پت شاپ پرشین پت
Follow Us
facebook twitter blog google

خبر های روز حیوانات خانگی

 • باورت میشه این ها با گچ باشه ◄ باورت میشه این ها با گچ باشه
    طرح هایی با نقاشی خیابانی با گچ
 • درخت گربه در منزل ◄ درخت گربه در منزل
    این درخت گربه بسیار جالب در خانه میباشد و این طرح خوشگل برای گربه دار ها خیلی میتونه جذاب باشه
 • کیف طرح فیل ◄ کیف طرح فیل
    کیف های دستی ناز ساخته شده از چرم که شبیه فیلهای مینیاتوری طراحی شده اند. کیسه هایی به شکل فیل با رنگ های مختلف که توسط LittleWingArtBoho ساخته شده است.
 • تخم مرغ نگه داری به شگل حیوانات ◄ تخم مرغ نگه داری به شگل حیوانات
    طبیعت از دارندگان تخم مرغ الهام گرفته شده است که به گونه ای شبیه پرندگان ، گربه ها و حیوانات وحشی طراحی شده اند. فنجان های تخم مرغ سرامیکی ساخته دست هانا ترنر تخم مرغ های آب پز را نگه داشته و چیز خاصی را به میز صبحانه خود اضافه می کنند.
 • تخم مرغ جدا کن با طرح ماهی ◄ تخم مرغ جدا کن با طرح ماهی
    ابزار آشپزخانه نوآورانه ای که شبیه ماهی قرمز طراحی شده به شما کمک می کند تا زرده تخم مرغ را از سفیده جدا کنید. بدن ماهی را فشار دهید و زرده تخم مرغ به دهان مکیده می شود.
 • این یک جا تخم مرغی حذاب مدل پنگوئن ◄ این یک جا تخم مرغی حذاب مدل پنگوئن
    نگهدارنده تخم مرغ خلاق طراحی شده به نظر می رسد مانند یک پنگوئن امپراطور باشه
 • طرحی برای حمل تحم مرع ◄ طرحی برای حمل تحم مرع
    همیشه میگند با یک دست نمیشه خیلی چند تا هندوانه برداشت ولی این بار دامنی با طرح حمل تخم مرع براتون قرار دادیم نگاه کنید پیش بند ابتکاری دارای جیب های بزرگ تخم مرغ است که برای نگهداری تخم مرغ طراحی شده است.
 • طرحی برای دارندگان گربه ها ◄ طرحی برای دارندگان گربه ها
    دیدین گربه ها هر زمان کار داری میشینند جلو میز و نمیزارن کار کنی و همین مشکل ایجاد میکنه که نتونی کار کنی کلا گربه ها فضول هستند الا این میز خوراک شماست که گربه دارید
 • لباس طرح کروکودیل ◄ لباس طرح کروکودیل
    این یک طرج بسیار زیبا همه دوستداران خزندگان
 • لباس هایی با طرج حیوانات ◄ لباس هایی با طرج حیوانات
    هنر مند باشی عاشق حیوانات هم باشی دیگه همین میشه رو رخت پهن کردن هم عکس حیونات میبینی
 • فرش تام جری ◄ فرش تام جری
    تام جری یادتونه این تام بیچاره همیشه صاف میشد اینجا هم فرش تامی هست تا ایده های کودکی ما به واقعیت تبدیل شه
 • طرح های سه بعدی از حیوانات ◄ طرح های سه بعدی از حیوانات
    طراحی وقتی ازش حرف میزنیم یعنی این باقیش سوسول بازیه
 • طرحی برای کربه دوست ها ◄ طرحی برای کربه دوست ها
    طرحی بسیار زیبا از ظرف گربه ها که برای دوستداران گربه میتونه هیجان انگیز باشه
 • نان هایی با طرح حیوانات ◄ نان هایی با طرح حیوانات
    این ایده خوبی هست که بچه هایی که غذا نمیخورند رو سر اشتها بیارید ولی واقعا این همه هنر برای خوردن بچه ها !! خدایش سخته
 • کوسن هایی با گربه ها ◄ کوسن هایی با گربه ها
    این طرح های برای گربه دوستان هست که بتوانند دز گنار عشق به گربه ها همه چیز زندگی شون هم گربه ای باشه
 • شیری برای گربه ها ◄ شیری برای گربه ها
    اخیرا در روسیه شیر های مدت دار را با طرحی بسیار جذاب برای گربه دوستان تهیه کردن که عکس ها را در زیر قرار میدم
 • طرحی فوق العاده برای گربه ها ◄ طرحی فوق العاده برای گربه ها
    این جای خواب بسیار جذاب برای شما در واقع میتواند برای گربه شما هم جذاب باشه چرا چون خودش تونل بازی گربه ها هم هست
 • کیف حمل ای بار به شکل وال ◄ کیف حمل ای بار به شکل وال
    چند تا پست قبل کیف های به شکل فیل گذاشتم حالا اینجا طرح نهنگ هم پیدا کردم
12345678910بعدیآخرین
(1 - 18) / 29045    |     صفحه 1 از 1614
RSS

