پت شاپ پرشین پت
Follow Us
facebook twitter blog google

خبر های روز حیوانات خانگی

12345678910بعدیآخرین
(1 - 18) / 29010    |     صفحه 1 از 1612
RSS

GetPagedList: 0,440,,False,False,False,CreationDate,0,18

معرفي نژاد گربه


اخبار ومقالات - گالری

 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
12بعدیآخرین
(1 - 10) / 17    |     صفحه 1 از 2

نمایش متن مقالات

فروشگاه  پت شاپ

تمسخر ارزش‌ها توسط مانکن‌ها

فارس:نیروی انتظامی طرح امنیت اجتماعی را در قالب برخورد با اراذل و اوباش، مزاحمان خیابانی، آلودگی صوتی، برخورد با بدپوششی و بی‌حجابی را از ۲۵ خردادماه اجرا كرده.

در این طرح، ملاك بدپوششی مشخص شده و عكس افراد بدحجاب به عنوان نمونه در اختیار مأموران نیروی انتظامی قرار گرفته است تا ملاك مشخص باشد و بر اساس آن با افرادی كه به صورت مانكن در خیابان‌ها هستند، برخورد ‌شود.

در این طرح همچنین با مردانی كه دارای آرایش زنانه، موهای فشن و پیراهن‌هایی با نوشته‌های نامتعارف هستند، برخورد می‌شود.

* هنجارشكنان آرامش مردم را از میان برده‌اند


طاهره شاه قلی كارمند با استقبال از برخورد با بدحجابان در سطح شهر گفت: وضعیت بدحجابی در شهر تهران بسیار گسترش یافته و شاهد هستیم كه برخی از افراد اعم از مرد و زن با پوشش‌های نامناسب و رفتار خلاف عفت در سطح شهر حضور می‌یابند.

وی ادامه داد: برخورد با بدحجابی یك ضرورت است چرا كه اگر افراد هنجارشكن به حال خود رها شوند با ظاهر بدتر و رفتارهای زننده‌تر در سطح اجتماع حاضر می‌شوند؛ این گروه بی توجه به اصول و ارزش‌های جامعه، آرامش مردم را از میان برده‌اند.


* طرح امنیت اجتماعی فقط در صورت استمرار می‌تواند موجب كاهش آمار بدحجابی شود


مائده ابوطالبی دانشجو بیان كرد: این اقدام نیروی انتظامی در مقابله با بدحجابی مؤثر نخواهد بود چرا كه پس از مدتی این طرح را رها می‌كنند، اقدامات مقطعی در حل مشكل بدحجابی تأثیر نمی‌گذارد ولی اگر طرح امنیت اخلاقی و اجتماعی به صورت گسترده در تمام خیابان‌های شهر و به صورت مستمر ادامه یابد می‌تواند موجب كاهش آمار بدحجابی شود.

این دانشجو ادامه داد: برای گرایش جوانان به سمت حجاب و عفاف نیازمند اقدامات فرهنگی هستیم، اقدامات سلبی و برخورد با جوانان در خیابان‌ها كمتر می‌تواند موجب كاهش آمار بدحجابی شود چرا كه پس از اتمام مدت زمان اجرای این طرح مجدد شاهد حضور افراد با پوشش نامناسب در جامعه خواهیم بود.

وی گفت: اگر پوشش‌های مناسب و زیبا را در فروشگاه‌ها و بازار لباس ارائه كنیم مسلماً شاهد خواهیم بود كه جوانان برای استفاده از آنها ترغیب می‌شوند.

ابوطالبی افزود: مدل‌های متنوع چادر كه هم اكنون در بازار موجود است در عین راحتی، بسیار زیبا است و مشاهده می‌كنیم كه طیف زیادی از دختران جوان با ارائه این مدل از چادرها به بازار لباس، ترغیب به استفاده از پوشش چادر شده‌اند.

* مجبور نیستیم تا رفتارهای خلاف عفت عده‌‌ای از افراد را تحمل كنیم


شكوفه ایران منش با بیان اینكه برخی افراد با سوء استفاده از مفاهیم آزادی با پوشش نامناسب در جامعه هرج و مرج ایجاد كرده‌اند، عنوان كرد: حضور گسترده زنان و دختران بی بند و بار در خیابان‌ها باعث ناامنی در سطح شهر شده به این شكل كه هر روز كه از منزل خارج می‌شویم باید شاهد متلك پرانی،‌ بد رفتاری اخلاقی و عدم آسایش سمعی و بصری باشیم.

