پت شاپ پرشین پت
Follow Us
facebook twitter blog google

خبر های روز حیوانات خانگی

 • باورت میشه این ها با گچ باشه ◄ باورت میشه این ها با گچ باشه
    طرح هایی با نقاشی خیابانی با گچ
 • درخت گربه در منزل ◄ درخت گربه در منزل
    این درخت گربه بسیار جالب در خانه میباشد و این طرح خوشگل برای گربه دار ها خیلی میتونه جذاب باشه
 • کیف طرح فیل ◄ کیف طرح فیل
    کیف های دستی ناز ساخته شده از چرم که شبیه فیلهای مینیاتوری طراحی شده اند. کیسه هایی به شکل فیل با رنگ های مختلف که توسط LittleWingArtBoho ساخته شده است.
 • تخم مرغ نگه داری به شگل حیوانات ◄ تخم مرغ نگه داری به شگل حیوانات
    طبیعت از دارندگان تخم مرغ الهام گرفته شده است که به گونه ای شبیه پرندگان ، گربه ها و حیوانات وحشی طراحی شده اند. فنجان های تخم مرغ سرامیکی ساخته دست هانا ترنر تخم مرغ های آب پز را نگه داشته و چیز خاصی را به میز صبحانه خود اضافه می کنند.
 • تخم مرغ جدا کن با طرح ماهی ◄ تخم مرغ جدا کن با طرح ماهی
    ابزار آشپزخانه نوآورانه ای که شبیه ماهی قرمز طراحی شده به شما کمک می کند تا زرده تخم مرغ را از سفیده جدا کنید. بدن ماهی را فشار دهید و زرده تخم مرغ به دهان مکیده می شود.
 • این یک جا تخم مرغی حذاب مدل پنگوئن ◄ این یک جا تخم مرغی حذاب مدل پنگوئن
    نگهدارنده تخم مرغ خلاق طراحی شده به نظر می رسد مانند یک پنگوئن امپراطور باشه
 • طرحی برای حمل تحم مرع ◄ طرحی برای حمل تحم مرع
    همیشه میگند با یک دست نمیشه خیلی چند تا هندوانه برداشت ولی این بار دامنی با طرح حمل تخم مرع براتون قرار دادیم نگاه کنید پیش بند ابتکاری دارای جیب های بزرگ تخم مرغ است که برای نگهداری تخم مرغ طراحی شده است.
 • طرحی برای دارندگان گربه ها ◄ طرحی برای دارندگان گربه ها
    دیدین گربه ها هر زمان کار داری میشینند جلو میز و نمیزارن کار کنی و همین مشکل ایجاد میکنه که نتونی کار کنی کلا گربه ها فضول هستند الا این میز خوراک شماست که گربه دارید
 • لباس طرح کروکودیل ◄ لباس طرح کروکودیل
    این یک طرج بسیار زیبا همه دوستداران خزندگان
 • لباس هایی با طرج حیوانات ◄ لباس هایی با طرج حیوانات
    هنر مند باشی عاشق حیوانات هم باشی دیگه همین میشه رو رخت پهن کردن هم عکس حیونات میبینی
 • فرش تام جری ◄ فرش تام جری
    تام جری یادتونه این تام بیچاره همیشه صاف میشد اینجا هم فرش تامی هست تا ایده های کودکی ما به واقعیت تبدیل شه
 • طرح های سه بعدی از حیوانات ◄ طرح های سه بعدی از حیوانات
    طراحی وقتی ازش حرف میزنیم یعنی این باقیش سوسول بازیه
 • طرحی برای کربه دوست ها ◄ طرحی برای کربه دوست ها
    طرحی بسیار زیبا از ظرف گربه ها که برای دوستداران گربه میتونه هیجان انگیز باشه
 • نان هایی با طرح حیوانات ◄ نان هایی با طرح حیوانات
    این ایده خوبی هست که بچه هایی که غذا نمیخورند رو سر اشتها بیارید ولی واقعا این همه هنر برای خوردن بچه ها !! خدایش سخته
 • کوسن هایی با گربه ها ◄ کوسن هایی با گربه ها
    این طرح های برای گربه دوستان هست که بتوانند دز گنار عشق به گربه ها همه چیز زندگی شون هم گربه ای باشه
 • شیری برای گربه ها ◄ شیری برای گربه ها
    اخیرا در روسیه شیر های مدت دار را با طرحی بسیار جذاب برای گربه دوستان تهیه کردن که عکس ها را در زیر قرار میدم
 • طرحی فوق العاده برای گربه ها ◄ طرحی فوق العاده برای گربه ها
    این جای خواب بسیار جذاب برای شما در واقع میتواند برای گربه شما هم جذاب باشه چرا چون خودش تونل بازی گربه ها هم هست
 • کیف حمل ای بار به شکل وال ◄ کیف حمل ای بار به شکل وال
    چند تا پست قبل کیف های به شکل فیل گذاشتم حالا اینجا طرح نهنگ هم پیدا کردم
12345678910بعدیآخرین
(1 - 18) / 29045    |     صفحه 1 از 1614
RSS

