پت شاپ پرشین پت
Follow Us
facebook twitter blog google

خبر های روز حیوانات خانگی

 • 10 علامت خطرناک در سگ ها ◄ 10 علامت خطرناک در سگ ها
    هنگامی که سگی را به‌عنوان عضوی از خانواده خود می‌پذیرید، باید برای سلامت، آسایش و امنیت او تمام تلاش خود را بکنید. علاوه بر واکسیناسیون و معاینات دوره‌ای موارد دیگری نیز هستند که باید به آنها توجه کنید. پیش ازینکه سگ بسیار بیمار شده و حال وخیمی پیدا کند، باید باتوجه به نشانه‌هایی که از خود بروز می‌دهد متوجه مشکل شده و به دامپزشک مراجعه کنید. به این 10 علامت هشداردهنده توجه کنید و با دیدن آنها با دامپزشک مشورت نمایید:
 • استرس در سگ ها را کمتر کنید ◄ استرس در سگ ها را کمتر کنید
    درست همانطور که انسان ها از استرس رنج می برند، حیوانات خانگی نیز ممکن است با این عارضه دست به گریبان باشند. سیستم عصبی حیوان خانگی شما مستعد تنزل زیست محیطی و ارتباطی است، درست مثل شما. در واقع، وقوع استرس در سگ شایع تر از آن چیزی است که ممکن است تصور کنید. حتی بدتر از آن، استرس می تواند سلامت سگ را به خطر بیاندازد. سگ ها می توانند به دلایلی از جمله موارد زیر احساس استرس داشته باشند:
 • آمبیازیس در سگ ها ◄ آمبیازیس در سگ ها
    آمبیازیس در سگ ها ؛ نشانه ها، علل، روش های تشخیص و روش های درمان آمبیازیس عفونت انگلی است که توسط یک ارگانیزم سلولی شناخته شده به نام آمیب ایجاد می شود. این عفونت می تواند بر روی بدن انسان ها، سگ ها و گربه ها تاثیر بگذارد. این بیماری بیشتر در مناطق گرمسیری دیده می شود و در آمریکای شمالی بیشتر شیوع دارد. در ادامه این مطلب مجله پیام سلامت بیشتر در مورد نشانه ها، علل، روش های تشخیص و روش های درمان آمبیازیس در سگ ها صحبت می کنیم.
 • مقابله و درمان خارش پوست سگ ◄ مقابله و درمان خارش پوست سگ
    اگر سگ تان خارش پوستی دارد، این نشانه خوبی نیست. در واقع، خارش پوست، یکی از دلایلی است که موجب می شود صاحبان حیوانات خانگی آن ها را نزد دامپزشک ببرند. به عقیده عموم مردم، خارش دائمی پوست سگ نشانه از وجود کک در بدن حیوان است. اما علل دیگری برای این خارش وجود دارد. در ادامه این مطلب مجله پیام سلامت در مورد روش های خانگی برای مقابله و درمان خارش پوست سگ صحبت می کنیم.
 • 10 حسی که سگ ها می فهمند ◄ 10 حسی که سگ ها می فهمند
    احساس سگ ها درباره انسان چیست؟ آنها چه چیزهایی را از رفتار شما احساس می کنند. شاید برایتان جالب باشد بدانید که سگ ها موارد بسیاری، از احوالات شما را حس می کنند. اگر از دوست داران حیوانات خانگی هستید؛ این مطلب جالب پیام سلامت را از دست ندهید.
 • ده علامت شایع بیمار شدن سگ ها ◄ ده علامت شایع بیمار شدن سگ ها
    بیمار شدن سگ ها، درست مثل انسان ها، بخشی از واقعیت زندگی است. دیدن یک سگ بیمار برای دوستداران حیوانات و صاحب سگ آزاردهنده و دلخراش است. در این مطلب پیام سلامت به بازگویی ده نشانه بیمار شدن سگ ها اشاره می کنیم.
 • خواص سرکه سیب برای سگ ها ◄ خواص سرکه سیب برای سگ ها
    خواص سرکه سیب برای سگ ها و حل مشکلات مختلف این حیوان در طول دهه گذشته، محصولی که توانسته است جایگاه ویژه ای بین اقشار مختلف جامعه پیدا کند سرکه سیب است. این نوع سرکه خواص بیشماری برای بدن دارد. البته خواص سرکه سیب فقط مخصوص انسان نیست. حتی سگ ها نیز می توانند از خواص این ماده شگفت انگیز بهره مند شوند. در ادامه این مطلب مجله پیام سلامت در مورد خواص سرکه سیب برای سگ ها و حل مشکلات مختلف این حیوان صحبت می کنیم.
