پت شاپ پرشین پت
Follow Us
facebook twitter blog google

خبر های روز حیوانات خانگی

 • باورت میشه این ها با گچ باشه ◄ باورت میشه این ها با گچ باشه
    طرح هایی با نقاشی خیابانی با گچ
 • درخت گربه در منزل ◄ درخت گربه در منزل
    این درخت گربه بسیار جالب در خانه میباشد و این طرح خوشگل برای گربه دار ها خیلی میتونه جذاب باشه
 • کیف طرح فیل ◄ کیف طرح فیل
    کیف های دستی ناز ساخته شده از چرم که شبیه فیلهای مینیاتوری طراحی شده اند. کیسه هایی به شکل فیل با رنگ های مختلف که توسط LittleWingArtBoho ساخته شده است.
 • تخم مرغ نگه داری به شگل حیوانات ◄ تخم مرغ نگه داری به شگل حیوانات
    طبیعت از دارندگان تخم مرغ الهام گرفته شده است که به گونه ای شبیه پرندگان ، گربه ها و حیوانات وحشی طراحی شده اند. فنجان های تخم مرغ سرامیکی ساخته دست هانا ترنر تخم مرغ های آب پز را نگه داشته و چیز خاصی را به میز صبحانه خود اضافه می کنند.
 • تخم مرغ جدا کن با طرح ماهی ◄ تخم مرغ جدا کن با طرح ماهی
    ابزار آشپزخانه نوآورانه ای که شبیه ماهی قرمز طراحی شده به شما کمک می کند تا زرده تخم مرغ را از سفیده جدا کنید. بدن ماهی را فشار دهید و زرده تخم مرغ به دهان مکیده می شود.
 • این یک جا تخم مرغی حذاب مدل پنگوئن ◄ این یک جا تخم مرغی حذاب مدل پنگوئن
    نگهدارنده تخم مرغ خلاق طراحی شده به نظر می رسد مانند یک پنگوئن امپراطور باشه
 • طرحی برای حمل تحم مرع ◄ طرحی برای حمل تحم مرع
    همیشه میگند با یک دست نمیشه خیلی چند تا هندوانه برداشت ولی این بار دامنی با طرح حمل تخم مرع براتون قرار دادیم نگاه کنید پیش بند ابتکاری دارای جیب های بزرگ تخم مرغ است که برای نگهداری تخم مرغ طراحی شده است.
 • طرحی برای دارندگان گربه ها ◄ طرحی برای دارندگان گربه ها
    دیدین گربه ها هر زمان کار داری میشینند جلو میز و نمیزارن کار کنی و همین مشکل ایجاد میکنه که نتونی کار کنی کلا گربه ها فضول هستند الا این میز خوراک شماست که گربه دارید
 • لباس طرح کروکودیل ◄ لباس طرح کروکودیل
    این یک طرج بسیار زیبا همه دوستداران خزندگان
 • لباس هایی با طرج حیوانات ◄ لباس هایی با طرج حیوانات
    هنر مند باشی عاشق حیوانات هم باشی دیگه همین میشه رو رخت پهن کردن هم عکس حیونات میبینی
 • فرش تام جری ◄ فرش تام جری
    تام جری یادتونه این تام بیچاره همیشه صاف میشد اینجا هم فرش تامی هست تا ایده های کودکی ما به واقعیت تبدیل شه
 • طرح های سه بعدی از حیوانات ◄ طرح های سه بعدی از حیوانات
    طراحی وقتی ازش حرف میزنیم یعنی این باقیش سوسول بازیه
 • طرحی برای کربه دوست ها ◄ طرحی برای کربه دوست ها
    طرحی بسیار زیبا از ظرف گربه ها که برای دوستداران گربه میتونه هیجان انگیز باشه
 • نان هایی با طرح حیوانات ◄ نان هایی با طرح حیوانات
    این ایده خوبی هست که بچه هایی که غذا نمیخورند رو سر اشتها بیارید ولی واقعا این همه هنر برای خوردن بچه ها !! خدایش سخته
 • کوسن هایی با گربه ها ◄ کوسن هایی با گربه ها
    این طرح های برای گربه دوستان هست که بتوانند دز گنار عشق به گربه ها همه چیز زندگی شون هم گربه ای باشه
 • شیری برای گربه ها ◄ شیری برای گربه ها
    اخیرا در روسیه شیر های مدت دار را با طرحی بسیار جذاب برای گربه دوستان تهیه کردن که عکس ها را در زیر قرار میدم
 • طرحی فوق العاده برای گربه ها ◄ طرحی فوق العاده برای گربه ها
    این جای خواب بسیار جذاب برای شما در واقع میتواند برای گربه شما هم جذاب باشه چرا چون خودش تونل بازی گربه ها هم هست
 • کیف حمل ای بار به شکل وال ◄ کیف حمل ای بار به شکل وال
    چند تا پست قبل کیف های به شکل فیل گذاشتم حالا اینجا طرح نهنگ هم پیدا کردم
12345678910بعدیآخرین
(1 - 18) / 29045    |     صفحه 1 از 1614
RSS

