پت شاپ پرشین پت
Follow Us
facebook twitter blog google

خبر های روز حیوانات خانگی

 • شبح گربه های آبی ◄ شبح گربه های آبی
    بسته بندی شیر خلاق از روسیه دارای شبح گربه های آبی است که روی کارتن های شیر چاپ شده و می توانند در موقعیت های مختلف چیده شوند. بسته بندی شیر گربه توسط نمایندگی مارک Depot برای محصولات لبنی میلگراد از کارخانه لبنی بریانسک طراحی شده است. گربه آبی در بسته بندی شیر و محصولات لبنی مختلف حرکت می کند.
 • بسته بندی شیر چشم نواز ◄ بسته بندی شیر چشم نواز
    بسته بندی شیر چشم نواز با قطرات مایع از طعم و مزه الهام گرفته از شیر طراحی شده است که بلافاصله در قفسه های مواد غذایی برجسته می شود. مفهوم خلاقانه بطری شیر اسپلش طراحی شده توسط دیمیتری پاتسوکویچ.
 • انگشترهای چشم نوازی که شبیه حیوانات ◄ انگشترهای چشم نوازی که شبیه حیوانات
    انگشترهای چشم نوازی که شبیه حیوانات طراحی شده اند انگشت شما را به آرامی در آغوش می گیرند. حلقه های حیوانات واقع بینانه توسط طراح با استعداد ژاپنی Jiro Miura ایجاد شده است.
 • چهره های دوست داشتنی حیوانات ◄ چهره های دوست داشتنی حیوانات
    کیف های چشم نواز که توسط بن طراحی شده اند شبیه چهره های دوست داشتنی حیوانات ناز هستند. عکس های واقع گرایانه از گربه ها ، سگ ها ، راکون ها و حیوانات دیگر در دو طرف کیسه ها چاپ شده است. کیف های خلاقانه حیوانات با گوش های سه بعدی
 • ماسک واقع گرایانه سر ◄ ماسک واقع گرایانه سر
    ماسک واقع گرایانه سر گربه از ژاپن شما را به یک حیوان زیبا تبدیل می کند. ماسک سر گربه ای غول پیکر ساخته شده از پشم که توسط هوستو ساتو ساخته شده است ، در موزه هنر توکیو ارائه می شود.
 • کیف های دستی چشم نواز ◄ کیف های دستی چشم نواز
    کیف های دستی چشم نوازی که توسط هنرمند ژاپنی Pico طراحی شده اند شبیه گربه های واقعی هستند. کیف های گربه واقع گرایانه لوازم جانبی مد مناسب برای مهمانی های هالووین هستند.
 • دمپایی سگ دست ساز ◄ دمپایی سگ دست ساز
    دمپایی راحت و مخملی که شبیه کلون های واقعی سگ شما طراحی شده است. دمپایی سگ دست ساز CuddleClones. ماکت مخمل خواب دار حیوان خانگی شما!
 • سگ ربات ◄ سگ ربات
    حیوان خانگی نوآورانه منبع باز طراحی شده است که شبیه سگ ربات واقع بینانه به اندازه نخل است. پتوی بیتل: سگ ربات قابل برنامه ریزی زیبا که می تواند مانند یک حیوان واقعی حرکت کند ، راه برود و تعادل خود را حفظ کند. سگ حیوان خانگی ربات در یک قاب پازل مانند قرار می گیرد که باید مونتاژ شود.
 • عنکبوت سرامیکی ◄ عنکبوت سرامیکی
    عنکبوت سرامیکی در داخل لیوان هنگام نوشیدن قهوه ظاهر می شود. لیوان قهوه عنکبوتی مخفی برای ترساندن و لذت بردن از قهوه نوش ها طراحی شده است. عنکبوت چسبیده به پایین به آرامی هنگام نوشیدن چای یا قهوه آشکار می شود.
 • میز چوبی طراحی شده برای افراد و گربه های آنها ◄ میز چوبی طراحی شده برای افراد و گربه های آنها
    میز چوبی طراحی شده برای افراد و گربه های آنها دارای قفسه و سوراخ گرد در وسط است. میز سوراخ گربه ای ساخته شده توسط شرکت ژاپنی Dinos در هنگام صرف صبحانه انسان و گربه را گرد هم می آورد. اگر گربه ندارید ، می توانید سوراخ را با یک دایره چوبی بپوشانید
