پت شاپ پرشین پت
Follow Us
facebook twitter blog google

خبر های روز حیوانات خانگی

 • باورت میشه این ها با گچ باشه ◄ باورت میشه این ها با گچ باشه
    طرح هایی با نقاشی خیابانی با گچ
 • درخت گربه در منزل ◄ درخت گربه در منزل
    این درخت گربه بسیار جالب در خانه میباشد و این طرح خوشگل برای گربه دار ها خیلی میتونه جذاب باشه
 • کیف طرح فیل ◄ کیف طرح فیل
    کیف های دستی ناز ساخته شده از چرم که شبیه فیلهای مینیاتوری طراحی شده اند. کیسه هایی به شکل فیل با رنگ های مختلف که توسط LittleWingArtBoho ساخته شده است.
 • تخم مرغ نگه داری به شگل حیوانات ◄ تخم مرغ نگه داری به شگل حیوانات
    طبیعت از دارندگان تخم مرغ الهام گرفته شده است که به گونه ای شبیه پرندگان ، گربه ها و حیوانات وحشی طراحی شده اند. فنجان های تخم مرغ سرامیکی ساخته دست هانا ترنر تخم مرغ های آب پز را نگه داشته و چیز خاصی را به میز صبحانه خود اضافه می کنند.
 • تخم مرغ جدا کن با طرح ماهی ◄ تخم مرغ جدا کن با طرح ماهی
    ابزار آشپزخانه نوآورانه ای که شبیه ماهی قرمز طراحی شده به شما کمک می کند تا زرده تخم مرغ را از سفیده جدا کنید. بدن ماهی را فشار دهید و زرده تخم مرغ به دهان مکیده می شود.
 • این یک جا تخم مرغی حذاب مدل پنگوئن ◄ این یک جا تخم مرغی حذاب مدل پنگوئن
    نگهدارنده تخم مرغ خلاق طراحی شده به نظر می رسد مانند یک پنگوئن امپراطور باشه
 • طرحی برای حمل تحم مرع ◄ طرحی برای حمل تحم مرع
    همیشه میگند با یک دست نمیشه خیلی چند تا هندوانه برداشت ولی این بار دامنی با طرح حمل تخم مرع براتون قرار دادیم نگاه کنید پیش بند ابتکاری دارای جیب های بزرگ تخم مرغ است که برای نگهداری تخم مرغ طراحی شده است.
 • طرحی برای دارندگان گربه ها ◄ طرحی برای دارندگان گربه ها
    دیدین گربه ها هر زمان کار داری میشینند جلو میز و نمیزارن کار کنی و همین مشکل ایجاد میکنه که نتونی کار کنی کلا گربه ها فضول هستند الا این میز خوراک شماست که گربه دارید
 • لباس طرح کروکودیل ◄ لباس طرح کروکودیل
    این یک طرج بسیار زیبا همه دوستداران خزندگان
 • لباس هایی با طرج حیوانات ◄ لباس هایی با طرج حیوانات
    هنر مند باشی عاشق حیوانات هم باشی دیگه همین میشه رو رخت پهن کردن هم عکس حیونات میبینی
 • فرش تام جری ◄ فرش تام جری
    تام جری یادتونه این تام بیچاره همیشه صاف میشد اینجا هم فرش تامی هست تا ایده های کودکی ما به واقعیت تبدیل شه
 • طرح های سه بعدی از حیوانات ◄ طرح های سه بعدی از حیوانات
    طراحی وقتی ازش حرف میزنیم یعنی این باقیش سوسول بازیه
 • طرحی برای کربه دوست ها ◄ طرحی برای کربه دوست ها
    طرحی بسیار زیبا از ظرف گربه ها که برای دوستداران گربه میتونه هیجان انگیز باشه
 • نان هایی با طرح حیوانات ◄ نان هایی با طرح حیوانات
    این ایده خوبی هست که بچه هایی که غذا نمیخورند رو سر اشتها بیارید ولی واقعا این همه هنر برای خوردن بچه ها !! خدایش سخته
 • کوسن هایی با گربه ها ◄ کوسن هایی با گربه ها
    این طرح های برای گربه دوستان هست که بتوانند دز گنار عشق به گربه ها همه چیز زندگی شون هم گربه ای باشه
 • شیری برای گربه ها ◄ شیری برای گربه ها
    اخیرا در روسیه شیر های مدت دار را با طرحی بسیار جذاب برای گربه دوستان تهیه کردن که عکس ها را در زیر قرار میدم
 • طرحی فوق العاده برای گربه ها ◄ طرحی فوق العاده برای گربه ها
    این جای خواب بسیار جذاب برای شما در واقع میتواند برای گربه شما هم جذاب باشه چرا چون خودش تونل بازی گربه ها هم هست
 • کیف حمل ای بار به شکل وال ◄ کیف حمل ای بار به شکل وال
    چند تا پست قبل کیف های به شکل فیل گذاشتم حالا اینجا طرح نهنگ هم پیدا کردم
12345678910بعدیآخرین
(1 - 18) / 29045    |     صفحه 1 از 1614
RSS