GetPagedList: 0,440,,False,False,False,CreationDate,0,18

معرفي نژاد گربه


اخبار ومقالات - گالری

 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
12بعدیآخرین
(1 - 10) / 17    |     صفحه 1 از 2

نمایش متن مقالات

فروشگاه پت شاپ

فال روزانه 19 / 08 / 1393

فال روزانه 19 / 08 / 1393
فال روزانه 19 / 08 / 1393

فروردین

سعی کنید با مشکلاتی که در خانه جریان دارد با آرامش بیشتری رفتار کنید. بیشتر مواقع بسیار رک و بی فکر حرف می زنید، اما کمی نرم تر باشید و سعی کنید نوع ارتباط خود با اعضای خانواده را تعدیل کنید. امروز می توانید با اطرافیان همدردی کنید. یک فرد به طور ویژه به توجه شما نیاز دارد. سعی کنید به او توجه کنید و با حرف های مهربانانه، آرامشی که می خواهد را به او ببخشید. حرف هایی که از ته قلب بیان می شوند برای هر دو شما خوب خواهد بود. خوشبختانه امروز می توانید بین عقل و احساس خود تعادل برقرار کنید و این باعث می شود تا زندگی عاطفی خود را در وضعیت بهتری قرار دهید. تفکرات منفی که از رابطه قبلی در سر شما مانده اند را دور بریزید.
 
اردیبهشت

شما بیشتر از اینکه احساسی باشید، منطقی هستید. اما امروز این فرصت را دارید تا میان عقل و احساس تعادل برقرار کنید. در محل کار طرح های خود را مطرح و در مورد آنها بحث و گفت‌وگو کنید. برای اینکه بتوانید به خوبی همه کارها را پیش ببرید، یک لیست از معایب و مزایای طرح هایی که در سر دارید، تهیه کنید. باید دلیل درست و منطقی برای تصمیماتی که می خواهید اتخاذ کنید، پیدا کنید. امروز بسیار اجتماعی هستید و انرژی خوبی برای بودن در میان دوستان دارید. البته شاید بیشتر وقتتان پای کامپیوتر و در حال نظر دادن زیر نوشته های دوستان یا چت با آنها سپری شود. اگر فرد دلخواهتان در میان آنها هست، بهتر است خصوصی به او پیغام دهید و مستقیم با او حرف بزنید.

خرداد

امروز باید چه کاری انجام دهید؟ باید پیش از هر اقدامی برای خود فهرستی از کارهای مهم تهیه کنید. برای آنها اولویت تعیین کنید. ایده هایی که دارید بسیار خوب هستند اما شاید نتوانید آنها را به موقع به انجام برسانید و این مساله موجب عصبانیت یا واکنش منفی یک یا دو نفر بشوند. اما شما منطق خود را حفظ کنید و از طرح های خود دفاع کنید. با کمی توضیح می توانید از آنها برای خود زمان بخرید. امروز توانایی تعادل برقرار کردن میان عقل و احساس را دارید. به هیمن دلیل زندگی عاشقانه شما خیلی خوب پیش خواهد رفت. با عشقتان در خانه بمانید و با هم در مورد موضوعات جالب رف بزنید. شیرینی، میوه و غذای خوش طعم میل کنید و از این فضای عادی اما سرشار از انرژی استفاده کنید.
 