این دانشجو گفت: نیروی انتظامی با برخورد مقتضی می‌تواند آسایش را برای مردم فراهم كند چرا كه هنجارشكنان امنیت اخلاقی جامعه را دچار اختلال كرده‌اند.

* پلیس در برخورد با بدحجابان احترام را فراموش نكند


فاطمه اصلان‌بیگ یكی از موافقان طرح امنیت اخلاقی و اجتماعی نیروی انتظامی است و وضعیت بدحجابی كنونی در جامعه را نگران كننده می‌داند.

وی افزود: اقدام پلیس در برخورد با بدحجابان باید بر اساس ضوابطی از جمله ادب و احترام باشد تا این اقدام موجب لجبازی جوانان نشود همچنین نیروی انتظامی باید با افرادی كه از قصد با وضع نامناسب در جامعه حضور می‌یابند و هدف آنها مخالفت آشكار با ارزش‌ها و هنجارهای جامعه است برخورد كند.

* تأمین امنیت اخلاقی و اجتماعی جامعه درخواست مردم از مسئولان نیروی انتظامی


منیره نوبخت در گفت‌و‌گو با خبرنگار زنان باشگاه خبری فارس «توانا» با بیان اینكه جامعه به امنیت اخلاقی و اجتماعی در ابعاد مختلف نیاز دارد، گفت: مردم متوقع هستند كه نیروی انتظامی با عمل به وظایفش در ابعاد مختلف، امنیت اخلاقی و اجتماعی جامعه را تأمین كند.

وی اظهار داشت: طرح امنیت اخلاقی و اجتماعی كه توسط نیروی انتظامی اجرا می‌شود، طرح جامعی است كه در دستور كار نیروی انتظامی بوده و ضرورت دارد تا به صورت مستمر و در ابعاد مختلف اجرا شود كه نحوه اجرای آن نیز در مبارزه با بدحجابی بسیار مهم است.

نوبخت در ادامه افزود: انتقاد و ایراد وارده به طرح امنیت اخلاقی و اجتماعی این است كه این طرح پس از مدتی متوقف شده یا به صورت مقطعی اجرا می‌شود.

عضو شورای فرهنگی و اجتماعی زنان با بیان اینكه هم اكنون جامعه به یك امنیت اخلاقی و اجتماعی در ابعاد مختلف نیاز دارد، گفت: مبارزه با بدحجابی و حفظ امنیت اخلاقی و اجتماعی جامعه در طول سال باید اجرا شود نه اینكه به صورت مقطعی و در فصل‌های مختلف به فكر مبارزه با بدحجابی بیفتیم.

نوبخت بیان كرد: موضوع برخورد با بی‌حجابی را باید با همه حساسیت‌ها و پیچیدگی‌ها مورد توجه قرار دهیم و همه دستگاه‌ها باید خودشان را در تصحیح این آسیب اجتماعی مسئول بدانند، نهادهای فرهنگی غیردولتی در این زمینه بسیار مؤثر هستند و تمام مجموعه‌هایی كه به نوعی می‌توانند فضای فرهنگی و عمومی جامعه را نسبت به این موضوع حساس كنند، باید وارد عمل شوند.

* راهی جز برخورد با معاندان مروج پوشش نامناسب وجود ندارد


حجت‌الاسلام سید‌محمود علوی نماینده مردم تهران در مجلس خبرگان رهبری گفت: افرادی كه درصدد ترویج حركات انحرافی در روش و پوشش نادرست برمی‌آیند، از حكم خدا اطلاع دارند ولی با عناد و لجاجت عمل می‌كنند كه راهی جز برخورد با این افراد وجود ندارد.

وی عنوان كرد: ارشاد به معنای راهنمایی فردی جاهل و برای انسان‌هایی است كه با حكم خدا آشنا نیستند كه به منظور آشنایی او با حكم خدا صورت می‌گیرد و امر به معروف و نهی از منكر در خصوص كسانی‌ است كه حكم خدا را می‌دانند اما به آن جامه عمل نمی‌پوشانند یا از آنچه خداوند متعال نهی كرده است، اجتناب نمی‌كنند.

