پت شاپ پرشین پت
Follow Us
facebook twitter blog google

خبر های روز حیوانات خانگی

 • باورت میشه این ها با گچ باشه ◄ باورت میشه این ها با گچ باشه
    طرح هایی با نقاشی خیابانی با گچ
 • درخت گربه در منزل ◄ درخت گربه در منزل
    این درخت گربه بسیار جالب در خانه میباشد و این طرح خوشگل برای گربه دار ها خیلی میتونه جذاب باشه
 • کیف طرح فیل ◄ کیف طرح فیل
    کیف های دستی ناز ساخته شده از چرم که شبیه فیلهای مینیاتوری طراحی شده اند. کیسه هایی به شکل فیل با رنگ های مختلف که توسط LittleWingArtBoho ساخته شده است.
 • تخم مرغ نگه داری به شگل حیوانات ◄ تخم مرغ نگه داری به شگل حیوانات
    طبیعت از دارندگان تخم مرغ الهام گرفته شده است که به گونه ای شبیه پرندگان ، گربه ها و حیوانات وحشی طراحی شده اند. فنجان های تخم مرغ سرامیکی ساخته دست هانا ترنر تخم مرغ های آب پز را نگه داشته و چیز خاصی را به میز صبحانه خود اضافه می کنند.
 • تخم مرغ جدا کن با طرح ماهی ◄ تخم مرغ جدا کن با طرح ماهی
    ابزار آشپزخانه نوآورانه ای که شبیه ماهی قرمز طراحی شده به شما کمک می کند تا زرده تخم مرغ را از سفیده جدا کنید. بدن ماهی را فشار دهید و زرده تخم مرغ به دهان مکیده می شود.
 • این یک جا تخم مرغی حذاب مدل پنگوئن ◄ این یک جا تخم مرغی حذاب مدل پنگوئن
    نگهدارنده تخم مرغ خلاق طراحی شده به نظر می رسد مانند یک پنگوئن امپراطور باشه
 • طرحی برای حمل تحم مرع ◄ طرحی برای حمل تحم مرع
    همیشه میگند با یک دست نمیشه خیلی چند تا هندوانه برداشت ولی این بار دامنی با طرح حمل تخم مرع براتون قرار دادیم نگاه کنید پیش بند ابتکاری دارای جیب های بزرگ تخم مرغ است که برای نگهداری تخم مرغ طراحی شده است.
 • طرحی برای دارندگان گربه ها ◄ طرحی برای دارندگان گربه ها
    دیدین گربه ها هر زمان کار داری میشینند جلو میز و نمیزارن کار کنی و همین مشکل ایجاد میکنه که نتونی کار کنی کلا گربه ها فضول هستند الا این میز خوراک شماست که گربه دارید
 • لباس طرح کروکودیل ◄ لباس طرح کروکودیل
    این یک طرج بسیار زیبا همه دوستداران خزندگان
 • لباس هایی با طرج حیوانات ◄ لباس هایی با طرج حیوانات
    هنر مند باشی عاشق حیوانات هم باشی دیگه همین میشه رو رخت پهن کردن هم عکس حیونات میبینی
 • فرش تام جری ◄ فرش تام جری
    تام جری یادتونه این تام بیچاره همیشه صاف میشد اینجا هم فرش تامی هست تا ایده های کودکی ما به واقعیت تبدیل شه
 • طرح های سه بعدی از حیوانات ◄ طرح های سه بعدی از حیوانات
    طراحی وقتی ازش حرف میزنیم یعنی این باقیش سوسول بازیه
 • طرحی برای کربه دوست ها ◄ طرحی برای کربه دوست ها
    طرحی بسیار زیبا از ظرف گربه ها که برای دوستداران گربه میتونه هیجان انگیز باشه
 • نان هایی با طرح حیوانات ◄ نان هایی با طرح حیوانات
    این ایده خوبی هست که بچه هایی که غذا نمیخورند رو سر اشتها بیارید ولی واقعا این همه هنر برای خوردن بچه ها !! خدایش سخته
 • کوسن هایی با گربه ها ◄ کوسن هایی با گربه ها
    این طرح های برای گربه دوستان هست که بتوانند دز گنار عشق به گربه ها همه چیز زندگی شون هم گربه ای باشه
 • شیری برای گربه ها ◄ شیری برای گربه ها
    اخیرا در روسیه شیر های مدت دار را با طرحی بسیار جذاب برای گربه دوستان تهیه کردن که عکس ها را در زیر قرار میدم
 • طرحی فوق العاده برای گربه ها ◄ طرحی فوق العاده برای گربه ها
    این جای خواب بسیار جذاب برای شما در واقع میتواند برای گربه شما هم جذاب باشه چرا چون خودش تونل بازی گربه ها هم هست
 • کیف حمل ای بار به شکل وال ◄ کیف حمل ای بار به شکل وال
    چند تا پست قبل کیف های به شکل فیل گذاشتم حالا اینجا طرح نهنگ هم پیدا کردم
12345678910بعدیآخرین
(1 - 18) / 29045    |     صفحه 1 از 1614
RSS