تیر

از پیله خود بیرون بیایید. احساسات عمیق خود را به عشقتان نشان دهید. حرف بزنید و آنچه در سر دارید را به زبان بیاورید. باید توان صحبت کردن در مورد احساسات خود را داشته باشید. از نمایش هرگونه واکنش هیجانی بپرهیزید. برای برطرف کردن هر نوع سوتفاهمی، باید حرف بزنید. افکاری را در سر دارید را به زبان بیاورید. با اطرافیان دوستی نزدیک تری برقرار کنید. همه موفقیت ها و احساسات خوب شما امروز به حرف زدن شما بستگی دارد. با عشقتان می توانید یک سرگرمی جدید پیدا کنید تا هیجان بیشتری به رابطه شما وارد شود و شما هم از لاک تنهایی و سکوت بیرون بیایید.

مرداد

روی سایه ها نور روشن کنید. روی صحنه بروید و افکار و ایده های خود را با صدای بلند مطرح کنید. امروز چشم انداز بلندی به آینده دارید و می توانید تصمیمات خوبی اتخاذ کنید. در مورد ترس ها و نگرانی های خود حرف بزنید. این افکار را باید از سر بیرون بریزید تا بتوانید خلاقیت به خرج دهید. بیان تفکرات نوعی تراپی هستند و به بهبود شرایط زندگی شما کمک می کند. از تاریکی بیرون بیایید. خودتان را محدود نکنید. با عشقتان قرار بگذارید و در مورد چیزهایی که دوست دارید، بداند حرف بزنید. اعتماد به نفس داشته باشید. با جمع کردن حرف ها فقط خود را آزار می دهید و ممکن است در آینده به طور ناگهانی از فشار آنها واکنش غیرمنطقی نشان دهید. پس هم اکنون شهامت به خرج دهید.
 
شهریور

وارد دنیای مجازی شوید. امروز باید کمی بایدها و نبایدها را کنار بگذارید و با دوستان، افراد جدید یا همکاران در دنیای مجازی ارتباط برقرار کنید. در زیر پست ها نظر بنویسید. چت کنید یا افکار خود را بنویسید و با دیگر معاشرت آنلاین داشته باشید. اینکه با چند لایک و نظر که وقتی هم از شما نمی گیرد، می توانید موجب خوشحالی اطرافیان شوید. حس حرف زدن شما زیاد است. می خواهید دایم در مورد افکار و خواسته های خود با دوستان حرف بزنید. با آنها قرار ملاقات بگذارید یا آنها را به خانه خود دعوت کنید. در میان آنها شاید فرد مورد علاقه شما هم باشد و بتوانید عشقی که دارید را بروز دهید. فرصتی که مدت ها در انتظار آن بوده اید امروز ممکن می شود.

مهر

ایده ها و طرح های بزرگ خود را با دیگران به اشتراک بگذارید. در همه بخش های زندگی خود سعی کنید با دیگران همکاری داشته باشید. به دیگران کمک کنید. اعتماد به نفس داشته باشید و با شهامت در مورد فکرهای خود حرف بزنید. زبان شما امروز شیرین است. اگر طرح هایتان با مخالفت مواجه شد، آنها  را دور نریزید و برای موقع مناسب تری کنار بگذارید. شاید امروز کمی ترس در وجودتان باشد. در حرف زدن با عشفتان از هر نوع تردیدی دوری کنید. پیش از پاسخ دادن به هر سوالی خوب فکر کنید تا سوتفاهمی پیش نیاید. اگر مجرد هستید، در جمع های دوستانه می توانید فرد دلخواه خود را بیابید.

آبان

به عنوان یک آبان ماهی شما همیشه سعی می کنید احساسات واقعی خود را مخفی کنید. شما ایده های بسیار خوبی در سر دارید اما بیشتر مواقع سعی می کنید بخشی از اطلاعات خود را مخفی کنید. بهتر است ارتباط های خود را بهتر کنید. بیشتر به اطرافیان اعتماد کنید. شاید لازم باشد برخی موارد را با اطرافیان روشن کنید. برای برطرف شدن سوتفاهمات باید توضیحاتی ارائه دهید. شاید بد نباشد برای یک سفر برنامه ریزی کنید. در بیرون رفتن ها یا سفر می توانید عشقی که به دنبال آن هستید را بیابید. اگر در رابطه هستید، به همراه عشقتان به سفر بروید تا هراس شما از تنهایی از بین برود.

