پت شاپ پرشین پت
Follow Us
facebook twitter blog google

خبر های روز حیوانات خانگی

 • 10 علامت خطرناک در سگ ها ◄ 10 علامت خطرناک در سگ ها
    هنگامی که سگی را به‌عنوان عضوی از خانواده خود می‌پذیرید، باید برای سلامت، آسایش و امنیت او تمام تلاش خود را بکنید. علاوه بر واکسیناسیون و معاینات دوره‌ای موارد دیگری نیز هستند که باید به آنها توجه کنید. پیش ازینکه سگ بسیار بیمار شده و حال وخیمی پیدا کند، باید باتوجه به نشانه‌هایی که از خود بروز می‌دهد متوجه مشکل شده و به دامپزشک مراجعه کنید. به این 10 علامت هشداردهنده توجه کنید و با دیدن آنها با دامپزشک مشورت نمایید:
 • استرس در سگ ها را کمتر کنید ◄ استرس در سگ ها را کمتر کنید
    درست همانطور که انسان ها از استرس رنج می برند، حیوانات خانگی نیز ممکن است با این عارضه دست به گریبان باشند. سیستم عصبی حیوان خانگی شما مستعد تنزل زیست محیطی و ارتباطی است، درست مثل شما. در واقع، وقوع استرس در سگ شایع تر از آن چیزی است که ممکن است تصور کنید. حتی بدتر از آن، استرس می تواند سلامت سگ را به خطر بیاندازد. سگ ها می توانند به دلایلی از جمله موارد زیر احساس استرس داشته باشند:
 • آمبیازیس در سگ ها ◄ آمبیازیس در سگ ها
    آمبیازیس در سگ ها ؛ نشانه ها، علل، روش های تشخیص و روش های درمان آمبیازیس عفونت انگلی است که توسط یک ارگانیزم سلولی شناخته شده به نام آمیب ایجاد می شود. این عفونت می تواند بر روی بدن انسان ها، سگ ها و گربه ها تاثیر بگذارد. این بیماری بیشتر در مناطق گرمسیری دیده می شود و در آمریکای شمالی بیشتر شیوع دارد. در ادامه این مطلب مجله پیام سلامت بیشتر در مورد نشانه ها، علل، روش های تشخیص و روش های درمان آمبیازیس در سگ ها صحبت می کنیم.
 • مقابله و درمان خارش پوست سگ ◄ مقابله و درمان خارش پوست سگ
    اگر سگ تان خارش پوستی دارد، این نشانه خوبی نیست. در واقع، خارش پوست، یکی از دلایلی است که موجب می شود صاحبان حیوانات خانگی آن ها را نزد دامپزشک ببرند. به عقیده عموم مردم، خارش دائمی پوست سگ نشانه از وجود کک در بدن حیوان است. اما علل دیگری برای این خارش وجود دارد. در ادامه این مطلب مجله پیام سلامت در مورد روش های خانگی برای مقابله و درمان خارش پوست سگ صحبت می کنیم.
 • 10 حسی که سگ ها می فهمند ◄ 10 حسی که سگ ها می فهمند
    احساس سگ ها درباره انسان چیست؟ آنها چه چیزهایی را از رفتار شما احساس می کنند. شاید برایتان جالب باشد بدانید که سگ ها موارد بسیاری، از احوالات شما را حس می کنند. اگر از دوست داران حیوانات خانگی هستید؛ این مطلب جالب پیام سلامت را از دست ندهید.
 • ده علامت شایع بیمار شدن سگ ها ◄ ده علامت شایع بیمار شدن سگ ها
    بیمار شدن سگ ها، درست مثل انسان ها، بخشی از واقعیت زندگی است. دیدن یک سگ بیمار برای دوستداران حیوانات و صاحب سگ آزاردهنده و دلخراش است. در این مطلب پیام سلامت به بازگویی ده نشانه بیمار شدن سگ ها اشاره می کنیم.
 • خواص سرکه سیب برای سگ ها ◄ خواص سرکه سیب برای سگ ها
    خواص سرکه سیب برای سگ ها و حل مشکلات مختلف این حیوان در طول دهه گذشته، محصولی که توانسته است جایگاه ویژه ای بین اقشار مختلف جامعه پیدا کند سرکه سیب است. این نوع سرکه خواص بیشماری برای بدن دارد. البته خواص سرکه سیب فقط مخصوص انسان نیست. حتی سگ ها نیز می توانند از خواص این ماده شگفت انگیز بهره مند شوند. در ادامه این مطلب مجله پیام سلامت در مورد خواص سرکه سیب برای سگ ها و حل مشکلات مختلف این حیوان صحبت می کنیم.
