پت شاپ پرشین پت
Follow Us
facebook twitter blog google

خبر های روز حیوانات خانگی

 • باورت میشه این ها با گچ باشه ◄ باورت میشه این ها با گچ باشه
    طرح هایی با نقاشی خیابانی با گچ
 • درخت گربه در منزل ◄ درخت گربه در منزل
    این درخت گربه بسیار جالب در خانه میباشد و این طرح خوشگل برای گربه دار ها خیلی میتونه جذاب باشه
 • کیف طرح فیل ◄ کیف طرح فیل
    کیف های دستی ناز ساخته شده از چرم که شبیه فیلهای مینیاتوری طراحی شده اند. کیسه هایی به شکل فیل با رنگ های مختلف که توسط LittleWingArtBoho ساخته شده است.
 • تخم مرغ نگه داری به شگل حیوانات ◄ تخم مرغ نگه داری به شگل حیوانات
    طبیعت از دارندگان تخم مرغ الهام گرفته شده است که به گونه ای شبیه پرندگان ، گربه ها و حیوانات وحشی طراحی شده اند. فنجان های تخم مرغ سرامیکی ساخته دست هانا ترنر تخم مرغ های آب پز را نگه داشته و چیز خاصی را به میز صبحانه خود اضافه می کنند.
 • تخم مرغ جدا کن با طرح ماهی ◄ تخم مرغ جدا کن با طرح ماهی
    ابزار آشپزخانه نوآورانه ای که شبیه ماهی قرمز طراحی شده به شما کمک می کند تا زرده تخم مرغ را از سفیده جدا کنید. بدن ماهی را فشار دهید و زرده تخم مرغ به دهان مکیده می شود.
 • این یک جا تخم مرغی حذاب مدل پنگوئن ◄ این یک جا تخم مرغی حذاب مدل پنگوئن
    نگهدارنده تخم مرغ خلاق طراحی شده به نظر می رسد مانند یک پنگوئن امپراطور باشه
 • طرحی برای حمل تحم مرع ◄ طرحی برای حمل تحم مرع
    همیشه میگند با یک دست نمیشه خیلی چند تا هندوانه برداشت ولی این بار دامنی با طرح حمل تخم مرع براتون قرار دادیم نگاه کنید پیش بند ابتکاری دارای جیب های بزرگ تخم مرغ است که برای نگهداری تخم مرغ طراحی شده است.
 • طرحی برای دارندگان گربه ها ◄ طرحی برای دارندگان گربه ها
    دیدین گربه ها هر زمان کار داری میشینند جلو میز و نمیزارن کار کنی و همین مشکل ایجاد میکنه که نتونی کار کنی کلا گربه ها فضول هستند الا این میز خوراک شماست که گربه دارید
 • لباس طرح کروکودیل ◄ لباس طرح کروکودیل
    این یک طرج بسیار زیبا همه دوستداران خزندگان
 • لباس هایی با طرج حیوانات ◄ لباس هایی با طرج حیوانات
    هنر مند باشی عاشق حیوانات هم باشی دیگه همین میشه رو رخت پهن کردن هم عکس حیونات میبینی
 • فرش تام جری ◄ فرش تام جری
    تام جری یادتونه این تام بیچاره همیشه صاف میشد اینجا هم فرش تامی هست تا ایده های کودکی ما به واقعیت تبدیل شه
 • طرح های سه بعدی از حیوانات ◄ طرح های سه بعدی از حیوانات
    طراحی وقتی ازش حرف میزنیم یعنی این باقیش سوسول بازیه
 • طرحی برای کربه دوست ها ◄ طرحی برای کربه دوست ها
    طرحی بسیار زیبا از ظرف گربه ها که برای دوستداران گربه میتونه هیجان انگیز باشه
 • نان هایی با طرح حیوانات ◄ نان هایی با طرح حیوانات
    این ایده خوبی هست که بچه هایی که غذا نمیخورند رو سر اشتها بیارید ولی واقعا این همه هنر برای خوردن بچه ها !! خدایش سخته
 • کوسن هایی با گربه ها ◄ کوسن هایی با گربه ها
    این طرح های برای گربه دوستان هست که بتوانند دز گنار عشق به گربه ها همه چیز زندگی شون هم گربه ای باشه
 • شیری برای گربه ها ◄ شیری برای گربه ها
    اخیرا در روسیه شیر های مدت دار را با طرحی بسیار جذاب برای گربه دوستان تهیه کردن که عکس ها را در زیر قرار میدم
 • طرحی فوق العاده برای گربه ها ◄ طرحی فوق العاده برای گربه ها
    این جای خواب بسیار جذاب برای شما در واقع میتواند برای گربه شما هم جذاب باشه چرا چون خودش تونل بازی گربه ها هم هست
 • کیف حمل ای بار به شکل وال ◄ کیف حمل ای بار به شکل وال
    چند تا پست قبل کیف های به شکل فیل گذاشتم حالا اینجا طرح نهنگ هم پیدا کردم
12345678910بعدیآخرین
(1 - 18) / 29045    |     صفحه 1 از 1614
RSS