 • لوسترهای هشت پا ◄ لوسترهای هشت پا
    لوسترهای خمیده طراحی شده اند که شبیه موجودات دریایی هشت پا زیبا هستند. لوسترهای هشت پا ساخته شده توسط Adam Wallacavage دارای شاخک هایی هستند که با خم شدن لوله های فولادی و مجسمه سازی آنها با خاک اپوکسی ایجاد شده اند. لوسترها سبک هستند و در صورت آسیب دیدگی به راحتی تعمیر می شوند.
 • سویا سس با شکل گربه ◄ سویا سس با شکل گربه
    صفحات ابتکاری هنگامی که با سس سویا پر می شوند ، تصاویری از گربه های دوست داشتنی را نشان می دهند. بشقاب سس سویا گربه ژاپنی که برای رستوران های سوشی طراحی شده است. در Wafuu-Honpo موجود است. [عکس های میکاتاکوماکی]
 • سفینه ای برای خواب پیشی ◄ سفینه ای برای خواب پیشی
    تخت گربه مدرن طراحی شده برای نصب بر روی دیوار شبیه سفینه فضایی بیگانه است. تخت گربه MYZOO سفینه فضایی با سوراخ های هوا و پنجره اکریلیک شفاف.
 • تخت بلبلی برای گربه ها ◄ تخت بلبلی برای گربه ها
    تخت بلبلی راحت برای گربه شما طراحی شده است که در زیر صندلی معمولی یا زیر میز نصب شود. تختخواب گربه نوآورانه فضای بلااستفاده در خانه شما را به یک تخت نرم برای حیوان خانگی مورد علاقه شما تبدیل می کند. در رنگهای مختلف موجود است. گاوصندوق ماشین لباسشویی
 • شازده گربه ای ◄ شازده گربه ای
    مجموعه ای از نقاشی های دیجیتالی توسط هنرمند با استعداد الدار زاکیروف دارای گربه هایی است که شبیه اعضای خانواده سلطنتی هستند. آثار هنری شگفت انگیز و خلاقانه از نقاشی های کلاسیک رنگ روغن الهام گرفته شده است.
 • خانه ای برای گربه من ◄ خانه ای برای گربه من
    خانه های درختی زیبا و خلاقانه که مخصوص گربه ها و بچه گربه ها طراحی شده است. خانه های درختی حیوانات واقع بینانه ترین تجربه در فضای باز را در داخل خانه ارائه می دهند. این خانه های طبیعی طبیعی فوق العاده که در اطراف درختان واقعی ساخته شده اند ، به اتاق نشیمن هر صاحب حیوان خانگی کمک شایانی خواهد کرد.
 • سیستم پیشرفته برای گربه ها ◄ سیستم پیشرفته برای گربه ها
    دفتر خانه منحصر به فرد در سانفرانسیسکو دارای سیستم تونل یکپارچه است که به گربه ها اجازه می دهد آزادانه و به راحتی در اتاق حرکت کنند. فضای خلاقانه و "لوله گربه" توسط چون ما می توانیم طراحی شده است. تونل مجهز به نقاط دسترسی پنهان و سکوهای مشاهده است.
 • خانه ای مدرن برای گربه ها ◄ خانه ای مدرن برای گربه ها
    مبلمان زیبا برای گربه های پیچیده که در خانه ها و آپارتمان های مدرن زندگی می کنند طراحی شده است. درخت گربه چوبی ساخته شده توسط طراح ژاپنی Yoh Komiyama به عنوان یک فضای خصوصی برای گربه ها و شی داخلی تزئینی منحصر به فرد برای خانه عمل می کند.
 • درخت گربه های قبل تو سو تفاهم بود ◄ درخت گربه های قبل تو سو تفاهم بود
    درخت جنگلی غول پیکر واقع در داخل خانه ساخته شده و دارای تخت هایی است که برای گربه ها در شاخه های درخت طراحی شده است. درختان گربه عجیب و غریب برای خانه ها و آپارتمان ها ساخته شده توسط روبرت روگالسکی از ساختار چوبی ، فوم ، کاغذ و خاک رس. نصب دائمی. هزینه: 4000 دلار + مواد. زمان ساخت: 4 هفته