GetPagedList: 0,440,,False,False,False,CreationDate,0,18

معرفي نژاد گربه


اخبار ومقالات - گالری

 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
12بعدیآخرین
(1 - 10) / 17    |     صفحه 1 از 2

نمایش متن مقالات

فروشگاه پت شاپ

فال روزانه 06 / 07 / 1393

فال روزانه 06 / 07 / 1393
فال روزانه 06 / 07 / 1393
فال روزانه 06 / 07 / 1393
فروردین

امروز باید از مشاجره دوری کنید زیرا همه روز شما را تحت تاثیر قرار خواهد داد. امروز متوجه می شوید اگر قدرت درونی خود را حفظ کنید، موقعیت های بهتری در زندگی به شما روی خواهند آورد. بیشتر روی مهارت های خود تمرکز کنید و کارهایتان را بدون نگرانی و استرس به انجام برسانید. به مسایل منفی فکر نکنید. در مسایل عاطفی روز بسیار خوبی خواهید داشت. با عشقتان برنامه ریزی کنید و بیرون بروید. با هم در مورد نقشه های آینده برای زندگی حرف بزنید.

اردیبهشت

امروز نمی توانید خیلی منطقی باشید. هر چه تلاش می کنید با عقل خود مشکلات و مسایل موجود را بررسی کنید، موفق نمی شوید. این تلاش ها بیهوده هستند زیرا مشکلات شما احساسی است. باید به دل خود رجوع کنید و ببینید واقعا چه می خواهید. به این ترتیب نتیجه بهتری به دست خواهید آورد. از توجه به جزئیات دست بردارید. با کلی نگر بودن می تواند حال  بهتری داشته باشید. در مسایل احساسی نیز رابطه خود را خیلی زیر ذره بین نبرید. این فقط موجب ایجاد ناراحتی می شود و هیچ سودی برای شما ندارد.

خرداد

امروز اشتیاقات قلبی بسیاری دارید. هیجان شما زیاد است و می توانید با زیرکی و هوشیاری بالایی که دارید، همه مسایل را به خوبی حل و فصل کنید. در محل کار با تمرکز می توانید با سرعت بیشتری وظایف را به انجام برسانید و بعدازظهر را با خیال راحت به خود و عشقتان اختصاص دهید. شاید تازه وارد رابطه شده باشید. امروز این فرصت را دارید تا بیشتر به هم نزدیک شوید. البته روی حرف ها و رفتارهای خود کنترل داشته باشید زیرا ممکن است رشته افکار از دستتان در برود و نتوانید آنها را مدیریت کنید. امروز برای جلب توجه فرد مورد علاقه خود باید سعی کنید در مورد مسایلی که او بسیار دوست دارد، صحبت کنید.

تیر

امروز خیالتان راحت است و می توانید در کمال آرامش کارهای خود را به انجام برسانید. این انرژی مثبت، دیگران را نیز به سمت شما جذب می کند. البته توجه داشته باشید که موانع بسیاری سر راه موفقیت های شما وجود دارد. اما با تکیه به نیروی دل خود می توانید راه های درست را انتخاب کنید. سعی کنید با خوش بینی بیشتری امروز را سپری کنید. اگر تصور می کنید در زندگی عاطفی خود باید تغییراتی ایجاد کنید، امروز زمان مناسبی است. فرد مورد علاقه خود را به شام دعوت کنید و در مورد افکار خود با او حرف بزنید. این مکالمه موجب نزدیکی بیشتر شما می شود.

مرداد

یک روز بسیار خوب و شاد در انتظار شما است. همه چیز بر وفق مراد است و می توانید با شادی بسیار علاوه بر رسیدگی به کارهای خود، در حوزه عاطفی نیز بسیلر موفق باشید. البته توجه داشته باشید که نباید اجازه دهید افکار و خیالاتی که امروز در سر دارید، شما را از تمرکز روی کارها بازدارد. خیلی به جزئیات گیر ندهید تا بتوانید با سرعت بیشتر وظایف خود را به انجام برسانید. در مورد مسایل احساسی نیز روز شاد و پرمحبتی خواهید داشت. با کارهایی که انجام می دهید می توانید خودتان را بیشتر در دل فرد مورد علاقه تان جا کنید. با هم در مورد روش های عمیق تر شدن رابطه تان حرف بزنید.

شهریور

امروز نمی توانید افکار خود را جمع و جور کنید. دایم از فکری به فکر دیگر می پرید. این موجب استرس شما می شود. باید با کمک یا مشورت دیگران، روی یک موضوع تمرکز کنید. شما مسوولیت های زیادی دارید که باید به انجام برسانند. این را بدانید که شما توانایی انجام آنها را دارید. در مسایل احساسی نیز خیلی هیجان زده نباشید. دوست داشتن خود را به فرد مورد علاقه تان نشان دهید. اما با هیجان زیاد تصمیم گیری یا رفتار نکنید. شاید رفتن به یک مکان آرام و ساکت بتواند هیجانات شما را ساکن کند و بتوانید با عشقتان صحبت های شیرینی داشته باشید.

