پت شاپ پرشین پت
Follow Us
facebook twitter blog google

خبر های روز حیوانات خانگی

 • 10 علامت خطرناک در سگ ها ◄ 10 علامت خطرناک در سگ ها
    هنگامی که سگی را به‌عنوان عضوی از خانواده خود می‌پذیرید، باید برای سلامت، آسایش و امنیت او تمام تلاش خود را بکنید. علاوه بر واکسیناسیون و معاینات دوره‌ای موارد دیگری نیز هستند که باید به آنها توجه کنید. پیش ازینکه سگ بسیار بیمار شده و حال وخیمی پیدا کند، باید باتوجه به نشانه‌هایی که از خود بروز می‌دهد متوجه مشکل شده و به دامپزشک مراجعه کنید. به این 10 علامت هشداردهنده توجه کنید و با دیدن آنها با دامپزشک مشورت نمایید:
 • استرس در سگ ها را کمتر کنید ◄ استرس در سگ ها را کمتر کنید
    درست همانطور که انسان ها از استرس رنج می برند، حیوانات خانگی نیز ممکن است با این عارضه دست به گریبان باشند. سیستم عصبی حیوان خانگی شما مستعد تنزل زیست محیطی و ارتباطی است، درست مثل شما. در واقع، وقوع استرس در سگ شایع تر از آن چیزی است که ممکن است تصور کنید. حتی بدتر از آن، استرس می تواند سلامت سگ را به خطر بیاندازد. سگ ها می توانند به دلایلی از جمله موارد زیر احساس استرس داشته باشند:
 • آمبیازیس در سگ ها ◄ آمبیازیس در سگ ها
    آمبیازیس در سگ ها ؛ نشانه ها، علل، روش های تشخیص و روش های درمان آمبیازیس عفونت انگلی است که توسط یک ارگانیزم سلولی شناخته شده به نام آمیب ایجاد می شود. این عفونت می تواند بر روی بدن انسان ها، سگ ها و گربه ها تاثیر بگذارد. این بیماری بیشتر در مناطق گرمسیری دیده می شود و در آمریکای شمالی بیشتر شیوع دارد. در ادامه این مطلب مجله پیام سلامت بیشتر در مورد نشانه ها، علل، روش های تشخیص و روش های درمان آمبیازیس در سگ ها صحبت می کنیم.
 • مقابله و درمان خارش پوست سگ ◄ مقابله و درمان خارش پوست سگ
    اگر سگ تان خارش پوستی دارد، این نشانه خوبی نیست. در واقع، خارش پوست، یکی از دلایلی است که موجب می شود صاحبان حیوانات خانگی آن ها را نزد دامپزشک ببرند. به عقیده عموم مردم، خارش دائمی پوست سگ نشانه از وجود کک در بدن حیوان است. اما علل دیگری برای این خارش وجود دارد. در ادامه این مطلب مجله پیام سلامت در مورد روش های خانگی برای مقابله و درمان خارش پوست سگ صحبت می کنیم.
 • 10 حسی که سگ ها می فهمند ◄ 10 حسی که سگ ها می فهمند
    احساس سگ ها درباره انسان چیست؟ آنها چه چیزهایی را از رفتار شما احساس می کنند. شاید برایتان جالب باشد بدانید که سگ ها موارد بسیاری، از احوالات شما را حس می کنند. اگر از دوست داران حیوانات خانگی هستید؛ این مطلب جالب پیام سلامت را از دست ندهید.
 • ده علامت شایع بیمار شدن سگ ها ◄ ده علامت شایع بیمار شدن سگ ها
    بیمار شدن سگ ها، درست مثل انسان ها، بخشی از واقعیت زندگی است. دیدن یک سگ بیمار برای دوستداران حیوانات و صاحب سگ آزاردهنده و دلخراش است. در این مطلب پیام سلامت به بازگویی ده نشانه بیمار شدن سگ ها اشاره می کنیم.
 • خواص سرکه سیب برای سگ ها ◄ خواص سرکه سیب برای سگ ها
    خواص سرکه سیب برای سگ ها و حل مشکلات مختلف این حیوان در طول دهه گذشته، محصولی که توانسته است جایگاه ویژه ای بین اقشار مختلف جامعه پیدا کند سرکه سیب است. این نوع سرکه خواص بیشماری برای بدن دارد. البته خواص سرکه سیب فقط مخصوص انسان نیست. حتی سگ ها نیز می توانند از خواص این ماده شگفت انگیز بهره مند شوند. در ادامه این مطلب مجله پیام سلامت در مورد خواص سرکه سیب برای سگ ها و حل مشکلات مختلف این حیوان صحبت می کنیم.