GetPagedList: 0,440,,False,False,False,CreationDate,0,18

معرفي نژاد گربه


اخبار ومقالات - گالری

 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
12بعدیآخرین
(1 - 10) / 17    |     صفحه 1 از 2

نمایش متن مقالات

فروشگاه پت شاپ

فال روزانه 11 / 08 / 1393

فال روزانه 11 / 08 / 1393
فال روزانه 11 / 08 / 1393 فروردین

امروز وقت بگذارید تا به درون خود سفر کنید. باید ببنید در چه وضعیتی قرار دارید و کارهایتان همان طور که می خواهید پیش می روند؟ البته خیلی هم تعمق نکنید و فقط بر اهداف و برنامه هایتان تمرکز کنید و ببینید آیا به انجام رسیده اند یا در چه مرحله ای قرار دارند. تصورات ذهنی خود را قوی تر کنید. در برابر برخی از آنها که مانع از رسیدن شما به جایگاهی که می خواهید می شوند، ایستادگی کنید. عشقتان در حالت رویایی قرار می گیرد. البته شاید تا انتهای هفته او را نبینید. اما در علاقه شما تغییری ایجاد نمی شود. برای دیدار دوباره او برنامه ریزی کنید تا بتوانید موجب شادی او بشوید. اگر هم مجرد و تنها هستید، از امروز برای یافتن فرد دلخواهتان تلاش کنید.
 
اردیبهشت

امروز روابط اجتماعی شما زیاد خواهند بود. این فرصت بسیار خوبی برای آشنایی های جدید است. سعی کنید خودتان را با دیگران هماهنگ کنید و بیش از حد هم کار نکنید تا خستگی زیاد موجب نشود کار را در نیمه مسیر رها کنید. هر وقت احساس خستگی داشتید، کمی استراحت کنید و دوباره ادامه دهید. اگر  بتوانید تفریحات دوستانه را برای امروز کنار بگذارید، برایتان بهتر خواهد بود. برای ارتباط های جدید عاشقانه نیز فرصت خوبی نیست. امروز را برای استراحت و رسیدگی به کارهای شخص خود اختصاص دهید.

خرداد

امروز ارتباط های کاری شما بسیار خوب پیش خواهند رفت. برای آشنایی با افراد مهمی در حوزه کاری خود تحقیق کنید. در جمع آنها حاضر شوید. می توانید از این ارتباط ها مسایل جدید بیاموزید. قرارهای شام یا نوشیدن قهوه را نیز با کسانی هماهنگ کنید که بتوانند دیدگاه کاری خوبی به شما بدهند. با تمرکز روی برنامه های بلندمدت در ارتباط عاطفی خود می توانید هارمونی های بیشتری با شریک عاطفیتان پیدا کنید. برای صرف شام در کنار همه اعضای خانواده بهترین فرصت است. در جمع خانوادگی آرامش و شادی را تجربه خواهید کرد و می توانید برای سفر دسته جمعی برنامه ریزی کنید. اگر تنها و مجرد هستید، در جمع خانوادگی پیشنهادهای به شما می شود که گزینه های خوبی هستند.