آذر

امروز زمان آن رسیده که کمی عمیق تر به زندگی و کار خود نگاه کنید. بهتر است احساسات منفی را از خود دور کنید و رفتارهای تند و واکنشی خود را کنترل کنید. ارتباط برقرار کردن با دیگران برایتان مفید است.بدون ترس در مورد افکار خود حرف بزنید. شهامت بیان خواسته ها و حتی ترس های خود را داشته باشید. بیان این مسایل از ارزش و اعتبار شما نمی کاهد، بلکه حتی موجب سبک شدن مغزتان نیز می شود. هزینه های مالی شما زیاد شده اند؟ برای آنها برنامه ریزی کنید. با عشقتان در مورد دخل و خرج همفکری کنید و هزینه های اضافی را حذف کنید. برای تفریحات خود به دنبال برنامه هایی باشید که هزینه کمتری دارند.

دی

امروز باید با خودتان کنار بیایید. کمی از محافظه کاری و ترس دست بردارید. حرف هایتان را به زبان بیاورید. در جمع اطرافیان حاضر شوید و در مورد فکرهایی که در سر دارید حرف بزنید. اگر با مخالفت مواجه شدید، عصبانیت خود را مدیریت کنید و نگذارید هیجان آنی موقعیت شما را خراب کند. طرح هایتان را حفظ کنید. به خودتان اجازه دهید واقعیت های زندگی را درک کند. به جای اینکه بر اساس احساسات حرف بزنید، کمی عاقلانه تر فکر کنید. از موضع قدرت در برابر مسایل زندگی ظاهر شوید. توان سازگاری با عشقتان را خواهید داشت. با او حرف بزنید و کمک بگیرید. با هم به خرید بروید. در مورد نیازهای واقعی رابطه تان با هم حرف بزنید و حتی وسایل لازم برای خانه را خریداری کنید.
 
بهمن

امروز می توانید از چهارچوب هایی که برای ذهن خود ساخته اید، بیرون بیایید. خوشبختانه عقل و احساس شما در سازگاری کامل با هم قرار دارند. برای کار خود ایده های بسیار سازنده و مفید در سر دارید. آنها را مطرح و از آنها دفاع کنید. هر جای طرح که نامفهوم است را به طور کامل و با حوصله برای  همکاران توضیح دهید. استفاده از فناوری و ابزار نرم افزار پاورپوینت می تواند کمک بسیاری به شما کند. خیلی خوب می توانید برنامه ریزی کنید و کارها را سروسامان دهید. روی تغذیه خود نیز کنترل داشته باشید. با عشقتان غذاهای ارگانیک و سالم درست کنید و بخورید. این همکاری ارتباط شما را نیز نزدیک تر می کند. ورزش و غذای سالم در زندگی کاری و فردی شما تاثیر بسیاری دارد.
 
اسفند

شما اصولا بر اساس احساسات خود رفتار می کنید. امروز هم از این قاعده مستثنا نیست. اما باید روی رفتارهای خود کنترل داشته باشید و در برابر هر نظر منفی، سریع از خود واکنش نشان ندهید. در مورد رویدادها یا نظرهای خود خوب فکر کنید. امروز این توان را نیز دارید که عقل و احساس را با هم داشته باشید و این فرصت خوبی برای ارتباطات اجتماعی شما است. امروز در مورد احساسات عمیق خود با عشقتان حرف بزنید. شاید خوب باشد کارهای هیجان انگیز برای او انجام دهید تا بسیار خوشحال شود. گل خریدن، برنامه سفر، قرار در یک رستوران عالی و ... کارهای عاشقانه ای هستند که موجب خوشحالی زیاد عشقتان می شود.
نظرات کاربران
ثبت نظر
نام شما
ایمیل شما
نظر شما
ارسال به دوستان
نام شما
ایمیل شما
ایمیل گیرنده
توضیحات
کد امنیتی
کد CAPTCHA
کدی که در زیر نمایش داده شده است را وارد نمایید
:                شبکه های اجتماعی پرشین پت را دنبال کنید 

face.jpg (205×206)   tw.jpg (204×224)pin.jpg (204×224)