 • التهاب چشم در سگ ها ◄ التهاب چشم در سگ ها
    ؛ نشانه ها، علل و روش های درمان وجود التهاب در چشم حیوانات خانگی مانند سگ ها، باعث قرمزی چشم می شود. این التهاب ممکن است به علل مختلفی، از جمله خونریزی بیش از حد در پلک ها یا پارگی عروق خونی در چشم رخ دهد. این اتفاق زمانی می افتد که عروق در واکنش به عوامل خارجی یا داخلی دچار التهاب یا تجمع خون می شوند. در ادامه این مقاله مجله پیام سلامت می خواهیم در مورد علل، نشانه ها و روش های درمان التهاب چشم در سگ ها صحبت کنیم. شرایطی که در این مقاله پزشکی توصیف می شود، می تواند هم بر روی سگ ها و هم بر روی گربه ها تاثیر بگذارد.
 • پنوموتوراکس در سگ ها ◄ پنوموتوراکس در سگ ها
    پنوموتوراکس در سگ ها ؛ نشانه ها، علل و روش های درمان پنوموتوراکس واژه پزشکی برای توصیف انباشت هوا در فضایی پلور (ناحیه بین دیواره قفسه سینه و ریه) است. این بیماری به ۴ دسته تروماتیک، خود به خودی، بسته و یا باز تقسیم می شود. هم سگ ها و هم گربه ها حساس به پنوموتوراکس هستند. اعتقاد بر این است که سگ های بزرگ و کثیف مانند سگ های هندی، بیشتر به پنوموتوراکس خود به خودی حساس هستند. در ادامه این مطلب مجله پیام سلامت در مورد علائم، علل و روش های درمان پنوموتوراکس در سگ ها صحبت می کنیم.
 • کمپیلوباکتریوز در سگ ها ◄ کمپیلوباکتریوز در سگ ها
    اگر اهل نگهداری از حیوانات خانگی هستید و سگ در خانه نگه می دارید، حتما ادامه این مطلب مجله پیام سلامت را با موضوع معرفی نشانه ها، علل و درمان عفونت باکتریایی کمپیلوباکتریوز در سگ ها بخوانید. کمپیلوباکتریوز عفونت باکتریایی شایع در توله سگ های جوان تر از شش ماه است. باکتری که باعث بیماری می شود حتی در روده (دستگاه گوارش) سگ های سالم و دیگر پستانداران نیز یافت می شود. حدود ۴۹ درصد از سگ ها، کمپیلوباکتریوز را در بدن دارند و حمل می کنند. این حیوانات قادرند که بیماری را از طریق مدفوع خود، در معرض تماس با دیگر حیوانات قرار داده و آن ها را آلوده کنند.
 • imha در سگ ها ◄ imha در سگ ها
    کم خونی مرتبط با سیستم ایمنی بدن در سگ ها از علائم تا روش های درمان سیستم ایمنی بدن یک سگ، از مجموعه سلول های اختصاصی، پروتئین، بافت ها و اندام ها تشکیل شده که همه آنها یک سیستم دفاعی جامع علیه انواع عفونت ها، از جمله عفونت های باکتریایی، قارچی، انگلی و ویروسی هستند. آنتی بادی ها پروتئین هایی هستند که توسط سلول های خاصی در سیستم ایمنی ترشح می شوند. این مواد به مواد خارجی که به عنوان آنتی ژن شناخته می شوند، متصل شده و آن ها را دفع می کنند. در ادامه این مطلب مجله پیام سلامت می خواهیم در مورد کم خونی مرتبط با سیستم ایمنی بدن در سگ ها صحبت کنیم.
 • مسمومیت در سگ ها ◄ مسمومیت در سگ ها
    مسمومیت با شکلات در سگ ها ؛ علائم، روش ها تشخیص و روش های درمان سگ ها برای خوردن چیزهایی که برایشان مضر است گاها حریص هستند. این قانون به خصوص در مورد توله سگ ها صادق است. همچنین، سگ ها حس بوی خوبی دارند، و برایشان پیدا کردن چیزهایی که پنهان می کنید مثل شکلات، مانند آب خوردن است. اما شکلات می تواند یک ترکیب خطرناک با قابلیت ایجاد مسمومیت باشد. در ادامه این مطلب مجله پیام سلامت در مورد علائم، روش ها تشخیص و روش های درمان مسمومیت با شکلات در سگ ها صحبت می کنیم.
 • ماسک هایی برای سگ ها با طرح تک شاخ ◄ ماسک هایی برای سگ ها با طرح تک شاخ
   