 • التهاب چشم در سگ ها ◄ التهاب چشم در سگ ها
    ؛ نشانه ها، علل و روش های درمان وجود التهاب در چشم حیوانات خانگی مانند سگ ها، باعث قرمزی چشم می شود. این التهاب ممکن است به علل مختلفی، از جمله خونریزی بیش از حد در پلک ها یا پارگی عروق خونی در چشم رخ دهد. این اتفاق زمانی می افتد که عروق در واکنش به عوامل خارجی یا داخلی دچار التهاب یا تجمع خون می شوند. در ادامه این مقاله مجله پیام سلامت می خواهیم در مورد علل، نشانه ها و روش های درمان التهاب چشم در سگ ها صحبت کنیم. شرایطی که در این مقاله پزشکی توصیف می شود، می تواند هم بر روی سگ ها و هم بر روی گربه ها تاثیر بگذارد.
 • پنوموتوراکس در سگ ها ◄ پنوموتوراکس در سگ ها
    پنوموتوراکس در سگ ها ؛ نشانه ها، علل و روش های درمان پنوموتوراکس واژه پزشکی برای توصیف انباشت هوا در فضایی پلور (ناحیه بین دیواره قفسه سینه و ریه) است. این بیماری به ۴ دسته تروماتیک، خود به خودی، بسته و یا باز تقسیم می شود. هم سگ ها و هم گربه ها حساس به پنوموتوراکس هستند. اعتقاد بر این است که سگ های بزرگ و کثیف مانند سگ های هندی، بیشتر به پنوموتوراکس خود به خودی حساس هستند. در ادامه این مطلب مجله پیام سلامت در مورد علائم، علل و روش های درمان پنوموتوراکس در سگ ها صحبت می کنیم.
 • کمپیلوباکتریوز در سگ ها ◄ کمپیلوباکتریوز در سگ ها
    اگر اهل نگهداری از حیوانات خانگی هستید و سگ در خانه نگه می دارید، حتما ادامه این مطلب مجله پیام سلامت را با موضوع معرفی نشانه ها، علل و درمان عفونت باکتریایی کمپیلوباکتریوز در سگ ها بخوانید. کمپیلوباکتریوز عفونت باکتریایی شایع در توله سگ های جوان تر از شش ماه است. باکتری که باعث بیماری می شود حتی در روده (دستگاه گوارش) سگ های سالم و دیگر پستانداران نیز یافت می شود. حدود ۴۹ درصد از سگ ها، کمپیلوباکتریوز را در بدن دارند و حمل می کنند. این حیوانات قادرند که بیماری را از طریق مدفوع خود، در معرض تماس با دیگر حیوانات قرار داده و آن ها را آلوده کنند.
 • imha در سگ ها ◄ imha در سگ ها
    کم خونی مرتبط با سیستم ایمنی بدن در سگ ها از علائم تا روش های درمان سیستم ایمنی بدن یک سگ، از مجموعه سلول های اختصاصی، پروتئین، بافت ها و اندام ها تشکیل شده که همه آنها یک سیستم دفاعی جامع علیه انواع عفونت ها، از جمله عفونت های باکتریایی، قارچی، انگلی و ویروسی هستند. آنتی بادی ها پروتئین هایی هستند که توسط سلول های خاصی در سیستم ایمنی ترشح می شوند. این مواد به مواد خارجی که به عنوان آنتی ژن شناخته می شوند، متصل شده و آن ها را دفع می کنند. در ادامه این مطلب مجله پیام سلامت می خواهیم در مورد کم خونی مرتبط با سیستم ایمنی بدن در سگ ها صحبت کنیم.
 • مسمومیت در سگ ها ◄ مسمومیت در سگ ها
    مسمومیت با شکلات در سگ ها ؛ علائم، روش ها تشخیص و روش های درمان سگ ها برای خوردن چیزهایی که برایشان مضر است گاها حریص هستند. این قانون به خصوص در مورد توله سگ ها صادق است. همچنین، سگ ها حس بوی خوبی دارند، و برایشان پیدا کردن چیزهایی که پنهان می کنید مثل شکلات، مانند آب خوردن است. اما شکلات می تواند یک ترکیب خطرناک با قابلیت ایجاد مسمومیت باشد. در ادامه این مطلب مجله پیام سلامت در مورد علائم، روش ها تشخیص و روش های درمان مسمومیت با شکلات در سگ ها صحبت می کنیم.
 • ماسک هایی برای سگ ها با طرح تک شاخ ◄ ماسک هایی برای سگ ها با طرح تک شاخ
   
