پت شاپ پرشین پت
Follow Us
facebook twitter blog google

خبر های روز حیوانات خانگی

12345678910بعدیآخرین
(1 - 18) / 29010    |     صفحه 1 از 1612
RSS

GetPagedList: 0,440,,False,False,False,CreationDate,0,18

معرفي نژاد گربه


اخبار ومقالات - گالری

 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
12بعدیآخرین
(1 - 10) / 17    |     صفحه 1 از 2

نمایش متن مقالات

فروشگاه  پت شاپ

بیرون پریدن افراد از برج‌های دوقلو منطقی نیست + تصاویر

مشرق: ویكتور تورن نویسنده آمریکایی، با تشکیک در روایت آمریکا از حادثه 11سپتامبر در جدیدترین مطلب خود نوشت: یكی از جنبه‌های وحشتناك حادثه یازدهم سپتامبر وقتی رقم خورد كه گویندگان اخبار گزارش كردند چندین تن از افراد درون برج‌های دوقلو خود را از ارتفاع چند صد فوتی به زمین پرت كرده و به كف خیابان‌های نیویورك یا پشت‌بام ساختمان‌ها سقوط كرده‌‌اند. چنین اقدامات خارق‌العاده‌ای برخلاف غریزه انسانی است؛ چرا كه تقریبا همه ما دوست داریم در امنیت و ایمنی به سر بریم تا اینكه دست به رفتاری بزنیم كه مشخصا مرگ را در پی داشته باشد.

خودزنی 11 سپتامبر ابعاد ناشناخته و مبهم بسیاری دارد که تعداد کثیری از آنان تا کنون از جانب مقامات آمریکایی که "خودزنی" بودن آن را رد کرده و مدعی این هستند که قربانی عملیات تروریستی القاعده شده اند؛ بی پاسخ مانده و برای افکار عمومی روشن نشده است.

ویكتور تورن می نویسد: هنگامی كه افراد خود را به بیرون پرتاپ می‌كردند، برج‌های شماره یك و دو مركز تجارت جهانی، علیرغم اینكه آشكارا به خاطر اثرات برخورد هواپیماها لطمه دیده بود، باز هم پناهگاهی امن‌تر نسبت به سقوط آزاد از هوا و زمین خوردن، بوده‌ است. آیا این قربانیان به اراده خود تصمیم به پرت شدن گرفته‌اند یا مسئله دیگری در جریان بوده است؟

در بیست و دوم ژوئیه، "كارل اشمن" كه پیرامون واقعه یازدهم سپتامبر تحقیق می‌كند، در گفتگو با نگارنده، موارد با ارزشی را مطرح ساخت.

اشمن عنوان داشت:"آنچه نظر من را بیش از همه به خود جلب كرده است، پایین پریدن افرادی است كه پیش از پایین پریدن، لباس‌های خود را در آورده بودند." وی افزود:"لحظه‌ای به این قضیه فكر كنید، آشوب، همه نیویورك را فرا گرفته، هواپیمایی به ساختمانی كه آن‌ها در آن به سر می‌بردند، اصابت كرده و در این لحظات جنون‌آمیز، آنها تصمیم می‌گیرند لباس‌های خود را درآورند؛ این كاری غیرعقلانی به نظر می‌رسد."


 

اشمن خاطرنشان ساخت: " تماس‌های اضطراری كه از داخل برج‌ها در صبح روز مورد نظر صورت گرفته، حاكی از این است افرادی كه در آن‌ جا گیر افتاده بودند، احساس گرمای بسیار شدیدی می‌كردند، درحالی كه هیچ شعله آتشی به چشم نمی‌خورده است. موضوع عجیب‌تر اینكه، افراد در هر كدام از این دو برج به دیوارها تكیه داده بودند، بنابراین ساختار فیزیكی این برج‌ها خیلی گرم نبوده است."

وی در ادامه به این نكته اشاره كرد:" اگر شما به رونوشت صحبت‌های آتش‌نشانان درون برج‌ها كه میان بی‌سیم‌ها رد و بدل شده، توجه كنید، مشخص می‌شود آن‌ها آتش شدیدی مشاهده نكرده و به راحتی توانسته‌اند دو محدوده آتش مجزا در برج شماره دو را فرو نشانند. هیچ یك از این آسمان‌خراش‌ها، به خاطر شعله‌های شدید آتش از بین نرفتند."

اشمن با در نظر گرفتن چنین اطلاعاتی، می‌افزاید:"هیچ آتش واقعی در میان نبود، اما در عین حال گرمای غیرقابل باوری آن جا را احاطه كرده بود. افراد لباس‌های خود را از تن در آوردند ولی چندین تن كاغذ در كنار آنها آتش نگرفت، چرا؟ این تقریبا مانند تاثیر امواج ماكروویو است، در حالی كه غذا می‌پزد ولی روكش كاغذی آْن صدمه‌ای نمی بیند."