 • لباسی کاملا طبیعی ◄ لباسی کاملا طبیعی
    لباس های خوراکی ساخته شده از میوه های مرتب ، سبزیجات خام و غذاهای واقعی. مجموعه عکس های غذاهای پوشیدنی توسط هنرمند با استعداد کره جنوبی Yeonju Sung.
 • سرم با طعم خرسی ◄ سرم با طعم خرسی
    کیسه حیوانات عروسکی خرس عروسکی کیسه ای IV را می پوشاند و برای بیماران جوان در بیمارستان راحتی ایجاد می کند. Medi Teddy-Teddy Bear IV Bag طراحی شده توسط دختر 12 ساله الا کازانو.
 • صبحانه با گربه ◄ صبحانه با گربه
    میز چوبی که برای افراد و گربه های آنها طراحی شده است دارای قفسه یکپارچه و سوراخ گرد در وسط است. میز سوراخ Cat ساخته شده توسط شرکت ژاپنی Dinos در هنگام صرف صبحانه انسان و گربه را گرد هم می آورد. اگر گربه ندارید ، می توانید سوراخ را با یک دایره چوبی بپوشانید.
 • هم صندلی هم کتابخانه ◄ هم صندلی هم کتابخانه
    صندلی راحت صندلی عمیق که برای مطالعه طراحی شده است دارای قاب صرفه جویی در فضا است که از قفسه های چوبی کتاب ساخته شده است. صندلی کتابخانه طراحی شده توسط الکساندر لاو می تواند با 300 کتاب پر شود.
 • چنگالی باز یافتی و کارا ◄ چنگالی باز یافتی و کارا
    ترکیب قاشق و چنگال درخشان برای خوردن سوپ رشته فرنگی Ramen طراحی شده است. چنگال قاشق Ramen زباله های ایجاد شده توسط چوب چوب های یکبار مصرف را از بین می برد. به پیچاندن سوپ نودل و ملاقه به راحتی کمک می کند. طراحی شده توسط ماسامی تاکاهاشی.
 • مفهومی ترین بسته نوشیدنی ◄ مفهومی ترین بسته نوشیدنی
    نوشیدنی آب میوه گازدار پیچیده شده در لایه بیرونی خلاقانه که ظاهر و احساس پوست کندن یک پرتقال واقعی را شبیه سازی می کند. مفهوم بسته بندی بطری "Orangina Spiral Peel" طراحی شده توسط Yuko Takagi. وقتی برچسب را جدا می کنید ، پیام های مخفی مختلف به صورت مارپیچ ظاهر می شوند.
 • چشم از نمای نزدیک ◄ چشم از نمای نزدیک
    مجموعه عکس های باورنکردنی سورن مانولیان نمای نزدیک از چشم انسان را با جزئیات بسیار دقیق نشان می دهد. ما هر روز صدها چشم می بینیم اما حتی فکر نمی کنیم که آنها دارای ساختار زیبایی مانند سطوح سیارات ناشناخته باشند. "
 • تصویر برداری از مار ◄ تصویر برداری از مار
    عکس های خیره کننده توسط Guido Mocafico گونه های مختلف مار را نشان می دهد. در میان 2900 مار شناخته شده ، تعداد کمی از آنها برای انسان خطرناک است ، چه رسد به مرگبار ، اما تعصبات عمیق است. هنرمند از شما می خواهد که این خانواده از حیوانات را از طریق این تصاویر رنگارنگ کشف کنید. [کتاب سرونس]
 • حیوانات از نزدیک ◄ حیوانات از نزدیک
    مجموعه عکسهای باورنکردنی ایگور سیوانوویچ ، عکاس با استعداد ، نمای نزدیک حشرات و دیگر حیوانات کوچک را از نمای نزدیک نشان می دهد. عکاسی ماکرو به ما اجازه می دهد تا از نزدیک با این موجودات زیبا با ظاهر بیگانه آشنا شویم. [کتاب ایگور در آمازون]
12345678910بعدیآخرین
(1 - 28) / 29103    |     صفحه 1 از 1040
RSS

