پت شاپ پرشین پت
Follow Us
facebook twitter blog google

خبر های روز حیوانات خانگی

12345678910بعدیآخرین
(1 - 18) / 29010    |     صفحه 1 از 1612
RSS

GetPagedList: 0,440,,False,False,False,CreationDate,0,18

معرفي نژاد گربه


اخبار ومقالات - گالری

 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
12بعدیآخرین
(1 - 10) / 17    |     صفحه 1 از 2

نمایش متن مقالات

فروشگاه  پت شاپ

ارتباط از راه سکوت! / فناوری موبایلهای آینده را بشناسید

ارتباط از راه سکوت! / فناوری موبایلهای آینده را بشناسید
فناوری ارتباط از طریق سکوت که توسط محققان موسسه تکنولوژی کارلسروهه ارائه شده است از فناوری هایی است که در نمایشگاه سبیت 2010 بسیار خبرساز شده است.
به گزارش خبرگزاری مهر، با استفاده از این فناوری کاربر برای مثال می تواند حین تماشا کردن فیلمی در سینما بدون ایجاد مزاحمت برای دیگران دوست خود را صدا کند یا درباره موضوعی با او صحبت کند. محققان آلمانی این فناوری را فناوری موبایلهای آینده می نامند که می تواند امکان برقراری ارتباطات در سکوت را تنها با کمک حرکات لب امکانپذیر سازد.
این نرم افزار به کاربر امکان می دهد بدون ایجاد صدا در پشت تلفن همراه تنها با حرکت دادن لبهای خود سخن بگوید در حالی که فرد مخاطب از بلندگوی تلفن همراه خود می تواند صدای کاربر دیگر را به خوبی بشنود. این نرم افزار بر اساس فناوری برق نگاری ماهیچه ابداع شده است که می تواند فعالیتهای الکتریکی ماهیچه های بدن انسان را درک کرده و به ثبت برساند.
بر اساس گزارش فاکس نیوز، محققان بر این باورند این نرم افزار به زودی در انتقال اطلاعات محرمانه از قبیل انتقال رمزهای ورود یا کدهای اتصال مورد استفاده قرار گرفته و همچنین می تواند به افرادی که دچار اختلال گفتاری هستند نیز در برقراری ارتباط کمک کند.
به زودی موبایل‌های لب خوان ارائه خواهد شد