 • حیوانات ساخته روزنامه ◄ حیوانات ساخته روزنامه
   
 • هاپو هایی با طرح بسیار بامزه رباتیک ◄ هاپو هایی با طرح بسیار بامزه رباتیک
   
 • ماسک های کله گنده با طرح گربه ◄ ماسک های کله گنده با طرح گربه
   
 • باورتون میشه این ها نان باشه شبیه پاگ ◄ باورتون میشه این ها نان باشه شبیه پاگ
   
 • حیوانات با طرحی بعد از مهمانی شبانه ◄ حیوانات با طرحی بعد از مهمانی شبانه
    تهوع صبح حیوانات بعد از شب
12345678910بعدیآخرین
(1 - 18) / 29022    |     صفحه 1 از 1613
RSS

GetPagedList: 0,440,,False,False,False,CreationDate,0,18

معرفي نژاد گربه


اخبار ومقالات - گالری

 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
12بعدیآخرین
(1 - 10) / 17    |     صفحه 1 از 2

نمایش متن مقالات

فروشگاه پت شاپ

محدوديت‌ها و ممنوعيت‌هاي تردد در تعطيلات نوروز

 
محدوديت‌ها و ممنوعيت‌هاي تردد در تعطيلات نوروز
پليس‌راه كشور محدوديت‌ها و ممنوعيت‌هاي تردد در محورهاي كشور را در تعطيلات نوروز اعلام كرد.ـ با توجه به حجم فزاينده سفر در تعطيلات نوروز 89 به منظور افزايش ظرفيت تردد محورهاي مواصلاتي كشور و ارتقاي ضريب ايمني و ايجاد كشش و رواني ترافيك از مورخ 26/12/88 تا 14/1/89 محدوديت‌ها و ممنوعيت‌هاي عبور و مرور به شرح زير در محورهاي پر ترافيك كشور اجرا مي‌شود:

1ـ عبور و مرور انواع موتورسيكلت‌ در ايام طرح نوروزي در تمامي آزادراه‌ها و بزرگراه‌ها و جاده‌هاي اصلي برون شهري كشور ممنوع است.

2ـ در تمامي محورهاي برون‌شهري كه در ايام فوق ممنوعيت و محدوديت ترافيكي براي انواع تريلر و كاميون اعمال مي‌گردد، عبور و مرور انواع تريلر و كاميون و تانكرهاي حامل مواد سوختي و فاسد شدني از اين امر مستثني بوده و ممنوعيت تردد اين قبيل از وسايل نقليه فقط در راه‌هاي اعمال مي‌گردد كه مقررات يكطرفه عبور و مرور در آنجا اجرا مي‌شود.

1ـ محور كرج ـ چالوس:
1ـ1ـ تردد انواع كاميون و كاميونت كماكان در محور «كرج ــ چالوس» و بالعكس ممنوع است.

2ـ 1ـ تردد انواع وسايل نقليه از ساعت 15 الي 24 روز 6/1/89 از مرزن آباد به سوي كرج به صورت يك طرفه انجام مي‌شود و ورود وسايل نقليه از ساعت 12 الي 24 همان روز از كرج به سوي مرزن آباد ممنوع است.