 • التهاب چشم در سگ ها ◄ التهاب چشم در سگ ها
    ؛ نشانه ها، علل و روش های درمان وجود التهاب در چشم حیوانات خانگی مانند سگ ها، باعث قرمزی چشم می شود. این التهاب ممکن است به علل مختلفی، از جمله خونریزی بیش از حد در پلک ها یا پارگی عروق خونی در چشم رخ دهد. این اتفاق زمانی می افتد که عروق در واکنش به عوامل خارجی یا داخلی دچار التهاب یا تجمع خون می شوند. در ادامه این مقاله مجله پیام سلامت می خواهیم در مورد علل، نشانه ها و روش های درمان التهاب چشم در سگ ها صحبت کنیم. شرایطی که در این مقاله پزشکی توصیف می شود، می تواند هم بر روی سگ ها و هم بر روی گربه ها تاثیر بگذارد.
 • پنوموتوراکس در سگ ها ◄ پنوموتوراکس در سگ ها
    پنوموتوراکس در سگ ها ؛ نشانه ها، علل و روش های درمان پنوموتوراکس واژه پزشکی برای توصیف انباشت هوا در فضایی پلور (ناحیه بین دیواره قفسه سینه و ریه) است. این بیماری به ۴ دسته تروماتیک، خود به خودی، بسته و یا باز تقسیم می شود. هم سگ ها و هم گربه ها حساس به پنوموتوراکس هستند. اعتقاد بر این است که سگ های بزرگ و کثیف مانند سگ های هندی، بیشتر به پنوموتوراکس خود به خودی حساس هستند. در ادامه این مطلب مجله پیام سلامت در مورد علائم، علل و روش های درمان پنوموتوراکس در سگ ها صحبت می کنیم.
 • کمپیلوباکتریوز در سگ ها ◄ کمپیلوباکتریوز در سگ ها
    اگر اهل نگهداری از حیوانات خانگی هستید و سگ در خانه نگه می دارید، حتما ادامه این مطلب مجله پیام سلامت را با موضوع معرفی نشانه ها، علل و درمان عفونت باکتریایی کمپیلوباکتریوز در سگ ها بخوانید. کمپیلوباکتریوز عفونت باکتریایی شایع در توله سگ های جوان تر از شش ماه است. باکتری که باعث بیماری می شود حتی در روده (دستگاه گوارش) سگ های سالم و دیگر پستانداران نیز یافت می شود. حدود ۴۹ درصد از سگ ها، کمپیلوباکتریوز را در بدن دارند و حمل می کنند. این حیوانات قادرند که بیماری را از طریق مدفوع خود، در معرض تماس با دیگر حیوانات قرار داده و آن ها را آلوده کنند.
 • imha در سگ ها ◄ imha در سگ ها
    کم خونی مرتبط با سیستم ایمنی بدن در سگ ها از علائم تا روش های درمان سیستم ایمنی بدن یک سگ، از مجموعه سلول های اختصاصی، پروتئین، بافت ها و اندام ها تشکیل شده که همه آنها یک سیستم دفاعی جامع علیه انواع عفونت ها، از جمله عفونت های باکتریایی، قارچی، انگلی و ویروسی هستند. آنتی بادی ها پروتئین هایی هستند که توسط سلول های خاصی در سیستم ایمنی ترشح می شوند. این مواد به مواد خارجی که به عنوان آنتی ژن شناخته می شوند، متصل شده و آن ها را دفع می کنند. در ادامه این مطلب مجله پیام سلامت می خواهیم در مورد کم خونی مرتبط با سیستم ایمنی بدن در سگ ها صحبت کنیم.
 • مسمومیت در سگ ها ◄ مسمومیت در سگ ها
    مسمومیت با شکلات در سگ ها ؛ علائم، روش ها تشخیص و روش های درمان سگ ها برای خوردن چیزهایی که برایشان مضر است گاها حریص هستند. این قانون به خصوص در مورد توله سگ ها صادق است. همچنین، سگ ها حس بوی خوبی دارند، و برایشان پیدا کردن چیزهایی که پنهان می کنید مثل شکلات، مانند آب خوردن است. اما شکلات می تواند یک ترکیب خطرناک با قابلیت ایجاد مسمومیت باشد. در ادامه این مطلب مجله پیام سلامت در مورد علائم، روش ها تشخیص و روش های درمان مسمومیت با شکلات در سگ ها صحبت می کنیم.
 • ماسک هایی برای سگ ها با طرح تک شاخ ◄ ماسک هایی برای سگ ها با طرح تک شاخ
   