 • حیوانات ساخته روزنامه ◄ حیوانات ساخته روزنامه
   
 • هاپو هایی با طرح بسیار بامزه رباتیک ◄ هاپو هایی با طرح بسیار بامزه رباتیک
   
 • ماسک های کله گنده با طرح گربه ◄ ماسک های کله گنده با طرح گربه
   
 • باورتون میشه این ها نان باشه شبیه پاگ ◄ باورتون میشه این ها نان باشه شبیه پاگ
   
 • حیوانات با طرحی بعد از مهمانی شبانه ◄ حیوانات با طرحی بعد از مهمانی شبانه
    تهوع صبح حیوانات بعد از شب
12345678910بعدیآخرین
(1 - 18) / 29022    |     صفحه 1 از 1613
RSS

GetPagedList: 0,440,,False,False,False,CreationDate,0,18

معرفي نژاد گربه


اخبار ومقالات - گالری

 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
12بعدیآخرین
(1 - 10) / 17    |     صفحه 1 از 2

نمایش متن مقالات

فروشگاه پت شاپ

معرفی نژادهای سگ با طول عمر بالا

در میان نژادهای بسیاری که از سگ ها وجود دارد تعدای از آنها طول عمر بیشتری نسبت به بقیه دارند. ما در این مطلب این سگ ها را  به شما معرفی میکنیم و سعی میکنیم تا حدودی با این نژادها آشنایتان کنیم. اگر می خواهید اطلاعات بیشتری در مورد این نژادها داشته باشید می توانید روی نام هر نژاد کلیک کنید تا به صفحه معرفی آن نژاد هدایت شوید.

سگ نژاد یورکشایر تریر Yorkshire Terrier

یورکشایرها‭ ‬میانگین‭ ‬عمری‭ ‬در‭ ‬حدود۱۶‭ -‬۱۴سال‭ ‬دارند‭.‬
در‭ ‬گذشته‭ ‬از‭ ‬سگ یورکشایر‭ ‬برای‭ ‬شکار‭ ‬موش‭ ‬صحرایی‭ ‬استفاده‭ ‬می‌شد،‭ ‬در‭ ‬حالی‭ ‬که‭ ‬امروزه‭ ‬این‭ ‬نژاد‭ ‬محبوب‭ ‬به‭ ‬عنوان‭ ‬سگ‭ ‬خانگی‭ ‬نگهداری‭ ‬می‌شود‭. ‬یورکشایرهای‭ ‬با‭ ‬جثه‭ ‬بزرگ‭ ‬نسبت‭ ‬به‭ ‬یورکشایرهای‭ ‬با‭ ‬جثه‭ ‬کوچک‭ ‬طول‭ ‬عمر‭ ‬کمتری‭ ‬دارند‭. ‬به‭ ‬دلیل‭ ‬سطح‭ ‬بالای‭ ‬هورمون‭ ‬رشد‭ ‬در‭ ‬خون‭ ‬و‭ ‬رشد‭ ‬سریع‭ ‬روند‭ ‬سالخوردگی‭ ‬در‭ ‬آنها‭ ‬سریع‌تر‭ ‬پیش‭ ‬می‌رود‭ ‬و‭ ‬میانگین‭ ‬طول‭ ‬عمر‭ ‬آنها‭ ‬نسبت‭ ‬به‭ ‬نژاد‌های‭ ‬کوچک‌تر‭ ‬پایین‌تر‭ ‬است‭ ‬و‭ ‬همین‭ ‬امر‭ ‬باعث‭ ‬شده‭ ‬افراد‭ ‬تمایل‭ ‬بیشتری‭ ‬به‭ ‬نگهداری‭ ‬سگ‌هایی‭ ‬با‭ ‬جثه‌های‭ ‬کوچک‭ ‬داشته‭ ‬باشند‭. ‬