3ـ 1ـ تردد انواع وسايل نقليه از ساعت 15 الي 24 روز 12/1/89 از مرزن آباد به سوي كرج به صورت يك طرفه انجام مي‌شود و تردد وسايل نقليه از ساعت 12 الي 24 همان روز از كرج به سوي مرزن آباد ممنوع است.

4ـ ا ـ تردد انواع وسايل نقليه از ساعت 15 الي 24 روز 13/1/89 از مرزن آباد به سوي كرج به صورت يك طرفه انجام مي‌شود و تردد وسايل نقليه از ساعت 12 الي 24 همان روز از كرج به سوي مرزن آباد ممنوع است.

2ـ محور هراز:
1ـ 2ـ تردد انواع كاميون به استثناء كاميون‌هاي حامل مواد سوختي و فاسد شدني از ساعت 12 روز چهارشنبه مورخ 26/12/88 الي ساعت 24 روز جمعه مورخ 6/1/89 و از ساعت 12 روز چهارشنبه مورخ 11/1/89 تا ساعت 12 روز شنبه مورخ 14/1/89 از تهران به آمل و بالعكس ممنوع است.

2ـ 2ـ تردد انواع وسايل نقليه در محور هراز از ساعت 13 الي 24 روز جمعه مورخ 6/1/89 از رودهن به آب اسك ممنوع بوده و تردد انواع وسايل نقليه از ساعت 15 الي 24 همان روز از آب اسك تا رودهن به صورت يك طرفه خواهد بود.

3ـ 2ـ تردد انواع وسايل نقليه در محور هراز از ساعت 13 الي 24 روز پنجشنبه مورخ 12/1/89 از رودهن به آب اسك ممنوع بوده و تردد انواع وسايل نقليه از ساعت 15 الي 24 همان روز از آب اسك به رودهن يك طرفه خواهد بود.

4ـ 2ـ تردد انواع وسايل نقليه در محور هراز از ساعت 13 الي 24 روز جمعه مورخ 13/1/89 از رودهن به آب اسك ممنوع بوده و تردد انواع وسايل نقليه از ساعت 15 الي 24 همان روز از آب اسك به رودهن يك طرفه خواهد بود.

3ـ محور فيروزكوه:
1ـ 3ـ تردد انواع كاميون و تريلر به استثناي كاميون و تريلرهاي حامل مواد سوختي و فاسد شدني از ساعت 12 روز چهارشنبه مورخ 26/12/88 الي ساعت 24 روز دوشنبه مورخ 2/1/89 و همچنين از ساعت 12 روز پنجشنبه مورخ 5/1/89 تا ساعت 24 روز جمعه مورخ 6/1/89 و نيز از ساعت 12 روز چهارشنبه مورخ 11/1/89 تا ساعت 12 روز شنبه مورخ 14/1/89 از تهران، قائمشهر و بالعكس ممنوع است.

4ـ محور قزوين ـ رشت:
1ـ 4ـ تردد انواع كاميون و تريلر به استثناي كاميون و تريلرهاي حامل مواد سوختي و فاسد شدني از ساعت 12 روز چهارشنبه مورخ 26/12/88 الي ساعت 24 روز دوشنبه مورخ 2/1/89 و همچنين از ساعت 12 روز پنجشنبه مورخ 5/1/89 تا ساعت 24 روز جمعه مورخ 6/1/89 و از ساعت 12 روز چهارشنبه مورخ 11/1/89 تا ساعت 12 روز شنبه مورخ 14/1/89 از قزوين به رشت و بالعكس ممنوع است.

5 ـ محور ساوه ـ همدان:
1ـ 5ـ تردد انواع كاميون و تريلر به استثناي كاميون و تريلرهاي حامل مواد سوختي و فاسد شدني از ساعت 12 روز چهارشنبه مورخ 26/12/88 الي ساعت 24 روز دوشنبه مورخ 2/1/89 و همچنين از ساعت 12 روز پنجشنبه مورخ 5/1/89 تا ساعت 24 روز جمعه مورخ 6/1/89 و از ساعت 12 روز چهارشنبه مورخ 11/1/89 تا ساعت 12 روز شنبه مورخ 14/1/89 از ساوه تا سه راهي رومان و بالعكس ممنوع است.