GetPagedList: 0,440,,False,False,False,CreationDate,0,18

معرفي نژاد گربه


اخبار ومقالات - گالری

 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
12بعدیآخرین
(1 - 10) / 17    |     صفحه 1 از 2

نمایش متن مقالات

فروشگاه پت شاپ

فال روزانه 20 / 07 / 1393

فال روزانه 20 / 07 / 1393
فال روزانه 20 / 07 / 1393

فروردین

امروز بهتر است ارتباط های اجتماعی خود را توسعه دهید. با دوستان برنامه ریزی کنید تا انرژی زیادی که در وجودتان است را در کنار آنها تخلیه کنید. سعی کنید در دورهمی های کاری و دوستانه شرکت کنید. هر چه دوستان بیشتری داشته باشید، ایده های ناب تری به ذهنتان خطور خواهد کرد. البته امروز مشغله کاری بسیاری هم دارید. شاید لازم باشد ایمیل های زیادی بنویسید یا با افراد متعددی ارتباط برقرار کنید. با برنامه ریزی درست به هر دو مساله تفریح و کار برسید. امروز شاید یک ملاقات عاشقانه باعث به هم خوردن وضعیت نرمال زندگی شما بشود. شهامت عشق ورزی بسیاری دارد و می توانید از لحظه های شاد و گرم در کنار معشوق نهایت لذت را ببرید.

اردیبهشت

امروز باید کارهای بسیاری انجام  دهید، کارهایی در زمینه شغل و زندگی روزمره خود دارید که باید به انجام برسند. برای اینکه از همه روز بهترین استفاده را داشته باشید، بهتر است صبح تا عصر را کار کنید و شب را به تفریح بگذرانید. البته شاید در ابتدای روز انرژی چندانی نداشته باشد اما با گذشت ساعت به حالت عادی بازخواهید گشت. امروز احتمال آشنایی با فرد جدید برایتان وجود دارد. از او درخواست کنید با هم بیرون بروید. این ملاقات می تواند بسیار جالب و سرگرم کننده باشد و هر دو متوجه می شوید تفاهامات بسیاری با هم دارید. در انتها نیز بیشتر از هم خوشتان خواهد آمد و این بعدازظهر را برای همیشه به یاد خواهید داشت.

خرداد

امروز خلاقیت شما بسیار زیاد است و با نوآوری بسیار بالا می توانید آثار ماندگار خلق کنید. اگر به نویسندگی، سخنرانی یا بازیگری علاقه دارید امروز فرصت خوبی برای آغاز پروژه های کاری در این زمینه ها است. این را بدانید که با توسعه ارتباط های خود می توانید موفقیت را برای خود به ارمغان بیاورید. شما به شدت دوست دارید علاقه و احساسات خود به فردی که دوستش دارید را به او بگویید تا بداند تا چه اندازه مشتاق هستید. اما شهامت این کار را ندارید و چیزی مانع از آن می شود. نیروهای امروز به شما کمک می کنند تا قوی باشید. هیچ چیز غیر از افکار خودتان مانع نیستند. شهامت داشته باشید و پا پیش بگذارید.