GetPagedList: 0,440,,False,False,False,CreationDate,0,28

معرفي نژاد گربه


اخبار ومقالات - گالری

 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
12بعدیآخرین
(1 - 10) / 17    |     صفحه 1 از 2

نمایش متن مقالات

فروشگاه پت شاپ

پارس کردن در سگ ها

پارس کردن سگ ها یک رفتار طبیعی و راهی برای برقراری ارتباط می باشد. این حیوانات منظور خود را با پارس کردن به خوبی منتقل می کنند مثلاً زمانی که یک فرد غریبه وارد خانه شود یا هنگام شنیدن یک صدای اضافه و عجیب و غریب یا زمانیکه مسؤول حفاظت پایگاه خاصی از گله هستند. همه ما خواستار آن هستیم که سگهایمان هنگام برخورد با یک واقعه غیرعادی هوشیار باشند، اما سگ ها می توانند به صورت غیرعادی و نامناسب هم پارس کنند. در یک مطالعه علمی که از صاحبان سگ ها به عمل آمده گزارش شده که این سگ ها بیش از حد پارس می کنند. برای کنترل پارس کردن در سگ ها باید ابتدا علت آن را بدانیم.

انواع ارتباطات صدایی در سگ ها
سگ ها همانند سایرگوشتخواران برای برقراری ارتباط از انواع متفاوتی از صداها استفاده می کنند این نوع ارتباط از سنین پایین شروع می شود، توله های جوان برای جستجوی غذا یا جای گرم صدایی شبیه به صدای گربه در می آورند. حال اگر این توله های جوان صدمه ای دیده باشند صدایی شبیه به گریه یی بلند از آن ها شنیده می شود. زمانیکه این حیوانات بزرگتر می شوند پنج نوع اصلی از صداها را ایجاد می کنند: زوزه کشیدن، خرناس کشیدن، صدایی شبیه غرغر خوک، ناله کردن و پارس کردن.

هر کدام از این صداها در موقعیتی خاص استفاده می شوند.
از زوزه کشیدن برای ارتباط طولانی مدت در شرایط گوناگون استفاده می شود این عمل معمولاً توسط گوشتخواران وحشی به کار گرفته می شود مثلاً در تعیین قلمرو، هماهنگی با سایر هم نوعان و … اما سگ ها نیز گاهی این عمل را انجام می دهند.

خرناس کشیدن یا غرغر کردن توسط سگ ها با اهداف مختلفی انجام می شود. ترساندن، هشدار دادن، دفاع کردن، بروز خشم از مواردی است که سگ ها شروع به غرغرمی کنند. اما سگ ها از این نوع صدا به منظور بازی کردن نیز استفاده می کنند.

برای تفریق بین موارد گفته شده باید به طرز قرار گرفتن بدن سگ ها هنگام خرناس کشیدن یا غرغر کردن توجه کرد. مثلاً غرغری که به منظور بروز خشم می باشد با خیره نگاه کردن سگ ها به عاملی که باعث خشم آ ن ها شده و عدم حرکت و حفظ موقعیت آن سگ همراه است.