6ـ اصفهان:
تردد انواع كاميون‌هاي حامل انواع سنگ از ساعت 6 روز چهارشنبه مورخ 26/12/88 تا ساعت 24 روز دوشنبه مورخ 2/1/89 و همچنين از ساعت 12 روز پنجشنبه مور 5/1/89 الي ساعت 24 مورخ 6/1/89 و نيز از ساعت 12 روز چهارشنبه مورخ 11/1/89 الي ساعت 12 روز شنبه مورخ 14/1/89 در محورهاي نائين، نارك ، خور ، طبس و گلپايگان به اصفهان و سميرم به اصفهان و بالعكس ممنوع است.

7ـ قم:
تردد انواع وانت بار از ساعت 7 روز پنجشنبه مورخ 27/12/88 الي ساعت 22 روز جمعه مورخ 6/1/89 از آزاد راه تهران قم و بالعكس ممنوع است و رانندگان اين گونه وسايل نقليه از جاده قديم قم ـ تهران تردد كنند.

تردد انواع كاميون و تريلر به استثناي كاميون و تريلرهاي حامل مواد سوختي و فاسد شدني از ساعت 7 روز پنجشنبه مورخ 27/12/88 لغايت ساعت 22 روز دوشنبه مورخ 2/1/89 از محور كاشان به قم و سلفچگان به قم و بالعكس ممنوع بوده و اين گونه رانندگان از محور مورچه خورت ـ اصفهان ـ دليجان ـ سلفچگان ـ ساوه ـ تهران تردد نمايند.

تردد انواع كاميون و كاميونت بجز حاملين مواد سوختي و فاسد شدني از ساعت 8 روزهاي جمعه مورخ ششم و 13/1/89 الي ساعت 23 همان روزها از محور كاشان به قم و سلفچگان به قم و بالعكس ممنوع بوده و رانندگان اين گونه وسايل نقليه از محور مورچه خورت ـ اصفهان ـ دليجان ـ سلفچگان ـ ساوه ـ تهران تردد كنند.

8ـ هرمزگان:
تردد انواع كاميون و تريلر به استثناي كاميون و تريلرهاي حامل مواد سوختي و فاسد شدني از ساعت 7 روز پنجشنبه مورخ 27/12/88 لغايت 24 روز سه‌شنبه مورخ 3/1/89 در محورهاي بندرعباس به جاسك، بندرعباس به سيرجان، بندرعباس به جيرفت، بندرعباس به لار و بندرعباس به بوشهر ممنوع است.

تردد انواع كاميون و تريلر به استثناي كاميون و تريلرهاي حامل مواد سوختي و فاسد شدني از ساعت 7 روز پنجشنبه مورخ 12/1/88 لغايت 12 روز شنبه مورخ 14/1/88 در محورهاي بندرعباس به جاسك، بندرعباس به سيرجان، بندرعباس به جيرفت، بندرعباس به لار و بندرعباس به بوشهر ممنوع است.

9ـ سيستان و بلوچستان:
تردد انواع كاميون و تريلر بجز حاملين مواد سوختي و فاسد شدني از ساعت 5 مورخ 25/12/88 لغايت 24 مورخ 1/1/89 در محورهاي زاهدان به زابل، كمربند شهيد كلانتري، كوه خواجه بمپور به دلگان و زهكلوت و زاهدان به خاش و بالعكس ممنوع است.

تردد انواع كاميون و تريلر به جز حاملين مواد سوختي و فاسد شدني از ساعت 5 مورخ 12/1/89 لغايت 24 مورخ 14/1/89 در محورهاي زاهدان به زابل، كمربند شهيد كلانتري، كوه خواجه ـ بمپور به دلگان و زهكلوت و زاهدان به خاش و بالعكس ممنوع است.