GetPagedList: 0,440,,False,False,False,CreationDate,0,18

معرفي نژاد گربه


اخبار ومقالات - گالری

 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
12بعدیآخرین
(1 - 10) / 17    |     صفحه 1 از 2

نمایش متن مقالات

فروشگاه پت شاپ

فال روزانه 09 / 07 / 1393

فال روزانه 09 / 07 / 1393
فروردین

آیا به همه چیز مشکوک هستید؟ شما اصولا حرف های خود را توضیح می دهید تا سوبرداشتی وجود نداشته باشد و هیچ جایی برای نظر دادن بقیه باقی نمی گذارید. امروز در مسایل کاری یا مسایل مربوط به مسکن خبرهایی دریافت می کنید که موجب می شود از تعجب ابروهای خود را بالا بگیرید. بهتر است امروز منطق را کمی کنار بگذارید و به ندای قلب خود گوش فرا دهید. در زمینه کاری خود تحقیق کنید تا وارد فاز جدیدی از موفقیت بشوید. در مسایل عاطفی امروز فاز کاملا متفاوت از دیروز دارید. اگر دیروز می خواستید در مورد آینده برنامه ریزی کنید، امروز فکرهای دیگری به ذهنتان می رسد.

اردیبهشت

آینده نگری خود را از دست ندهید. امروز پیش از هر اقدامی در حوزه کاری خود، به خوبی در مورد آینده و نتیجه آن تحقیق و مطالعه کنید. اگر لازم است از کارشناسان این امر کمک بگیرید. تحلیل و آنالیز همه رویدادها امروز برایتان جذابیت بسیاری پیدا می کند. شاید حتی به مسایل فلسفی نیز علاقه مند شوید. فقط مراقب باشید رویدادهایی که برایتان پیش می آید را خیلی شخصی تلقی نکنید و بی خود خود را ناراحت نکنید. در مسایل عاطفی، اگر تا دیروز فاز مرموز بودن داشتید، امروز به طور کل تغییر می کنید. برعکس، دوست دارید در مورد افکار و خواسته های خود حرف بزنید. اما خیلی خود را به دست احساسات ندهید و اشتیاقات خود را به درستی کنترل و مدیریت کنید. ترجیحا امروز هیچ نوع تصمیمی هم اتخاذ نکنید.

خرداد

شما همیشه به دنبال یافتن معنی دوم عبارت هایی هستید که می شنوید. همیشه خیال می کنید مردم در پس حرف هایی که می گویند، منظور دیگری دارند. اما خیلی هم سخت نگیرید. در محل کار، پیش از اینکه با مدیر خود وارد بحث بشوید، در مورد ایده ها و نظرهایی که دارید، تحقیق و مطالعه کنید. حتی می توانید از دوستان یا عشقتان نیز در این زمینه کمک بگیرید. اما بدون فکر حرفی نزنید و کاری انجام دهید. در مسایل عاطفی، به قدری هیجان زده و احساساتی هستید که تا آن سر دنیا هم بخواهد با عشقتان می روید. اما دست نگه دارید. روی اشتیاقات خود کنترل داشته باشید. امروز به هیچ عنوان به طرف مقابل هیچ قولی ندهید زیرا ممکن است فردا نظر دیگری داشته باشید.