 • حیوانات ساخته روزنامه ◄ حیوانات ساخته روزنامه
   
 • هاپو هایی با طرح بسیار بامزه رباتیک ◄ هاپو هایی با طرح بسیار بامزه رباتیک
   
 • ماسک های کله گنده با طرح گربه ◄ ماسک های کله گنده با طرح گربه
   
 • باورتون میشه این ها نان باشه شبیه پاگ ◄ باورتون میشه این ها نان باشه شبیه پاگ
   
 • حیوانات با طرحی بعد از مهمانی شبانه ◄ حیوانات با طرحی بعد از مهمانی شبانه
    تهوع صبح حیوانات بعد از شب
12345678910بعدیآخرین
(1 - 18) / 29022    |     صفحه 1 از 1613
RSS

GetPagedList: 0,440,,False,False,False,CreationDate,0,18

معرفي نژاد گربه


اخبار ومقالات - گالری

 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
12بعدیآخرین
(1 - 10) / 17    |     صفحه 1 از 2

مقالات مشابه

نمایش متن مقالات

فروشگاه پت شاپ

(Boxer)

همه چيز در باره باکسر

باکسر (Boxer)
 


گروه نژادی:باکسر در گروه دوم نژادی قرار دارد.
ثبت بین المللی:FCI, AKC, UKC, TKC, CKC
کشور منسوب: آلمان
منشا: این نژاد در سال 1850 در مونیخ آلمان از جفت گتیری بولداگ ( (Bulldog و بولن بیسر مستیف (Bullenbeisser mastiff)حاصل شد. از اولین نژاد آن در شکار خرس و از نسل دوم در جنگ با بوفالو استفاده شده.خصلت وحشی این نژاد جدید ارتباط مستقیمی با اجدادش داشته است، البته پرورش دهندگان به طور چشمگیری از خلق و خوی درنده این نژاد کاسته اند و در سال 1896 این نژاد به کمال رسید و اولین باشگاه باکسر تاسیس شد.
ظاهر شناسی: در این نژاد بین سر و بدن تناسب ویژه ای برقرار است، همچنین سر باید غیر گوشتی و بدون چین و چروک باشد فک بالا به مراتب بیشتر از فک پایین به طرف جلو کشیده باشد. حین بسته بودن دهان نباید زبان و یا دندانها مشهود باشند. بینی در این نژاد بزرگ و سیاه، حفره های بینی باز است. گوشها آویخته است و برای زیبای و افراشته ماندن گوش معمولا جراحی می شود. چشمها سیاه و یا قهوه ای تیره است و صورت گرد، عضلانی و البته بدونه چین خوردگی است. دم بلند و باریک است که بسیار کوتاه جراحی می شود و افراشته است. پا های جلو قائمو موازی است.
قد: نرها 63 _57 سانتیمتر، ماده ها 59 _53 سانتیمتر می باشد.
وزن: سگهای نر که قد آنها حدود60 سانتیمتر است وزنشان بیشتر از 30 کیلوگرم می باشد و در سگهای ماده که قد آنها تقریبا 56 سانتیمتر است وزنشان در حدود 25 کیلوگرم می باشد.
رنگ اصلی در این نژاد رنگ حنایی و یا والر حنایی با خطوط سیاه است. رنگی حنایی در این نژاد بسیار متنوع است و از حنایی روشن تا قهوه ای مایل به قرمز دیده می شود و فاصله خطوط و وضوح رنگ سیاه نیز متغیر می باشد. و در صورت، سینه و پا ها لکه های سفید دیده می شود. و بدن پوشیده از موهای کوتاه صاف و براق است.
رفتار شناسی: سگی با وفا است و نیز رفتار خوبی با کودکان دارد و در مقابل صاحبش خشونت نشان نمی دهد، عاقل و بصیر، فرمانبردار و با محبت است. در مقابل بیگانگان خشن و سرسخت است. در نزاع با سگها خیلی شجاع است، ولی هیچگاه به سگهای ضعیفتر از خود حمله نمی کند. تا سه سالگی میل مفرطی به بازی و بازی گوشی دارد و بعد از این مدت آرام و مطیع میشود.
کارایی: از این نژاد به عنوان سگ نگهبان، محافظ استفاده می شود و در گروه سگهای کاری قرار دارد.
توجه: این نژاد مستعد بیماری روماتیسم است و با اینکه علاقه زیادی به تحرک دارد نباید در هوای سرد و بارانی برای پیاده روی برده شود.
باکسر هايی با داشتن خصوصیاتی مانند پرخاشگری، مهاجم بودن، ترس زیاد و غیر قابل کنترل بودن اجازه شرکت در مسابقات و نسل کشی را نیز ندارد. 

