پت شاپ پرشین پت
Follow Us
facebook twitter blog google

خبر های روز حیوانات خانگی

 • 10 علامت خطرناک در سگ ها ◄ 10 علامت خطرناک در سگ ها
    هنگامی که سگی را به‌عنوان عضوی از خانواده خود می‌پذیرید، باید برای سلامت، آسایش و امنیت او تمام تلاش خود را بکنید. علاوه بر واکسیناسیون و معاینات دوره‌ای موارد دیگری نیز هستند که باید به آنها توجه کنید. پیش ازینکه سگ بسیار بیمار شده و حال وخیمی پیدا کند، باید باتوجه به نشانه‌هایی که از خود بروز می‌دهد متوجه مشکل شده و به دامپزشک مراجعه کنید. به این 10 علامت هشداردهنده توجه کنید و با دیدن آنها با دامپزشک مشورت نمایید:
 • استرس در سگ ها را کمتر کنید ◄ استرس در سگ ها را کمتر کنید
    درست همانطور که انسان ها از استرس رنج می برند، حیوانات خانگی نیز ممکن است با این عارضه دست به گریبان باشند. سیستم عصبی حیوان خانگی شما مستعد تنزل زیست محیطی و ارتباطی است، درست مثل شما. در واقع، وقوع استرس در سگ شایع تر از آن چیزی است که ممکن است تصور کنید. حتی بدتر از آن، استرس می تواند سلامت سگ را به خطر بیاندازد. سگ ها می توانند به دلایلی از جمله موارد زیر احساس استرس داشته باشند:
 • آمبیازیس در سگ ها ◄ آمبیازیس در سگ ها
    آمبیازیس در سگ ها ؛ نشانه ها، علل، روش های تشخیص و روش های درمان آمبیازیس عفونت انگلی است که توسط یک ارگانیزم سلولی شناخته شده به نام آمیب ایجاد می شود. این عفونت می تواند بر روی بدن انسان ها، سگ ها و گربه ها تاثیر بگذارد. این بیماری بیشتر در مناطق گرمسیری دیده می شود و در آمریکای شمالی بیشتر شیوع دارد. در ادامه این مطلب مجله پیام سلامت بیشتر در مورد نشانه ها، علل، روش های تشخیص و روش های درمان آمبیازیس در سگ ها صحبت می کنیم.
 • مقابله و درمان خارش پوست سگ ◄ مقابله و درمان خارش پوست سگ
    اگر سگ تان خارش پوستی دارد، این نشانه خوبی نیست. در واقع، خارش پوست، یکی از دلایلی است که موجب می شود صاحبان حیوانات خانگی آن ها را نزد دامپزشک ببرند. به عقیده عموم مردم، خارش دائمی پوست سگ نشانه از وجود کک در بدن حیوان است. اما علل دیگری برای این خارش وجود دارد. در ادامه این مطلب مجله پیام سلامت در مورد روش های خانگی برای مقابله و درمان خارش پوست سگ صحبت می کنیم.
 • 10 حسی که سگ ها می فهمند ◄ 10 حسی که سگ ها می فهمند
    احساس سگ ها درباره انسان چیست؟ آنها چه چیزهایی را از رفتار شما احساس می کنند. شاید برایتان جالب باشد بدانید که سگ ها موارد بسیاری، از احوالات شما را حس می کنند. اگر از دوست داران حیوانات خانگی هستید؛ این مطلب جالب پیام سلامت را از دست ندهید.
 • ده علامت شایع بیمار شدن سگ ها ◄ ده علامت شایع بیمار شدن سگ ها
    بیمار شدن سگ ها، درست مثل انسان ها، بخشی از واقعیت زندگی است. دیدن یک سگ بیمار برای دوستداران حیوانات و صاحب سگ آزاردهنده و دلخراش است. در این مطلب پیام سلامت به بازگویی ده نشانه بیمار شدن سگ ها اشاره می کنیم.
 • خواص سرکه سیب برای سگ ها ◄ خواص سرکه سیب برای سگ ها
    خواص سرکه سیب برای سگ ها و حل مشکلات مختلف این حیوان در طول دهه گذشته، محصولی که توانسته است جایگاه ویژه ای بین اقشار مختلف جامعه پیدا کند سرکه سیب است. این نوع سرکه خواص بیشماری برای بدن دارد. البته خواص سرکه سیب فقط مخصوص انسان نیست. حتی سگ ها نیز می توانند از خواص این ماده شگفت انگیز بهره مند شوند. در ادامه این مطلب مجله پیام سلامت در مورد خواص سرکه سیب برای سگ ها و حل مشکلات مختلف این حیوان صحبت می کنیم.