تیر

امروز تعادل احساسی ندارید. یا سرد هستید یا گرم. نمی توانید در یک حالت متعادل فکر یا رفتار کنید. همه حرف هایی که می شنوید نیز به نظرتان منظور دارند. خیال می کنید دیگران قصد دارند شما را ناراحت کنند. امروز یک زن در زندگی شما نقش مهمی خواهد داشت. برخی تصمیمات شما به او وابسته است. شاید تلاش های شما در مرحله اول نتیجه ندهند، اما از تلاش دست برندارید. در مسایل عاطفی، احساس می کنید سوار ترن هوایی شده اید. هیجان در وجود شما فوران می کند. این مساله برای شادی و تفریح خوب است اما هیچ قولی به عشقتان ندهید. احساسات شما امروز خیلی واقعی و قابل اعتماد نیستند.

مرداد

آیا مدیریت انجام برخی امور به عهده شما است؟ امروز  شاید حرص قدرت داشته باشید و این مساله موجب شود با زیر دستان خود رفتار نامناسبی داشته باشید. اما مراقب رفتارهای خود باشید. به این مساله فکر کنید که پروژه کاری که شما مدیر آن هستید، به رفتار و تصمیمات شما بستگی مستقیم دارد. برای اینکه موقعیت اجتماعی و کاری خود را از دست ندهید، همیشه با فکر و برنامه ریزی رفتار کنید. امروز اگر عشقتان به حرف هایتان گوش کند و آنچه شما می خواهید را انجام دهد، خوشحال می شوید در غیر این صورت ممکن است موجب ناراحتی و بشوید. اما روی اشتیاقات خود کنترل داشته باشید. طوری رفتار کنید که بر هر دو خوش بگذرد.

شهریور

امروز احساسات شما تغییر خواهند کرد. همیشه سعی دارید کاملا منطقی باشید و کارها را با فکر و عقل خود مورد بررسی قرار دهید. اما امروز به شدت دچار احساسات خواهید شد. مراقب باشید این تغییر فاز احساسی، در کارهای شما تاثیر منفی نداشته باشند. امروز یک زن در تصمیم گیری ها و برنامه های شما نقش موثری دارد. شاید از او ایده های خوبی برای انجام یک کار بگیرید. احساساتی شدن شما در مسایل عاطفی بسیار خوب است. با هیجان و عشقی که دارید موجب خوشحالی شریک عاطفی خود می شوید. زمان زیادی را با هم  سپری خواهید کرد. فقط مراقب باشید به او هیچ قولی ندهید زیرا  بیشتر رفتارهای شما هیجانی و شتابزده هستند.

مهر

امروز باید بیشتر زمان خود را به اعضای خانواده اختصاص دهید. شاید دوست داشته باشید بیرون بروید و با انسان های جدید معاشرت داشته باشید، اما مجبور هستید در خانه بمانید. امروز احساسات شما بسیار زیاد است  تقریبا بیشتر کارهایتان بر اساس نداهای درونی است و کاری به عقل و منطق ندارند. هیجان و عاطفه خوب است اما آن را در سطح متعادل نگهدارید. طوری رفتار نکنید که بعدها پیشمان شوید. در مسایل عاطفی نیز عشق و محبت بسیاری را نسبت به شریک عاطفی خود احساس می کنید. از این فرصت برای شاد کردن رابطه خود استفاده کنید. اما هیچ قول و تعهدی ندهید. هیجانات امروز موقتی هستند.

آبان

امروز به قدری موشکافانه به مسایل مختلف و حرف های مردم نگاه می کنید که به خوبی می توانید منظورهای واقعی آنها را از پس حرف هایشان تشخیص دهید. شاید بد نباشد امروز در رویدادهای اجتماعی یا جمع های دوستانه شرکت کنید. البته احتمال دارد به مسایل روانشناختی نیز علاقه خاصی پیدا کنید. بد نیست در کلاس ها یا گردهمایی هایی که در این زمینه برپا هستند، شرکت کنید. امروز «کارما» و نتیجه کارها برایتان بسیار مهم خواهد شد. در مسایل عاطفی، احتمالا قلبتان میزبان یک عشق تازه خواهد بود. اگر در رابطه دامی هستید، احتمالا امروز با هم شادی زیادی را تجربه خواهید کرد زیرا وجود شما سرشار از هیجان و محبت است. 
 