تیر

امروز با هیجان و سرعت زیادی کار می کنید. بسیار هم دوست دارید دیگران متوجه این فعالیت ها بشوند. برای این منظور باید خودتان را با دیگران سازگارتر کنید. هارمونی با همکاران موجب می شود تا کارها سریع تر پیش بروند. خواسته های خود را مستقیم بیان کنید. با دوستان خود تماس برقرار کنید و مطمئن باشید از شنیدن صدای شما خوشحال خواهند شد. در رابطه عاطفی خود از این آرامش و یکنواختی بیرون بیایید و کمی هیجان چاشنی آن کنید. اگر مجرد هستید، به مکان هایی بروید که تاکنون نرفته اید با افراد جدیدی آشنا شوید.
 
مرداد

امروز سعی کنید همه حرف های خود را به زبان بیاورید و هر چه در سر دارید را بگویید. در کارهای خود با دیگران همکاری بیشتری داشته باشید و سعی کنید هارمونی با جمع را رعایت کنید تا همه چیز به بهترین شکل پیش برود. امروز با فردی آشنا می شوید که بسیار به او اعتماد دارید و می خواهید همه کارهایتان را به او بسپارید. اما این را در نظر داشته باشید، آشنایی با او فقط به شما اعتبار بیشتر می بخشد و مسوولیت اصلی به عهده خودتان باید باشد. از احساسات زیاد خود بهره بگیرید و با فرد مورد علاقه تان قرار عاشقانه بگذارید. کائنات عشق را برای شما به ارمغان آورده است و اگر تنها هستید هم می توانید با فرد دلخواه ملاقات کنید.

شهریور

از اینکه زندگیتان هیجان زیادی دارد بسیار خوشحال هستید. همین هم موجب می شود تا تمایل برای مطرح کردن آن با دیگران بیشتر شود. این کار دوستی ها را بیشتر می کند و انرژی بیشتری هم به شما می بخشد. اجازه دهید دیگران از استعدادهای شما آگاه شوند. از این فرصت برای بالا کشیدن خود بیشترین بهره را ببرید. در این اواخر در رابطه عاطفی خود با مشکلاتی مواجه بودید. امروز این فرصت را دارید تا هارمونی میان خود را زیاد کنید و از همدیگر انرژی های مثبت دریافت کنید. با بیان یک جمله ساده همانند «دوستت دارم» می توانید همه کدورت ها را از میان بردارید.

مهر

امروز احساس می کنید باید هر طور شده به اتاق، کمد لباس ها یا کتاب ها سروسامانی بدهید و آنها را مرتب کنید. زیبایی و کاربردی بودن را با هم تلفیق کنید تا علاوه بر سازمان یافتن، موجب زیبایی محل زندگی شما هم بشود. این نظم را در رژیم غذایی خود هم وارد کنید. خوراک های گیاهی و سالم میل کنید تا علاوه بر سلامت، تناسب اندامتان نیز حفظ شود. این اواخر مشغله کاری بسیاری داشته اید. همین شما را از عشقتان کمی دور کرده است. اما امروز این فرصت را دارید تا بیشتر خود را به او نزدیک کنید. با هم غذا بپزید و میل کنید. این همکاری های ساده و کوچک، محبت شما را زیاد می کند.
 
آبان

امروز ارتباط های اجتماعی شما زیاد می شوند. حتی با عشقتان هم رابطه نزدیک تر و صمیمی تری برقرار می کنید. اگر مشغله کاری زیاد است و نمی توانید آن طور که در نظر دارید در کنار عشفتان باشید، کمی همکاری با همکاران را بیشتر کنید تا با تقسیم کار، وظایفتان سریع تر انجام شوند. امروز در جمع هایی که حاضر می شوید صادقانه در مورد خود و اهداف و ایده هایتان حرف بزنید. این موجب می شود تا دوستان بیشتری بیابید. خودتان را توصیف کنید. در مورد خلاقیت، رویاها و ... این کار نه تنها دایره دوستان شما را بیشتر می کند، بلکه موجب می شود فردی جذب شما شود که انسان مناسبی است و می توانید رابطه عاطفی با او برقرار کنید. با هم قرار عاشقانه بگذارید و بیشتر آشنا شوید.