سگ نژاد پودل‌ Poodle
سگ های‭ ‬پودل‌‭ ‬مو‭ ‬فرفری‭ ‬می‌توانند‭ ‬جثه‭ ‬بزرگ‭ ‬یا‭ ‬کوچک‭ ‬داشته‭ ‬باشند‭. ‬پودل‌های‭ ‬با‭ ‬سایز‭ ‬عروسکی‭ ‬در‭ ‬حدود‭ ‬۱۴‭-‬۱۲سال‭ ‬و‭ ‬پودل‌های‭ ‬با‭ ‬اندازه‌های‭ ‬استاندارد‭ ‬و‭ ‬بزرگ‌تر‭ ‬بین‭ ‬۱۵‭-‬۱۲‭ ‬سال‭ ‬زندگی‭ ‬می‌کنند‭. ‬

سگ‌های‭ ‬کوچک‭ ‬به‭ ‬دلیل‭ ‬اندازه‭ ‬خود‭ ‬می‌توانند‭ ‬مورد‭ ‬سهل‭ ‬انگاری‭ ‬واقع‭ ‬شوند‭ ‬و‭ ‬آسیب‌های‭ ‬جدی‭ ‬به‭ ‬آنها‭ ‬وارد‭ ‬شود‭. ‬در‭ ‬واقع‭ ‬تصادف‭ ‬یکی‭ ‬از‭ ‬علل‭ ‬عمده‭ ‬مرگ‭ ‬و‭ ‬میر‭ ‬پودل‭ ‬هاست‭. ‬بنابرین‭ ‬مراقبت‭ ‬دوست‭ ‬کوچک‭ ‬چهار‭ ‬دست‭ ‬و‭ ‬پای‭ ‬خود‭ ‬باشید‭.‬

سگ نژاد مالتیز Maltese

‭ ‬سگ نژاد مالتیز‭ ‬طول‭ ‬عمری‭ ‬بین‭ ‬۱۴‭-‬۱۲سال‭ ‬دارد،‭ ‬حدود‭ ‬۲۸قرن‭ ‬است‭ ‬که‭ ‬بر‭ ‬روی‭ ‬کره‭ ‬خاکی‭ ‬زندگی‭ ‬می‌کند‭. ‬مورخان‭ ‬با‭ ‬بررسی‭ ‬سنگ‭ ‬نگاره‌ها‭ ‬تخمین‭ ‬زده‭ ‬اند‭ ‬که‭ ‬مصریان‭ ‬باستان‭ ‬این‭ ‬سگ‌ها‭ ‬را‭ ‬می‌پرستیده‭ ‬اند‭ ‬و‭ ‬فلاسفه‭ ‬یونان‭ ‬و‭ ‬روم‭ ‬باستان‭ ‬هم‭ ‬در‭ ‬نوشته‌های‭ ‬خود‭ ‬به‭ ‬این‭ ‬سگ‌ها‭ ‬اشاراتی‭ ‬داشته‌اند‭. ‬با‭ ‬وجود‭ ‬موهای‭ ‬بلند‭ ‬و‭ ‬ابریشمی‭ ‬و‭ ‬رفتار‭ ‬مودبانه،‭ ‬باور‭ ‬این‭ ‬مساله‭ ‬که‭ ‬روزگاری‭ ‬از‭ ‬آنها‭ ‬برای‭ ‬شکار‭ ‬موش‭ ‬صحرایی‭ ‬استفاده‭ ‬می‌شده‭ ‬دشوار‭ ‬است‭.‬

سگ نژاد اشنایزر Miniature‭ ‬Schnauzer
سگ‭ ‬شناوزر‭ ‬مینیاتوری‭ ‬با‭ ‬قدی‭ ‬در‭ ‬حدود‭ ‬۱۴‭-‬۱۲اینچ‭ ‬دارای‭ ‬بدنی‭ ‬عضلانی‭ ‬و‭ ‬قوی‭ ‬است‭. ‬این‭ ‬سگ‭ ‬طول‭ ‬عمری‭ ‬بین۱۴‭-‬۱۲‭ ‬سال‭ ‬دارد‭.‬

