اجتماعی برای موقعیت کاری شما خوب هستند. در خلال این ارتباط ها می توانید با فردی آشنا شوید که برایتان جذابیت بسیاری دارد. با هم قرار بگذارید و در مورد علاقه مندی هایتان حرف بزنید. اما جانب احتیاط را نیز رعایت کنید. کمی فاصله را حفظ کنید تا دچار پشیمانی نشوید.
نظرات کاربران
ثبت نظر
نام شما
ایمیل شما
نظر شما
ارسال به دوستان
نام شما
ایمیل شما
ایمیل گیرنده
توضیحات
کد امنیتی
کد CAPTCHA
کدی که در زیر نمایش داده شده است را وارد نمایید
:                شبکه های اجتماعی پرشین پت را دنبال کنید 

face.jpg (205×206)   tw.jpg (204×224)pin.jpg (204×224)