 • التهاب چشم در سگ ها ◄ التهاب چشم در سگ ها
    ؛ نشانه ها، علل و روش های درمان وجود التهاب در چشم حیوانات خانگی مانند سگ ها، باعث قرمزی چشم می شود. این التهاب ممکن است به علل مختلفی، از جمله خونریزی بیش از حد در پلک ها یا پارگی عروق خونی در چشم رخ دهد. این اتفاق زمانی می افتد که عروق در واکنش به عوامل خارجی یا داخلی دچار التهاب یا تجمع خون می شوند. در ادامه این مقاله مجله پیام سلامت می خواهیم در مورد علل، نشانه ها و روش های درمان التهاب چشم در سگ ها صحبت کنیم. شرایطی که در این مقاله پزشکی توصیف می شود، می تواند هم بر روی سگ ها و هم بر روی گربه ها تاثیر بگذارد.
 • پنوموتوراکس در سگ ها ◄ پنوموتوراکس در سگ ها
    پنوموتوراکس در سگ ها ؛ نشانه ها، علل و روش های درمان پنوموتوراکس واژه پزشکی برای توصیف انباشت هوا در فضایی پلور (ناحیه بین دیواره قفسه سینه و ریه) است. این بیماری به ۴ دسته تروماتیک، خود به خودی، بسته و یا باز تقسیم می شود. هم سگ ها و هم گربه ها حساس به پنوموتوراکس هستند. اعتقاد بر این است که سگ های بزرگ و کثیف مانند سگ های هندی، بیشتر به پنوموتوراکس خود به خودی حساس هستند. در ادامه این مطلب مجله پیام سلامت در مورد علائم، علل و روش های درمان پنوموتوراکس در سگ ها صحبت می کنیم.
 • کمپیلوباکتریوز در سگ ها ◄ کمپیلوباکتریوز در سگ ها
    اگر اهل نگهداری از حیوانات خانگی هستید و سگ در خانه نگه می دارید، حتما ادامه این مطلب مجله پیام سلامت را با موضوع معرفی نشانه ها، علل و درمان عفونت باکتریایی کمپیلوباکتریوز در سگ ها بخوانید. کمپیلوباکتریوز عفونت باکتریایی شایع در توله سگ های جوان تر از شش ماه است. باکتری که باعث بیماری می شود حتی در روده (دستگاه گوارش) سگ های سالم و دیگر پستانداران نیز یافت می شود. حدود ۴۹ درصد از سگ ها، کمپیلوباکتریوز را در بدن دارند و حمل می کنند. این حیوانات قادرند که بیماری را از طریق مدفوع خود، در معرض تماس با دیگر حیوانات قرار داده و آن ها را آلوده کنند.
 • imha در سگ ها ◄ imha در سگ ها
    کم خونی مرتبط با سیستم ایمنی بدن در سگ ها از علائم تا روش های درمان سیستم ایمنی بدن یک سگ، از مجموعه سلول های اختصاصی، پروتئین، بافت ها و اندام ها تشکیل شده که همه آنها یک سیستم دفاعی جامع علیه انواع عفونت ها، از جمله عفونت های باکتریایی، قارچی، انگلی و ویروسی هستند. آنتی بادی ها پروتئین هایی هستند که توسط سلول های خاصی در سیستم ایمنی ترشح می شوند. این مواد به مواد خارجی که به عنوان آنتی ژن شناخته می شوند، متصل شده و آن ها را دفع می کنند. در ادامه این مطلب مجله پیام سلامت می خواهیم در مورد کم خونی مرتبط با سیستم ایمنی بدن در سگ ها صحبت کنیم.
 • مسمومیت در سگ ها ◄ مسمومیت در سگ ها
    مسمومیت با شکلات در سگ ها ؛ علائم، روش ها تشخیص و روش های درمان سگ ها برای خوردن چیزهایی که برایشان مضر است گاها حریص هستند. این قانون به خصوص در مورد توله سگ ها صادق است. همچنین، سگ ها حس بوی خوبی دارند، و برایشان پیدا کردن چیزهایی که پنهان می کنید مثل شکلات، مانند آب خوردن است. اما شکلات می تواند یک ترکیب خطرناک با قابلیت ایجاد مسمومیت باشد. در ادامه این مطلب مجله پیام سلامت در مورد علائم، روش ها تشخیص و روش های درمان مسمومیت با شکلات در سگ ها صحبت می کنیم.
 • ماسک هایی برای سگ ها با طرح تک شاخ ◄ ماسک هایی برای سگ ها با طرح تک شاخ
   
