عاقبت دردناک سلفی گرفتن با مار زنگی

با این حال اخیرا شخصی به نام Fassler سعی کرده با یک مار زنگی عکس سلفی بگیرد که عاقبت این کار را در ویدیوی ادامه مطلب مشاهده خواهید کرد.

عاقبت دردناک سلفی گرفتن با مار زنگی

آقای Fassler حدود یک سال پیش یک مار زنگی را در یک بوته پیدا کرد و تصمیم گرفت آن را به عنوان یک حیوان خانگی نگه دارد! یک روز آقای Fassler تصمیم گرفت تا یک عکس سلفی همراه با حیوان خانگی خود تهیه کند. اما این کار وی در آخر به جای اینکه به ثبت یک عکس سلفی خاص منتهی شود، باعث شد تا سم این مار خطرناک وارد بدن وی شده و زندگیش به خطر بیفتد. پس از این اتفاق، او سریعا به یک بیمارستان محلی منتقل شد و مسئولان بیمارستان مجبور شدند تا از تمام پادزهر هایی که در دو بیمارستان این منطقه وجود داشت برای احیای وی استفاده کنند.

بعد از این جریان، آقای Fassler تصمیم گرفت تا مار زنگی را به حیات وحش بازگرداند. او اگر چه نتوانست عکس سلفی مورد نظر خود را با مار زنگی خود بگیرد ولی حیوان خانگی وی خاطره ای همیشگی را برای او به یادگار گذاشت و یک چیز در این بین وجود دارد که مطمئنا باعث خواهد شد تا آقای Fassler هیچ وقت مار خانگی خطرناک خود را فراموش نکند، و آن هم صورتحساب ۱۵۳,۱۶۱٫۲۵ دلاری بیمارستان برای پنج روز می باشد.