نماینده مردم تهران در مجلس خبرگان رهبری با بیان اینكه اسلام همواره و در درجه نخست اقدام به ارشاد می‌كند تا حكم خداوند از سوی افراد درك شود، ادامه داد: رسانه‌های گروهی و مؤسسات فرهنگی باید در جهت نهادینه كردن فرهنگ حجاب و بیان آثار سازنده آن در جامعه اقدامات لازم را انجام دهند، در این زمینه اقدامات زیادی صورت گرفته اما هنوز اقدامات فرهنگی كه در این عرصه باید صورت گیرد، كافی نیست.

* فرهنگ سازی در مورد افرادی تأثیر دارد كه از روی جهل حجاب را رعایت نمی‌كنند


وی اظهار داشت: كسانی كه عادت به بدحجابی داشته و ناسازگاری با حكم خدا ندارند، علاقه‌مند به پیامبر اكرم (ص)، دین مبین اسلام و ائمه (ع) بوده اما با مسائل دینی آشنا نیستند؛ این افراد باید با فرهنگ اسلام آشنا شوند و آن را درك كنند چرا كه تجربه نشان داده است چنین افرادی در صورت آشنایی به قوانین اسلام، به آن عمل خواهند كرد كه نهادهای فرهنگی باید این وظیفه را انجام دهند.

حجت‌الاسلام علوی در ادامه گفت: اما كسانی كه تعدادشان در جامعه زیاد نیست، وجود دارند كه حكم خدا را می‌دانند ولی با نوعی لجاجت ناشی از هوسرانی یا انگیزه‌های دیگر ممكن است با اقدامات منفی فرهنگی سعی كنند به لحاظ ظاهر، تعداد افراد هم‌پوشش خود در جامعه را زیاد كرده و پوشش نادرست خود را ترویج كنند.

وی در خصوص برخورد با كسانی كه با پوشش نامناسب در جامعه حاضر‌ می‌شوند، عنوان كرد: از یك سو برخورد با این افراد لازم است و از آن باید حمایت كرد؛ از سوی دیگر برخورد باید حساب شده باشد تا كسانی كه روحیه عناد و لجاجت ندارند و بر اثر عدم درك مفاهیم، معارف و احكام اسلامی راه خطا می‌روند، آسیب نبینند و به جمع كسانی نپیوندند كه لجوجانه و همراه با عناد در مقابل معارف الهی و اسلامی می‌ایستند.

نظرات کاربران
ثبت نظر
نام شما
ایمیل شما
نظر شما
ارسال به دوستان
نام شما
ایمیل شما
ایمیل گیرنده
توضیحات
کد امنیتی
کد CAPTCHA
کدی که در زیر نمایش داده شده است را وارد نمایید
:                شبکه های اجتماعی پرشین پت را دنبال کنید 

face.jpg (205×206)   tw.jpg (204×224)pin.jpg (204×224)

10 خبر اخر سایت

◄ ماسک هایی برای سگ ها با طرح تک شاخ
◄ حیوانات ساخته روزنامه
◄ هاپو هایی با طرح بسیار بامزه رباتیک
◄ ماسک های کله گنده با طرح گربه
◄ باورتون میشه این ها نان باشه شبیه پاگ
◄ حیوانات با طرحی بعد از مهمانی شبانه
◄ حیوانات با طرح جنگل
◄ حیوانات وقتی روی شال گردن میایند
◄ حیوانات ساخته شده با سیم
◄ دوست داری در این ظرف ها غذا بخوری
◄ بادکنک هایی با طرح حیوانات
◄ طرحی جالب برای میز حلوی صندلی
◄ حیوانات شیشه ای
◄ حیوانات مد رو ز
◄ جای کیسه ای با طرح حیوانات
◄ اگر حیوانات یوگار کار میشدند
◄ ترکیب حیوانات و میوه ها
◄ طرح ها کلدان با ایده از حیوانات
◄ حیواناتی با براده های چوب
◄ Animal X-Rays
◄ حیوانات ساخته شده با گل
◄ سلفی حیوانات
◄ ماسک هایی با طرح حیواتات
◄ انگشتر با طرح حیوانات
◄ حیوانات در لباس انسان ها
◄ اگر گربه ها در قالب هنر بودند
◄ حمایت از حیوانات در قالب تبلیغات
◄ ایده های خلاف با موضوعیت حیوانات 2
◄ باغ وحش شب ها باز است
◄ ایده های خلاق برای تبلیغات با موضوع حیوانات
بعدی 1 قبلی