 • حیوانات ساخته روزنامه ◄ حیوانات ساخته روزنامه
   
 • هاپو هایی با طرح بسیار بامزه رباتیک ◄ هاپو هایی با طرح بسیار بامزه رباتیک
   
 • ماسک های کله گنده با طرح گربه ◄ ماسک های کله گنده با طرح گربه
   
 • باورتون میشه این ها نان باشه شبیه پاگ ◄ باورتون میشه این ها نان باشه شبیه پاگ
   
 • حیوانات با طرحی بعد از مهمانی شبانه ◄ حیوانات با طرحی بعد از مهمانی شبانه
    تهوع صبح حیوانات بعد از شب
12345678910بعدیآخرین
(1 - 18) / 29022    |     صفحه 1 از 1613
RSS

GetPagedList: 0,440,,False,False,False,CreationDate,0,18

معرفي نژاد گربه


اخبار ومقالات - گالری

 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
12بعدیآخرین
(1 - 10) / 17    |     صفحه 1 از 2

نمایش متن مقالات

فروشگاه پت شاپ

آيفون؛ ميوه‌ي ممنوعه‌ي كارمندان مايكروسافت

آيفون؛ ميوه‌ي ممنوعه‌ي كارمندان مايكروسافتكارمندان مايكروسافت كاربران علاقه‌مند به جديدترين دستگاه‌هاي فن‌آوري هستند اما يك دستگاه وجود دارد كه بسياري در اين شركت جرات نام بردن آن را ندارند و آن هم دستگاهي نيست جز گوشي آيفون.
به گزارش nsw.ir، آيفون توسط اپل كه رقيب درازمدت مايكروسافت به شمار مي‌رود، ساخته شده است.
موفقيت اين دستگاه يادآور سرزنش‌كننده‌اي براي مديران مايكروسافت است كه چگونه تلاش‌هاي اين شركت براي رقابت در كسب و كار موبايل در سال‌هاي اخير ثمربخش نبوده اما نكته دردآورتر شور و علاقه‌اي است كه بسياري از كارمندان خود مايكروسافت براي اين دستگاه نشان مي‌دهند.
مخاطرات يك كاربر آيفون بودن در مايكروسافت ماه سپتامبر گذشته به نمايش درآمد. در جريان نشست اين شركت در استاديوم ورزش‌هاي سياتل، يك كارمند بينوا از آيفون خود براي عكس گرفتن از استيو بالمر استفاده كرده بود. مدير اجرايي مايكروسافت نيز آيفون را از دست كارمند گرفته و آن را به زمين گذاشته و در برابر هزاران كارمند مايكروسافت وانمود كرد كه آن را زير پا خرد مي‌كند. خود بالمر از تلفن‌هاي ساخت سازندگان مختلف كه با سيستم عامل تلفن همراه مايكروسافت كار مي‌كنند، استفاده مي‌كند.
اما با وجود حركات نمايشي بالمر، كاربران آيفون كه در اتاق‌هاي كنفرانس، رستوران‌ها و سالن‌هاي مايكروسافت از اين تلفن استفاده مي‌كنند، به چشم مي‌خورند.
در ميان مديران ارشد مايكروسافت كه از آيفون استفاده مي‌كنند مي‌توان از جي آلارد نام برد كه به ساخت كنسول بازي ايكس باكس 360 كمك كرد و مدير تجربه براي بخش دستگاه‌ها و سرگرمي است.
بر اساس برآوردهاي مديران ارشد مايكروسافت، حدود 10 هزار كاربر آيفون در سال گذشته به سيستم ايميل كارمندان مايكروسافت دسترسي داشته‌اند كه آمار مذكور با حدود 10 درصد از نيروي كار جهاني اين شركت برابر است.
در مقابل به نظر مي‌رسد كارمندان اپل به تلفن همراه شركتشان بسيار علاقه‌مند باشند. افراد متعددي كه در اين شركت كار مي‌كنند يا مرتب با كارمندان آن سروكار دارند، مي گويند كه نمي‌توانند به ياد آورند كارمندان اپل را با تلفن همراه ديگري به جز آيفون ديده باشند.
استفاده آيفون در مايكروسافت جديدترين پيچيدگي در رقابت ميان غول‌هاي صنعت فن‌آوري اپل و مايكروسافت است كه در همه چيز از سيستم‌هاي عامل رايانه گرفته تا دستگاه پخش موسيقي ديجيتالي آميخته شده است.