به زودی تکنولوژی جدید شما از از مزاحمت افرادی که با صدای بلند در تاکسی‌ها و وسایل نقلیه عمومی با موبایل خود صحبت می‌کنند رهایی می‌بخشد.
دانشمندان در حال ساخت موبایل‌هایی هستند که به صاحبانشان این امکان را می‌دهد که بدون صحبت کردن اقدام به برقراری ارتباط با دیگران کنند.این تکنولوژی از سیگنال‌های الکتریکی کوچکی استفاده می‌کنند که توسط عضلات بدن و در هنگام صحبت کردن به وجود می‌آیند.
این تجهیزات می‌توانند این پالس‌های الکتریکی را دریافت کرده و حتی زمانی که فرد صحبت کننده با تلفن همراه ، هیچ صدایی از خود تولید نمی‌کند کلمات مورد نظر فرد را در گوشی طرف مقابل تولید کند.
پروفسور تانجا ساتز از موسسه تکنولوژی کارلسروش در این باره به بی بی سی گفت : یک روز من در حال سفر با قطار بودم و شخصی که در کنار من نشسته بود به طور مداوم و با صدای بلند مشغول صحبت کردن با تلفن همراه خود بود.آن‌جا بود که من با خود گفتم باید بتوانم این شیوه را تغییر بدهم.
ما این شیوه جدید را ارتباط ساکت نام‌گذاری کرده ایم.
این وسیله جدید که در نمایشگاه الکترونیک سبیت واقع در آلمان به نمایش گذاشته شده است بر اساس تکنیکی به نام الکترومیوگرافی کار می‌کند که در طی آن سیگنال‌های الکترونیکی حاصل از ماهیچه‌ها توسط دستگاه‌های خاصی آشکار می‌شود.
این تکنیک در ابتدا برای تشخیص بعضی از بیماری‌ها مانند آسیب‌های عصبی به کار می‌رفت ، اما امروزه ما سعی کردیم از آن در ارتباط انسان‌ها با یکدیگر استفاده کنیم.
این دستگاه از 9 الکترود تشکیل شده است که روی صورت فرد متصل می‌شوند.
پروفسور شالتز در این باره توضیح داد : این الکترودها از حرکات عضلاتی که شما در صحبت کردن به کار می‌برید استفاده کرده و سیگنال‌های مورد نظر را دریافت می‌کند.این‌ها عضلاتی هستند که شما برای صحبت کردن به آن‌ها نیاز دارید.
این سیگنال‌ها سپس به یک دستگاه متصل می‌شوند که آن‌ها را ذخیره کرده و سپس از طریق بلوتوث به یک لپ‌تاپ می‌فرستد.سپس توسط نرم‌افزار خاصی این سیگنال‌ها به متن تبدیل شده و می‌توان آن‌ها را تلفظ کرد.
پروفسور شالتز در این باره گفت : به زودی تمام این دستگاه‌ها و نرم‌افزارهای در داخل گوشی‌های تلفن همراه فشرده خواهند شد و می‌توانند به سرعت حرکات صورت شما را بدون نیاز به تولید صدا تفسیر کرده و برای فرد مقابل ارسال کنند.
البته از این دستگاه می‌توان برای کمک به افرادی که قابلیت تکلم خود را به دلیل بیماری یا تصادف از دست داده اند نیز استفاده کرد.هم‌چنین می‌توان برای ترجمه هم‌زمان نیز آن‌هارا مورد استفاده قرار داد ، به این صورت که شما با زبان مادری خود با تلفن همراه استفاده می‌کنید و فرد مقابل شما که ممکن است از یک کشور دیگر باشد ، به طور هم‌زمان صدای ترجمه شده شما را می‌شنود.
نظرات کاربران
ثبت نظر
نام شما
ایمیل شما
نظر شما
ارسال به دوستان
نام شما
ایمیل شما
ایمیل گیرنده
توضیحات
کد امنیتی
کد CAPTCHA
کدی که در زیر نمایش داده شده است را وارد نمایید
:                شبکه های اجتماعی پرشین پت را دنبال کنید 

face.jpg (205×206)   tw.jpg (204×224)pin.jpg (204×224)

10 خبر اخر سایت

◄ ماسک هایی برای سگ ها با طرح تک شاخ
◄ حیوانات ساخته روزنامه
◄ هاپو هایی با طرح بسیار بامزه رباتیک
◄ ماسک های کله گنده با طرح گربه
◄ باورتون میشه این ها نان باشه شبیه پاگ
◄ حیوانات با طرحی بعد از مهمانی شبانه
◄ حیوانات با طرح جنگل
◄ حیوانات وقتی روی شال گردن میایند
◄ حیوانات ساخته شده با سیم
◄ دوست داری در این ظرف ها غذا بخوری
◄ بادکنک هایی با طرح حیوانات
◄ طرحی جالب برای میز حلوی صندلی
◄ حیوانات شیشه ای
◄ حیوانات مد رو ز
◄ جای کیسه ای با طرح حیوانات
◄ اگر حیوانات یوگار کار میشدند
◄ ترکیب حیوانات و میوه ها
◄ طرح ها کلدان با ایده از حیوانات
◄ حیواناتی با براده های چوب
◄ Animal X-Rays
◄ حیوانات ساخته شده با گل
◄ سلفی حیوانات
◄ ماسک هایی با طرح حیواتات
◄ انگشتر با طرح حیوانات
◄ حیوانات در لباس انسان ها
◄ اگر گربه ها در قالب هنر بودند
◄ حمایت از حیوانات در قالب تبلیغات
◄ ایده های خلاف با موضوعیت حیوانات 2
◄ باغ وحش شب ها باز است
◄ ایده های خلاق برای تبلیغات با موضوع حیوانات
بعدی 1 قبلی