مهر

امروز بسیار ایرادگیر شده اید و فکر می کنید همه چیز باید بسیار واضح و شفاف باشد. منطق و احساسات شما در یک جهت هستند و سازگاری خوبی با هم دارند. امروز می توانید خیلی راحت بین عقل و احساس سوئیچ کنید. این مساله در محیط کار هم برایتان مفید خواهد بود زیرا می توانید به خوبی روی کارهای خود تمرکز داشته باشید. از نظر عاطفی هم امروز احساس می کنید برخی از مشکلات رابطه خود را نمی توانید درک و حل کنید و به همین دلیل ترجیح می دهید سر خود را در برف فرو کنید و اصلا چیزی را نبینید و انگار کنید که همه مسایل خوب پیش می روند و مشکلی نیست. ایده بدی هم نیست.

آبان

امروز همه فکر شما را آشنایی با انسان های جدید و توسعه ارتباط های اجتماعی مشغول کرده است. دوست دارید، شاد باشید و دایم در میان دوستان خوشگذرانی کنید. اما خیلی در این افکار غرق نشوید زیرا از فرصت های زندگی غافل خواهید شد. با تمرکز روی مسایل کاری، برای آینده خود برنامه ریزی کنید و چشم انداز خود را موفقیت سریع الوصول قرار دهید. در مسایل عاطفی، شاید نسبت به عشقتان نیز بی تفاوت باشید. این چندان خوب نیست زیرا موجب رنجش او می شوید و این می تواند به رابطه شما لطمه وارد کند.
 
آذر

امروز بیشتر ذهن شما روی مسایل احساسی متمرکز است. در همه سلول های خود عشق را احساس می کنید. این همه انرژی خوب موجب می شود تا دیگران نیز دید خوبی به شما داشته باشند و بیش از همیشه به طرف شما جذب بشوند. کلید موفقیت های شما همین عشق و عاطفه است. با روحیه عاطفی که امروز دارید، می توانید هیجانات خوبی برای خود و عشقتان درست کنید. با هم به مکان های آرام و رمانتیک بروید و در مورد عمق احساساتتان حرف بزنید. اما هر نوع تصمیم گیری را به روز دیگری موکول کنید.

دی

امروز کمی به خود توجه کنید. به درون افکار و خواسته های خود سفر کنید و ببینید واقعا چه در سر دارید و از زندگی یا شغل خود چه می خواهید. شما توانایی های بسیاری دارید اما باید بر رفتار و هیجانات خود کنترل داشته باشید. امروز اشتیاقات شما زیاد هستند و بیشتر از همیشه احساساتی هستید. سعی کنید در مورد مسایل مهم، به منطق خود رجوع کنید اما از تایید قلبتان نیز غافل نشوید. در مسایل عاطفی، شاید طرف مقابلتان نیز خیلی هیجان زده و احساساتی باشدو این می تواند موجب ایجاد تنش شود زیرا خیلی سریع به همه چیز واکنش نشان می دهید. اما با کمی مدیریت رفتاری، می توانید اوضاع را نرمال و آرام به جلو پیش ببرید.

بهمن

امروز بسیار نکته سنج و دقیق شده اید. دایم در حال بررسی جزئیات مسایل هستید و حتی کوچک ترین جزئیات را نیز از صافی می گذرانید.گویا امروز هیچ چیز از ذهن تیزبین شما مخفی نمی ماند. جالب این جا است که در همه موارد نیز حق به جانب شما است اما ممکن است مردم این مساله را خیلی قبول نداشته باشند. سعی کنید آرام باشید و فقط به کارهای خود توجه کنید. در مورد مسایل احساسی هم خیلی هیجانی و شتابزده رفتار نکنید. از بحث دوری کنید. ترجیحا امروز به هیچ عنوان تصمیمات بزرگ و مهمی در زندگی اتخاذ نکنید.

اسفند

امروز هیجان بسیاری دارید و نمی توانید در مورد مسایل و رویدادهای زندگی تصمیم گیری کنید. عقل و احساس با هم در تضاد هستند. متاسفانه مسایل احساسی همه ذهن شما را درگیر می کنند و توان تمرکز روی کارها را از شما می گیرد. اگر در رابطه عاشقانه قرار دارید، امروز باید منتظر مشکل و بحث و مشاجره باشید. هیچ کدام از شما از موضع خود کوتاه نمی آیید و این موجب ایجاد تنش می شود. با همه این اوصاف برای پیدا کردن یک فرد جدید و تجربه کردن عشق امروز زمان مناسبی است زیرا انرژی های مثبت بسیاری در این رابطه در فضا وجود دارند.
نظرات کاربران
ثبت نظر
نام شما
ایمیل شما
نظر شما
ارسال به دوستان
نام شما
ایمیل شما
ایمیل گیرنده
توضیحات
کد امنیتی
کد CAPTCHA
کدی که در زیر نمایش داده شده است را وارد نمایید
:                شبکه های اجتماعی پرشین پت را دنبال کنید 

face.jpg (205×206)   tw.jpg (204×224)pin.jpg (204×224)