استفاده كارمندان از آيفون بحث‌هايي را نيز در ميان مديران اين شركت نرم‌افزاري در پي داشته است. در يك جلسه پرسش و پاسخ مديران مايكروسافت در ماه مارس گذشته، در پاسخ به پرسشي در مورد استفاده از آيفون، اندي ليز، معاون ارشد مايكروسافت كه بر توسعه كسب و كار نرم‌افزار تلفن همراه اين شركت نظارت مي‌كند و رئيسش، رابي باخ توضيح دادند كه كارمندان مايكروسافت اغلب از محصولات رقيب براي درك كردن بهتر آن‌ها استفاده مي‌كنند.
به گفته افراد حاضر، كوين ترنر، مدير عملياتي مايكروسافت اين توضيحات را مورد تمسخر قرار داد و گفت كارمندان فروش را از استفاده از آيفون بازداشته و عنوان كرد آنچه براي اين عرصه خوب است، براي ردموند نيز خوب است و بالمر نيز در اين نشست اظهارات مشابهي عنوان كرده و گفته بود زماني كه پدرش در كارخانه خودروسازي فورد كار مي‌كرد، خانواده اش از فورد استفاده مي‌كردند.
اما در اقدامي كه به‌عنوان نشانه‌اي از مقابله با استفاده از آيفون تعبير شد، مايكروسافت در اوايل سال 2009 سياست تلفن همراه اين شركت را اصلاح كرد تا تنها هزينه خدمات كارمنداني را بپردازد كه از تلفن‌هاي ويندوز موبايل استفاده مي‌كنند. طبق ادعاي اين شركت نرم‌افزاري، اقدام مذكور در بخشي از تغييرات گسترده براي كاهش هزينه‌ها انجام گرفت.
برخي از كارمندان مايكروسافت براي پنهان كردن آيفون خود را به زحمت مي‌اندازند اما كارمندان بالا رتبه آشكارا از اين دستگاه استفاده مي‌كنند؛ برخي نيز آن‌ها را از چشم مديران ارشد دور نگه مي‌دارند.
يكي از كارمندان اين شركت مي‌گويد همكاران متعددي را مي‌شناسد كه آيفون خود را در قاب‌هايي قرار مي دهند تا به شكل گوشي‌هاي ديگر به نظر برسند.
البته برخي از مديران مايكروسافت نيز از آيفون خود چشم پوشيدند. استفن ايلاپ، رئيس بخش كسب و كار اين شركت، پيش از اينكه به مايكروسافت بپيوندد، از آيفون استفاده مي‌كرد اما پس از ورود به اين شركت در اوايل سال 2008 در نشست نمايندگان فروش مايكروسافت نشان داده بود چگونه آيفون خود را در يك مخلوط كن قوي صنعتي گذاشته و در يك حركت نمايشي آن را نابود كرده است.
مايكروسافت به طور يكسان با كارمنداني كه از محصولات اپل استفاده مي‌كنند مخالفت نمي‌كند زيرا برخي نرم‌افزارها و خدمات را براي آن‌ها مي‌سازد. رايانه‌هاي مكينتاش در گروه مايكروسافت كه نسخه مكينتاش نرم‌افزار آفيس را مي‌سازند متداولند اما همچنان هضم برتري اپل در تلفن‌هاي همراه دشوار بوده است.
بر اساس گزارش كام اسكار، آيفون 25.1 درصد از بازار تلفن هوشمند آمريكا را در طول سه ماه تا پايان ژانويه در اختيار داشت، در حالي كه سهم تلفن‌هاي مجهز به نرم‌افزار ويندوز فون 15.7 درصد بود.
تلفن‌هاي همراه ويندوز فاقد برخي از نوآوري‌هاي مشاهده شده در آيفون از جمله مرورگر وب و فروشگاه برنامه اپل براي دانلود نرم‌افزار در دستگاه هستند اما زمزمه‌هاي مثبتي در ميان كارمندان مايكروسافت و افراد فعال در صنعت فن‌آوري در مورد نسخه به‌سازي شده نرم‌افزار ويندوز فون 7 كه انتظار مي‌رود در ايام تعطيلات عرضه شود، وجود دارد.
نظرات کاربران
ثبت نظر
نام شما
ایمیل شما
نظر شما
ارسال به دوستان
نام شما
ایمیل شما
ایمیل گیرنده
توضیحات
کد امنیتی
کد CAPTCHA
کدی که در زیر نمایش داده شده است را وارد نمایید
:                شبکه های اجتماعی پرشین پت را دنبال کنید 