عمر‭ ‬نسبتا‭ ‬بالا‭ ‬و‭ ‬علاقه‭ ‬شدید‭ ‬آنها‭ ‬به‭ ‬کودکان‭ ‬باعث‭ ‬شده‭ ‬تا‭ ‬بسیاری‭ ‬از‭ ‬خانواده‌ها‭ ‬او‭ ‬را‭ ‬به‭ ‬عنوان‭ ‬سگ‭ ‬خانگی‭ ‬انتخاب‭ ‬کنند‭ ‬و‭ ‬از‭ ‬او‭ ‬نگهداری‭ ‬کنند‭. ‬سطح‭ ‬بالای‭ ‬چربی‭ ‬خون‭ ‬این‭ ‬نژاد‭ ‬می‌تواند‭ ‬آنها‭ ‬را‭ ‬در‭ ‬معرض‭ ‬خطر‭ ‬التهاب‭ ‬پانکراس‭ ‬قرار‭ ‬دهد‭. ‬بنابرین‭ ‬احتمالا‭ ‬به‭ ‬رژیم‭ ‬ویژه‌ای‭ ‬نیازمند‭ ‬هستند‭.‬

سگ نژاد بوستن تریر Boston‭ ‬terrier
‭‬این‭ ‬سگ‌های‭ ‬باهوش‭ ‬کوچولو‭ ‬عاشق‭ ‬بازی‭ ‬کردن‭ ‬هستند‭. ‬قلب‭ ‬جوان‭ ‬و‭ ‬سالمی‭ ‬دارند‭ ‬و‭ ‬عموما‭ ‬در‭ ‬حدود‭ ‬۱۴سال‭ ‬عمر‭ ‬می‌کنند‭. ‬بوستن تریرها‭ ‬ممکن‭ ‬است‭ ‬با‭ ‬چشم‌های‭ ‬درشت‭ ‬و‭ ‬گرد‭ ‬خود‭ ‬شما‭ ‬را‭ ‬مسحور‭ ‬خود‭ ‬سازند‭. ‬چشم‭ ‬ها‭ ‬نسبت‭ ‬به‭ ‬صورت‭ ‬حالت‭ ‬بیرون‭ ‬زدگی‭ ‬دارند‭ ‬و‭ ‬این‭ ‬شکل‭ ‬خاص‭ ‬زمینه‭ ‬را‭ ‬برای‭ ‬صدمات‭ ‬حاصل‭ ‬از‭ ‬آفتاب،‭ ‬باد‭ ‬و‭ ‬گردوخاک‭ ‬فراهم‭ ‬می‌کند‭. ‬برای‭ ‬جلوگیری‭ ‬از‭ ‬این‭ ‬آسیب‌های‭ ‬احتمالی‭ ‬بهتر‭ ‬است‭ ‬هنگام‭ ‬بیرون‭ ‬بردنشان‭ ‬از‭ ‬یک‭ ‬کلاه‭ ‬لبه‭ ‬دار‭ ‬آفتاب‭ ‬گیر‭ ‬برای‭ ‬آنها‭ ‬استفاده‭ ‬کنید‭.‬

سگ نژاد شیتزو Shih‭ ‬Tzu
‭‬شیتزو‭ ‬تا‭ ‬قبل‭ ‬از‭ ‬قرن‭ ‬بیستم‭ ‬در‭ ‬اروپا‭ ‬شناخته‭ ‬شده‭ ‬نبود‭ ‬وسگ‭ ‬محبوب‭ ‬خانواده‭ ‬سلطنتی‭ ‬مینگ‭ ‬دیانستی‭ ‬در‭ ‬چین‭ ‬بود‭. ‬این‭ ‬سگ‌های‭ ‬زیبا‭ ‬طول‭ ‬عمری‭ ‬در‭ ‬حدود‭ ‬۱۴‭-‬۱۱سال‭ ‬دارند‭.‬آنها‭ ‬مشکلات‭ ‬سلامتی‭ ‬عمده‌ای‭ ‬ندارند‭ ‬به‭ ‬جز‭ ‬تحریکات‭ ‬پوستی‭ ‬و‭ ‬خارش‭ ‬که‭ ‬برای‭ ‬جلوگیری‭ ‬از‭ ‬آن‭ ‬باید‭ ‬موهای‭ ‬آنها‭ ‬را‭ ‬به‭ ‬طور‭ ‬مرتب‭ ‬و‭ ‬به‭ ‬درستی‭ ‬شانه‭ ‬کنید‭.‬