GetPagedList: 0,440,,False,False,False,CreationDate,0,18

معرفي نژاد گربه


اخبار ومقالات - گالری

 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
12بعدیآخرین
(1 - 10) / 17    |     صفحه 1 از 2

نمایش متن مقالات

فروشگاه پت شاپ

فال روزانه 07 / 07 / 1393

فال روزانه 07 / 07 / 1393
فال روزانه 07 / 07 / 1393
فروردین

امروز از نظر کار و پیشه در اوج قرار دارید و همه رویدادها دست به دست هم می دهند تا شما پیشرفت های خوبی داشته باشید. این مساله بسیار شما را هیجان زده و خوشحال می کند. تغییرات خوبی که در حوزه کسب و کار شما صورت گرفته اند که موجب خوشحالی می شود. امروز می توانید دوستان جدیدی پیدا می کنید امروز رابطه صمیمانه تری با دوستان خود دارید، اما یک فرد خاص در میان آنها ارزش بیشتری برای شما دارد. می توانید از عمق احساسات خود با او حرف بزنید و یک رابطه عاشقانه را با هم شروع کنید.

اردیبهشت

امروز بسیار دوست دارید برای یک سفر برنامه ریزی کنید. توسعه ارتباط های اجتماعی امروز برایتان بسیار مهم می شود. به فرهنگ مردم و کشورهای دیگر علاقه مند می شوید. اگر این فکر برایتان جدی است، امروز می توانید برای آغاز این مسیر جدید برنامه ریزی کنید. امروز بهترین زمان برای این کار است. در مسایل عاطفی احتمالا رفتارهای عجیب از او می بینید. اما خیلی به دل نگیرید. شاید لازم باشد امروز او را تنها بگذارید تا به علاقه مندی های خود سرگرم باشد. این فرصت باعث می شود تا با انرژی بیشتری به سمت شما بازگردد.

خرداد

امروز شاید بیشتر جذب وسایل عجیب و هنری بشوید. وسایلی که طراحی مدرن دارند و بسیار خاص هستند. امروز حس زیبایی شناسی شما در بالاترین حد خود قرار دارد و همین مساله کمک می کند تا وسایل و اجناس خوب و مناسبی خریداری کنید. خرید کردن برای خانه یکی از تفریحات شما خواهد بود. شاید حتی مهمان ناخوانده ای داشته باشید اما از مصاحبت با او خوشحال خواهید شد. امروز شاید عشق قدیم شما دوباره پیدا شود. با او قرار ملاقاتی ترتیب دهید. در این دیدار متوجه می شوید برخی چیزها تغییر کرده اند که خوب است.

تیر

امروز رویدادهای خوب و هیجان انگیزی برای شما روی خواهد داد. احتمالا باید منتظر یک اتفاق غیرمنتظره باشید که از طرف یک دوست صمیمی و بسیار نزدیک یا نامزد شما ایجاد می شود. این مسایل بسیار موجب خوشحالی شما می شوند و می توانید با انرژی زیاد کارهای خود را انجام دهید. در مسایل عاشقانه، بیش از همیشه به هم نزدیک خواهید شد. با هم در جمع های دوستانه شرکت کنید و از انرژی آنها برای صمیمیت بیشتر خود استفاده کنید.

مرداد

امروز ایده های بسیاری به ذهن شما خطور می کنند و باعث پیشرفت شما در کار می شوند. امروز می توانید استعدادهای و مهارت های خود را به اطرافیان نشان دهید. از این فرصت برای افزایش حقوق خود استفاده کنید. با دیدگاه های جدید، به مسیرهای جدید قدم بگذارید. حتی اگر لازم است در کلاس های آموزشی حوزه کاری یا علاقه مندی خود ثبت نام کنید. در مسایل عاطفی نیز می توانید در کنار عشقتان یک آرامش معمولی اما خوب را تجربه کنید. با دوستان مشترک خود برنامه ریزی کنید و بیرون بروید. این کار موجب تزریق انرژی بیشتر به رابطه شما می شود.

شهریور

امروز بهترین فرصت برای یادگیری است. علاقه شما به مسایل هنری و کارهای مدرن و غیرعادی زیاد می شود. استعدادهایی هم در این زمینه دارید. از این حس ها بهره بگیرید تا استعدادهای نهانی خود را شکوفا کنید. اگر لازم است در کلاس های آموزشی شرکت کنید. این را بدانید که کارهای شما مورد تحسین اطرافیان قرار خواهد گرفت. این تشویق ها انرژی بسیاری به قلب شما جاری می کند. در مورد برنامه های کاری یا شخصی خود با عشقتان حرف بزنید. او می تواند شما را بیشتر تشویق کند و حس های خوبی به شما بدهد. اما شاید علاقه تان به انجام کارهای و تجربه های جدید موجب شود تفریحات همیشگی و قدیمی خود را انجام ندهید. از این مساله تعجب نکنید.