تیر

امروز خلاقیت زیادی دارید. متوجه می شوید در کارهای هنری، طراحی داخلی یا حتی باغبانی استعداد دارید و می توانید از آنها بهره بگیرید. اگر در این زمینه آموزش های لازم را ببینید شاید منبع درآمد آینده تان از این طریق باشد. از انرژی های امروز برای برنامه ریزی درست و تصمیم گیری قاطع در مورد آینده شغلی خود بهره بگیرید. در مسایل عاطفی شاید امروز بیشتر فکرتان مشغول مشکلی باشد که در رابطه عاشقانه خود دارید و باعث شرمندگی شما شده است. اگر نمی دانید پس از این شرایط چگونه باید رفتار کنید، بهتر است قلب خود را صاف کنید و بدانید آن فقط یک اشتباه بوده است. بهتر است همه چیز را فراموش و دوباره از نو شروع کنید.

مرداد

امروز انرژی زیادی دارید. نیروهای مثبت زیادی هم در هوا جاری است. از این فرصت برای دور هم جمع شدن با دوستان یا همکاران استفاده کنید. با آنها بیرون بروید و در مورد موضوعات موردعلاقه صحبت کنید. خبرهای خوشحال کننده و هیجان انگیز شما را در شادمانی طولانی نگه می دارند و ساعت ها فکرتان را مشغول خواهند کرد. اگر فرصت این کارها را ندارید، پیاده روی های طولانی هم می تواند حالتان را بهتر کند. هر طور هست از روز خود لذت ببرید. اکنون برای فکر کردن به مشکلات زمان خوبی نیست. اگر قرار است فردی از جنس مخالف را برای نخستین بار ملاقات کنید، بهترین زمان امروز است زیرا به تلاش زیادی نیاز نیست.  شما امروز جاذبه زیادی برای اطرافیان دارید.

شهریور

امروز کائنات همه چیز را برای شما می خواهد. همه رویدادها به نفع شما پیش می روند و می توانید از این فرصت برای ارتقا موقعیت کاری خود استفاده کنید. امروز فرصت بسیار خوبی برای کسب درآمد بیشتر برایتان پیش می آید. شاید فردی است که مدت های زیادی است او را می شناسید پیشنهاد کاری جالبی به شما بدهد که جنس کار کنونی شما مرتبط نیست. اما با هوش خوبی که دارید می توانید به خوبی از آن استفاده کنید. امروز این فرصت را دارید با فرد موردعلاقه تان عمیق تر صحبت کنید و برخی از محدودیت ها و مشکلات را از میان بردارید. فقط باید از صمیم قلب حرف بزنید و صادق باشید.

مهر

امروز باید به بهترین شکل از استعداد و خلاقیت خود بهره بگیرید. هدف های جدیدی برای خود تعیین کنید. در اجتماعات کاری یا دوستانه شرکت کنید و با همکاری دیگران و شنیدن نظرات آنها برای پیشرفت کاری خود برنامه ریزی کنید. افکار و ایده های ارزشمندی دارید و تردید نکنید شما را به سوی آینده بهتر سوق می دهند. از نظر عاطفی دوست دارید همه چیز را درست کنید. دوست دارید بسیار شیک و عالی دیده شوید و جمله های اغواکننده استفاده کنید. دوست دارید شریک عاطفیتان شما را تنها فرشته مهربان دنیا خطاب کند، نگران نباشید. همین طور خواهد شد. برای این همه لحظه های شاد شکرگزار باشید.

آبان

امروز کارهای جدیدی را آغاز می کنید. انرژی های امروز برای برنامه ریزی و ایجاد تغییرات بسیار مناسب است. با این روند می توانید موفقیت هایی که منتظر آنها بوده اید را به دست بیاورید. تنها ایراد این تصمیم این است که شاید مجبور به تلاش بیشتر باشید و این مساله می تواند به خستگی زیاد شما منتهی شود. پس مراقب سلامتی خود باشید. امروز برای اینکه در کنار فرد موردعلاقه تان شاد باشید، باید برنامه های هیجان انگیز ترتیب دهید. کارهایی را انجام دهید که تا کنون تجربه نکرده اید یا با دوستان برنامه بگذارید و دسته جمعی بیرون بروید.
 