 

 

 

FCI-Standard N°144 / 09.07.2008

BOXER
(Deutscher Boxer

ORIGIN : Germany.

DATE OF PUBLICATION OF THE ORIGINAL VALID STANDARD : 01.04.2008.

UTILIZATION : Companion, Guard and Working Dog.

CLASSIFICATION F.C.I. : Group 2 Pinscher and Schnauzer- Molossoid breeds- Swiss Mountain and Cattle Dogs.
Section 2.1 Molossoid breeds, mastiff type.
With working trial.

BRIEF HISTORICAL SUMMARY : The small, so called Brabant Bullenbeisser is regarded as the immediate ancestor of the Boxer. In the past, the breeding of these Bullenbeissers was in the hands of the huntsmen, whom they assisted during the hunt. Their task was to seize the game put up by the hounds and hold it firmly until the huntsman arrived and put an end to the prey. For this job the dog had to have jaws as wide as possible with widely spaced teeth, in order to bite firmly and hold on tightly. A Bullenbeisser which had these characteristics was best suited to this job and was used for breeding. Previously, only the ability to work and utilization were considered. Selective breeding was carried out which produced a dog with a wide muzzle and an upturned nose.

GENERAL APPEARANCE : The Boxer is a medium sized, smooth coated, sturdy dog of compact, square build and strong bone. His muscles are taut, strongly developed and moulded in appearance.

His movement is lively, powerful with noble bearing. The Boxer must be neither cumbersome nor heavy, nor light or lacking in body substance.

IMPORTANT PROPORTIONS :
a) Length of body / Height at withers : Square build, which means that the horizontal line of the back is perpendicular to the vertical line passing through the point of shoulder and to the other vertical line passing through the point of buttock, thus defining a square outline.
b) Depth of brisket / Height at withers : The chest reaches to the elbows. Depth of chest is half the height at withers.
c) Length of nose bridge / Length of head : Length of nose bridge in relation to skull should be 1 : 2 (measured respectively from tip of nose to inner corner of eye and from inner corner of eye to occiput).

BEHAVIOUR / TEMPERAMENT : The Boxer should be fearless self-confident, calm and equable. Temperament is of the utmost importance and requires careful attention. Devotion and loyalty towards his master and his entire household, his watchfulness and self-assured courage as a defender are famous. He is harmless with his family but distrustful of strangers. Happy and friendly in play, yet fearless in a serious situation. Easy to train on account of his willingness to obey, his pluck and courage, natural keenness and scent capability. Undemanding and clean, he is just as agreeable and appreciated in the family circle as he is as a guard, companion and working dog. His character is trustworthy, with no guile or cunning, even in old age.

HEAD : This gives the Boxer his characteristic look. Must be in good proportion to the body and appear neither too light nor too heavy. Muzzle should be as broad and powerful as possible. The harmony of the head depends on the balance between muzzle and skull.From whichever direction the head is viewed, from front, above or sideways, the muzzle must always be in the right proportion to the skull i.e. it must never appear too small. It should be clean, not showing any wrinkle. However, natural folds are formed in the cranial region when alerted. From root of nose, folds are always indicated running in a downward direction on both sides. The dark mask is confined to the muzzle and must be in sharp contrast to the colour of the head so that the face does not appear sombre.

CRANIAL REGION :
Skull : The cranial region should be as lean and angular as possible. It is slightly arched, neither too round and short, nor flat; nor should it be too broad. Occiput not too pronounced. Furrow in forehead only slightly marked, must not be too deep, especially between the eyes.
Stop : The forehead forms a distinct stop with the bridge of nose. Bridge of nose must not be forced back into the forehead as in the Bulldog, nor should it be downfaced.