آذر

امروز احتمالا در برخی مشکلات فردی گرفتار شوید. برای حل این مساله، باید کمی تنها شوید و همه افکار خود را یادداشت کنید. سپس برای یافتن راه حل مناسب برای آنها، مطالعه و تحقیق کنید. شاید حتی از اطرافیان یا دوستان خود بتوانید کمک بگیرید. معاشرت با دیگران کمک می کند تا ایده های جدید بیابید یا بتوانید به درستی رویدادهای زندگی خود را تحلیل کنید. در مسایل عاطفی، امکان دارد برخی مشکلات مالی موضوع اصلی مکالمه های شما را به خود اختصاص دهد. بهتر است واکنش منفی نشان ندهید و خیلی آرام در مورد درآمد و خرج های خود برای عشقتان توضیح دهید. شاید او راهکارهای خوبی رای افزایش درآمد شما داشته باشد.

دی

امروز احتمالا به جان احساسات خود می افتید و مغز خود را جراحی می کنید تا ببینید دقیقا چه می خواهید و به کجا می خواهید برسید. شاید بد نباشد مسیرهای مختلف برای رسیدن اهداف خود را مشخص کنید. آنها را یادداشت کنید و مزایا و معایب هر کدام را بنویسید و مورد تحلیل قرار دهید. شاید خوب باشد بخشی از انرژی خود را روی مسایل روانشناسی قرار دهید. امروز احساسات شما زیاد و بسیار هیجانی می شوند. به همین واسطه می توانید با عشقتان قرار بگذارید و با هم بیرون بروید و شادی زیادی را در کنار هم تجربه کنید.

بهمن

امروز در مسایل مختلف حسابی کنکاش می کنید. ظاهر حرف ها یا رفتارها برایتان کافی نیست و می خواهید از عمق و وجهه دوم هر کدام از آنها سر در بیاورید. این مساله موجب می شود به مسایل روانشناسی و ماورایی علاقه ویژه ای پیدا کنید. احساسات خود را نشان ندهید اما در این کار زیاده روی نکنید. می توانید با اعتماد به دوستان خود، هر آنچه در ذهنتان می گذرد را بیان کنید تا کمی از فشارهای فکریتان کاسته شود. در مسایل عاطفی، کاملا احساساتی هستید. می توانید با این انرژی مثبت، دیگران را جذب خود کنید. از این فرصت برای بیان علاقه خود به فرد مورد علاقه تان استفاده کنید.

اسفند

امروز شرکت در اجتماعات و بودن در جمع دوستان برایتان بسیار مفید است. می توانید با آنها در مورد ایده های خود حرف بزنید و نظر آنها را جویا شوید. شاید برخی از موانعی که به آنها توجه نداشته اید را برایتان بازگو کنند و بتوانید با مدیریت بهتر و تمرکز بیشتر به سمت موفقیت حرکت کنید. امروز زیادی هیجان زده هستید. بنابراین، پیش از انجام هر کاری، یک نفس عمیق بکشید. هیجانات احساسی در مسایل عاطفی برایتان بسیار خوب خواهند بود. می توانید با عشقتان بیرون بروید و لحظه های شادی داشته باشید. یا حتی در مورد مسایل مهم صحبت کنید. اما به هیچ کس هیچ نوع تعهدی ندهید.
نظرات کاربران
ثبت نظر
نام شما
ایمیل شما
نظر شما
ارسال به دوستان
نام شما
ایمیل شما
ایمیل گیرنده
توضیحات
کد امنیتی
کد CAPTCHA
کدی که در زیر نمایش داده شده است را وارد نمایید
:                شبکه های اجتماعی پرشین پت را دنبال کنید 

face.jpg (205×206)   tw.jpg (204×224)pin.jpg (204×224)