مهر

امروز بسیار مشتاق هستید تا برای وسایل سرگرمی خانه یا کامپیوتر وسایل و لوازم جدید خریداری کنید. شاید هم یکی از دوستان قدیمی خود که سال های طولانی است او را ندیده اید، ملاقات کنید. این مساله موجب شادی شما می شود و لحظه های شادی را تجربه خواهید کرد. در کار ایده های بسیار خوبی در سر دارید. با مطرح کردن آنها فرصت یشرفت و ارتقا شغلی پیدا خواهید کرد. در مسایل عاشقانه نیز بسیار با هم صمیمی خواهید بود. می توانید در کنار عشقتان تفریحات جدیدی را تجربه کنید. یا حتی با هم به مکان های جدید بروید.

آبان

امروز احتمالا تماسی از یک دوست یا عضوی از خانواده دارید که موجب می شود تا برای یک سفر برنامه ریزی کنید. می خواهید برای دیدن او به این سفر بروید. در طول ملاقات، گذشته های خوب را با هم دوره می کنید و این برایتان بسیار لذت بخش خواهد بود. این ملاقات به قدری در روحیه شما تاثیر دارد که شاید بخشی از تفکرات و عقاید شما تغییر کند. در رابطه عاطفی خود سرگرمی های جدید پیدا می کنید. با هم به مکان های جدید می روید و شادی در رابطه شما جریان زیادی خواهد داشت. از این فرصت برای بیشتر نزدیک شدن به هم استفاده کنید.
 
آذر

اگر به تصمیمات خود ایمان داشته باشید و ثابت قدم در مسیر تحقق آنها قدم بردارید، مطمئن باشید به موفقیت دست پیدا خواهید کرد. امروز موقعیت های خوب یک شغل جدید برای شما وجود دارد. از اینکه موقعیت ها و فرصت هایی را تجربه کنید هراسی به دل راه ندهید. این تصمیم کمی ترسناک است اما ارزش تجربه را دارد. در مسایل عاطفی، سعی کنید خود واقعیتان باشید و برای فرد موردعلاقه خود نقش بازی نکنید. خود واقعی شما جذابیت بیشتری برای او دارد. با صداقت می توانید یک رابطه طولانی مدت را تجربه کنید.

دی

امروز با هر کسی که همراه باشید، شاد خواهید بود و لحظه های خوبی با یکدیگر خواهید داشت. امروز رویدادی هرگز تصور نمی کردید رنگ واقعیت به خود می گیرد. در راستای مکالمه یا ملاقات با یک دوست احتمالا برای یک سفر به جایی دور برنامه ریزی می کنید. شاید بد نباشد در این تصمیم با فرد مورد علاقه خود همراه شوید. برنامه ریزی برای این سفر رابطه میان شما را بهتر و نزدیک تر می کند. شاید حتی از طرف فرد مورد علاقه تان سوپرایز بزرگی دریافت کنید.

بهمن

امروز احتمالا با فردی ملاقات خواهید داشت که مدت های طولانی است او را ندیده اید. این موجب می شود تا خاطره های گذشته در وجودتان بیدار شود. البته بخشی از آن چندان جالب نیست زیرا مشکلات قدیم را به یاد شما می آورد. این بار دوباره آنها را در وجود خود خفه نکنید. بسیار مهم است با مشکلات خود روبه رو بشوید و راهکار درست برای برطرف کردنشان را بیابید. در مسایل عاطفی با عشقتان در یک جای خوب و رمانتیک قرار بگذارید و سعی کنید در کنار او آرامش خود را به دست بیاورید.

اسفند

امروز به طور کلی، روز عاشقانه و سرشار از احساسی برای شما خواهد بود. احتمالا با یک نگاه عاشق می شوید. شاید هم با یک دوست قدیمی دوباره دیدار داشته باشید. این ملاقات موجب می شود تا از او مسایل جدید بیاموزید. شاید ایده هایی هم برای کار خود بیابید. امروز سعی کنید بهترین باشید و اگر می توانید با شریک جدید خود برای شام بیرون بروید و لحظه های شادی را در کنار هم سپری کنید.
نظرات کاربران
ثبت نظر
نام شما
ایمیل شما
نظر شما
ارسال به دوستان
نام شما
ایمیل شما
ایمیل گیرنده
توضیحات
کد امنیتی
کد CAPTCHA
کدی که در زیر نمایش داده شده است را وارد نمایید
:                شبکه های اجتماعی پرشین پت را دنبال کنید 

face.jpg (205×206)   tw.jpg (204×224)pin.jpg (204×224)