سگ نژاد داشهوند Dachshund
‭ ‬چه‭ ‬کسی‭ ‬می‌تواند‭ ‬در‭ ‬مقابل‭ ‬داشهوند‌های‭ ‬سوسیسی‭ ‬شکل‭ ‬دوست‭ ‬داشتنی‭ ‬مقاومت‭ ‬کند؟

داشهوند‌های‭ ‬بازیگوش‭ ‬حدود ‭ ‬۱۴‭-‬۱۲سال‭ ‬زندگی‭ ‬می‌کنند‭. ‬در‭ ‬قرون‭ ‬وسطی‭ ‬آلمانی‌ها‭ ‬از‭ ‬این‭ ‬سگ‌ها‭ ‬برای‭ ‬شکار‭ ‬استفاده‭ ‬می‌کردند‭. ‬بدن‭ ‬کشیده‭ ‬و‭ ‬لاغر‭ ‬آنها،‭ ‬باعث‭ ‬شده‭ ‬تا‭ ‬برای‭ ‬شکار‭ ‬مرغابی‭ ‬بسیار‭ ‬مناسب‭ ‬باشند‭. ‬به‭ ‬خاطر‭ ‬فرم‭ ‬بدنی‭ ‬و‭ ‬پشت‭ ‬کشیده‭ ‬باید‭ ‬بسیار‭ ‬مراقب‭ ‬این‭ ‬سگ‌ها‭ ‬بود‭. ‬چرا‭ ‬که‭ ‬فعالیت‌هایی‭ ‬مثل‭ ‬پریدن‭ ‬از‭ ‬روی‭ ‬یک‭ ‬مانع‭ ‬ممکن‭ ‬است‭ ‬باعث‭ ‬صدمه‭ ‬دیدن‭ ‬ستون‭ ‬مهره‭ ‬گردد‭.‬ 

سگ نژاد بیگل Beagle‭
‭‬بیگل‌ها‭ ‬کنجکاو‭ ‬و‭ ‬باهوش‭ ‬هستند‭ ‬و‭ ‬قطعا‭ ‬شما‭ ‬را‭ ‬سرگرم‭ ‬خواهند‭ ‬کرد‭. ‬این‭ ‬نژاد‭ ‬پر‭ ‬سرو‭ ‬صدای‭ ‬دوست‭ ‬داشتنی‭ ‬حدود‭ ‬۱۴‭-‬۱۲سال‭ ‬طول‭ ‬عمر‭ ‬دارد‭. ‬به‭ ‬خاطر‭ ‬حس‭ ‬قوی‭ ‬بویایی‭ ‬خود‭ ‬بیگل‌ها‭ ‬اشتیاق‭ ‬شدیدی‭ ‬به‭ ‬غذا‭ ‬خوردن‭ ‬دارند،‭ ‬در‭ ‬نتیجه‭ ‬باید‭ ‬مراقب‭ ‬باشید‭ ‬بیش‭ ‬از‭ ‬اندازه‭ ‬غذا‭ ‬نخورند‭. ‬اضافه‭ ‬وزن‭ ‬از‭ ‬طول‭ ‬عمر‭ ‬هر‭ ‬نژادی‭ ‬می‌کاهد‭!‬

سگ نژاد شی هوا هوا Chihuahua
‭ ‬شی هوا هوا‭ ‬کوچک‌ترین‭ ‬نژاد سگ ها‭‬ست‭ ‬و‭ ‬ریشه‌های‭ ‬آن‭ ‬به‭ ‬قرن‭ ‬نهم‭ ‬میلادی‭ ‬می‌رسد‭. ‬اجداد‭ ‬آنها‭ ‬مورد‭ ‬علاقه‭ ‬مردم‭ ‬آمریکا‌ی‭ ‬مرکزی‭ ‬بودند‭. ‬بین۱۸‭-‬۱۴سال‭ ‬طول‭ ‬عمر‭ ‬دارند‭. ‬بهتر‭ ‬است‭ ‬در‭ ‬آب‭ ‬و‭ ‬هوای‭ ‬گرم‭  ‬باشند‭ ‬چون‭ ‬شرایط‭ ‬بدنی‭ ‬آنها‭ ‬زیاد‭ ‬با‭ ‬آب‭ ‬و‭ ‬هوای‭ ‬سرد‭ ‬سازگار‭ ‬نیست‭. ‬به‭ ‬خاطر‭ ‬اندازه‭ ‬بسیار‭ ‬کوچک‭ ‬خود،‭ ‬احتمالا‭ ‬سگ‌های‭ ‬مناسبی‭ ‬برای‭ ‬کودکان‭ ‬پر‭ ‬جنب‭ ‬و‭ ‬جوش‭ ‬نیست‭.‬