FACIAL REGION :
Nose : Nose is broad and black and only slightly turned up with wide nostrils. Tip of nose is placed slightly higher than root of nose.
Muzzle : The muzzle is powerfully developed in three dimensional volume, neither pointed nor narrow, nor short or shallow. Its appearance is influenced by :
a) Shape of jaw. b) Position of canine teeth. c) Shape of lips. The canines must be placed as far apart as possible and must be of good length, making the front of the muzzle broad, almost square and forming a blunt angle with bridge of nose.
In front, the edge of the upper lip rests on the edge of the lower lip. The part of the lower jaw with lower lip curved upwards, called the chin, must not markedly protrude over upper lip, seen from front. Nor should it be hidden by the upper lip but should be well defined from front and side.


The canines and incisors of the lower jaw must not be visible when mouth is closed, neither should the tongue show. Median groove in the upper lip (philtrum) is clearly visible.
Lips : The lips complete the shape of the muzzle. The upper lip is thick and padded and fills the space formed by the undershot lower jaw; it is supported by the lower canines.
Jaws/Teeth : The lower jaw protrudes beyond the upper jaw and is curved slightly upwards. The Boxer is undershot. The upper jaw is broad where it joins the cranial region, tapering only slightly towards the front. The teeth are strong and healthy. The incisors are as even as possible, set in a straight line. Canines wide apart and of good size.
Cheeks : Cheeks are developed in proportion with the strong jaws without markedly bulging. They merge with the muzzle in a slight curve.
Eyes : The dark eyes are neither too small nor protruding or deep set. Their expression conveys energy and intelligence and must not be threatening or piercing. Eye rims must be dark.
Ears : The natural ears are of appropriate size. They are set on wide apart on highest part of skull. In repose they lie close to the cheeks and turn forward with a definite crease, especially when the dog is alert.

NECK : Topline runs in an elegant arch from the clearly marked nape to the withers. It should be of ample length, round, strong and muscular.

BODY : Square body resting on sturdy, straight legs.
Withers : Should be marked.
Back : Including loin should be short, firm, straight, broad and muscular.
Croup : Slightly sloping, broad and only slightly arched. Pelvis should be long and broad, especially in bitches.


Chest : Deep, reaching to elbows. Depth of chest is half the height at withers. Well developed forechest. Ribs well sprung but not barrel-shaped, extending well to the rear.
Underline : Running towards rear in elegant curve. Short, taut flanks slightly tucked up.

TAIL : Set on high rather than low. The tail is of normal length and left natural.

LIMBS

FOREQUARTERS : Front legs, seen from front, must stand parallel and have strong bone.
Shoulders : Long and sloping, connected firmly to body. Should not be too loaded.
Upper arm : Long, making a right angle to shoulder blade.
Elbows : Neither too close to side of chest nor turned out.
Forearm : Vertical, long, lean and muscled.
Carpus (wrist) : Strong, well defined, but not exaggerated.
Metacarpus (Pastern) : Short, almost perpendicular to ground.
Front feet : Small, round, tight, well cushioned and hard pads.


HINDQUARTERS : Very muscular, the muscles brick hard and visible under the skin.
Hindlegs : Seen from rear : straight.
Thigh : Long and broad. Angles of hip and knee are open but as little as possible.
Knee (Stifle) : When dog is standing, should reach sufficiently forward so that it would touch a perpendicular line from point of hip to ground.
Lower thigh : Very muscular.
Hock : Strong and well defined but not exaggerated. Angle approximately 140 degrees.


Metatarsus (Rear Pastern) : Short with slight inclination, 95-100 degrees to the ground.
Hind feet : Slightly longer than front feet, tight; well cushioned and hard pads.

GAIT / MOVEMENT : Lively, full of strength and nobility.

SKIN: Dry, elastic without any wrinkles.

COAT

HAIR : Short, hard, glossy and close fitting.

COLOUR : Fawn or brindle : Fawn comes in various shades from light fawn to dark deer red but the most attractive shades are in the middle range (red fawn). Black mask. The brindle variety : fawn background of varying shades has dark or black stripes running parallel to ribs. Stripes must contrast distinctly to ground colour. White markings should not be discarded. They can be quite pleasant.