face.jpg (205×206)   tw.jpg (204×224)pin.jpg (204×224)

10 خبر اخر سایت

◄ 10 علامت خطرناک در سگ ها
◄ قارچی معده در پرندگان
◄ کم خونی در ماهی ها
◄ پولیوما ویروس در پرندگان
◄ نیوکاسل در پرندگان
◄ علل و درمان کمبود کلسیم در پرندگان
◄ بیماری های چشم در پرندگان خانگی
◄ کم خونی فقر آهن در گربه ها
◄ راهنمای کلی برای نگهداری از گربه
◄ جوش در سگ ها
◄ مسمومیت با ایبوپروفن در سگ ها
◄ هیپرپلازی و پرولاپس واژن در سگ ها
◄ التهاب لثه در سگ ها
◄ درمان خون در ادرار سگ
◄ هیپرگلیسمی در سگ ها
◄ انفارکتوس میوکارد در سگ ها
◄ کم خونی در سگ ها (متهموگلوبینمی)
◄ درمان آنافیلاکسی در سگ ها
◄ مسمومیت با آرسنیک در سگ ها
◄ پروستات در سگ ها از علائم تا روش های درمان آن
◄ پلی سیتمی ورا
◄ تشخیص و درمان ناشنوایی در سگ ها
◄ از بین بردن کک بدن سگ و گربه به روش های طبیعی و خانگی
◄ بیماری لایم در سگ ها ؛
◄ مسمومیت با ایبوپروفن در گربه ها از علل تا روش های درمان
◄ تشخیص و درمان ناباروری در سگ های ماده
◄ آب مروارید در سگ ها
◄ ناباروری در سگ های نر
◄ سرطان لنفوسیتی مزمن در سگ ها
◄ چند راه طبیعی برای درمان اسهال در سگ ها
بعدی 1 قبلی