10ـ خراسان رضوي:
تردد انواع كاميون و تريلر بجز حاملين مواد سوختي و فاسد شدني از ساعت 6 روز جمعه مورخ 28/12/88 الي ساعت 24 روز يكشنبه مورخ 1/1/89 از محور گناباد به مشهد ، سبزوار به مشهد، قوچان به مشهد ، تايباد به مشهد، سرخس به مشهد و درگز به مشهد ممنوع است.

تردد انواع كاميون و تريلر به جز حاملين مواد سوختي و فاسد شدني از ساعت 6 روز پنجشنبه مورخ 12/1/89 الي ساعت 12 روز شنبه مورخ 14/1/89 از محور گناباد به مشهد، سبزوار به مشهد، قوچان به مشهد، تايباد به مشهد، سرخس به مشهد و درگز به مشهد و بالعكس ممنوع است.

11ـ كردستان:
تردد انواع كاميون و كاميونت به جز حاملين مواد سوختي و فاسد شدني از ساعت 8 روز پنجشنبه مورخ 27/12/88 لغايت ساعت 24 روز جمعه مورخ 6/1/89 در محورهاي مريوان به سنندج ، سقز به بانه، سقز به ديوان دره و بالعكس ممنوع است.

تردد انواع كاميون و كاميونت به جز حاملين مواد سوختي و فاسد شدني از ساعت 8 روز پنجشنبه مورخ 12/1/89 لغايت ساعت 24 روز شنبه مورخ 14/1/89 در محورهاي مريوان به سنندج ، سقز به بانه، سقز به ديوان دره و بالعكس ممنوع است.

12ـ كهگيلويه و بويراحمد:
تردد انواع كاميون و كاميونت و تريلر به جز حاملين مواد سوختي و فاسد شدني از ساعت 7 روز پنجشنبه مورخ 27/12/88 الي ساعت 24 روز شنبه مورخ 14/1/89 از محور فرعي گچساران به ديلم (محور پازنان) ممنوع مي‌باشد و رانندگان اين گونه وسايل نقليه مي‌توانند از محور ديلم به بهبهان، ديلم به گناوه، گناوه به برازجان و كازرون به شيراز تردد نمايند.

13ـ بوشهر:
تردد انواع كاميون‌هاي كمپرسي حامل سنگ و مصالح ساختماني از ساعت 7 روز جمعه مورخ 28/12/88 الي ساعت 24 روز جمعه مورخ 6/1/89 در كليه محورهاي استان بوشهر ممنوع است.

تردد انواع كاميون‌هاي حامل سنگ و مصالح ساختماني از ساعت 7 روز پنجشنبه مورخ 12/1/89 لغايت ساعت 24 روز شنبه مورخ 14/1/89 در كليه محورهاي استان بوشهر ممنوع است.

14ـ خوزستان:
تردد انواع كاميون و تريلر بجز حاملين مواد سوختي و فاسد شدني از ساعت 12 روز پنجشنبه مورخ 27/12/88 لغايت ساعت 24 روز يكشنبه مورخ 1/1/89 در محور ايذه به دهدز شهركرد ممنوع است.

تردد انواع كاميون و تريلر بجز حاملين مواد سوختي و فاسد شدني از ساعت 12 روز پنجشنبه مورخ 5/1/89 لغايت ساعت 24 روز شنبه مورخ 7/1/89 در محور ايذه ـ دهدز، شهركرد ممنوع است.

تردد انواع كاميون و تريلر به جز حاملين مواد سوختي و فاسد شدني از ساعت 12 روز چهارشنبه مورخ 11/1/89 لغايت ساعت 24 روز شنبه مورخ 14/1/89 در محور ايذه ـ دهدز ـ شهركرد ممنوع است.

تبصره 1: در صورت نياز به اعمال محدوديت‌هاي پيش‌بيني نشده در محورهاي تحت پوشش استان‌ها به منظور كنترل و نظم عبور و مرور فرماندهان قرارگاه پليس راه استان‌ها به صورت مقطعي و موضعي تصميمات مقتضي اتخاذ نمايند.