آذر

امروز بهتر است کمی به خود استراحت دهید. یا با خانواده یا دوستان خود به تفریح خارج از شهر یک روزه بروید. سعی کنید تفریحات هیجان انگیز و شاد داشته باشید و از بودن در جمع دوستان و اعضای خانواده انرژی های لاز مرا دریافت کنید. البته این تفکرات موجب می شوند تا نتوانید درست و کامل روی کارهای خود تمرکز داشته باشید. اما خیلی مهم نیست. گاهی لازم است در زندگی خود حتی به طور موقت تغییر ایجاد کنید. امروز کاملا سرگرم باشید و تفریح کنید. اگر در مورد رابطه عاطفی خود نیز با مشکل مواجه شده اید و نمی توانید آن را به درستی کنترل کنید. پس بهتر است امروز بی خیال کار شوید و با عشقتان لحظه های شادی را رقم بزنید.

دی

امروز انرژی های بسیار زیادی دارید. فکرهای بسیار زیاد و ایده های نابی دارید. از این فرصت برای برنامه ریزی در جهت موفقیت بیشتر استفاده کنید. این را بدانید که امروز خبری بسیار خوشحال کننده در مورد کار خود خواهید شنید. این خبر می تواند در مورد افزایش حقوق یا ارتقای موقعیتتان باشد. این باعث می شود تا برای سرمایه گذاری های بزرگ فکر کنید. هر ایده آینده‌داری که به ذهنتان می رسد را از همین امروز آغاز کنید. رابطه عاشقانه شما در حالتی آرام جریان دارد. بهترین زمان برای بیرون رفتن و تجربه شادی زیاد در کنار یکدیگر، امروز است. می توانید دوستان خود را دعوت و شادی زیادی را با هم تجربه کنید.

بهمن

امروز کائنات بهترین چیزها را برای شما می خواهد. همه چیز در راستای خوشحالی شما پیش می روند. در مسایل کاری می توانید در کنار افراد کارشناس، مسایل جدیدی بیاموزید و ایده های تازه ای به ذهنتان می رسد. در مسایل عاطفی، یک رابطه عاشقانه شاد و بسیار دوست داشتنی در مسیر زندگی شما قرار خواهد گرفت. ملاقات با این فرد باعث هیجان زیاد شما می شود. البته همه اینها به شرایط و موقعیت کنونی شما بستگی دارد. می توانید بهترین لحظه ها را برای یکدیگر رقم بزنید. امروز از این همه فرصت و انرژی مثبت استفاده کنید.

اسفند

انرژی های امروز بسیار زیاد هستند. کائنات بهترین ها را برای شما رقم است. از این فرصت برای برنامه ریزی و تحقیق و مطالعه برای پیشرفت بیشتر کاری خود استفاده کنید. در صورت نیاز از افراد کارشناس کمک بگیرید. با انرژی خوبی که امروز دارید برای انجام کارهای عقب افتاده خانه استفاده کنید. خلاقیت شما نیز امروز زیاد است. فقط باید کمی تلاش خود را بیشتر کنید. در مسایل عاطفی، نیز یک روز بسیار عالی در پیش دارید. می توانید با فرد موردعلاقه تان فعالیت های شاد و متفاوتی را تجربه کنید و از هر لحظه در کنار هم بودن نهایت لذت را ببرید.
نظرات کاربران
ثبت نظر
نام شما
ایمیل شما
نظر شما
ارسال به دوستان
نام شما
ایمیل شما
ایمیل گیرنده
توضیحات
کد امنیتی
کد CAPTCHA
کدی که در زیر نمایش داده شده است را وارد نمایید
:                شبکه های اجتماعی پرشین پت را دنبال کنید 

face.jpg (205×206)   tw.jpg (204×224)pin.jpg (204×224)