سگ نژاد پاگ Pug
با‭ ‬چشم‌هایی‭ ‬درشت‭ ‬و‭ ‬پوزه‌ای‭ ‬تخت‭ ‬پاگ‌ها‭ ‬یکی‭ ‬از‭ ‬با‭ ‬مزه‌ترین‭ ‬چهره‌ها‭ ‬را‭ ‬در‭ ‬بین‭ ‬سگ‌ها‭ ‬دارند‭.‬آنها‭ ‬بین‭ ‬۱۵‭-‬۱۲سال‭ ‬عمر‭ ‬می‌کنند‭. ‬بنابرین‭ ‬برای‭ ‬حضور‭ ‬طولانی‭ ‬مدت‭ ‬آنها‭ ‬در‭ ‬کنار‭ ‬خود‭ ‬آماده‭ ‬باشید‭. ‬آنها‭ ‬شرایط‭ ‬بدنی‭ ‬سازگاری‭ ‬با‭ ‬گرما‭ ‬ندارند،‭ ‬همچنین‭ ‬این‭ ‬نژاد‭ ‬ولع‭ ‬بالایی‭ ‬برای‭ ‬خوردن‭ ‬دارد‭ ‬بنابرین‭ ‬باید‭ ‬مراقب‭ ‬غذا‭ ‬خوردن‭ ‬آنها‭ ‬باشید‭. ‬نگهداری‭ ‬آنها‭ ‬ممکن‭ ‬است‭ ‬هزینه‭ ‬بالایی‭ ‬داشته‭ ‬باشد‭ ‬اما‭ ‬بسیاری‭ ‬از‭ ‬مردم‭ ‬این‭ ‬نژاد‭ ‬وفادار‭ ‬را‭ ‬دوست‭ ‬دارند‭.‬
نظرات کاربران
ثبت نظر
نام شما
ایمیل شما
نظر شما
ارسال به دوستان
نام شما
ایمیل شما
ایمیل گیرنده
توضیحات
کد امنیتی
کد CAPTCHA
کدی که در زیر نمایش داده شده است را وارد نمایید
:                شبکه های اجتماعی پرشین پت را دنبال کنید 

face.jpg (205×206)   tw.jpg (204×224)pin.jpg (204×224)

10 خبر اخر سایت

◄ 10 علامت خطرناک در سگ ها
◄ قارچی معده در پرندگان
◄ کم خونی در ماهی ها
◄ پولیوما ویروس در پرندگان
◄ نیوکاسل در پرندگان
◄ علل و درمان کمبود کلسیم در پرندگان
◄ بیماری های چشم در پرندگان خانگی
◄ کم خونی فقر آهن در گربه ها
◄ راهنمای کلی برای نگهداری از گربه
◄ جوش در سگ ها
◄ مسمومیت با ایبوپروفن در سگ ها
◄ هیپرپلازی و پرولاپس واژن در سگ ها
◄ التهاب لثه در سگ ها
◄ درمان خون در ادرار سگ
◄ هیپرگلیسمی در سگ ها
◄ انفارکتوس میوکارد در سگ ها
◄ کم خونی در سگ ها (متهموگلوبینمی)
◄ درمان آنافیلاکسی در سگ ها
◄ مسمومیت با آرسنیک در سگ ها
◄ پروستات در سگ ها از علائم تا روش های درمان آن
◄ پلی سیتمی ورا
◄ تشخیص و درمان ناشنوایی در سگ ها
◄ از بین بردن کک بدن سگ و گربه به روش های طبیعی و خانگی
◄ بیماری لایم در سگ ها ؛
◄ مسمومیت با ایبوپروفن در گربه ها از علل تا روش های درمان
◄ تشخیص و درمان ناباروری در سگ های ماده
◄ آب مروارید در سگ ها
◄ ناباروری در سگ های نر
◄ سرطان لنفوسیتی مزمن در سگ ها
◄ چند راه طبیعی برای درمان اسهال در سگ ها
بعدی 1 قبلی