تبصره 2: در صورت نياز به اعمال محدوديت‌هاي پيش‌بيني نشده درمحورهاي مواصلاتي بين استان‌ها ، فرماندهان قرارگاه پليس راه با استان همجوار و ادارات كل راه و ترابري و حمل و نقل و پايانه‌هاي استان‌هاي مربوطه هماهنگي لازم به عمل آورده و پس از كسب مجوز از پليس راه ناجا نسبت به اعمال محدوديت و ممنوعيت مورد نظر اقدام لازم به عمل آورند.

تبصره 3: در محورهايي كه ممنوعيت تردد وسايل نقليه باري صورت مي‌گيرد، در صورت فراهم بودن شرايط و فقدان تراكم ترافيك با تشخيص فرمانده پاسگاه پليس‌راه و انجام هماهنگي با فرماندهي قرارگاه پليس‌راه استان مربوطه، پيش‌بيني تمهيدات لازم نسبت به تخليه وسايل مذكور از ساعت 24 الي 6 صبح اقدام كنند.

تبصره 4: هر گونه تغيير در كاهش و يا افزايش ساعات محدوديت با كسب مجوز از پليس‌راه ناجا انجام مي‌شود.

تبصره 5: رانندگان وسيله نقليه‌اي كه در طول مسير محدوديت در حركتند، موظفند به نحوي برنامه‌ريزي‌ و تردد كنند كه قبل از ساعت اجراي محدوديت از جاده عبور كنند، در غير اين صورت از حركت آنان جلوگيري به عمل مي‌آيد.

تبصره 6: رانندگان وسايل نقليه باربري و حامل مواد سوختي و فاسد شدني هنگامي كه فاقد بار مي باشند در محورهايي كه محدوديت تردد كاميون و كاميونت و تريلر اعمال مي‌گردد مجاز به تردد نيستند.

ضمنا مركز كنترل ترافيك پليس‌راه راهور ناجا با شماره تلفن 88255555 (ده خط) به طور شبانه‌روزي پاسخگوي وضعيت راه‌هاي كشور و امدادرساني احتمالي به هموطنان است.
__________________
نظرات کاربران
ثبت نظر
نام شما
ایمیل شما
نظر شما
ارسال به دوستان
نام شما
ایمیل شما
ایمیل گیرنده
توضیحات
کد امنیتی
کد CAPTCHA
کدی که در زیر نمایش داده شده است را وارد نمایید
:                شبکه های اجتماعی پرشین پت را دنبال کنید 

face.jpg (205×206)   tw.jpg (204×224)pin.jpg (204×224)

10 خبر اخر سایت

◄ 10 علامت خطرناک در سگ ها
◄ قارچی معده در پرندگان
◄ کم خونی در ماهی ها
◄ پولیوما ویروس در پرندگان
◄ نیوکاسل در پرندگان
◄ علل و درمان کمبود کلسیم در پرندگان
◄ بیماری های چشم در پرندگان خانگی
◄ کم خونی فقر آهن در گربه ها
◄ راهنمای کلی برای نگهداری از گربه
◄ جوش در سگ ها
◄ مسمومیت با ایبوپروفن در سگ ها
◄ هیپرپلازی و پرولاپس واژن در سگ ها
◄ التهاب لثه در سگ ها
◄ درمان خون در ادرار سگ
◄ هیپرگلیسمی در سگ ها
◄ انفارکتوس میوکارد در سگ ها
◄ کم خونی در سگ ها (متهموگلوبینمی)
◄ درمان آنافیلاکسی در سگ ها
◄ مسمومیت با آرسنیک در سگ ها
◄ پروستات در سگ ها از علائم تا روش های درمان آن
◄ پلی سیتمی ورا
◄ تشخیص و درمان ناشنوایی در سگ ها
◄ از بین بردن کک بدن سگ و گربه به روش های طبیعی و خانگی
◄ بیماری لایم در سگ ها ؛
◄ مسمومیت با ایبوپروفن در گربه ها از علل تا روش های درمان
◄ تشخیص و درمان ناباروری در سگ های ماده
◄ آب مروارید در سگ ها
◄ ناباروری در سگ های نر
◄ سرطان لنفوسیتی مزمن در سگ ها
◄ چند راه طبیعی برای درمان اسهال در سگ ها
بعدی 1 قبلی