آذر

با خودتان خلوت کنید. یک گفت‌وگوی تنها با خودتان و افکار ذهنیتان داشته باشید. باید ببینید دقیقا از زندگی چه می خواهید و تاکنون تا چه اندازه آنها را برآورده کرده اید. احساسات شما زیاد هستند و این مساله می تواند در این مسیر بیشتر به شما کمک کنند. به جای بیرون رفتن، عصر را در خانه بمانید و استراحت و فکر کنید. در خانه محیط امنی درست کنید و استراحت را در دستور کار خود قرار دهید. می توانید با همکاری خانواده خود برای تغییر دکور خانه همفکری کنید. کمی به اتاق و کمد لباس های خود رسیدگی کنید و به آنها نظم ببخشید. می توانید با عشقتان جلوی تلویزیون دراز بکشید و بدون کار و فکرهای ناراحت کننده از انرژی آرامش بخش امروز استفاده کنید. به طور کلی، همه چیز را ساده و جهت استراحت برگزار کنید. اگر با عشقتان هستید، کمی حالت رمانتیک هم به آن بدهید.

دی

بیرون بروید و با غریبه های دوست شوید. با آنها حرف بزنید. حس کنجکاوی شما همیشه زیاد است و امروز می توانید از این حس برای توسعه ارتباط های خود استفاده کنید. با همسایه هایتان معاشرت کنید یا به مکان هایی بروید که آدم های زیادی حضور دارند تا بتوانید با آدم های جدید آشنا شوید. البته مطالعه کتاب های مورد علاقه تان نیز ایده بدی نیست. از فرصت امروز برای شناخت بیشتر فرد مورد علاقه خود استفاده کنید. با او در مورد کودکی ها و فانتزی های خود حرف بزنید. این شهامت را به او بدهید بیشتر در مورد خودش حرف بزند. به این گفت‌وگو کمی حالت عاشقانه هم ببخشید تا لحظه های شاد و متفاوتی را تجربه کنید.
 
بهمن

امروز کمی نگران مسایل مالی خود خواهید بود. شاید بهتر باشد از خرید وسایل گران قیمت صرف نظر کنید تا استرس هایتان هم کم شوند. وسوسه خریدتان زیاد است اما باید هزینه هایتان را مدیریت کنید. سعی کنید سراغ  مواردی بروید که ضرورت دارند و آنها را نیز با پایین ترین قیمت خریداری کنید. با عشقتان برای نوشیدن قهوه قرار بگذارید. با هم در مورد خواسته های خود حرف بزنید و سعی کنید با کمترین هزینه، در کنار هم لحظه های خوبی داشته باشید. می توانید در خانه بمانید و با هم فیلم تماشا کنید.
 
اسفند

اجازه دهید لحظه های خوب در زندگی شما جریان داشته باشند. امروز آرامش و عشق زیادی در هوا جاری است و به طور مستیقم روی شما تاثیر دارد. به همه رویدادها خوب نگاه کنید. این آرامش می تواند فرصت خوبی برای تغییر عادت های بد باشد. کمی تفکر و تعمق کنید و معایب کار خود را بیابید. در جمع های دوستانه یا خانوادگی در مورد خود حرف بزنید و سعی کنید به بهترین و واقعی ترین شکل ممکن خودتان را توصیف کنید. تمرکز بر احوالات خود موجب می شود در مسیر تازه ای قرار بگیرید. حتی شاید عشق تازه ای بیابید و از این تنهایی خارج شوید. با کسی که آشنا می شوید در کافه قرار بگذارید و سعی کنید با او در مورد خواسته ها، اهداف و علاقه مندی هایش حرف بزنید تا شناخت بیشتری از هم پیدا کنید.
نظرات کاربران
ثبت نظر
نام شما
ایمیل شما
نظر شما
ارسال به دوستان
نام شما
ایمیل شما
ایمیل گیرنده
توضیحات
کد امنیتی
کد CAPTCHA
کدی که در زیر نمایش داده شده است را وارد نمایید
:                شبکه های اجتماعی پرشین پت را دنبال کنید 

face.jpg (205×206)   tw.jpg (204×224)pin.jpg (204×224)