یا مثلاً غرغری که به منظور بازی کردن انجام می شود با تکان دادن دم همراه است این سگ ها اغلب در جای خود بالا و پایین می پرند و حرکت می کنند.

اما سگ ها زمانیکه صدایی شبیه به صدای خوک در می آورند نشان دهنده ی حس احترامی است که نسبت به مردم یا هم نوع خود دارند.

نالیدن یا ناله کردن در سگ ها به منظور برقراری ارتباط کوتاه مدت می باشد. سگ ها زمانیکه نسبت به هم حس احترام دارند یا می خواهند مطیع بودنشان را نشان دهند یا در هنگام درد کشیدن یا جلب توجه و گاهی هنگام دفاع این نوع صدا را ایجاد می کنند.

سگ ها بیشتر از سایر گوشتخواران دیگر این نوع صدا را ایجاد می کنند که شاید به خاطر جلب توجه باشد و اغلب مورد محبت نیز واقع می شوند.

اولین صدایی که ممکن است از یک توله ی جدید بشنوید ناله کردن به خصوص هنگام شب است. زمانیکه حیوان، خود را تنها می بیند این صدا را در می آورد و ما اغلب در این هنگام با توجه بیش از حد به حیوان، او را ترغیب می کنیم که بیشتر و بیشتر این صدا را در آورد.

پارس کردن نوع دیگری از برقراری ارتباط می باشد که در سگ ها بسیار معمول است این رفتار می تواند ناشی از تشویق ناخودآگاه صاحب سگ باشد که او را ترغیب به پارس بیشتر می کند.

سگ ها از پارس کردن به منظور هشدار دادن و آگاه کردن و همچنین دفاع از قلمرو، جلب توجه یا برای بازی کردن برای شناساندن خود به سگ های دیگر و به منظور نشان دادن خستگی و ملامت، اضطراب، تنهایی و هنگام هیجان استفاده می کنند.

پارس های آگاه کننده نوعی از انواع پارس هستند که مطلوب صاحبان سگ ها نیز می باشد. آنها از سگ هایشان انتظار دارند که در صورت حضور فرد غریبه یا مسأله ای مشکوک پارس کنند.

پارس های ناشی از خشم همراه با غرغر کردن می باشد از طرفی باید بین پارس های آگاه کننده از پارس های منشعب از ترس تفاوت قائل شد.

پارس های به منظور جلب توجه بیشتر توسط توله ها انجام می شود تا توجه صاحب خود را جلب کنند. باید دقت کرد که به این نوع پارس به هیچ وجه توجهی نشود.

پارس های در اثر هیجان و بازی، کوتاه و تیز هستند. معمولاًً زمانی که سگ در اثر بازی به هیجان می آید این پارس را می کند.

نوع دیگر پارس زمانیست که سگ برای ابراز وجود در بین سگ های دیگر اقدام به پارس کردن می کند. در حقیقت راهی است که سگ بگوید «من به قلمرو خود مسلط هستم».

نوع دیگر پارس ها نشانه کسل شدن حیوان می باشد و حیوان از این طریق به صاحب خود می فهماند که احتیاج به پیاده روی دارد.

پارس ناشی از تنهایی و اضطراب زمانی است که حیوان احساس تنهایی و ترس کند شروع به پارس های قوی و با درجه بالا می کند که در نتیجه ی اضطراب ناشی از نبود صاحبش رخ می دهد این نوع پارس برای اطرافیان و همسایگان بسیار رنجش آور است.

پارس هنگام وحشت زدگی زمانی است که حیوان صدای ناگهانی بشنود یا حرکتی ناگهانی ببیند و یا در اطراف خود هیچ فرد آشنایی را نبیند که در این حالت شروع به پارس کردن می کند. ما باید سریعاً این نوع پارس کردن را کنترل کنیم.