اشمن حتی شك دارد كه این افراد به میل خود تصمیم به پرت كردن خودشان گرفته باشند.

"این‌ طور به نظر می‌رسد، افراد به نحوی از انحاء به بیرون پرت شده‌اند، به طوری كه واقعا قصد پریدن نداشته‌اند، مخصوصا زمانی كه آنها به جای تسلیم شدن در برابر سرنوشت انتخابی خود؛ دستانشان را به شدت تكان می‌دادند. وی افزود: " فراتر از همه این‌‌ها، این افراد بیش از آنچه از لحاظ فیزیكی بتوانند بپرند، به بیرون پرتاب شده‌اند، مانند اینكه یك نیروی داخلی آنها را به بیرون پرتاب كرده باشد. در همه عكس‌های گرفته شده به نظر نمی‌رسد آنها قصد بیرون پریدن داشته‌اند، این طور به نظر می‌رسد كه غافلگیر شده‌اند."

 

 

 

 

 

 

به همین منوال، آنها برای دیدن اینكه چنین مصیبتی منجر به تحقیقات جدی شده باشد، ناكام ماندند. "برتران اسپرینگ استید"، آتش‌نشانی كه شهادت داده است، 30 تا 40 تن از افراد در نزدیكی پشت‌بام هتل ویستا، خود را به بیرون پرتاب كردند، این صحنه‌ هولناك را این چنین توصیف كرده است:"همانطور كه من به بیرون از پنجره نگاه می كردم، فرد دیگری كه خود را به بیرون پرت كرده بود بر لبه پشت‌بام افتاد و سپس دود شد و به هوا رفت."

 

 

ویكتور تورن، محقق صریح، روزنامه‌نگار و مولف بسیاری از كتاب‌ها پیرامون حادثه یازده سپتامبر و نظم نوین جهانی است. از جمله این كتاب‌ها می‌توان به:"مصیبت یازدهم سپتامبر: نقش اسرائیل در آن" و "پرواز فانتوم 93" و دیگر تحقیقات پیرامون اسرار حادثه یازدهم سپتامبر اشاره كرد. وی همچنین از جمله اعضای موسس "وینگ تی‌وی" است.

اشمن به كتاب دكتر "جودی وود"، تحت عنوان:"چه بر سر برج‌ها آمد؟" به عنوان منبع اصلی اطلاعات پیرامون افراد سقوط كرده، استناد كرده است.

نظرات کاربران
ثبت نظر
نام شما
ایمیل شما
نظر شما
ارسال به دوستان
نام شما
ایمیل شما
ایمیل گیرنده
توضیحات
کد امنیتی
کد CAPTCHA
کدی که در زیر نمایش داده شده است را وارد نمایید
:                شبکه های اجتماعی پرشین پت را دنبال کنید 

face.jpg (205×206)   tw.jpg (204×224)pin.jpg (204×224)

10 خبر اخر سایت

◄ ماسک هایی برای سگ ها با طرح تک شاخ
◄ حیوانات ساخته روزنامه
◄ هاپو هایی با طرح بسیار بامزه رباتیک
◄ ماسک های کله گنده با طرح گربه
◄ باورتون میشه این ها نان باشه شبیه پاگ
◄ حیوانات با طرحی بعد از مهمانی شبانه
◄ حیوانات با طرح جنگل
◄ حیوانات وقتی روی شال گردن میایند
◄ حیوانات ساخته شده با سیم
◄ دوست داری در این ظرف ها غذا بخوری
◄ بادکنک هایی با طرح حیوانات
◄ طرحی جالب برای میز حلوی صندلی
◄ حیوانات شیشه ای
◄ حیوانات مد رو ز
◄ جای کیسه ای با طرح حیوانات
◄ اگر حیوانات یوگار کار میشدند
◄ ترکیب حیوانات و میوه ها
◄ طرح ها کلدان با ایده از حیوانات
◄ حیواناتی با براده های چوب
◄ Animal X-Rays
◄ حیوانات ساخته شده با گل
◄ سلفی حیوانات
◄ ماسک هایی با طرح حیواتات
◄ انگشتر با طرح حیوانات
◄ حیوانات در لباس انسان ها
◄ اگر گربه ها در قالب هنر بودند
◄ حمایت از حیوانات در قالب تبلیغات
◄ ایده های خلاف با موضوعیت حیوانات 2
◄ باغ وحش شب ها باز است
◄ ایده های خلاق برای تبلیغات با موضوع حیوانات
بعدی 1 قبلی