SIZE AND WEIGHT :
Height at the withers : Dogs : 57-63 cm.
Females : 53-59 cm.

Weight : Dogs : over 30 kg when height at withers is ca 60 cm.
Bitches : about 25 kg when height at withers is ca 56 cm.

FAULTS : Any departure from the foregoing points should be considered a fault and the seriousness with which the fault should be regarded should be in exact proportion to its degree.
• Behaviour / Temperament : Lack of spirit.
• Head : Lack of nobility and typical expression, sombre face, Pinscher or Bulldog type head. Dribbling, showing of teeth or tongue. Muzzle too pointed or slight. Bridge of nose falling away. Leather or weather nose, pale nose leather. So called, “hawk eye”, lack of pigment in haw.

In uncropped ears : Flying, half erect or erect ears, rose ears.
Wry jaw, slanting teeth, incorrect position of teeth, poorly developed teeth and unsound teeth due to illness.
• Neck : Short, thick and throaty.
• Body : Front too broad or low to the ground. Sagging body, roach or sway back. Lean, long, narrow, sagging loin, loosely coupled body.
Arched loin, croup falling away. Narrow pelvis, hollow flanks, pendulous belly.
• Tail : Low set on, kink tail.
• Forequarters: French front, loose shoulders, loose elbows, weak pastern, hare foot, flat, splayed feet.
• Hindquarters : Weak muscles. Too much or too little angulation, down on hocks, barrel hocks, cow hocks, narrow hocks, dewclaws, hare foot, flat, splayed feet.
• Movement : Waddling, insufficient reach, pacing, stilted gait.
• Colour of coat : Mask extending beyond muzzle. Stripes (brindling) too close together or too sparse.
Sooty ground colour. Mingled colours. Unattractive white markings such as a entirely white head or white on one side of the head. Other colours and white markings exceeding one third of the ground colour.

ELIMINATING FAULTS
• Aggressive or overly shy.
• Naturally stumpy tail.

Any dog clearly showing physical or behavioural abnormalities shall be disqualified.

N.B. : Male animals should have two apparently normal testicles fully descended into the scrotum

___

نظرات کاربران
ثبت نظر
نام شما
ایمیل شما
نظر شما
ارسال به دوستان
نام شما
ایمیل شما
ایمیل گیرنده
توضیحات
کد امنیتی
کد CAPTCHA
کدی که در زیر نمایش داده شده است را وارد نمایید
:                شبکه های اجتماعی پرشین پت را دنبال کنید 

face.jpg (205×206)   tw.jpg (204×224)pin.jpg (204×224)

10 خبر اخر سایت

◄ 10 علامت خطرناک در سگ ها
◄ قارچی معده در پرندگان
◄ کم خونی در ماهی ها
◄ پولیوما ویروس در پرندگان
◄ نیوکاسل در پرندگان
◄ علل و درمان کمبود کلسیم در پرندگان
◄ بیماری های چشم در پرندگان خانگی
◄ کم خونی فقر آهن در گربه ها
◄ راهنمای کلی برای نگهداری از گربه
◄ جوش در سگ ها
◄ مسمومیت با ایبوپروفن در سگ ها
◄ هیپرپلازی و پرولاپس واژن در سگ ها
◄ التهاب لثه در سگ ها
◄ درمان خون در ادرار سگ
◄ هیپرگلیسمی در سگ ها
◄ انفارکتوس میوکارد در سگ ها
◄ کم خونی در سگ ها (متهموگلوبینمی)
◄ درمان آنافیلاکسی در سگ ها
◄ مسمومیت با آرسنیک در سگ ها
◄ پروستات در سگ ها از علائم تا روش های درمان آن
◄ پلی سیتمی ورا
◄ تشخیص و درمان ناشنوایی در سگ ها
◄ از بین بردن کک بدن سگ و گربه به روش های طبیعی و خانگی
◄ بیماری لایم در سگ ها ؛
◄ مسمومیت با ایبوپروفن در گربه ها از علل تا روش های درمان
◄ تشخیص و درمان ناباروری در سگ های ماده
◄ آب مروارید در سگ ها
◄ ناباروری در سگ های نر
◄ سرطان لنفوسیتی مزمن در سگ ها
◄ چند راه طبیعی برای درمان اسهال در سگ ها
بعدی 1 قبلی