همانطور که دیدیم پارس سگ ها منشعب از عوامل زیادی است و خیلی از این پارس کردن ها یک رفتار طبیعی می باشد مطالعات زیادی در مورد اینکه چه سگ هایی بیشتر پارس می کنند انجام نشده. گرچه تفاوتی از نظر درصد پارس کردن های اضافی بین جنس نر و ماده وجود ندارد اما بعضی نژادها مانند تریر، بیگل و سگ های گله بیشتر پارس می کنند.

موارد کلی برای کنترل پارس های ناخواسته
اگر ما بخواهیم پارس کردن سگمان را کنترل کنیم احتیاج به سگی داریم که آرام و فرمانبردار ما باشد.
سگ ها برای رفتارشان به نوع رفتار صاحبشان توجه می کنند. اگر ما بتوانیم به سگ یاد دهیم در هنگام گفتن جمله «بنشین یا آرام باش» او این عمل را انجام دهد و به همان حالت هم بماند در مورد حل مشکل پارس های اضافی سگ قدم بزرگی را برداشته ایم به علاوه اینکه مواردی هم وجود دارد که برای حل این مشکل می توانیم به کار بریم

اول اینکه در خیلی از موارد اگر هنگام پارس کردن سگمان از واژه «نه» به طور محکم استفاده کنیم نه تنها تأثیری ندارد بلکه ممکن است نتیجه عکس هم بدهد چون سگ فکر می کند که ما هم در جواب پارس کردن آن، صدایی شبیه پارس کردن در می آوریم و شاید از این قضیه خوشحال هم بشود.

مسأله ی بعدی استفاده از یک واژه مشخص و مناسب مانند «کافیه» می باشد. باید دقت کرد که همیشه با یک لحن و طرز گفتار مشابه این واژه را به کار برد. و همه افراد مرتبط با حیوان این رفتار را رعایت کنند.

نکته ی بعدی صبور بودن با حیوان است. تغییر رفتار حیوان مستلزم صرف وقت کافی است و زمان می برد و باید پله پله آنرا انجام داد. اگر با حیوان با عصبانیت رفتار کنیم شانس تغییر رفتار و تربیت کردن آنرا از دست می دهیم.

مسأله ی مهم بعدی جایزه دادن به حیوان در قبال رفتار خوب آن می باشد. مسلماً این روش بسیار ارجح به تنبیه کردن است. تنبیه بدنی حیوان نه تنها مؤثر نیست بلکه باعث ترس حیوان از شما و همچینین تغییر رفتار آن به شکل منفی می شود.

در ابتدا می توان از غذاهای مورد علاقه ی حیوان به عنوان جایزه استفاده کرد. مثل تکه ای کوچک از مرغ پخته. با گذشت زمان، دیگر نباید از غذا به عنوان جایزه استفاده کرد بلکه بعضی از اوقات با گفتن جمله ی «سگ خوب» و نوازش سینه حیوان می توان او را تشویق کرد.

در هنگام پارس کردن سگ را در آغوش نگیرید چون وی ممکن است با انجام این اعمال شما باورکند که واقعاً چیزی برای ترسیدن یا مضطرب شدن وجود دارد و در آینده این رفتار حیوان شما بدتر می شود و حتی بیشتر نیز پارس خواهد کرد.

سعی کنید همه چیز تحت کنترل شما باشد. موقعیت هایی را برای تمرین سگ فراهم کنید.

کمک گرفتن و راهنمایی خواستن از یک فرد حرفه ای را فراموش نکنید یک تعلیم دهنده حیوانات یا یک رفتار شناس و یا یک دامپزشک می تواند شما را در این امر یاری دهد.
نظرات کاربران
ثبت نظر
نام شما
ایمیل شما
نظر شما
ارسال به دوستان
نام شما
ایمیل شما
ایمیل گیرنده
توضیحات
کد امنیتی
کد CAPTCHA
کدی که در زیر نمایش داده شده است را وارد نمایید
:                شبکه های اجتماعی پرشین پت را دنبال کنید 

face.jpg (205×206)   tw.jpg (204×224)pin.jpg (204×224)